Rüyada Elma Görmek

Rüyada Elma Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.770 kez okundu.

Rüyada elma görmek, evlat sahibi olmak olarak yorumlanır. Kişi eğer evliyse bu dönemde evlat sahibi olabilir ya da evlat sahibi olmaya karar verebilir. Evlat sahibi olmak için tedaviye başlanabilir. Evladı olanlarsa evlatlarla ilgili konulara yoğunlaşabilir. Onların eğitimiyle ilgilenebilir.

Rüyada Çürük Elma Görmek

Hastalık olarak yorumlanır. Önemsemediğiniz küçük rahatsızlıklar daha sonra karşınıza büyük sorunlar olarak çıkabilir. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Eğer rahatsızlığınız varsa bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz. Sağlığınıza zararlı gıdaları tüketmemelisiniz. Hayırlı kısmet olarak yorumlanır.

Bir diğer yoruma göre oldukça güzel anlamlar içerir. Kişinin bu dünyada emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağını ve asla açlık ya da geçim sıkıntısı çekmeyeceğine dalalet eder. İyi kalpli, yardım sever insanların göstergesidir. Mutluluk verici olaylarla karşılaşmaya işaret eder. İnsanlarla uyumlu ve mutlu ilişkiler kurulacağını müjdeler. Eğer tatlı ve büyük ise kazancın her zaman bol olacağı ve zorlanmadan elde edileceği anlamına gelir. Eğer ekşi, yeşil ve ham ise güzel günlerin çok yakın olduğunu ancak o günlere ulaşmak için bazı zorlu yollardan geçmek gerektiğine dalalet eder.

Rüyada Kırmızı Elma Yemek

Kişi hayırlı bir kısmet ile karşılaşacaktır. Uzun zamandır mutluluğu yakalamak istiyorsanız mutluluğunuzun yakında kapınızı çalacağına dalalettir. Kişi aşık olabilir ve duygularını kontrol etmede sorun yaşayabilir. Huzurlu ve tatlı bir hayat yaşayacak demektir.

Rüyada Elma Ağacı Görmek

Rüyada elma ağacı görmek, hayırlı haberleri müjdeler. Her mevsim yetişebilen bir meyve olduğundan ne zaman görülürse görülsün hayırların müjdecisidir. Hem kalpteki hem de hayatın kendisindeki temizliğe dalalet eder. Bugüne kadar işlediğinizi düşündüğünüz günahlardan arınarak tertemiz bir sayfa açacaksınız. İnsanlar sizi iyi kalpli, sevecen ve yardımsever olarak tanımlamaya başlayacak. Art arda gelecek iyi haberlerin göstergesidir.

Üzerinde çalıştığınız her konuda başarı sağlayacaksınız. Bilgi ve tecrübelerinizle başka insanların da hayatlarını değiştirmelerine vesile olacaksınız. Sevdiğiniz insanlardan gelecek müjdeli haberleri işaret eder. Uzun zamandır hasta olan bir yakınınızın iyileştiğini duyacaksınız. Ailenizde maddi ya da manevi her türlü sıkıntısı olan herkesin huzura kavuştuğunu öğreneceksiniz.

Rüyada Büyük Elma Ağacı Görmek

Etrafınızda birçok insanın sizin bilgilerinizden faydalanmak için toplanacağına işarettir. Birçok insana yardım edecek ve bu yardımlarınız karşılığında hem takdir göreceksiniz hem de kazancınız bereketlenecek. Bekar olanlar için kalplerinden geçen kişiyle hayırlı bir yuva kurmaya dalalettir. Hayırlara vesile olacak işler yapmak anlamına gelir. Eğitimi devam edenler için bir an önce okulu bitirip hayırlı kazançlar elde etmeye, çalışanlar için gelirlerini katlayarak arttırmaya ve çok başarılı işler yapmaya, neye ihtiyaç duyuyor ve neyi çok istiyorsanız ona kolaylıkla ulaşmaya dalalettir. Uzun zamandır çocuk sahibi olmak istiyor ancak çeşitli sebeplerden dolayı engellerle karşılaşıyorsanız kısa bir süre içinde bu konuda da bir müjdeli haber alabilirsiniz. Yıllardır görüşmediğiniz ve çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla bir araya gelerek büyük faydasını göreceksiniz.

Rüyada Elma Vermek

Kişinin mal varlığı ve nimeti artacak demektir. Nimettir ve güzel şeyler olacağını gösterir. Aynı zamanda kişi, evlat sahibi olmak istiyorsa bu isteği en kısa zamanda gerçekleşecek ve mutlu bir yuvası olacak demektir. Kişi ise kararsızlık ve tereddüt yaşayacağı bir dönemin içine gireceğini gösterir. Aynı zamanda huzurlu ve mutlu bir geleceğin de göstergesidir.

Rüyada Çürük Elma Yemek

İyi huylu insanlarla muhatap olunacağına işaret eder. İş ortamında da eğitim ve aşk hayatında her zaman anlayışlı ve sakin insanlarla karşılaşacaksınız. Ayrıca sıkıntı içinde olanlar için ferah günler görmeye, sakin ve huzurlu anlara adım atmaya işarettir. Güzel işler başaracak; hayırlı rızıklar elde edip bunu ihtiyacı olan insanlarla da paylaşarak bereketlendireceksiniz. Ailenizdeki huzursuzluklar sona erecek ve herkes birbirini daha iyi anlamaya başlayacak. Bekar olanlar için de en yakın zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşıp mutlu bir yuva kurmaya, hayırlı evlatlar edinmeye dalalet eder. Sevdiklerin ayrı olanlar içinse en yakın zamanda yaşanacak kalıcı kavuşmaların habercisidir. Rengine, boyutuna ve tadına göre farklı anlamlara gelebilir. Sarı ise hüzünlü anların ardından yaşanacak sevinçli günlere, kırmızı ise büyük mutluluklara dalalettir. Yeşil, sıkıntı çekip ardından feraha kavuşmaya dalalet eder. Ekşi, zorluklarla karşılaşmaya, tatlı ise mutluluk veren insanlarla bir arada olmaya işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git