Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada Eski Sevgili Görmek
14 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.742 kez okundu.

Rüyada eski sevgili görmek, geçmişle ilgili konularla ilgilenmek olarak yorumlanır. Eski sevgilisini gören kişi  geçmiş ile ilgili konularla ilgilenecektir. Geçmişte yaşadığınız aşklar gündeme gelebilir. Uzun zamandır görüşmediğiniz biriyle bugünlerde  karşılaşabilirsiniz. Eskide gerçekleşmiş bir olay yeniden dile getirilebilir. Rüyada eski sevgili gören kişi geçmişiyle ilgili konuları aklına getirecektir.

Rüyada Eski Sevgili Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada eski sevgili

Rüyada eski sevgili görmek, üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Eski sevgilisini gören ve onunla muhabbet eden kişi kötü bir haber alacaktır. Aldığınız haberler sizi üzebilir, moralinizi bozabilir. Alacağınız haber ummadığınız bir anda sizin enerjinizi düşürebilir. Rüyada eski sevgilisini gören kişinin biraz canı sıkılacaktır. Duyacağı haberler büyük keder bırakacaktır.

Rüyada Eski Sevgili Görmek Ne Demek ?

Rüyada eski sevgili pişman olmak olarak yorumlanır. Rüyasında eski sevgilisiyle kavga ettiğini ve kavga ettiğini gören kişi geçmişte olan bir olay için pişmanlık duyacaktır. Pişman duyacağınız bir olay bu dönemde gündeme gelebilir. Canınızı sıkan konuların konuşulması sizin canınızı sıkacaktır. Eski sevgili görmek pişmanlığın temsilcisidir. Rüyada eski sevgiliyi görmek, eskiye duyulan özlemin ve pişmanlığın habercisidir. Bunu gören bir kişi, eski sevgilisini aramak istiyor ve onunla tekrar bir şeyler paylaşmak istiyordur. Fakat bunun ne kadar gereksiz ve saçma bir davranış olacağını bildiği için kendisine hakim olmaya çalışıyordur. Geçmiş ile bağlarınızın tam olarak kopmadığını gösteren bu rüya, geleceğinizde de dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Rüyada Eski Sevgili

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada eski sevgili görmenin anlamı ve eski sevgili rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Eski Sevgili Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. gizem dedi ki:

    rüyamda eski sevgilim yanıma gelip omzuma başını koydu ben yan tarafa gittikce o tekrar geldi

Sayfa başına git