Rüyada Elma Görmek

Rüyada Elma Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.472 kez okundu.

Rüyada elma görmek, evlat sahibi olmak olarak yorumlanır. Rüyada yeşil güzel bir elma gören kişi evlat sahibi olacaktır. Rüyayı gören kişi eğer evliyse bu dönemde evlat sahibi olabilir ya da evlat sahibi olmaya karar verebilir. Evlat sahibi olmak için tedaviye başlanabilir. Evladı olanlarsa evlatlarla ilgili konulara yoğunlaşabilir. Onların eğitimiyle ilgilenebilir.

Rüyada Elma Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada elma

Rüyada elma görmek, hastalık olarak yorumlanır. Rüyada çürük elma gören kişi bazı hastalığa yakalanabilir. Önemsemediğiniz küçük rahatsızlıklar daha sonra karşınıza büyük sorunlar olarak çıkabilir. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Eğer rahatsızlığınız varsa bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz. Sağlığınıza zararlı gıdaları tüketmemelisiniz.

Rüyada Elma Görmek Ne Demek ?

Rüyada elma, hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Rüyada kırmızı elma gören kişi hayırlı bir kısmet ile karşılaşacaktır. Uzun zamandır mutluluğu yakalamak istiyorsanız mutluluğunuzun yakında kapınızı çalacağına dalalettir. Rüyada kırmızı elma yiyen kişi aşık olabilir ve duygularını kontrol etmede sorun yaşayabilir. Rüyasında elma yiyen bir kişi, huzurlu ve tatlı bir hayat yaşayacak demektir. Aynı zamanda elmayı parçaladığını ve biri ile paylaştığını gören kişinin mal varlığı ve nimeti artacaktır. Elma, nimettir ve  güzel şeyler olacağını gösterir. Aynı zamanda rüyasında elma gören bir kişi, evlat sahibi olmak istiyorsa bu isteği en kısa zamanda gerçekleşecek ve mutlu bir yuvası olacak demektir. Rüyada ekşi yeşil elma gören bir kişi ise kararsızlık ve tereddüt yaşayacağı bir dönemin içine gireceğini gösterir. Aynı zamanda yeşil elma, huzurlu ve mutlu bir geleceğin de göstergesidir.

Rüyada Elma

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada elma görmenin anlamı ve elma rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git