Rüyada Fil Görmek

Rüyada Fil Görmek
4 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.956 kez okundu.

Rüyada fil görmek,  sahtekar insan anlamına gelir. Karşınızda bir fil görmüşseniz sahtekar biriyle karşı karşıya kalacaksınız demektir. Filin üstünüze geldiğini görmek sahtekar biriyle tartışacağınız onunla savaşacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda size yardımcı edecek yabancı biri demektir. Hiç tanımadığınız birinden bir konuda yardım alabilirsiniz. Filin büyüklüğü yardımın büyüklüğüyle kıyaslanır.

Rüyada Fil Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada fil

Rüyada fil görmek, rüyada fil gören biri birinin kıskançlığıyla karşılaşacaktır. Filin sürekli hareket ettiğini gören kimse sürekli kıskançlık yapan birinin kaprisleriyle uğraşacaktır. Rüyada fil gören biri hayatının kadınıyla tanışacak anlamına gelir. Filin burnunun uzun olması uzaklığı temsil eder. Uzakta olan bir kadınla tanışmaktır. Ona ulaşmak için çaba harcamaktır ve yolculuk yapmaktır. Filin geri dönüp uzaklaştığını görmek bir kötülükten kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada Fil Görmek Ne Demek ?

Rüyada fil, Rüyada fil görmeniz zalim insan anlamına gelir. Fille çok yakın mesafede olmak her an bir tehlikeyle karşılaşabileceksiniz demektir. Fille tartıştığınızı görmek sizden daha üst konumdaki biriyle tartışacağınız ve sorun yaşayacağınız anlamına gelir. Fili ele geçirdiğinizi görmek beğendiğiniz bir kadını elde edeceğinizi ifade eder. Rüyada file sarılmak zengin olacağınıza, para kazanacak güzel bir seçime işaret eder. Rüyasında fil gören bir kişi, büyük bir işin üstesinden tek başına gelecek ve bunun sonucunda güçlenecek demektir. Aynı zamanda rüyasında fil gören bir kişi, var olan bir hastalığını yener.

Rüyada Fil

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada fil görmenin anlamı ve fil rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git