Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.230 kez okundu.

Rüyada fare görmek, kötü bir iş olarak yorumlanır. Rüyasında fare gören kişi kötü bir olayla karşılaşacaktır. Rüyasında fare gören kişi üzüntü ve keder yaşayacaktır. Rüyada fare gören kişinin canının çok sıkılacağı anlamına gelir. Fareyle karşılaşmak kötü bir işe çok fazla yaklaştığınız anlamına gelir. Fareyle karşılaşan kişi kötü bir haber alabilir yada kötü bir işin içinde kendini bulabilir.

Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada fare

Rüyada fare görmek, kötü ve iffetsiz bir kadınla tanışmak anlamına gelir. Bekar olanlar için kötü bir kadınla tanışacağınız, evli olanlar için ihanet ve kem gözlerle karşılaşacağınız olarak yorumlanır. Rüyasında sürekli hareket eden fare görmek kötü olan bir olayın sizi bulacağına ve kötü kişilerle muhatap olmak zorunda kalacağınıza işaret eder. Fareyle oynadığınızı görmek kötülüklerden ve şer insanlardan kurtulmak için çaba harcağacağınız anlamına gelir.

Rüyada Fare  Görmek Ne Demek ?

Rüyada fare, kötü şer olaylar olarak yorumlanır. Rüyasında fare öldürdüğünü görmek kötülüklerden kurtulduğunuz anlamına gelir. Kötülüklerden kurtulmak için çaba harcadığınız ve feraha ereceğiniz anlamına gelir. Ayrıca fare dış görünüşü güzel ama içi fesat kişi olarak yorumlanır. Sizin yüzünüze gülen birisi sizin arkanızdan kuyunuzu kazabilir. Farelerin kaçıştığını gören kişi tüm kötülüklerden kurtulur, sıkıntılardan uzaklaşır. Rüyasında fare gören bir kişinin etrafında içten pazarlıklı ve kötü niyetli insanlar var demektir. Bu rüyayı gören kişinin arkadaş seçimi yaparken çok dikkat etmesi gerekir. Fare sembolü genellikle rüyalarda olumsuz yorumlanır.

Rüyada Fare

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada fare görmenin anlamı ve fare rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git