Rüyada Fidan Görmek

Rüyada Fidan Görmek
3 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.960 kez okundu.

Rüyada fidan görmek, en çok bilinen yorum olarak şans ve kısmet olduğudur. Rüyayı gören kişinin başına hayırlı ve uğur getirecek olayların gelmesi olarak tabir edilmektedir. Ayrıca hayatında yolundan gitmeyen işlerin yoluna gireceği, ev huzuru ve ağız tadının yerine geleceği, çevresinde keyif ve huzur dolu mutluluk dolu olarak yaşayacağı rivayet edilir. Yaşamında güzel gelişmelerin yaşanacağı ve onu bekleyen sevinç dolu haberlerin olduğu tabir edilir.

Rüyada Fidan Dikmek

Rüya gören kişinin hayatında sürpriz durumlarla karşılaşması ve onu bekleyen sürpriz durumların olması söylenmektedir. Kişi yaşamında hiç beklemediği bir anda ve hiç beklemediği bir şekilde olumlu yönde ilerlemeler kaydedecektir. Ayrıca sadece rüya sahibi değil rüyayı gören kişi ve etrafındaki insanlarında mutluluk yaşamaları yapılan yorumlar arasındadır, hayatlarında beklenmeyecek şeylerin meydana gelmesine yorulur.

Rüyada Fidan Sulamak

Rüyayı gören kişinin umutlarının gerçekleşmesine yorulur. Bazen de yeni doğan bir çocuğa tabir edilmektedir. Kişi evli ise bir çocuk sahibi olacak, bekar ise evlenecektir. Bekar bir kimse saksıya diktiğini gördüyse nişanlanacak demektir. Yeni bir çocuk haberine, evliliğe veya nişanlanmaya yorulmaktadır. Başka bir tabire göre kişi için kazanç, kar ve hayırlı işlerin geleceğine delalettir. Bu rüyayı gören kişinin eline geçecek olan yüklü miktarda para, rahat yaşam ve huzurlu hayat anlamına da gelir.

Rüyada Fidan Almak

Çocukluğundan beri kurduğu hayallerinin gerçekleşmesine, hayatı boyunca yapmış olduğu hataları fark etmeye, içi kan ağladığı halde etrafındakilere bir şey yansıtmamaya ve bundan dolayı rahatsızlanmaya, kötümser kimseyi hayatından uzaklaştırmaya, üzerine düşen görevi layığıyla yerine getirmeye tabir edilir. Bazen de kendisiyle alakalı can sıkıcı sözler duymaya, etrafındaki karmaşadan uzaklaşmaya delalet eder.

Rüyada Fidan Sökmek

Çekilen çilelerin son bulmasına, vefakar dost kazanmaya, uzun süredir hasretini çektiği akrabalarıyla vakit geçirmeye, ailesine karşı verdiği sözleri yerine getirmeye, arkadaşlarının desteğiyle zorlukları aşmaya tabir edilir. Olumsuz olarak kefil olduğu arkadaşı yüzünden icralık olmaya , parasal sıkıntılar çekmeye, haram mala el uzatmaya, kul hakkı yemeye, rızkının azalmasına, hane içine kötü haberin gelmesine delalet eder.

Rüyada Fidan Aşılamak

Hayatta yaşadığı bütün zorluklara rağmen dimdik ayakta durmaya , kendisini çekemeyen insanların dedikodusunu yapmaya, bir konuda karar vermekte zorlanan arkadaşının kendisine danışmasına, yol yordam gösterici tecrübeli kimseye delalet eder. Yalnızlık çeken kişinin gönlüne denk düşen kimseyle tanışmasına, huzursuz sıkıntılı günler geçirmeye, malının çalınmasına, çalışma saatleri yoğun olan bir işe girmeye tabir edilir.

Rüyada Fidan Kırmak

Başarılarının karşılığını almaya, eğitim hayatında kademe atlatmaya, iyi niyetli temiz kalpli insanlar arkadaş olmaya, muradına ermeye, kuruntuları yüzünden sağlık durumunun kötüleşmesine tabir edilir. Sürpriz gelişmeler yaşamaya, şer gibi gözüken bir durumun hayra çıkmasına, ağzının keyfinin yerine gelmesine, evlat sahibi olmaya, yuva kurmaya, sağlıklı sıhhatli günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Fiden Diken Birini Görmek

İlim irfan sahibi kimseden eğitim konusunda ders almaya, gözü yükseklerde olan rüya sahibinin yolundan şaşmasına, şan şöhret peşinde koşmaya, lüzumsuz işlerle uğraşmaya tabir edilir. Beklediği bir sonucun haneye ulaşmasına, sırlarının ortaya dökülmesine, ahlaklı terbiyeli kimseyle tanışmaya, kendi menfaatleri için çalışmaya, kusurlarını görmezden gelmeye, maddi yönden kazancının yükselmesine tabir edilir.

Rüyada Fidan Kesmek

Karşısına çıkan fırsatları değerlendirememeye, kendi işinin ticaretini yapmaya, yeni insanlarla tanışmaya, gönül ilişkilerinde sıkıntı yaşamaya, çaresiz kaldığı bir dönemde imdadına dostunun yetişmesine tabir edilir. Bezen de bulunduğu semtten taşınmaya, uzun süreli seyahate çıkmaya, ailesiyle hoş vakitler geçirmeye, şansının yaver gideceği bir döneme girmeye, güzel günler geçirmeye tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git