Rüyada Ev Görmek

Rüyada Ev Görmek
24 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.000 kez okundu.

Rüyada ev görmek, içinin durumuna göre farklı anlamlara gelebilir. Eğer size ait ise mutlu bir yuva kuracağınıza, evliyseniz hayırlı evlatlara sahip olacağınıza dalalet eder. Size ait olan ev ne kadar büyük ferah ise aile bireylerinin sayısı o kadar artacak, çocuklarınız ve torunlarınızla kocaman bir aile olacaksınız. Size ait değilse yakında uzun sürecek bir yolculuğa çıkacağınızı, bu yolculuk boyunca birçok insan tanıyacağınızı ve birçoğunun misafir olarak gideceğinizi gösterir.

Rüyada Harabe Ev Görmek

Misafiri olacağınız ve hoş karşılanmayabilirsiniz. Soyunuz kısa zaman içinde kesilebilir; haneniz giderek küçülebilir. Büyük kazançlar elde etmeye dalalettir. Elinize hiç beklemediğiniz bir yerden toplu bir para geçmesidir. Bu para size hayır getirmeyecek ve aldığınıza pişman olacaksınız.

Rüyada Geniş Ev Görmek

Aile fertlerinin uzun yaşamasına, hastalık görmemesine dalalet eder. Eğer kendisinden korkulan ve kötülük saçan bir insandan şikâyetçiyseniz çok yakın bir zaman içinde bu kişiden kurtularak güvende olacaksınız. Maddi sıkıntılar yaşayanlar için sabretmeleri gerektiğine ve durumlarının düzeleceğine işarettir. Uzun zamandır beklediğiniz bir iş fırsatını sonunda yakalayabilir ve hayatınızı bir düzene oturtabilirsiniz. Bu parayla büyük işler kurup, bol bol maddi kazanç elde edeceksiniz. Aynı zamanda saygı görecek ve insanlar arasında fark edilen, özel biri haline geleceksiniz.

Rüyada Ev Yaptırmak

Rüyayı gören kişinin hayatında bazı sıkıntıların ve sorunların baş göstermesine delalet eder. Yeni bir ev satın alacağınıza ya da hayırlı bir iş bulacağına ve o işten menfaat göreceğinize delalet eder. Eğer ki yıkıldığını gördüyseniz küçük bir hastalık geçireceğine ve sıhhatinize ve rahatınıza dikkat etmeniz gerektiğini işaret eder. Yandığını ve tamamen yok olduğunu görmek, aklınızda bazı soru işaretleri olduğunu bununda en kısa zamanda çözüleceğini delalet eder.

Rüyada Yeni Ev Görmek

Evlilik olarak yorumlanır. Aldığını gören kişi evlenecektir. Rüyayı gören bekarsa yakın bir zamanda evlenebilir. Evlilik için adımlar atmayı planlayabilir. Eğer bir ilişkisi varsa bunu bir resmiyete dökmek isteyebilir. Eğer hayatınızda kimse yoksa bu dönemde evleneceğiniz kişiyle tanışabilirsiniz. Evliliğe yoğunlaşmaya işaret eder. Terfi etmek olarak yorumlanabilir. İş ortamında yaptığı işler çok beğenilebilir. Düşünülmeyeni düşünerek fark yaratabilirsiniz. Aldığını gören kişi iş ortamında makam atlayacaktır. Yaptıklarınız herkes tarafından takdir toplayacak.

Rüyada Ev Almak

Zenginlik anlamına gelir. Onun içinde yaşayama başlayan kişi her anlamda zenginlik yaşayacaktır. Bu dönemde maddi olarak bir artış söz konusu olabilir. Bir bilet almanız, şans oyunları oynamanız size gelir getirebilir. Aynı zamanda manevi olarak da zenginlikleriniz olacaktır. Manevi olarak çok doyacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Kişi, güzel bir işe başlayabilir ve maddi olarak rahatlayabilir. Yeni başlayacağınız başlangıçlara da delalet eder. Bu rüya, evlenip güzel bir yuva kuracağınızın da göstergesi olabilir. Hayata yepyeni bir sayfa açarak devam edeceğinizi ve tüm kötü şeyleri arkanızda bırakacağınızı gösterir.

Rüyada Ahşap Evde Yaşamak

Yanlış anlaşılmalara, suçlamalara veya suçlananlara veya birilerinin sizden gururlanmasına delalettir ve bu durumun uzun süre devam edeceğini belirtir. İlişkilerinizde kısa dalgalanmalar olacağına bunun üzerine bazı sıkıntılar yaşanacağına ve bu durumun zamanla düzeleceğini gösterir. Bir başkasının ise yeni tanıştığınız kişilere ön yargı ile yaklaşıp suçlamamanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Ahşap Ev Yaptırmak

Yeni bir işe adım atacağınıza ve bu işin üstesinden de en iyi şekilde geleceğinize işaret eder. Şu sıralar çocukların sıkıntıları ile uğraşıyor gibisin. Ancak onlar senin gibi yardımsever ve anlayışlı bir anneye sahip oldukları için kendilerini çok şanslı hissediyorlar. Bu sıkıntılar ufak tefek maddi sorunlara benziyor gibi… Birbirinize olan saygınız ve sevginiz bu sıkıntıların üstesinden gelecek. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz. Çokça vakit geçirip, eğlenceli anlar yaşayacaksınız.

Rüyada Cem Evi Görmek

Bir süredir rüya sahibinin hayatı üzerinde yaşanıyor olan olumsuzlukların sora ermeye başlandığını ve huzurun da kapıda olduğunu da göstermektedir. Sıkıntıların başlangıcının asıl kaynağı sizler olmanızdan dolayı yine bu sıkıntıları hayatınız üzerinden atmak sizlerin elleri arasında olan bir durum olduğu için de artık harekete geçme vaktinin geldiğini gösterdiği anlamına da gelmektedir. İş ve aile hayatı üzerinde yaşanıyor olan bu sorunlarda sizlerin daha çok ilgisiz olan tutumlarınız geliyor olmasından dolayı biraz daha çok dışarıya dönük hayata vakit ayırmak yerine iş ve ailenize vakit ayırdığınız zaman da tüm sorunların teker teker olarak da ortadan kalktığını da göreceksiniz. Eğer iş ve aile hayatını da biri birine de karıştırır iseniz işlerin tekrar eskisi gibi çıkılmaz bir hale gelecek olduğunu da gözler ardı etmemeniz de gerekmektedir.

Rüyada Cem Evine Gitmek

Yakın zamanda yaşadığınız bazı sıkıntıların çözüleceğine ve rahatlayacağınıza aynı zamanda küs olanların barışacağına işaret eder. Karşılaştığınız zorlukları bu dönem içerisinde kolay bir şekilde atlatacak ve feraha kavuşacaksınız. Fakat bu zaman içerisinde oldukça sabırlı olmalısınız. Aile hayatınızda oldukça güzel gelişmeler ile birlikte çok mutlu bir dönem içerisine gireceğinizi gösterir. İş hayatınızda ise makam terfisi sizi bekliyor olacak. Kişinin iç dünyasında yaşadığı psikolojik sorunlar ise artık son bulacak ve daha rahat günlere çıkacaksınız. Bu rüyayı genellikle Allah yolunda olan hayırlı işler içerisinde olan kişiler görür fakat yanlış bir yolda iseniz mutlaka yaptığınız yanlışlıklardan pişmanlık duymalı ve doğru yolu en kısa sürede bulmalısınız. Bazı yorumlara göre ise evlenmek ve yuva kurmak anlamlarına da gelebilir. Eğer hamile bir bayan bu rüyayı görmüş ise hayırlı bir evlada sahip olacağının göstergesidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git