Rüyada Enkaz Görmek

Rüyada Enkaz Görmek
24 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.021 kez okundu.

Rüyada enkaz görmek, genel olarak iyi anlamlar taşımaz. Hayır beklenen ancak iyi sonuçlar vermeyecek işlere dalalet eder. Yapılması düşünülen ancak yapabilmek için gerekli gücün bulunamayacağı işlerdir. Çok fazla emek verilen, her şeyin ortaya konulduğu bir işin başarısızlıkla sonuçlanması anlamına gelir.

Rüyada Enkaz Altında Kalmak

Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız, kendinizi adadığınız önemli bir iş sonuçsuz kalacak ve beklediğiniz takdiri görmeyeceksiniz. Eğer eğitiminize devam ediyorsanız okulda bir takım sorunlar yaşayabilir, eğitiminizi istediğiniz sürede tamamlayamayabilirsiniz. Yıllarca emek verdiğiniz, maddi ve manevi her konuda arkasında durduğunuz insanlardan ihanet göreceksiniz. Bu kişi ailenizden biri olabileceği gibi, kan bağınız olmayan biri de olabilir. Hayırlı olmayan hadiseleri temsil eder. Her neyin üzerinde çalışıyor ya da her neye emek veriyorsanız hayrını görmeyecek ve sıkıntılarla karşılaşacaksınız.

Rüyada Deprem Enkazı Görmek

Maddi anlamda yaşanacak sıkıntılara dalalet eder. İnsanlarla ilişkilerinizde verdiğiniz emeklerin boşa gitmesi anlamına gelir. Yıllarca çalışıp, emek verip bir araya getirilen her şeyin bir anda dağılacağına, başa dönüleceğine dalalet eder. Her şeye sıfırdan başlamak zorunda bırakılabilirsiniz. İnsanlar sizin emeğiniz üzerinden haksız bir biçimde prim yapacak ve adınızı dahi kullanmadan çalışmalarınıza sahip çıkıp sizi ikinci plana atmaya çalışacaklar. Sürekli anlayışlı davranıp hatalarını görmezden geldiğiniz insanlar en ufak bir hatanızda sizi sert bir biçimde yargılayacak ve huzurunuzu bozacaklar. İş ortamında yıllardır hak ettiğiniz saygıyı görmek için uzun bir süre daha beklemeniz gerekecek. İnsanlar sizinle sadece çıkarları için iletişim kurmaya başlayacak.

Rüyada Enkaz Altından Birini Çıkarmak

Ne yazıktır ki böyle bir rüya hayırlı bir şekilde yorumlanmamaktadır. Rüyayı gören kişinin özellikle son zamanlarda yatırım gibi konularda bir düşüncesi var ise, bu düşünceden uzak durması gerektiğini ifade etmektedir. Aksi taktirde yapmış olduğu yatırımdan pek bir hayır alamayacağını ve büyük pişmanlıklar yaşayıp çok üzüleceğini bizlere anlatan bir rüyadır.

Rüyada Enkaz Temizlemek

Eğer ki bu rüyayı gören kişi evli ise, hane içerisinde son günlerde tadını kaçıracak bir takım tartışmalar yaşayacağını ifade etmektedir. Eğer ki rüya sahibi evli ise ve hayatında birisi var ise, o kişi ile hoş olmayan tartışmalar içerisine gireceğini bizlere ifade eder. Bu yüzden dolayı son günlerde rüyayı gören kişinin biraz daha sabırlı olması gerektiği mesajını bizlere veren bir rüyadır.

Rüyada Enkaz Altında Birini Görmek

Dini yönden bilgisi geniş olan kişiler ile beraber aynı ortam içerisinde yer almayı ifade eden bir rüyadır. Böylelikle kişi ve aynı zamanda ortamda yer alan kişiler, dini yönden daha zengin bir bilgiye sahip olacak ve düşünceleri dahada açılacak demektir. Aynı zamanda hane içerisine gelecek olan mutlu haberlerin ve en güzeli de neşeli günlerin habercisidir.

Rüyada Enkazda Birini Aramak

Alınacak olan kararların bir anda alınacağına ve bu kararların sonucunda üzüntü duyulacak sonuçlara yol açacağına ifade eder. Özellikle son zamanlarda rüyayı gören kişinin düşüncesiz hareketler sergilediğini ve hem kendisini hemde etrafında yer alan kişileri boş yere üzüp hayal kırıklığına uğrattı göstermektedir. (bu hayal kırıklığını ise almış olduğu kararlar ile meydana getirmektedir)

Rüyada Enkazdan Kurtulmak

Oldukça hayırlı günlerin geleceğinin habercisi olan güzel bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin borcu var ise, tüm borçların hepsinden alın teri ile beraber kurtulacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda hasta ise yada etrafında hasta bir tanıdığı var ise, bunlardan olumlu sonuçlar alıp sevineceğini ve bu sevincini de etrafında yer alan kişiler ile beraber paylaşacağını gösterir.

Rüyada Yıkıntı Altında Kalmak

Rüya sahibinin hayatı boyunca hep sıkıntı içerisinde olup sıkıntı çektiğine ve bu sıkıntıdan kurtulmak için hiç bir çaba içerisine girmediğine işaret eden bir rüyadır. Çaba içerine girmeyen rüya sahibinin, ilerleyen zamanlar içerisinde de bu yüzden dolayı büyük sıkıntılar çekeceğini göstermektedir. Bu sıkıntılardan dolayıda çok büyük boşluğa düşecek olarak ifade edilmektedir.

Rüyada Gemi Enkazı Görmek

Aslında rüya sahibinin kendi zihni içerisinde oluşan bir takım bazı kalıplaşmış düşüncelerini simgeleyen oldukça önemli bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin sürekli olarak düşüncesini beyninde kurduğu bir şeyin var olduğuna ve bu düşünceyi artık işleve geçirmesi gerektiğine yorulan güzel bir rüyadır. Bunun gerçekleşmesi durumunda rüya sahibi büyük bir mutluluğa kavuşacak demektir.

Rüyada Eşinin Enkaz Altında Kaldığını Görmek

Rüya sahibinin uzun dönemden beri hayalini kurmuş olduğu huzurlu ve rahat bir hayata adım atacağına işaret etmektedir. Böylelikle rüya sahibi artık istediği gibi hareket edebilecek ve içerisinde yer alan karamsar düşüncelere en sonunda son verecek demektir. Aynı zamanda bu evrede sevdiklerinin hep yanında olacağına ve onlara destek çıkacağına işaret etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git