Rüyada Fıçı Görmek

Rüyada Fıçı Görmek
23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 841 kez okundu.

Rüyada fıçı görmek yeni bir hayata dalalet eder. Eğer boşsa hayatınız tamamen değişecek ve bugüne kadar elde ettiğiniz her şeyi kaybederek yeniden çabalayıp elde etmek zorunda kalacaksınız.

Rüyada Kırık Fıçı Görmek

İçinden bir şeyler sızıyorsa hayatınızda sevdiğiniz, önemli yeri olan şeyler yavaş yavaş elinizden uçup gitmeye başlayacak ve bir süre sonra tamamen yitireceksiniz. Ayrıca kazancınız artacak, daha dürüst ve güvenilir insanlarla iş yaparak büyük gelirler elde edeceksiniz. Bugüne kadar verdiğiniz emeklerin boşa gitmeyeceğini, karşılığını alacağınızı gösterir. İçinin dolu ya da boş olmasına göre iyi veya kötü anlamlara gelebilir.

Rüyada Sağlam Fıçı Görmek

Bugüne kadar çalışıp emek vererek kazandığınız ne varsa hepsini ömrünüzün sonuna kadar koruyup çoğaltacağınıza, gelecek nesillere güzel ve anlamlı bir miras bırakacağınıza dalalettir. Yarısına kadar dolu ise yeterince emek vermeden çok büyük beklentiler içine girdiğinize dair bir mesaj olarak yorumlanır. Daha çok çalışmanız ve kimsenin emeğine göz dikmemeniz gerektiği anlamına gelir. Emek, kazanç ve mal demektir. Çok çalışarak elde edilecek mala, paraya ve şöhrete dalalet eder. Helal kazanç demektir. Giderek artacak ve hak edilecek mal anlamına gelir. İstenilen her şeyin elde edileceğine ve bir daha asla kaybedilmeyeceğine dalalettir. Her şeyin en iyi ve en kalitelisine ulaşmak demektir. İyi insanlarla büyük işler yaparak iyi yerlere gelmeye dalalet eder.

Rüyada Su Dolu Fıçı Görmek

Değer verdiği insanların ikiyüzlü halleri fark etmeye, kendisine zararı dokunmaya ancak sevdiği insana yaptıklarından ötürü birine düşman kesilmeye, hayatıyla alakalı radikal kararlar almaya tabir edilir. Kişinin iş teklifi almasına, alnının akıyla işlerinin altından kalkmaya, zor dönemler atlatmaya, dedikodu yapmaya, hafife aldığı bir işi savsakladığı için patronundan azar işitmeye, insanları kendisinden uzaklaştırmaya tabir edilir.

Rüyada Bira Fıçısı Görmek

Rüya sahibinin maneviyata yönelmesi gerektiği yönünde uyarı taşıyan bir rüyadır. Aksiliklerin kendisini bulmasından yakınan kişi dualarını eksik etmemelidir, sabırlı ve metanetli duruşu sayesinde kötü zamanları atlatmaya, ummadığı kişilerin desteğini görmeye, iş yerinde rakiplerinin kendisine çelme takmasına, umursamaz tavırları yüzünden ailesini ihmal etmeye, sahtekar bir kimseyle anlaşma yapmaya ve zarar uğramaya tabir edilir.

Rüyada Şarap Fıçısı Görmek

Özgür ruhlu kimsenin mahalle baskısına maruz kalmasına, hoş olmayan tartışmalar içerisinde bulunmaya, haksızlıkların fark edilip kendisinden af dilenmesine, erdemli olgun hayattan tecrübeler çıkaran kimsenin varlığına tabir edilir. Müsrif harcamaları yüzünden borçlanmaya, elindeki bütün parayı kumarda kaybetmeye, kötü alışkanlıklar edinmeye, huysuz inatçı kimseyle yaşanacak münakaşalara, aile büyüklerine saygıda kusur etmeye tabir edilir.

Rüyada Turşu Fıçısı Görmek

Geçmişine karşı büyük bir özlem duyduğuna, doğup büyüdüğü semtten taşınmaya, işi gereği şehir dışından bulunan kimsenin ailesini ihmal etmesine, hayatın zorluklarına göğüs gelmeye, uzun yıllar çalışarak biriktirdiği parayla mülk edinmeye, hayırlı haberler almaya, sağlık durumunun kötüleşmesine, farklı iş alanlarına yönelmeye, kimsesiz çocuklara yardım ederek hayır dualarını almaya tabir edilir.

Rüyada Tahta Fıçısı Görmek

Kendisiyle ilgili hoş olmayan sözler işitmek, bir yakını yüzünden mahcup duruma düşmeye, büyüklerinden nasihat dinlemeye, olmayacak işler peşinde koşup zarar görmeye, yaptığı fedakarlıkların karşılığını alamamaya, kişinin vefakar dost canlısı ve iyi niyetli birisi olduğuna bundan dolayı zaman zaman suistimal edilebildiğine, kendisine olan inancını yitirmeye, ruhsal sağlığının bozulmasına, kötü günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Fıçı Bira Görmek

Akrabalarından kötülük görmeye, yalancı bir habere kanıp haksızlık etmeye, resmi yerden beklediği haberin gerçekleşmesine, imkansızlıklara rağmen hayalleri için uğraş göstermeye, etrafındakilerin desteğini yanında hissetmeye, maddi kazançlarının artmasına tabir edilir. Evli kimseler için evlat sahibi olmaya, gönül ilişkilerinin düzelmesine, kafa karışıklığının sonlanmasına , evinden yurdundan ayrılıp başka diyara göç etmeye tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git