Rüyada Elbise Görmek

Rüyada Elbise Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.865 kez okundu.

Rüyada elbise görmek, makam atlamak olarak yorumlanır. Kişi maddi sıkıntılar yaşıyorsa yakınlarda geliri artacaktır ve parası çoğalacaktır. Rüyayı gören işsizse yakın zamanda iş bulabilir, işe başlayabilir. Eğer kişi bekarsa evlilik kararı alabilir. İş hayatında başarılı olacaktır ve bir üst pozisyonda çalışmaya başlayacaktır.

Bütçede bu dönemde bazı açıklar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızda dikkat etmeniz gereken bir döneme girebilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Alışverişte aşırıya gidebilirsiniz. İş alanında değişiklikler olabilir yeni bir sektörde işe başlayabilirsiniz. Özel hayatınızda ani bitişler ve başlangıçlar söz konusu olabilir. Yeni kararların alınacağına işaret eder. Yeni kazanacağınız bir unvana delalet eder. Aynı zamanda beklenmedik mal ve para kayıplarına, başarısızlıklara delalet eder.

Rüyada Birinin Sarı Elbise Giydiğini Görmek

Rüya sahibi kişinin hayatında alacağı kararları doğrudan olmasa da dolaylı yoldan etkileyen bu renkte elbise görülmesi aile, iş, arkadaşlık ve sağlık gibi birçok konuda rüya sahibini olumlu ve olumsuz olarak etkiler. Rüya sahibi için her seçenekte iki farklı anlam çıkabilir. Örnek verecek olursak; rüya sahibi bir karar önce rüyasında sarı elbise giyen birini gördüğünde o kararın her iki yönünü de düşünmelidir. Maddi açıdan verdiği olumlu hayat karşısında manevi olarak zor günler geçirmesine neden olacaktır. Bu duruma örnek verecek olursak rüya sahibi sarı elbise giyen biri tarafından yeni bir iş teklifi alacaktır. Bu teklif şimdi ki pozisyonundan daha yüksektir. Maddi olanakları daha fazladır. Fakat bulunduğu yerden ailesi ile birlikte taşınması gerekmektedir. Yeni taşınacakları yerde ki alışma süreci aile bireylerini olumsuz etkileyebilir.

Rüyada Birinin Turuncu Elbise Giydiğini Görmek

Rüya sahibi kişinin günlük hayatında veya iş hayatında alacağı kararları kişinin içinde bulunduğu kişilik analizi ile en çok etkileyen rüyadır. Bunun sebebi ise rüya sahibinin bu hayatında daha çok heyecan veya ani değişiklikler olacağına işaret etmesidir. İş hayatında çalıştığı pozisyonundan daha yüksek yerlere gelecek olan rüya sahibi bu pozisyonlara gelmek için yardım alacaktır. Rüyada gördüğün kişi ona bu yardımı sunacak kişidir. Maddi açıdan hayatını daha iyi idame ettirebilecek olan bir noktaya gelmesinde etkili olacak bu durum karşısında rüya sahibi memnuniyetini ve yardımlarının karşılığını bu kişiye fazlasıyla verecektir. Turuncu renk yapısı bakımından pastoral bir renk olduğu için rüya sahibi kişinin aile hayatını da olumlu etkileyecektir. Örnek verecek olursak rüya sahibi kişinin ailesiyle beraber taşınmayı düşündüğü yer var ise bu taşınma onlar için daha hayırlı olacaktır. Gidilen yerde daha çok aile bağları artacak ve birbirlerine olan yardımları onları olumlu etkileyecektir.

Rüyada Bordo Elbise Görmek

Rüya sahibi için iş hayatında ki olumlu gelişmeleri diğer bütün etkenlerden daha fazladır. Kariyerinde yükselme, yeni iş teklifleri veya pozisyonunda yükselmeler bu durumu açıklayan örneklerdir. Ticarete atılmayı düşünen kişilerde ise kısa zamanda refah seviyesini yükselten bir hayata işaret eder. Aile hayatı açısından, sağlık açısından ve arkadaşlık ilişkileri açısından rüya sahibini etkiler. Aile hayatı açısından rüya sahibinin bir yardım alacağı ve bu yardım sonrası ailesinin refah seviyesi daha yüksek bir yere taşınacağı yönünde tabir edilir. Bu taşınma sonrası başlarda aile içi ciddi sorunlar yaşanacak olmasına rağmen yeni taşınılan yerde ki komşuluk ilişkilerinin güçlü olması ve rüya sahibi ile ailesinin çok çabuk adapte olması bu durumu daha hayırlı bir hale getirecektir.

Rüyada Gri Elbise Görmek

Umutsuzluğu, hayal kırıklığı ve başarısızlığı sembolize eden ve bunlarla beraber duygusal çöküntüyü de birlikte getirir. Birçok açıdan olumlu olmasına rağmen bir takım olumsuz sonuçlar doğurabilir. Yakın çevresinin kendisi hakkındaki düşünceleri önemli seviyede olması nedeniyle rüya sahibi kişinin kendisini sonsuz bir boşlukta hissetmesi ve bu boşluğun sonucunda depresif ruh halinin düşüncesi normaldir. Bunların yanında ise rüyada gri elbise giyen kişinin iş hayatındaki dengeci tavrı ve bu denge sayesinde kolay şekilde yükseleceğini söylemek normaldir. Çalıştığı firmanın çıkarları doğrultusunda alacağı bir karar sonrası bu firmada hızlı bir şekilde yükseleceği rivayet edilir. Aşk hayatında ise rüya sahibi kişinin kendisi açısından olumlu veya olumsuz iki seçenek arasında kalması sonucu doğru olanı seçeceği ve bu sebepten dolayı mutlu bir geleceğinin olacağını söylemek yanlış olmaz. Bazı konularda kafası karışık gibi addedilen bu rüyada rüya sahibi kişinin alacağı kararların genellikle doğru olacağı ve bu kararlar sayesinde hayatında maddi manevi birçok değişiklik yaşanacağını söylemek yanlış olmaz.

Rüyada Abiye Elbise Görmek

Yakın zamanda bir davete katılacak demektir. Bu bir toplantı, düğün, nişan ya da mezuniyet gibi bir toplantı olabilir. Elbiseyi gören kişi çok yakın bir arkadaşının ya da akraba çevresinden birinin düzenlediği bir organizasyona davet edilir ya da beklemediği bir organizasyona davet edilir. Eğer gördüğü elbise şık ve renkli ise bu kişinin karakteri sevecen ve hareketli bir yapısı olduğunu gösterir. Eğer elbise koyu renkli ve süssüz ise de  kişinin karanlık bir ruh hali olduğunu ve içine kapanık biri olduğunu gösterir. Rüya sahibinin içinin rahatlayacağı gelişmeler olacağına dalalettir.

Rüyada Kahverengi Elbise Görmek

Rüya sahibini olumlu olarak etkileyen renklerden bir tanesidir. Alacağı hemen hemen her karar sonrası hayatında ki maddi manevi birçok değişiklik rüya sahibini daha iyi yerlere, refah seviyesi daha yüksek bir hayata doğru götüreceğini işaret eder. Aile ilişkileri, iş hayatı veya sağlık açısından birçok değişiklik rüya sahibinin bugün olduğu durumdan çok daha mutlu ve huzurlu hissetmesini sağlayacaktır. Aile ilişkileri bakımından rüya sahibinin bekar ise kısa zamanda evleneceğini, evli ise hayırlı bir evladının olacağına işaret eder. Yeni bir yere taşınmak zorunda kalabilir. Bu durum başlarda can sıkıcı olsa da alacağı yardımlar ve yeni yerdeki insanların rüya sahibi kişileri güzel karşılamaları sonucu onlar için daha hayırlı olacaktır.

Rüyada Siyah Elbise Giydiğini Görmek

Anlamı bakımından diğer renklilere oranla daha olumsuz açıklamalarda ve izahatlarda bulunan siyah elbise giyindiğini görmek rüya sahibinin düşünmeden ve karar vermeden attığı adımlar sonrası olumsuz ve kendisi açısından kötü sonuçlanacak kararlara işaret eder. Bu kararlar sonrası kişinin uzun süreli depresyona gireceğini söylemek yanlış olmaz. Bunalımlı günler geçireceğine dair rivayetler rüya esnasında siyah elbise giyen kişinin karşılaşacağı sorunlardandır. İş hayatında daha çok maddi kazanç sağlamayı hedeflemek için sektör değiştirmeyi veya ticarete atılmayı düşünen kişilerin bu planların yanlış gideceği ve şu an olduğu durumlarda daha kötü bir hal alacağı rivayet edilir. Yaşadığı yeri değiştirmeyi düşünen insanların ise gittikleri yerin hayırlı olmadığına işaret eder. Siyah renk yüklendiği anlam bakımından karanlığı ve dipsizliği sembolize ettiği için bu yolculuğun sonunun karanlık olduğu ve rüya sahibi kişinin bir takım sorunlarla karşılaşacağını söylemek yanlış olmaz. Aşk hayatında ise bu olumsuzluklara rağmen rüya sahibi kişinin kararlılıkla sevdiği insanlara bağlılığını ifade eder. Sağlık açısından rüya sahibi kişinin yakın çevresinde ağır hasta bir insan var ise bunun kötü bir şekilde sonuçlanacağı rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Elbise Görmek

Rüya sahibinin güzel davranışları sayesinde çevresine verdiği olumlu hareketlerden söz etmek mümkündür. Rüya sahibi kişi alacağı kararlar doğrultusunda çevresindeki kişiler tarafından saygı görecek ve sevilecek bir zat olacaktır. Bu sayede toplum tarafından sözü geçen bir birey halini alması mümkündür. Elde edeceği kazançlar sonrası hayır işlerinden de geri kalmayacak olan rüya sahibinin bu toplum tarafından sevilen kişiye dönüşmesinde ciddi yararları olacaktır. Hayırlara rivayet olan rüya, kişinin aile yaşantısını da olumlu etkileyecektir. Bu durumu açıklamak gerekirse rüya sahibi kişinin ailesinin de sorumlu olduğu kişiler varsa bu sorun kısa zamanda çözülecektir. Aşk hayatında ilim, merhamet sahibi bir evlilik yapacağını işaret eder.

Rüyada Birinin Beyaz Elbise Giydiğini Görmek

Çok hayırlı bir duruma işaret eder. Çoğu rüya tabirine göre bekarlar için bu durum yakın zamanda evlenmeyi, evliler içinse hayırlı bir evlat elde etmeyi simgeler. Bu rüyada rüya sahibinin iş hayatındaki büyük gelişmelerden de söz edilebilir. İş yerindeki çok büyük ve önemli kademeleri getirileceği rüya sahibi için daha refah seviyesi yüksek bir hayatının başlayacağını söylemek yanlış olmaz. Rüya sahibi kişinin sağlığı ile alakalı da birçok rivayette bulunulabilir. Bunlardan bir tanesi rüya sahibi kişinin yakın çevresinde sıkıntılı bir hastalıktan muzdarip biri bulunuyorsa o kişinin sağlığına kısa sürede kavuşacağına dair işaretlerden söz edilebilir. Arkadaşlık ilişkileri açısından da gayet olumlu haberler veren bu rüyada rüya sahibi kişinin yakın zamanda çok güveneceği ve ona maddi manevi birçok destek sağlayacak arkadaşlar edineceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Rüyada Birinin Mavi Elbise Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin kişilik analizi ile ilgili birtakım bilgileri beraberinde sunan bu rüya da açıklanması gereken durum rüya sahibinin hayatını daha ferah bir yerde ve refah seviyesi daha yüksek bir maddi durumla geçirecek olmasıdır. Elbette ki bir takım olumsuz açıklama ile çoğunlukla olumlu sonuçlar doğrur. Örnek verecek olursak iş sektöründeki değişikliklere işaret eder. Daha kazançlı bir iş teklifi alınacağına yada ticaret hayatına atılıp daha fazla maddi kazanç elde edileceğine işaret edebilir. Aile hayatında ise bu rüya olumlu gelişmeler ile açıklanabilir. Bekar bireyler görüyor ise kısa zaman içerisinde bir kısmet bulacaklarına, evli bireyler görüyor ise hayırlı evlat sahibi olacaklarına dair açıklama yapılabilir.

Rüyada Birinin Mor Elbise Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin hayatında köklü değişikliklere yol açacağının habercisi olan bu rüyada olumlu birtakım gelişmeler ile beraber olumsuzluklarda söz konusudur. Olumlu gelişmelerden bahsedecek olursak öncelikle iş hayatındaki çalkantılı yaşamın sona ereceği ve daha refah seviyesi yüksek işlerde çalışılmaya başlanılacağının habercisi olduğu söylenebilir. Ciddi bir maddi birikime sahip olunacağı yönde açıklanabilir. Rüya sahibi özel hayatında da değişikliğe gidecektir. Bekar bir rüya sahibi için evlilik anlamı taşıyan mor renk, evli bir rüya sahibi için ise çocuk sahibi olunacağı yönde açıklanabilir. Aile yaşantısında da etkili değişikliklerle açıklanabilecek olan bu rüya da rüya sahibi bireyin ailesi ile beraber başka bir yere taşınacağı yönünde haber vermek yanlış olmayacaktır.

Rüyada Birinin Pembe Elbise Giydiğini Görmek

Temiz kalpli ve iyi niyetli olduğu güzel duygu ve düşünceler taşıdığı anlamına gelir ve kişinin yüzünü güldürecek güzel olayları yaşanacağına yorumlanır. Fakat bir kişiyi rüyanızda gördüyseniz, o kişinin hayatının değişeceğini ve düzenli olan yaşamını bir anda sorunlar içerisinde kalacağına işaret eder. Sıkıntı veya kederimiz olduğu halde bunların hepsini olgunlukla karşılayacağınızı işaret eden bu rüya; rüya sahibinin tüm bu sıkıntılı bir gün mutlaka geçeceğine inandığına işaret etmektedir. Dostlarıyla birlikte mutlu olmak mutluluğu bulmak veya kendisine güzel değişik hobiler elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Birini Siyah Elbise İle Görmek

Düşüncesiz davranarak hatalı davranışlar sergilemeye, psikolojik problemli bir kimseye, kar elde edeceği bir işe girip zarara uğramaya, hayal kırıklığı yaşamaya, mutsuz günler geçirmeye, sonu olmayan çıkmaz işlere girileceğine işaret eder. Aslında siyahın asil bir renk olmasından kaynaklanarak iyiye de yorulabilir. İş hayatında başarılarının artmasına, makam sahibi olmaya, başarısının ve kazancının her geçen gün artmasına, mutsuz günlerin ardından mutlu günler yaşamaya, gelirinin artacağına, zenginliğe kavuşacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi her zaman asil davranan, yardımsever, hak yolunda ilerleyen, empati sahibi, mütevazi ve alçak gönüllülüğü ile bilinen bir kimsedir. Çevresi tarafından pozitif görünen, olayları olumlu bakan, güzel konuşan birisine işaret eder. Rüya sahibinin, bu sayede çevresi tarafından çok saygı görülen ve sevilen bir kişi olacağını gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git