Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada Fasulye Görmek
11 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.184 kez okundu.

Rüyada fasulye görmek, sevdiğiniz ve hayatınızı birleştirmekte kararlı olduğunuz insanla birlikte sonunda dünya evine gireceğinize işarettir. Ve bu birliktelik sonucunda bir evlat sahibi olacağınıza işarettir. Mantıklı ve akıllıca davranarak herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Sağlığınıza kavuşacaksınız ve kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Heveslendiğiniz bazı olaylar gerçekleşmeyebilir. Geçim derdiniz son bularak daha rahat bir hayata sahip olunacağına işarettir.

Bir güç sahibi olacağınızın ve güçleneceğinizin habercisidir. Kişi iş hayatında ya da okul hayatında uzun bir zamandır hayalini kurmuş olduğu başarıya ulaşacak ve hak ettiği mevkiye yükselecek demektir. Maddi ve manevi anlamda kendisini güçlü hissedeceği bir dönemin içerisine girecektir. Sabrın sonunda zenginliğe, mala, mülke işaret eder. Kişinin hayırlara vesile olan bir konuda söz sahibi olup, insanlığa yarar işler yapacağına delalet eder. Aynı zamanda uzun süredir biriktirdiği para ile bir yatırım yapacağına işarettir. Genel anlamda maddiyata, mevkiye ve işe yorumlanır. Kişinin içinde bulunduğu zor durumun geçici oluğuna, zamanla yükselişe geçeceğine delalet eder. Çok gayrimenkul işi ile de yorumlanır. Rüya sahibinin mal, mülk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Kuru Fasulye Yemek

Güzel günlerin başlangıcı, başarılı bir döneme atılan ilk adım ya da kazanacağınız bir mevki yükselişinin habercisi olabilir. Başka bir rivayete göre ise gücü simgeler. Gücün yanında para ve malınızın artacağını da delalet eder. Uzun zamandır birinden yakında bir haber alacağınız anlamına gelir. Yüksek mertebede çalışan bir erkeğin sana karşı yoğun duyguları var. Bu erkek seni çok düşünüyor ancak sana açılırsa seni tamamen kaybetmekten korkuyor. Eğer bu erkeğin hislerine karşılık verirsen kısa zaman dilinde mutlu bir evlilik içerisinde bulacaksın kendini.

Üzerinde takıntı yaptığınız konular olduğunu ve bu konulara kafa yorup kuruntulara sebebiyet verdiğinizi ifade eder. Bu konu bir kişiyle ya da bir konuyla ilgili olabilir. Bu konu her ne ise kişi bunu takıntı haline getirip soruna dönüştürecektir. Ancak bunun yerine konuyu akışına bırakmalı ve olacağına varmasını beklemelidir. Aksi halde kişi agresifleşip çevresindeki insanlarla olan ilişkileri de tehlikeye atacaktır. Bazı yorumculara göre dar görüşlü bir insanı fikirleriniz ile etkilemeyi başaracağınız anlamını taşımaktadır. Beklenmedik bir yerden yüklü miktarda bir para eline geçeceğe benziyor. İş hayatındaki sıkıntılar nihayet sona eriyor. Seni deli gibi seven ve sana aşık olan bir sevgilin var. Daha önce bu kadar sevildiğini hatırlamıyor gibisin. Aşk hayatında önemli gelişmeler olacak gibi görünüyor, sanırım yakında evlilik söz konusu.

Rüyada Bozuk Fasulye Görmek

Bahtınızın açık olduğunu gösterir. Kısmetinizin açık olduğuna ve hangi işe el atarsanız atın sonuçların her zaman iyi olacağına işarettir. Başvurduğunuz her iş kapısı size kolaylıkla açılacak, üzerinde çalıştığınız işler büyük başarılar getirecek ve sizi ihya edecek. Aileniz ve arkadaşlarınız arasında çok sevilen ve aynı zamanda saygı duyulan biri haline geleceksiniz. Kısmetini açıklığı aşk ilişkilerinize de yansıyacak. Uzun zamandır ruh eşinizi bulamadığınızdan şikayetçiyseniz her an aradığınız kişiyle karşılaşabilir ve mutlu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Sevgilinizle evlilik yolunda ilerlemeye başlayabilirsiniz.

Güzellik ve bolluk içerisinde yaşayacağınız bir gelecek anlamı taşır. Doğru adımlar attığınız takdirde hayalini kurduğunuz tüm başarıların sahibi olabileceğinizi ve etrafınızdaki kişiler tarafından övgüyle anılacağınızın göstergesidir. Güçlü ve dirayetli bir kişilik olduğunuzun işaretçisidir.

Hayırlı anlamlar taşır. Rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek çok güzel gelişmelerin olacağına işaret eder. Kişi, yaşayacağı gelişmeler ile huzur bulacak ve çok mutlu olacaktır. Kişinin hayatında devamlılığı olan işlerin olacağına tabir edilir. Hayırlı olayların iş hayatında olabileceği gibi özel hayatında olabilecek mutluluğa da yorulur. Hayatın her alanında yaşanabilecek köklü ve güzel değişimler olacaktır.

Rüyada Taze Fasulye Görmek

Bir süre sıkıntı çekeceğiniz anlamına gelir. Ancak bu sıkıntıların sonunda ferahlık olacaktır. Daha büyük ve açık renkli, lekesiz ise hayatınızda birçok olumlu gelişme yaşanacağını, iyi insanlarla karşılaşacağınızı ve müjdeli haberler alacağınızı gösterir. Çürümüş ya da kurtlanmış ise ailenizden ya da yakın arkadaşlarınızdan birinin kalbini çok kötü bir biçimde kırdığınızı ve bu durumu düzeltmediğiniz sürece hiçbir işinizin rast gitmeyeceğini gösterir. Eğer iri ve lezzetli görünüyorsa uzun zamandır beklediğiniz güzel haberin çok yakında geleceğini müjdeler. Ayrıca oldukça şanslı biri olduğunuzu, kimsenin anlayamadığı bir biçimde her konuda başarı elde ettiğinizi gösterir. Özellikle insan ilişkilerinde her zaman iyi kalpli ve dürüst kişilerle karşılaşmak gibi büyük bir şansa sahip olduğunuz anlamına gelir. Yaptığınız işin aynısını yapan aynı meslek grubundaki insanlara göre daha fazla kazanç elde edeceksiniz.

Rüyayı gören kişi her işini zorlanmadan hallediyor demektir. Bu kolaylık size özel hayatınızda da avantaj sağlayabilir. Uzun süredir izlediğiniz, gönlünüzde yatan kişiye şu aralar muhakkak açılın. Çünkü işlerinizin açıldığı bir dönemdesiniz ve olumlu bir cevap almanız çok olası. Kişinin sağlıklı bir ömrü olur. Bu iyi sağlık size ailenizden gelen genlerden kaynaklanıyor olabilir. Siz aile boyu pek sağlık sorunları yaşamayan bir nesilsiniz. Ayrıca kişinin hesap etmediği bir ayrıntı canını sıkacak demektir. En baştan her şeyi düşünseniz iyi olur sonradan tökezlemekten iyidir bu durum. Etrafınızda iyi niyetli kişilerden hala bulunuyor demektir.

Kişi yeni bir arazi almaya karar verebilir. Şimdiye kadar biriktirdiğiniz paranızı bir arsa alarak değerlendirebilirsiniz. Alacağınız arsaya bazı ürünler dikmeye karar verebilirsiniz ve onun ticaretini yapmaya karar verebilirsiniz.

Yüksek mevki olarak yorumlanır. İş hayatında dürüst bir çalışma gösteren kişi bir süre sonra yüksek bir mevkiye gelecektir. Bir iş yerinin yöneticisi olabilirsiniz. Yayla; yeşillik alan ve boş bir arazidir. Bunun rüyadaki tanımlaması genel olarak güzel bir gelecek ve başarılı bir iş hayatı yaşayacağınızın göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi, kendini motive etmesini iyi bilen, kendince hayalleri ve hedefleri olan, bu hedeflerin peşinde hiç yorulmadan koşan kimsedir.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Genel olarak gücü simgeler. Kişi ağır bir hastalık geçiriyorsa hastalıklarından kesin olarak kurtulacak demektir. Bazen de ömür kısalığına ya da geçirilecek ani bir hastalığa işaret etmektedir. Bunun dışında maddi kayıplar yaşayabileceğinizin ve işlerinizin bozulacağı sıkıntılı bir döneme gireceğinizin göstergesidir. Gücü simgelerken, kırıldığını ya da yandığını görme ise, güç kaybı yaşayacağınızın göstergesidir. Birlik ve beraberlik ile bir işin üstesinden gelineceğine işarettir. Rüya sahibinin yaşamının düzene gireceği ile de yorumlanır. Zor durumda olan çalışmalarının rahatlayacağına, hayırlı işlere imza atacağına delalet eder. Geçmiş zamanda edilen zararların telafi edileceğine işarettir. Çevresindeki insanlara yardımcı olacağına ve hayır duaları alacağına işaret eder. Doğru kararlar vermesi sayesinde iş hayatının düzene gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin işlerini yoluna koyduktan sonra evlilik adımları atacağı ile yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fasulye Görmek

Güç anlamına gelir. Elinde gören kimse güç kazanacak ve yükselecek demektir. Bu güç ile kişi varlıklı ve şöhret sahibi bir insan olup kudreti ile çevresindekilerin takdirini ve beğenisini kazanacak demektir. Başka bir rivayete göre fakirlikle yorumlanır. Tutan ya da bulan kişi maddi bir zarara uğrayacak ya da iflas edecek demektir. Bu yüzden ticari gelişmeler söz konusu olduğunda dikkatli adımlar atması gerekir. Çevrenizdeki insanların sizden bir şeyler gizlediği anlamına gelir. Ailenizden biri ya da sevdiğiniz bir arkadaşınız, sizin iyiliğiniz için olduğunu düşünerek önemli bir konuda sizden bir şeyler gizliyor olabilir. Çocuklarınız ya da eşiniz sizin için bir sürpriz hazırlayabilir. Sizden saklanan şeylerin ne olduğunu öğrendiğinizde kızmayacak, aksine mutlu hissedeceksiniz. İnsanlarla aranızdaki sırlar yavaş yavaş azalacak ve aslında kimseyi zannettiğiniz kadar iyi tanımadığınızı fark edeceksiniz. En yakınınızdaki insanların dahi size açmakta zorluk çektikleri sırları olduğunu anlayacaksınız.

Rüyada Pişmiş Taze Fasulye Görmek

Eğitim anlamında büyük başarılara imza atılacağına işaret eder. Bu başarılar büyük olasılıkla akademik anlamda gerçekleşir. Özellikle bilim alanında büyük başarılara imza atacağı, saygın ve önemli bir insan olacağı anlamına da gelir. Bir başka yoruma göre de rüyayı gören kişinin çevrelerindeki insanlara karşı akıl hocalığı yapacağı, koruyup kollayacağı bir rol üstleneceği anlamına gelir. Kişinin verdiği tavsiyeler genelde akılcı ve mantıklı tavsiyelerdir ve insanların yararına olacak özelliktedir. Bu yüzden kişi, sorumluluklarla dolu temposu yüksel ve verimli bir yaşam geçirecek ve pek çok insana fayda sağlayacaktır. Sevgilin sana sürpriz yapıp, seni güzel bir akşam yemeğine çıkaracak gibi görünüyor. Bu yemekte birbirinizi ne kadar çok sevdiğinizi ve birbiriniz için yaratıldığınızın bir kez daha farkına varacaksınız. Ara sıra böyle tatlı kaçamaklar ikinize de iyi gelecek, aşkınıza heyecan katacaktır. Bir arkadaşının sıkıntısı var ve senden bunu saklıyor gibi görünüyor.

Rüyada Kuru Fasulye Yemeği Görmek

İçinizde yaşattığınız bir isteğinize artık kavuşacağınızı gösterir. Bu istediğiniz şartlarda bir iş ya da yolunu gözlediğiniz bir sevgili olabilir. Unvanlı bir işle meşgul olduğunuzu söyler. Şu sıralar duygusal hayatınız da iyi gidiyor her şey yolunda görünüyor. Sevgiliniz ile emin adımlarla ilişkinizi devam ettiriyorsunuz ve yakında bu işi ciddi anlamda bir neticeye vardırmayı düşünmeye başladınız. Kişi bekar bir kız ise bu rüya ona güçlü bir erkek ile tanışacağını gösteriyor. Bu güç hem fiziki anlamda düşünülebilir hem de maddi anlamda düşünülebilir. Ayrıca kişinin mal varlığı artacak demektir. Evet sizi çekemeyenler var ancak siz emin bir şekilde yolunuzda ilerliyorsunuz ve gücünüze güç katıyorsunuz. Bazen de yeni doğacak bir çocuğa işarettir. Hamile kadın gördüyse doğacak çocuğu erkek olacak demektir. Müjdeli haberleri çağrıştırır.

Rüyada Fasulye Tarlası Görmek

Gücü ve kuvveti simgeler. Rüya sahibinin etrafında onu koruyan dostları vardır ve her zaman dayanışma içindedirler. Kişinin yumuşak huyundan dolayı kaçırdığı fırsatlar vardır. Hayatınızdaki problemleri ortadan kaldırmak ve bir daha aynı şeyleri yaşamamak adına kendinize veya partnerinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini söylemeye çalışmaktadır. İş hayatınızda zor bir projeye dahil olacağınıza, bu işin üstesinden gelebilmek ve başarılı bir proje elde etmek için çok fazla çabalayacağınıza, sonucunda da çok güzel bir başarı elde edeceğinizi gösterir. Ayrıca da bu işin karşılığında hem çok fazla takdir alacağınıza hem de yüklü bir maaş alacağınızı da söylemeye çalışmaktadır.

Rüyada Pişmiş Kuru Fasulye Görmek

Çocuğunuza yada ailenizdeki bireylere yakından ilgilenmeniz gerektiğine, sıkışmış olduğunuz para konusunda üç vakte kadar ferahlayacağınıza, ailenizle hiç ummadığınız bir kişi tarafından tatile gönderileceğinize, hak ettiğiniz başarıyı ve saygıyı almak için çok fazla emek harcadığınıza tabir edilir. Bir insanın içinin güzel olduğuna, iyi kalpli, iyiliksever, güzel huylu, esprili ve güler yüzlü olduğunu ifade eder. Eşinin ailesiyle ufak bir anlaşmazlığınız olabilir. Eğer alttan alıp, gönüllerini kırmazsan bu tatsız olay en kısa sürede kapanacak. Sorunlar, sıkıntılar derken için hayli sıkılmış görünüyor. Ruhunu arındırmak için meditasyon veya yoga yapabilirsin. Ayrıca günlük kısa yürüyüşler de kafanın dağılması için etkili olacaktır. Sağlığın için beslenme düzenine dikkat etsen iyi edersin.

Rüyada Fasulye Turşusu Görmek

İş veya eğitim hayatınla ilgili pek yakında güzel haberler alabilirsin. Hayatında huzurlu, mutlu, keyifli ve rahat günler seni bekliyor. Arkadaşlarından birinin sağlık sorunu biraz canını sıkacağa benziyor. Aile büyüklerinden birinin bir yatırım planı var gibi, sana maddi açıdan destek sağlayabilir. Dış görünümün ile ilgili değişiklik yapmak için spora başlayabilirsin. Güç, kudret ve başarı sahibi olacağınıza delalettir. Bir olayda büyük başarı yakalayıp öz güveninizi arttıracağınıza işaret eder.Uzaktan bir sevdiğinizin geleceğini ya da dargın olduğunuz biri ile barışacağınızı gösterir. Genellikle hayra, güzel günler yaşanacağına ve başarıya delalettir. Özlemini kurduğunuz ve uzun zamandır göremediğiniz biri ile kavuşacağınıza delalettir. Başarınızı gölgeleyecek bazı olaylar yaşayabileceğinize ve sevdiklerinizden ayrı kalabileceğinize ya da çok sevdiğiniz bir insan ile aranızda bir kırgınlık oluşabileceğini gösterir. Ayrılığın ve kavuşmanın, hüzün ile birlikte sevincin yaşanacağına yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git