Rüyada Eczane Görmek

Rüyada Eczane Görmek
1 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.228 kez okundu.

Rüyada eczane görmek, sağlığa dikkat çeker. Rüyayı gören kişi sağlıklı ilgili konularla ilgilenir.Ufak tefek rahatsızlıklarınız bu dönemde gündeme gelebilir. Kronik bir hastalığınız varsa bu dönemde bununla ilgili yoğun rahatsızlıklarınız ortaya çıkabilir. Ailenizde olan bir rahatsızlık sizde de görülebilir bu nedenle kişi sağlığına dikkat etmelidir. Hayırlı sayılan rüyalar arasındadır. Mutluluk verici olaylar yaşamaya, üzüntüleri geride bırakmaya ve kazançların artmasına tabir edilir. Çekilen sıkıntılar nihayet son bulacaktır. Bazen de kazadan ve beladan kurtulamamaya, uğursuzlukların peşini bırakmadığına yorumlanır.

Rüyada Eczaneye Gitmek

Mahkemelik olay olarak yorumlanır. Kişi bazı hak hukuk konularıyla yoğunlaşabilir. Süregelen bir mahkeme olabilir, mahkemede ifade verilebilir. Rahatsız olunulan bir konu için dava açılabilir. Ayrıca kişi mahkeme kararıyla bazı cezalar ödeyebilir, bu konu hakkında avukata para ödenebilir. İlim ve bilim olarak yorumlanır. Aynı zamanda kişi bu dönemde ilim ve bilimle uğraşabilir. Aklına takılan bazı konular için araştırmalar yapabilir, bir bilim adamından bilgiler alabilir.

Rüyada Eczanede Çalışmak

Kişi bilgilerini başkasıyla paylaşacaktır. Hastalar için şifa bulacaklarını, sağlıklı insanlar için ise geçici bir rahatsızlık geçireceklerini gösterir. Kronik hastalıkların da habercisi olarak görülebilir. Aynı zamanda hasta olduğunu ve ilaç alarak iyileştiğini gören kişi, işlerini düzene sokacak ve hayatındaki olumsuzlukları olumlu bir hale getireceğini gösterir. Bazen de kişi, olumlu yönde düzelmesini beklediği bir işin bir anda yerle bir olaması ile bir anda şok olacaktır.

Rüyada Eczane Açmak

Evli kimseler için bebek sahibi olmaya, sürpriz bir haber almaya tabir edilir. Önemli fırsatların karşısına çıkacağına ve rüya sahibinin değerlendirerek hayallerine kavuşma fırsatını yakalayacağına delalet eder. Olumsuz olarak güvendiği ve iyiliğinin dokunduğu bir aile dostundan beklediği desteği göremeyeceğine yorulur. Güveninin kırılmasına, can sıkıcı tartışmalar içerisinde bulunmaya tabir edilir.

Rüyada Eczane Sahibi Olmak

Keyifsiz günler geçiren hane halkının ağzının tadının yerine geleceğine, kendi içlerinde yaşamış oldukları sorunların halledileceğine işaret edilir. İş hayatında maddi zarar uğratabilecek bir karardan son anda vazgeçilmesine yorulur. Tecrübe sahibi bir arkadaşının da desteğini alarak işlerini düzelteceğine delalet eder. Olumsuz olarak işlerinin tepetaklak olmasına kendi fikirlerini diretmesine ve yeniliğe açık olunmaması sebebiyle iflas etmeye yorumlanır.

Rüyada Gebelik Testi Almak

Heyecanlı bir bekleyiş içerisine giren kişinin hayırlı sonuçlar almasına delalet eder. Meraklı bir bekleyişin neticesinde alınan bu sonuç kişinin hayallerine bir adım daha yaklaşmasını sağlar. Bazen de alınan ani kararlasın zararı görmeye delalet eder. Kişi soğukkanlı davranmalı fevri hareketlerden kaçınmalıdır. Gerekirse kararlarını güvendiği arkadaşlarına danışmalıdır. Bu sayede zararsız bir şekilde problemlerini atlatır.

Rüyada Eczaneden İğne Almak

Uzun bir süredir almak istediği dini eğitimi almaya işaret eder. Kişi manevi rahatlamaya ulaşacak ve dini bilgilerini yenileyecektir. İlim sahibi bir alimden aldığı bilgiler doğrultusunda yaşamına yeni bir yön verecektir. Yenilenmeye ve değişime yorulan bu rüya kişinin Allah mertebesinde yükselmesine tabir edilir. Edilen duaların kabul olmasına çekilen çilelerin son bulmasına delalet eder.

Rüyada Eczanede Beklemek

Evlat sahibi olmaya, karmaşık bir meselenin halledilmesine, ekonomik durumunun düzelmesine delalet eder. İş hayatında bereketin ve kazancın artmasına yorulur. Ticaret hayatına atılmak isteyen kişinin tecrübeleri yardımıyla tek başına işin altından kalkmasına tabir edilir. Bu durum etrafındaki herkesin takdirini ve saygısını kazanmasını sağlar. Bazen de gelir de azalmaya, musibetlerle karşılaşmaya yorulur.

Rüyada Eczanede Uyumak

Tembellik etmeye, sorumluluktan kaçmaya ve yapılması gereken işleri ertelemeye tabir edilir. Herhangi bir durumdan dolayı korku duyan kimsenin endişesi giderilir. Gerçek hayatta görevlerini yerine getirmeyen ve işlerini aksatan kimse için uyarıcı niteliğinde bir rüyadır. Kişi acilen hayatını düzene koymalı aksi takdirde kendisi için zararlı olabilecek durumlar meydana gelecektir. Duyulan pişmanlık ve üzüntülerin yerini hayırlı haberler alacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git