Rüyada Fil Görmek

Rüyada Fil Görmek
4 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.310 kez okundu.

Rüyada fil görmek, sahtekar insan anlamına gelir. Karşınızda bir fil görmüşseniz sahtekar biriyle karşı karşıya kalacaksınız demektir. Filin üstünüze geldiğini görmek sahtekar biriyle tartışacağınız onunla savaşacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda size yardımcı edecek yabancı biri demektir. Hiç tanımadığınız birinden bir konuda yardım alabilirsiniz. Filin büyüklüğü yardımın büyüklüğüyle kıyaslanır.

Rüyada Fil Yavrusu Görmek

Birinin kıskançlığıyla karşılaşacaktır. Yavru filin sürekli hareket ettiğini gören kimse sürekli kıskançlık yapan birinin kaprisleriyle uğraşacaktır. Hayatınızın kadınıyla tanışacağınıza işaret eder. Yavru filin burnunun uzun olması uzaklığı temsil eder. Uzakta olan bir kadınla tanışmaktır. Ona ulaşmak için çaba harcamaktır ve yolculuk yapmaktır. Yavru filin geri dönüp uzaklaştığını görmek bir kötülükten kurtulacağınıza delalettir.

Rüyayı gören kişi için çok hayırlıdır ve iyi haberlere yorumlanır. Dileklerin kabul olacağına işaret edilir. Ayrıca güzel haberler alınacağına, hayattaki güzel ve hayırlı gelişmelere yorulur. Bir yerden bir yere gitmek hayatında bazı şeylerin değişmesi olarak bilinir ve bu şekilde tabir edilir.

Rüyada Filden Kaçmak

Zalim insan anlamına gelir. Fille çok yakın mesafede olmak her an bir tehlikeyle karşılaşabileceksiniz demektir. Sizden daha üst konumdaki biriyle tartışacağınız ve sorun yaşayacağınız anlamına gelir. Fili ele geçirdiğinizi görmek beğendiğiniz bir kadını elde edeceğinizi ifade eder. Zengin olacağınıza, para kazanacak güzel bir seçime işaret eder. Büyük bir işin üstesinden tek başına gelecek ve bunun sonucunda güçlenecek demektir. Aynı zamanda kişi, var olan bir hastalığını yener.

Rüyada Fil Sevmek

Rüyayı gören kişinin dünyada istediği her şeye kavuşacağı ve istediği arzuladığı dünya mallarından daha fazlasının sahibi olacağı anlamındadır. Bu mal ve mülk sayesinde zenginliğe sahip olması olarak tabir edilir. Ayrıca rızkın artacağı ve çeşitleneceği de tabir edilmektedir. Bekârlar evlenecek demektir. Bir rivayete göre ne şekilde görülürse görülsün iyiye yorumlanır. Savaşta görülüyorsa kuvvetli bir düşman ortadan kaldırılmış demektir.

Rüyada File Binmek

Genel olarak iyiye işarettir. Düştüğünü gören kişiyi bir musibet bekliyor demektir. Ayrıca kişi bir mal mülk sahibi olacak demektir. Bazen de kişi bir kişiye zulmediyor anlamına gelir. Binen toplu insanlar görürse o toplumun hükumeti değişecek demektir. Bu iyi yorumlanmaz. Bazen de bu rüya kişiler için hayatta bir sıkıntı bir ile ya da bir üzüntü yaşayacak demektir. Ancak şefkat gösterdiğini gören kimse iyi kalpli merhametli ve inançlı anlamına gelir.

Uzun süredir beklediğin bir haberi yakında alabilirsin. Alacağın bu haberden sonra hayatınla ilgili önemli gelişmelerin yaşanacağı görünüyor. Aile sorunlarından şu sıralar epey bunalmış bir halin var. Bulunduğun ortamdan uzaklaşmak sana iyi gelecek bu yüzden kısa bir tatile çıkmalısın. Gideceğin yerde karşına hayırlı bir kısmet çıkacak gibi görünüyor. Aranızdaki bağ gittikçe güçlenecek.

Rüyada Fil Dişi Görmek

Çok şanslı ve kısmeti açık biri olduğunuzu gösterir. Sağlıklı ve mutlu bir ömür süreceğinize, hastalık yüzü görmeyeceğinize dalalettir. Sevdiğiniz insanların hep yanınızda, sizinle beraber olacağına, büyük ayrılıklar ve sıkıntılar yaşamayacağınıza işarettir.

Uzun süredir hayalini kurduğunuz işe başlayabileceksiniz. Elinizdeki sermayeyle yaptığınız yatırımlar size büyük fırsatlar olarak geri dönecek. Elinize toplu paralar geçecek ve geri ödemeniz için çok büyük kolaylıklar tanınacak. Sizinle aynı mesleği yapan insanlara göre daha büyük başarılar elde edeceksiniz. Eğitimine devam edenler için okulu beklenenden daha kısa sürede bitirip büyük başarılar elde etmeye dalalettir. Bahtınızın açık olduğuna dalalettir. İyi ve mutlu bir yuva kurup, hayırlı, başarılı evlatlara sahip olacağınızı gösterir. Her zaman iyi ve güvenilir insanlarla karşılaşacağınıza dalalettir.

Rüyada Filin Saldırısına Uğramak

Kimsenin yapmaya cesaret edemediği zor ve önemli işlerin üstesinden kolaylıkla gelebilmek demektir. İyi okullar kazanmaya, birçok insanın hayalini kurup ulaşamadığı düzeyde kusursuz yerlerde eğitim almaya dalalettir. Zor işler başarmak ve bu işleri başarırken en ufak bir sıkıntı dahi çekmemek anlamına gelir. Hayatınızı kazanmak için kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği ancak herkesin yapmak istediği işler yapacak ve çok başarılı olacaksınız. Çok güzel ve sevindirici haberlere işaret eder. Yüzlerce kişinin başvurduğu çok iyi bir iş için siz seçileceksiniz. Yaptığınız her çalışma beğenilerek takdir görecek. Benzer işi yapan insanlar arasında sıyrılıp öne çıkacak ve yüksek pozisyonlarda çalışacaksınız. Her zaman dürüst ve güvenilir insanlarla bir arada bulunacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git