Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.536 kez okundu.

Rüyada fare görmek, kötü bir iş olarak yorumlanır. Rüyasında fare gören kişi kötü bir olayla karşılaşacaktır. Kişi üzüntü ve keder yaşayacaktır ve canının çok sıkılacağı anlamına gelir. Kötü bir işe çok fazla yaklaştığınız anlamına gelir ve bu iş içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Kötü ve iffetsiz bir kadınla tanışmak anlamına gelir. Bekar olanlar için kötü bir kadınla tanışacağınız, evli olanlar için ihanet ve kem gözlerle karşılaşacağınız olarak yorumlanır. Ayrıca kötü olan bir olayın sizi bulacağına ve kötü kişilerle muhatap olmak zorunda kalacağınıza işaret eder. Kötülüklerden ve şer insanlardan kurtulmak için çaba harcayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Fare Öldürmek

Kötü şer olaylar olarak yorumlanır. Kötülüklerden kurtulmak için çaba harcadığınız ve feraha ereceğiniz anlamına gelir. Ayrıca dış görünüşü güzel ama içi fesat kişi olarak yorumlanır. Sizin yüzünüze gülen birisi sizin arkanızdan kuyunuzu kazabilir. Kişi tüm kötülüklerden kurtulur, sıkıntılardan uzaklaşır. Aynı zamanda kişinin etrafında içten pazarlıklı ve kötü niyetli insanlar var demektir. Bu rüyayı gören kişinin arkadaş seçimi yaparken çok dikkat etmesi gerekir. Genellikle rüyalarda olumsuz yorumlanır.

Rüyada Fare Kovalamak

Bir düşmanınızın olduğunu fakat bu düşmanın zayıf, güçsüz olduğunu ve sizin bu düşmanın hile ve kötülüklerine karşın her şeyin farkında olduğunuzu ve bu yönde çeşitli girişimlerde bulunacağınızı göstermektedir. Aslında bilinçaltında bir olaya karşın dayanma gücünün göstergesidir. Bu rüya, çoğu insanın dayanamayıp pes edebileceği bir olaya karşı direndiğiniz ve hiçbir zaman pes etmediğiniz anlamını taşır.

Mekânın özelliklerine göre de farklı anlamlar taşımaktadır. Örneğin, sokakta kovaladığınızı gördüyseniz bir topluluk içinde kötülük yaymaya çalışan ve bu yönde dedikodular çıkaran insanlardan uzaklaşacağınızı ve onları dışlayacağınızı göstermektedir. Evin içinde kovalıyorsanız, akrabalarınız içinde bir düşmanın olduğunu fakat onu saf dışı bırakacağınıza işaret etmektedir. İş yerinde kovalama ise iş hayatınızda size kötülük yapmaya çalışan, arkanızdan işler çeviren birilerinin olduğuna işarettir.

Rüyada Fare Yakalamak

Kişinin bazı endişelere sahip olduğu fakat bu endişelerin yersiz olduğu anlamına gelir. Genel olarak kötü anlamlar ifade eden rüyada kovalama boyutuna geldiğinde ise, kötü özelliklere sahip bir kadın ile birlikte olmayı gösterir. Kovalama sonucunda öldüğünü gören kimsenin çok kuvvetli ve zalim bir düşmanı olduğuna ama rüya sahibinin doğru zamanlama ile düşmanının üstesinden geleceğine işaret eder. Aynı zamanda sıkıntılı günlerinin olduğunun ancak bu sıkıntılı günlerin yakın zamanda sona ereceğinin, mutlu ve huzurlu günlerin kapıda olduğunun göstergesidir.

Rüyada Fındık Faresi Görmek

Kötü ahlaka ve düşüncelere delalet eder. Rüya sahibinin başına gelecek kötü bir olay ile yorumlanır. Sinsi arkadaşlıklara, yanlış kurulan ilişkilere ve ayrılığa işaret eder. Rüya sahibinin bir konuda iki arada kalacağına delalet eder. Gören kişinin işlerinin yavaş yavaş olacağı ile de yorumlanır. Ayrıca her ne isteği var ise küçük olumsuzluklar sonucunda gerçekleşeceğine işarettir. Bir başka bakış açısı ile tamamen bilinçaltına yatmış korkular ile yorumlanır. Kişinin zihin yorgunluğu sonucunda oluşan bunalımların belirtisidir.

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Gerçek hayatta korkulan bazı böcek ve çeşitlerinden endişe duymakla da açıklanabilir. Rüya sahibinin yalan haberlere itibar edip sıkıntılı günlere gireceğine işarettir. Bir diğer yandan ise müjdeli bir habere yorumlanır. Kişinin çocuğu var ise çocuğunun başarısına yok ise de yakınından bir kimsenin başarısına delalet eder. Aka çıkmaya, zarar gördüğü insanlardan kurtulmaya, dedikodulara karşı savaşmaya, yenilgiler ardından kazanca işarettir.

Rüyada Fare Beslemek

Yardım ettiği bir kişi tarafından iyi niyetinin suistimal edileceğine delalet eder. Hiç beklemediği bir kişiden duyacağı sözlere oldukça kırılacağına işarettir. Dışarıdaki insanlara karşı korunma kalkanı kuşanmanın vakti geldiğinin göstergesidir. Rüya sahibinin çevresinden olup bitenlere kayıtsız kalacağı ve bir süre sonra neyin doğru neyin yanlış olduğunun farkına varacağı ile yorumlanır. Küçük sevinçlerin sabır ile büyüyeceğine işarettir. Rüya sahibinin azmine delalet eder. Haddinden fazla hırsın kurbanı olmak ile de yorumlanır.

Rüyada Fare Pisliği Görmek

Olumsuzluğunun aksine, hayırlı ve olumlu olarak yorumlanır. Bazı durumlarda kısmet olarak yorumlandığını da görebiliriz. Çok küçük bir yer kaplasa da bazı rüya tabircilerine göre olumsuz olarak, kötü huylu bir kadın ile evlilik yapılacağını ve bu evliliğin o kadın yüzünden huzursuz ve mutsuz bir ev yaşamını tetikleyeceğinin göstergesidir.

Rüyada Fare ile Konuştuğunu Görmek

Her alanda rüyayı gören kişinin kısmet ve şansının artacağını, huzurlu ve mutlu olacağını gösterir. Eğer maddi gücü son zamanlarda fazla iyi değilse, artık şansının döneceğine, parasal olarak gelirlerinin ve kısmetinin artış içinde olduğuna işarettir. Ayrıca rüyayı gören kişinin hiç ummadığı bir zamanda ummadığı birisinden harika bir iş teklifi alacağı ve bu teklifleri geri çevirmeyip kabul edeceği anlamlarını taşımaktadır. Kişinin huzursuz olduğu bir konu var ise, bu konunun olumlu sonuçlanacağı, evdeki huzursuzluk ve mutsuzluğun sona ereceği anlamına da gelmektedir. Maddi açıdan zenginlik ve bollukların yanı sıra, kişinin manevi açıdan da kısmetli bir döneme gireceğini gösterir. Kişi eğer bir ikilem içindeyse yakın zamanda bu ikilemin sona ereceğini ve rüya sahibinin işlemiş olduğu tüm kusur ve günahlardan dolayı af dileyeceğini gösterir. Bu açıdan, rüya sahibi için işaret ve yol gösterici anlamlarını da taşımaktadır. Tüm bunlara ek olarak yakın zamanda çok istediğiniz bir dileğinizin gerçek olacağının ancak bu dilek için Allah’a yakınlığınızın biraz daha artmasının ve sürekli dua etmeniz gerektiğinin göstergesidir..

Rüyada Beyaz Fare Görmek

İlk etapta kötü anlamlarla ifade edilir. Çünkü kötü anlamları işaret etmektedir, ancak yakaladığını görmek yani onun zararının tamamen engellendiğini görmek olumlu anlamlar taşımaktadır. Olumsuz sonuçlar doğuracak bir ilişkinin başlangıcını ifade eder. Bazı alimlere göre rızık ve berekete delalet ettiğini söylemiştik. Bunun yanında bazı alimlere göre ise helal olmayan yollardan kazanılacak olan paraya ve bu paranın yine helal olmayan eylemlerde harcanacağına işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre işlenen farklı günahlar ve sonunda edilen tövbeler olarak yorumlanırken bazı tabircilere göre ise yağmur olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Beyaz Fare Yakalamak

Kişinin borcu var ise borcunun olduğu kişiden yakın zamanda uzaklaşacağı ve sonucunda mutlu ve huzurlu günler yaşayacağının göstergesidir. Ayrıca yapacağı yatırımlar ile bol kazançlar elde edeceğine de işaret eder. Sağlık açısından yorumlamak gerekirse, rüyayı gören kişinin yakalamakla uzun bir yaşama sahip olacağı anlamı çıkartılabilir. Birey yaşam boyunca istediği güç ve kuvvete sahip olacaktır. Az öncekilerin aksi olarak, yakalamak zaman zaman rüyayı gören kimsenin sağlığının git gide kötüleşeceği şeklinde de yorumlanır. Olumsuz yorumlara devam edersek, rüyayı gören kişinin iş yaşamındaki bazı olumsuzluklardan dolayı başının sık sık ağrıyacağına ya da gizli saklı tüm sırlarının açığa vurulacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise uzun süredir devam eden umutsuz günlerin sona ereceğine, kişiyi mutlu ve huzurlu günler beklediğine işaret eder. Rüya tabirleri kişinin cinsiyetine göre de farklılık gösterebilir. Rüyayı gören kişi erkek ise, kendisiyle aynı özelliklere sahip bir kadın ile ilişkiye gireceğini gösterir. Evde yakaladığınızı gördüyseniz, sayısı kadar evinizde kadın misafir ağırlayacağınız anlamına gelmektedir. Eğer yatak odasında yakaladığınızı görmüşseniz, o yatakta bir kadın ile bir ilişkinizin olacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyada Fare Yavrusu Görmek

En genel görülen tabir ile iffetsiz ve ahlaksız bir kadının işaretidir. Rüyasında hiç beklemediği bir anda karşılaşan kişi, aynı şekilde o ahlaksız kadın ile karşılaşarak onun bir kötülüğünü görür. İnsanların arkasından işler çeviren ve onların kötülüğü için uğraşan bir kadın olarak da ifade edilebilir. Elinde görmek bu kadının sinsi bir şekilde ilerlediğini veya ilerleyeceğini ve sizin onu dost olarak göreceğinizi işaret eder. Bir şey elde etmek ise, düşmanınızdan size kalan bir mal veya yardıma yorumlanır. Bir şeyler yediğini görmek ise, düşmanınızın ya da ahlaksız olarak nitelendirebileceğimiz bir kadının evinize kadar gireceğini ve sizin malınız ile onu besleyeceğinizi gösterir. Arkadaşlar ya da akrabalar arasında gizli bir kötülük ve düşmanlığın da habercisi olabilir.

Rüyada Fare Yuvası Görmek

Bu düşmanınızın yakın akrabalarınız içinden çıkacağının göstergesidir. Evin içinde koşturup, oynadığını görmek ise aile içinde yaşanacak bir anlaşmazlık ve tartışmaya yorumlanır. Kimi zaman hayatta alınan dersler ve başarılar olarak bilinir. Bazı âlimler öldürdüğünü gören kişinin, düşmanına karşı bir galibiyet kazanacağını söyler. Aynı zamanda dost olarak tanımladığınız düşmanlarınızı yakın bir zaman içerisinde fark edeceğiniz ve onlardan uzaklaşacağınız anlamına da gelir. Evinizde öldürdüğünüzü görüyorsanız akrabalarınızdan bir ya da birkaçının sizinle ilgili kurduğu kötü planları bozacağınızın göstergesidir.

Rüyada Siyah Fare Görmek

Görülen rüyalar genel olarak olumsuz ve sağlık ile ilgili anlamlar taşımaktadır. Bazı durumlarda iş yaşamında başarısızlık, aile yaşamında mutsuzluk olarak da ifade edilir. Bazen de bereket ve rızık olarak yorumlanır. Ev içinde bir eşyayı deldiklerini görmek, ev içinde bir hırsızlık olayının olacağının göstergesidir.

Rüyada Bir Sürü Fare Görmek

Rüya sahibinin yaşamında bereket ve bolluk dolu günlerin yakın olduğunu gösterir. Kişinin o yıl evinden bereket eksik olmayacak demektir. Çıktığı noktayı görmüş ise, olumlu yorumlar yerini olumsuzlara bırakır. Kişinin, o noktada rızkının az olacağına işarettir. Gündüz yatılan uyku esnasında görmek ise, rüya sahibinin uzun bir yaşama sahip olacağını gösterir. Kişi erkek ise evinde gördüğü sayısınca hayırsız ve o eve kötülüğü dokunacak kadının gireceğine işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git