Rüyada Firavun Görmek

Rüyada Firavun Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 810 kez okundu.

Rüyada firavun görmek, inançsız kimse olarak yorumlanır. Rüyada firavun gören kişi inançsız biri ile karşılaşabilir. Sizin inançlarınızı önemsemeyen biri olarak da yorumlanabilir. Rüyada firavunun iyi olduğunu gören kişi inançsız birinin gücüyle karşılaşacaktır. Sizin inancınızı sorgulayan ve önemsemeyen sizin canınızı sıkacak biriyle muhatap olabilirsiniz. Bu durumda sakinliğinizi korumalısınız.

Rüyada Firavun Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada firavun görmek

Rüyada firavun görmek, zalim kişi olarak yorumlanır. Rüyada firavunun sürekli konuştuğunu gören kişi zalim kişinin zulmüne yakalanabilir. İyi niyetle yaklaşsanız karşınızda size zalimlik yapmak isteyen kişiler olacaktır. Zamanı kollar ve sizin zayıf anınızı bekler. Gizli bir düşman gibi pusup bekler. Rüyada firavun gören kişi kötü insanlarla uğraşmak zorunda kalır.

Rüyada Firavun Görmek Ne Demek ?

Rüyada firavun, kötü ve acı olay olarak yorumlanır. Rüyada firavunun acı çektiğini gören kişi acı bir olaydan nihayet kurtulacaktır. Eğer firavunun güldüğünü gördüyseniz acı bir olayla karşılaşabilirsiniz. Acı olayları olgunlukla karşılayıp hayatın olumlu yanlarına bakmak gerekir. Acı ve mutluluk insanlar içindir. Bu sakinlikle ve mantıkla yaklaşan bu dönemi güçlü atlatacaktır. Rüyasında firavun gören bir kişi, hayatında maddi değerlere önem veren ve inançlarına sıkı sıkıya bağlı olmayan bir kişi anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi, sevdiklerinden olumsuz şeyler duyabilir ve bu nedenle kalbi kırılabilir. Aynı zamanda rüyasında firavun gören bir kişi, etrafındaki kişilere karşı güvenini kaybetmiş ve artık yalnız yürümeyi seçmiş olabilir. Firavun genellikle kötü şeyleri temsil eder.

Rüyada Firavun

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada firavun görmenin anlamı ve firavun rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Firavun Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Esra dedi ki:

    Rüyamda firavunun mezarini gördüm inanilmaz büyük ve karanlik bi odadaydi mezar sonra birden firavunun askerleri belirdi ve hepsi ayaklandilar bende onlardan saklandim hep beni gormediler onlardan kacmaya calisiyordum

Sayfa başına git