Rüyada Erkek Görmek

Rüyada Erkek Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.236 kez okundu.

Rüyada erkek görmek, hayır ve bereket olarak yorumlanır. Rüyada genç ve yakışıklı bir erkek gören kişi hayırlı ve bereketli bir döneme girecektir. Yaptığınız işte başarılıyı yakalayıp işinizden hayırlı gelirler elde edeceksiniz. Aldığınız para sizin elinizde bereketlenecek ve güzel harcamalarınız olacak. Kazanılan para hayırlı işlerde kullanılırsa gelirler daha da artacaktır.

Rüyada Erkekle Konuşmak

Kavuşmak olarak yorumlanır. Kişi uzun zamandır görmediği bir sevdiğine kavuşacaktır. Sevdiğiniz birini arayabilirsiniz ya da sevdiğiniz kişiyi görmek için harekete geçebilirsiniz. Kişi uzun zamandır görmediği birini görmek için yola çıkacaktır.

Rüyada Yaşlı Erkek Görmek

Sıkıntıya girmek olarak yorumlanır. Kişi yaptığı işlerde biraz sıkıntı yaşayabilir. Yaptığınız işlerde aksilikler, gecikmeler olabilir. Rüyasında ihtiyar bir erkek gören kişinin işleri yavaş ilerleyecektir. Böyle bir durumda sabırlı olmak ve ılımlı tavırlar içinde olmak daha hayırlı olacaktır. Daha sabırlı olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Genç Erkek Görmek

Kişinin birinden güç alacağının göstergesidir. Aynı zamanda gücünüzü kaybedeğinize delalet eder. Hayatında karşısına çıkan tüm zorlukların üstesinden gelebilecek kadar güçlü ve dirayetli kimseyi temsil eder. Aynı zamanda bilgelik, yücelik ve ilim sahibi olan bir kişiden işinize çok yarayacak öğütler ve nasihatlar duyacağınızı gösterir.

Rüyada Şişman Erkek Görmek

Tanıdığınız biri olması ya da perişan veya iyi durumda olmasına göre farklı anlamlara gelebilir. Eğer gördüğünüz erkek ailenizden biriyse, içinde bulunduğunuz sıkıntıdan sizi kurtaracak birileriyle karşılaşacağınıza dalalet eder. Maddi sıkıntılarınızın çözülmesi ve refaha ulaşmanız anlamına gelir. Eğer yabancı ve daha önce hiç görmediğiniz bir erkekse tehlikede olabileceğinizi gösterir. Arkanızdan iş çeviren ve size zarar vermek isteyen, yakın çevrenizden olan insanlara dalalettir. İnsanlarla iletişim kurarken daha dikkatli davranmanız ve kendinizi koruma altına almanız konusunda verilen bir mesaj olarak düşünülebilir.

Rüyada Bakımsız Erkek Görmek

Aile fertlerinden ayrılmaya ve ailenin bir daha birleşmemek üzere dağılmasına dalalettir. Çocuk isteyen çiftler için bir süre daha bu isteklerinin karşılık bulmayacağı anlamına gelir. İstediğiniz iş fırsatını kaçırıp üzüntü ve sıkıntı içinde kalacağınıza işarettir. Uzun süredir devam eden duygusal ilişkilerin bitmesi ve büyük kalp kırıklıklarının yaşanmasına dalalettir. Uzun yıllardır birlikte olduğunuz sevgilinizden hiç beklemediğiniz sözler duyabilir ve onca yılınızın boşa gittiğini düşünebilirsiniz.

Rüyada Bakımlı Erkek Görmek

Hiç beklemediğiniz bir anda, en sıkıntılı zamanınızda göreceğiniz yardıma dalalet eder. Alacağınız bu yardım sizi uzun vadede de mutlu edecek ve hem iş hem de aile hayatınızı yoluna koymanızı sağlayacak. Yeni arkadaşlıklara, ilişkilere ve evliliğe doğru gidecek aşklara işaret eder.

Rüyada Erkek Çocuğu Görmek

Her zaman hayra yorulur ve iyi ve hayırlı bir rüyadır. Böyle bir rüya etrafınızdakilerin özenle bakacağı bir güce erişme, çok kuvvetli ve azametli olma, yararlı işlerle uğraşma, verilen sözü tutmaya, yetenekli bir adama, görüp geçirmiş kişiye, tez ulaşacak hayırlı habere delalettir. Bu rüya bazı yorumcular için sağlıkta oluşacak bozulmalara, hile yapanlara, sıkıntı ve zorluğun arkasından gelecek olan zafere, mutluluğa ve refaha işaret eder.

Rüyada Küçük Erkek Çocuğu Görmek

Cesur insanlara dalalet eder. Hayatınız boyunca hiç sahip olmadığınız kadar cesarete sahip olacak ve yıllardır üstesinden gelemediğiniz her işi hızla halletmeye başlayacaksınız. İnsanların size olan saygısı artacak. Zanaatınızda hız kazanacak ve aynı anda birçok işi tek başınıza bitireceksiniz.

Rüyada Tanıdık Erkek Görmek

Genel anlamda iyi olarak tabir edilmektedir. Rüyada görülen bu adam tanınan biri ise arzu edilen tüm dilekler gerçekleşir, menfaate ulaşılır diye yorumlanır.  Eğer rüyada görülen güzel yüzlü ise rahmete, iyilik görmeye, sağlığa, sıkıntıların gitmesine, çirkin ve asık yüzlü ise sıkıntı yaşamaya, kötülüklerle karşılaşmaya delalet olabilmektedir. Ayrıca bu tür bir rüya iyilik ve güzelliklerden uzaklaşmayı işaret eder. Böyle bir rüyayı gören kimse yüzünü kötü işlere döner ve hayırdan uzaklaşacak anlamına da gelebilir.

Rüyada Yaşlı Erkek Görmek

Beklemediği yerden hayra ya da muradına ermekle yorumlanmaktadır. Yaşlı erkek, merhamete, kazanılacak başarıya delalettir. Bu tür bir rüya gören bir kimsenin itibardan düşmesine, kendi kendisini rezil etmeye yorulur ve bunlar rüyanın olumsuz yorumlarıdır.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Uzun zamandır yolunda gitmeyen her türlü çalışmanızı kısa sürede tamamlayarak başarıyla sonlandıracaksınız. Hem iş hayatında, hem de aile içinde hak ettiğiniz pozisyona gelerek herkesin akıl danıştığı birine dönüşeceksiniz. Başarılarınız uzak çevrede dahi duyulacak ve takdir edilecek. Korkmadan zorlukların üstüne gitmenin habercisidir. Bugüne kadar başarmak istediğiniz ancak cesaret edemediğiniz her ne varsa artık altından kalkacak cesareti gösterebileceksiniz. Kalabalık bir topluluk içine girdiğinizde insanlar sizin farklı olduğunuzu anlayacak ve lider olarak görüleceksiniz. Özellikle yaşadığınız çevrede, cesaretiniz ve yardımseverliğinizle tanınmaya başlayacaksınız. Hayırlı olayların müjdecisidir. Hiç bitmeyen, ömür boyu devam edeceği düşünülen sıkıntıların dahi biteceğinin göstergesidir. Kahramanlık ve cesaret simgesidir. Onurlu ve bilgili biri olduğunuzu çevrenizdeki herkes fark edecek ve takdir göreceksiniz. Maddi anlamda da refaha kavuşmaya dalalettir. Borçlarınızdan kurtulacak, hayırlı ve bol kazançlar elde edecek, kazancınızın bir kısmını ihtiyacı olan insanlarla paylaşarak bereketlenmesini sağlayacaksınız. Bundan sonra el atacağınız her iş hayırlı ve başarılı sonuçlar verecek. İnsanlarla diyaloglarınız daha olumlu ve her iki taraf için de faydalı hale gelecek. Birçok insanın altından kalkmakta güçlük çektiği konularda onlara destek olacak ve bunun karşılığında her ihtiyaç duyduğunuzda onları yanınızda bulacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git