Rüyada Erkek Görmek

Rüyada Erkek Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.862 kez okundu.

Rüyada erkek görmek, hayır ve bereket olarak yorumlanır. Rüyada genç ve yakışıklı bir erkek gören kişi hayırlı ve bereketli bir döneme girecektir. Yaptığınız işte başarılıyı yakalayıp işinizden hayırlı gelirler elde edeceksiniz. Aldığınız para sizin elinizde bereketlenecek ve güzel harcamalarınız olacak. Kazanılan para hayırlı işlerde kullanılırsa gelirler daha da artacaktır.

Rüyada Erkek Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada erkek

Rüyada erkek görmek, kavuşmak olarak yorumlanır. Rüyada  orta yaşlı bir erkek gören kişi uzun zamandır görmediği bir sevdiğine kavuşacaktır. Sevdiğiniz birini arayabilirsiniz yada sevdiğiniz kişiyi görmek için harekete geçebilirsiniz. Rüyada orta yaşta bir erkekle konuştuğunu gören kişi uzun zamandır görmediği birini görmek için yola çıkacaktır.

Rüyada Erkek Görmek Ne Demek ?

Rüyada erkek, sıkıntıya girmek olarak yorumlanır. Rüyada yaşlı bir erkek gören kişi yaptığı işlerde biraz sıkıntı yaşayabilir.Yaptığınız işlerde aksilikler, gecikmeler olabilir. Rüyasında ihtiyar bir erkek gören kişinin işleri yavaş ilerleyecektir. Böyle bir durumda sabırlı olmak ve ılımlı tavırlar içinde olmak daha hayırlı olacaktır. Daha sabırlı olmanız gerektiğine işaret eder. Bir erkeğin rüyasında başka bir erkek görmesi, birinden güç alacağının göstergesidir. Aynı zamanda cılız ve hastalıklı bir erkek, gücünüzü kaybedeğinize delalet eder. Güçlü ve heybetli bir erkek gören kimse, hayatında karşısına çıkan tüm zorlukların üstesinden gelebilecek kadar güçlü ve dirayetli kimseyi temsil eder. Aynı zamanda yaşlı bir erkek, bilgelik, yücelik ve ilim sahibi olan bir kişiden işinize çok yarayacak öğütler ve nasihatlar duyacağınızı gösterir.

Rüyada Erkek

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada erkek görmenin anlamı ve erkek rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Erkek Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sema dedi ki:

    Sıcak bir yaz günü ana asfalt bir yolda biraz yürüdüm.Önüme bir kum yığını çıktı ancak yürümeme engel değildi.Kum yığınını geçince sağ tarafta bir binaya girdim.Oldukça dik merdivenlerden indim.Oldukça çoktu merdiven sayısı.Merivenleri inince sağlı sollu odalar vardı.Hepsine tek tek bakıp tekrar merdivenleri çıktım.Tam dışarı çıktığımda kırmızı bir motosikletli beni gideceğim yere götürmek için ısrar etti.Motosiklete bindim ve ineceğm yere kadar götürdü beni.indiğim yerde 2- 3 tane erkek çocuğu vardı.10-12 yaşlarında olan bu çocuklarla hem konuşup hem yürüdük.Gündüzdü.

Sayfa başına git