Rüyada Ebelik Yapmak

Rüyada Ebelik Yapmak
29 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 470 kez okundu.

Rüyada ebelik yapmak, kişinin hayırlı işler yapacağına, birçok insanın mutlu olmasına vesile olacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir insan olacağına işaret eder. Bu rüya genellikle berekete, bolluğa, saadete, belalardan kurtulmaya, iç huzura kavuşmaya, hayırlı işler yapmaya yorulur.

Rüyada Ebelik Yapmak Ne Anlama Gelir?

ruyada-ebelik

Rüyada ebelik yapmak, rüya sahibinin olmasını istediği bir dileği varsa gerçekleşeceğine, sıkıntılı günler geçiriyorsa yakın zamanda feraha ereceğine, maddi yönden zor durumdaysa eline yüklü miktarda para geçeceğine, çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuğu olacağına delalet eder. Rüyada ebe olduğunu gören kişi uzun yıllar çektiği zorlukların karşılığını alır, mutlu ve huzurlu bir hayat sürer.
Rüyada doğum yaptığını görmek, rüya sahibinin hayırlı haberler alacağına, işinin rast gideceğine, olmasını istediği bir şey varsa yakın zamanda gerçekleşeceğine, kısmetinin açılacağına delalet eder.

Rüyada ebe görmek, kişinin hayırlı dostlar edineceğine, dini yönden kendini geliştirmek için alimlerden yardım alacağına, dünyevi zevkleri bırakıp ahireti için çaba sarf edeceğine yorulur. Rüyada ebeyi güler yüzlü görmek, kişinin iyi insanlarla karşılaşıp onlardan yardım isteyeceğine; ebe ile kavga ettiğini görmek ise kişinin düşmanlarının olacağına işaret eder.

Rüyada Ebelik Yapmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ebelik yapmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git