Rüyada Film İzlemek

Rüyada Film İzlemek
8 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.033 kez okundu.

Rüyada film izlemek, bilinçaltımıza yerleşmiş ve gerçek hayatta olmasını istediğimiz şeylerin işaretidir. Rüya sahibinin çok kişi tarafından eleştirildiğine ve dedikodusunun yapıldığına delalet eder. Kişinin eş, dost ve akrabalarının sözünden dolayı nazara geldiğine işarettir. İşlerinin bozulmasına, kısmetlerinin azalmasına işaret eder. Rüya sahibinin başka hayatlara özenmesine ve kendi hayatı için hiçbir şey yapmamasına delalet eder.

Rüyada Film Çekmek

Her zaman başkalarının sözlerine göre hareket etmenin sonuçlarının ağır olacağına işarettir. Rüya sahibinin üzücü bir sorun ile uğraşacağına fakat bunun sonucunun iyiye bağlanacağına işaret eder. Kötüye yorumlandığı gibi de çoğu zamanda iyiye de yorumlanır. Çekilen zorlukların meyvelerinin toplanacağına, çekilen sıkıntıların sona ereceğine,hayatı boyunca hayalini kurduğu evliliğe, arzu edilen yaşama delalet eder. Rüyada tek başına izleme, yalnızlığa işarettir. Kaybedilen dostluğa ve biten ilişkilere delalet eder. Bunun yanı sıra rüyada bir çok kişi ile birlikte izleme ise, kişinin kalabalık ortamlara gireceğine, kalabalık bir aileye katılacağına ve mutlu bir evliliğe işarettir.

Rüyada Filmde Oynadığını Görmek

Yeni fırsatlara ve şanslara yorumlanır. Bir yandan da temiz rızka işarettir. Rüya sahinin sabırla uğraştığı bir işin sonuna geleceğine ve yeni bir hayatın adımını atacağına delalet eder. Pek çok kimse tarafından özenilecek hayat yaşayacağına ve rüya sahibine imrenilerek bakılacağına işarettir. Çoğu zaman ise yeni başlangıçlara işaret eder. Rüya sahibi evli ise aileye katılacak yeni bir bebek ile yorumlanır. Yeni sevinçler, yeni insanlar ile başlayacak mutlu bir hayata delalet eder. Ayrıca yeni kazanılacak unvana ve yükselişe işaret eder. Rüya sahibinin ailesi ile çıkacağı bir yolculukta yaşayacağı güzel anlara ve sürprizlere işarettir. Hiç umulmayan güzel olaylar yaşanılacağına delalet eder.

Rüyada Sinemada Film İzlemek

Rüyayı gören kişinin yaşamdan tat alma konusunda başarılı olduğu ve bunun sonucunda mutlu olduğu anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin Allah yolundan ayrılmadığı sürece hayatta istediği her şeyi yaptığı olarak tabir edilir. Bunun yanında iş yaşamında yaptığı çalışmaları aksatır ise karşısına çıkabilecek büyük ve bol kazançlı bir fırsatı kaybedeceğine de yorumlanır. Kişi eğer bu fırsatı kaçırmazsa büyük bir başarı elde edecek ve itibar kazanacaktır.

Başka tabir ise kişinin aile hayatında bir sorun ile karşılaşacağı ailedeki kişi ya da kişiler ile tartışmaya gireceği de yapılan yorumla arasındadır. Kişi için iş hayatında uzun zamandan beri uğraştığı ve istediği bir işe kabul edileceğine yaptığı işleri disiplin ve ahlak çerçevesinde yürütmeye devam ettiği sürece büyük mevki sahibi olacağına ve terfi edileceğine, şimdiki kazandığı paranın kat kat artacağına işaret edilir.

Rüyada Film İzlemek İçin Bilet Almak

Kişinin aile ve iş yaşamında hayırlı işler yapıp hayırlara vesile olacağına işaret edilir. Aile, sosyal hayat ya da iş hayatında büyük ve güzel bir sürpriz ile karşılaşacağı bundan sonra da hayal ettiği tatile veya yapmayı çok istediği bir çalışmayı başarıyla tamamlayıp mevki kazanacağı anlamına gelir.

Uzun süredir yalnız olduğun için artık bu duruma alışmış gibisin, hatta hayatında tekrar biri olmaz gibi düşünüyorsun. Ancak ilerleyen günlerde tanışacağın birinden sen de oldukça etkileneceksin. Aranızda oluşacak olan güçlü sevgi bağına sen bile çok şaşıracaksın. Onun sevgisi ve ilgisi senin ayaklarını yerden keseceğe benziyor. Dişle ilgili bir sıkıntın olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git