Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada Fasulye Görmek
11 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.122 kez okundu.

Rüyada fasulye görmek geniş bir yorum yelpazesine sahiptir. Renk ve cinsine göre yapılan yorumlar da çeşitlilik gösterir. Fakat en genel anlamıyla rüya sahibi için şans ve kısmetin göstergesidir. Fakat bu şans iyi ya da kötü olabilir, görülen rüyaya göre yorumu da değişir.

Fasulye yeşil ise, bu bolluk, bereket ve zenginlik anlamlarına gelmektedir. Yeşil ise bekâr insanlar için kısmeti de çağrıştırır. Aksine, kurumuş ve buruşmuş ise hayal kırıklığının habercisi olabilir. Bazı durumlarda hastalık şeklinde de yorumlanır. Bu kötü şansın göstergesidir. Yakın zamanda içinde bulunduğunuz ya da bulunacağınız riskli işler var ise, adımlarınızı atarken dikkatli olmalısınız. Mevsimi dışında ve dalında ise çok büyük üzüntü ve kederin habercisidir. Olgunlaşmamış yeşil olanlar ömür olarak yorumlayan tabirciler de vardır. İçi henüz dolmamış ya da olgunlaşmamış ise rüya sahibi için ömrünü tamamlaması için vaktinin daha çok olduğuna işaret eder. Kuru yada yaş olmasına göre farklı anlamlara gelebiliyor.

Rüyada Kuru Fasulye Yemek

Menfaatinize yönelik bir haber alacağınızı gösterir. Büyük ve kıymetli bir hediye olarak yorumlanır. Satın aldığını görmek ise çevrenizde sizi kıskanan bir dostunuzun, arkadaşınızın olduğunu ve size kötülüğünün dokunabileceğini gösterir. Bazı âlimlere göre ise kötü ve üzüntülü günlerin göstergesi aynı zamanda sağlığın kötüleşeceğinin işaretidir. Çiğ ya da pişmiş olması yorum açısından bir farklılık teşkil etmez.

Rüyada Bozuk Fasulye Görmek

Bahtınızın açık olduğunu gösterir. Kısmetinizin açık olduğuna ve hangi işe el atarsanız atın sonuçların her zaman iyi olacağına işarettir. Başvurduğunuz her iş kapısı size kolaylıkla açılacak, üzerinde çalıştığınız işler büyük başarılar getirecek ve sizi ihya edecek. Aileniz ve arkadaşlarınız arasında çok sevilen ve aynı zamanda saygı duyulan biri haline geleceksiniz. Kısmetini açıklığı aşk ilişkilerinize de yansıyacak. Uzun zamandır ruh eşinizi bulamadığınızdan şikayetçiyseniz her an aradığınız kişiyle karşılaşabilir ve mutlu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Sevgilinizle evlilik yolunda ilerlemeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Taze Fasulye Görmek

Bir süre sıkıntı çekeceğiniz anlamına gelir. Ancak bu sıkıntıların sonunda ferahlık olacaktır. Daha büyük ve açık renkli, lekesiz ise hayatınızda birçok olumlu gelişme yaşanacağını, iyi insanlarla karşılaşacağınızı ve müjdeli haberler alacağınızı gösterir. Çürümüş ya da kurtlanmış ise ailenizden ya da yakın arkadaşlarınızdan birinin kalbini çok kötü bir biçimde kırdığınızı ve bu durumu düzeltmediğiniz sürece hiçbir işinizin rast gitmeyeceğini gösterir. Eğer iri ve lezzetli görünüyorsa uzun zamandır beklediğiniz güzel haberin çok yakında geleceğini müjdeler. Ayrıca oldukça şanslı biri olduğunuzu, kimsenin anlayamadığı bir biçimde her konuda başarı elde ettiğinizi gösterir. Özellikle insan ilişkilerinde her zaman iyi kalpli ve dürüst kişilerle karşılaşmak gibi büyük bir şansa sahip olduğunuz anlamına gelir. Yaptığınız işin aynısını yapan aynı meslek grubundaki insanlara göre daha fazla kazanç elde edeceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git