Rüyada Filiz Görmek

Rüyada Filiz Görmek
2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.755 kez okundu.

Rüyada filiz görmek, hakkında yapılan yorumlar genellikle iyi ve güzel yöndedir. Kişiye sağlık, sıhhat, aşk, bolluk, bereket ve huzur getireceği gibi yorumlar yapılmıştır. Aşk hayatında mutluluk getireceği de tabir edilmiştir. Rüya sahibinin karamsar ruh halinden çıkıp pozitif bakış açısına sahip olmasına, elindekilerin kıymetini bilmesine, hak ettiği değeri görmesine yorumlanır.

Rüyada Filiz Ekmek

Konusundaki rüyayı bir bayan gördü ise bayanın yaptığı bir işin sonucu iyi ve hayırlı olacak demektir. Evi olanın evine bereket geleceği veya evlat sahibi olacağı, bekâr olanın aniden bir aşk hayatına gireceği ve hayranlık duyulacak bir kimse olmasına delalet olmaktadır. Aşk hayatında mutluluk ve daha çok huzura işarettir. Bu rüyalar bitkinin cinsine göre de yorumlar değişiklik göstermektedir. Eğer rüya sahibi filizlenmiş bir sarımsak, soğan, patates veya herhangi bir sebze ya da meyve gördü ise normal hayatınızda birden bire karşınıza çıkacak ve hiç beklemediğiniz bir şekilde sizi etkileyip aklınızı başınızdan alabilecek bir kişi ile karşılaşacağınız şeklinde yorum yapılır.

Rüyada Filiz Sulamak

Rüya sahibinin hanesine yeni bir gelir kapısı açılacağına veya yeni bir aşka doğru yol aldığı ile ilgili yapılan yorumlardır. Ailesine yeni bir üyenin katılacağına, doğum haberi almaya ve nesline faydalı olacak bir evlat sahibi olmasına işaret edilir. Bir başka tabire göre ise kimsenin inanmadığı, sizi desteklemediği bir başarıyı ya da bir işi tek başınıza başarmanıza ve keyif almanıza delalettir.

Rüyada Filiz Koparmak

Güvendiği birisinden hayal kırıklığı yaşamaya, çok duygusal bir yapıya sahip olduğuna bundan ötürü alınganlık yaptığına, kendisiyle çelişen birine gönlünü kaptırmaya ve sonunda zarar görmeye, çekimserliğinden dolayı iş hayatında gerekli terfiyi alamadığına, karamsarlığıyla etrafındakileri kendisinden bezdirmeye delalet eder. Kaza ve belalardan kurtulmaya, musibetlerden uzaklaşmaya, işlerinin rast gitmesine, yüzünün gülmesine tabir edilir.

Rüyada Filiz Almak

Kalbini kırdığı kimsenin gönlünü almaya, eşinin desteğiyle sorunların üstesinden gelmeye, hayırlı evlat sahibi olmaya, maddi problemler yüzünden tasarruf yoluna gitmeye, yüzüne gülen sahtekar bir dostunu hayatından çıkartmaya delalet eder. Bekar kimseler için evlilik hazırlıkları yapmaya, çekilen çilelerin son bulmasına, maddi kazancın artmasına, hedeflerine ulaşmak için çok çalışmaya, yapılan yardımların karşılığını almaya tabir edilir.

Rüyada Filiz Kesmek

Kendisine çok yardımı dokunan birine nankörlük etmeye, aile büyüklerinden azar işitmeye, işlerinin bozulmasına, hatalarına yenilerini eklemeye ve ders almamaya tabir edilir. Eğitim hayatında sorun yaşamaya, çalışmalarında gereken özeni ve titizliği göstermemeye, geçmişteki yanlış davranışlarından ötürü pişman olmaya ve vicdan azabı duymaya delalet eder. Uzaktan gelecek bir misafire, güzel günlere tabir edilir.

Rüyada Filiz Yemek

Hoş karşılanmaya münasebetsiz bir kimsenin varlığına, yalanlarının ortaya çıkmasına, utanç duymaya, insanların gözündeki itibarını kaybetmeye, siyasetle alakalı işlerle uğraşmaya delalet eder. Ticarete hayatına atılmaya, helal olmayan yoldan para kazanmaya, gayrimeşru işler yapmaya, bir sonraki adımını planlamadan yapılan işler neticesinde iflas etmeye tabir edilir. Üzüntülü, problemli , zor geçecek günlere yorumlanır.

Rüyada Filizlenmiş Tohum Görmek

İşyerindeki görevinden memnun olmayan kişinin kendisine uygun bir pozisyonda yer almasına, sorumluluklarının bilincinde çok çalışarak takdir görüp terfi almaya, umutsuz olduğu bir durumu çözüme kavuşturmaya delalet eder. Ülke dışına seyahate çıkmaya, hane halkı arasında hoşnutsuzlukların ortaya çıkmasına , farklı sosyal ortamlar içerisinde bulunmaya, hayırlı evlat sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Topraktan Filiz Çıkması

Kısmetsizliğe, bahtının açık olmasına, insanlara canı gönülden yardım etmeye, yapılan hayırların karşılığını almaya, musibetleri uğursuzlukları geride bırakmaya tabir edilir. Birisiyle münakaşa etmeye, elindeki parayı israf etmeye, sıkıntıya düşmeye, yoksulluğa düşmeye, güvenilir kimselerle anlaşma sağlamaya, şifa bulmaya tabir edilir. Beklenmedik bir anda karşınıza çıkacak ve sizi derinden etkileyecek birisinin varlığına yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git