Rüyada Fındık Görmek

Rüyada Fındık Görmek
1 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 911 kez okundu.

Rüyada fındık görmek, normal hayatınızda ve maddi konularda zarara uğrayabileceğiniz ve bazı insanlarla tartışma yaşayabileceğiniz anlamına gelmektedir. Aşk hayatınızda mutluluk yaşamanız olarak da tabir edilmektedir. İş hayatınızda bazı zorluklar yaşasanız da başarıya er ya da geç ulaşacaksınız anlamında da yorumlanır. Sahip olunan malın daimi bir şekilde helal olacağına işaret edilmektedir.

Rüyada Fındık Yemek

Rüya sahibinin uzun süredir biriktirdiği paranın gün geçtikçe büyüyeceğine ve küçük yatırımlarının büyük yatırımlara dönüşeceğine işarettir. Başarı ile yorumlanır. Kişinin üstün başarısı sayesinde büyük mutluluklar yaşayacağına delalet eder. Yeni makam ve yeni iş ile maddi açıdan ferah bir döneme girileceğinin habercisidir.

Rüyada Fındık Kırmak

Kısmetlerin ağza kadar geldiğine işarettir. Rüya sahibinin bolluğuna ve bereketine delalet eder. Kişinin rakiplerini büyük fark ile geçeceği ile de yorumlanır. Ayrıca büyük bir servete kavuşacağına delalet eder. Çürümüş ise, iyi giden işin bozulacağına, el de olan bir mirasın yok olacağına, iş yeri sahibi ise iflas edeceğine ve çok sayıda para kaybı yaşayacağına işarettir. Bir yandan ise bir kimsenin huyu bozuk bir kişiyle gireceği münakaşaya delalettir. Bir yandan ise sürekli gün yüzünde olan bir konunun artık kapanacağına ve problemlerin son bulacağına işaret eder. Hane içinde şenliğe, veyahut bir düğün derneğe delalettir. Rüya sahibinin hayırlı bir kısmeti olduğu ile de yorumlanır. Kişi evli ise de yuvaya katılacak yeni bir bireyin varlığı söz konusudur.

Rüyada Fındık Toplamak

Kişinin sağlığını ihmal etmemesi gerektiğinin bir göstergesidir. Bir sağlık sorunu süreci geçirebileceğine işaret eder. Kişinin uzun süredir sakladığı bir şeyin açığa çıkacağı söz konusu olabilir veyahut bilinmemesini istediği bir olayın bir takım kişiler tarafından öğrenilmesine işarettir. Gören kişinin oldukça sabırlı ve temkinli olması gerektiği ile de yorumlanabilir.

Rüyada Fındık Kavurmak

Rüyayı gören kişinin uzun zamandır kalbini aşka kapatması ve bunun sonrasında kapalı kalbini bir anda açacağı ve bunu hiç ummadığı aklında olmayan birine yapacağı anlamına gelir. Bu kişi ile çok hayırlı ve muhteşem bir ilişki yaşayacağı ve çok mutlu olacağı olarak da tabir edilmektedir. Bu beraberlik sayesinde hayatının değişmesi ve iş hayatında da başarılı bir insan olması da yapılan yorumlar arasındadır. Rüya sahibi bundan sonra daha enerji dolu ve hayata olumlu bakan bir insan olacaktır. İş hayatında ise kazandığı başarılar sayesinde hayırlı ve bol kazançlar elde etmesi söz konusunu tabirlerdendir.

Rüyada Fındık Bahçesi Görmek

Genel olarak görülen rüyaların tabirleri arasında rüya sahibinin anlayışlı, akıllı, hoş görülü ve saygılı bir kişi ile bir birliktelik yaşayıp güzel bir hayat başlayacağı da bulunur. Hayatındaki kötü olayların son bulacağı, sıkıntılarından kurtulması, mutsuzluk getiren durumların artık hayatında olmayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Fındık Dağıtmak

Yakında gelecek olan güzel haberlere, sevinçli günlere, bolluk ve bereket getiren işler yapmaya ve başarıya, huzurlu mutlu günlerin onu beklediği anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin iş hayatında sorunlar varsa, yaşadığı sorunlardan en kısa zamanda kurtulması ve helal paranın ve kazancın onu beklediği olarak da tabir edilmektedir. İş yerindeki mevki yükselmesi ve önemli atılımlar yapması, dileklerinin kabul edileceği ve bunun yakın zamanda gerçekleşeceği anlamında yapılan tabirler de vardır. Kişinin bu zamana kadar ki hayatından farklı olarak şans mutluluk ve kazanç elde edeceği şeklinde yorumlamalar yapılmaktadır.

Rüyada Fındık Lokum Yemek

Eğer taze ise rüyayı gören kişinin var olan umutlarının gerçekleşeceği ve mutlu bir hayat yaşayacağı olarak tabir edilmektedir. Aynı zamanda rüya sahibi için kısmet bereket bolluk anlamına da gelmektedir. Başka bir yorumlamaya göre zengin ve cömert insanların arasını birleştiren kimse olarak tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre üzüntü yaşamaya ve bağırma çağırma gibi durumların yaşanacağı anlamında da tabir edilmektedir.

Rüyada Fındık Ezmesi Yemek

Rüyanın nasıl ve ne durumda olduğuna göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. İbni Şirin’e göre, mal ve berekete işaret olmaktadır. Acı veya çürümüş bir halde ise rüya sahibi bir kimseden azar işitebilir anlamındadır. Yediğini görürse ve tatlı, güzel ise rüya sahibi helal bir mal edinecek demektir. Bazılarına göre aşk ve iş yaşamında başarı ve huzur olarak tabir edilse de bazılarına göre de hüzün ve sıkıntı olacağının habercisi olarak tabir edilmektedir. Uzun zamandır beklenen umutların gerçekleşmesi ve dileklerin gerçekleşmesi anlamında da yorumlamalar yapılmıştır.

Rüyada Fındık Ağacı Görmek

Kişinin umudunu kesmesinden sonra gelecek olan temiz ve helal kazanca işaret olmaktadır. Rüyayı gören kişinin varsa hatalarını düzelttikten sonra hak ettiği sevinci bulacağı olarak yorumlanmaktadır.  Rüya sahibine kısa sürede gelecek olan müjdeli bir haber olduğuna önceden çektiği sıkıntıların bitip uğraştığı emeğinin karşılığını alıp iyi kazanç sağlayacağına delalettir.

Rüyada Fındık Almak

Rüyayı gören kişinin bir süre zorluk çektikten sonra başarıya ulaşacağına ve mağlubiyetten sonra ulaştığı iyiye ve güzele yorumlanır. Ayrıca çok zahmetlere girerek kazandığı daha iyi bir hayata, devlet kapısında kazanacağı yüksek mertebeye ve zorlukla birlikte ulaştığı temiz rızka delalet olmaktadır. Kişi ne kadar zorlanırsa zorlansın ne kadar güç durumlara girerse girsin sonucu hep iyi olacaktır. Hatta uğraştığından daha fazlasınız kazanması da söz konusudur.

Rüyada Fındık Satın Almak

Kişini uzun zamandır hayalini kurduğu bir hayalinin gerçekleşeceğine, yıllardır hayatı için çalıştığı emeğinin karşılığını nihayet alacağına ve zorlukların sıkıntıların biteceğine yorumlanır. Çok istediği bir konuda tam umudunu kesmişken o hayaline kavuşacağı da yapılan yorumlar arasındadır. Bunlardan farklı olarak bir kişinin hoşgörüsüz, huysuz, aksi ve kötü insanların destekçisi olduğu ve bu kişinin yardıma muhtaç insanla yardım eli uzatmayı hiç sevmeyen ve taş kalpli biri olduğuna tabir edilir. Ayrıca rüyayı gören kişinin çok yakın zamanda kaybettiği biri için büyük üzüntü ve keder yaşayacağına ve bundan dolayı gözyaşı dökeceği şeklinde yorumlamalar da yapılmaktadır. Çok uzak bir yerden bir haber geleceği de yapılan tabirler arasındadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git