Rüyada Ebe Görmek

Rüyada Ebe Görmek
23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 748 kez okundu.

Rüyada ebe görmek, hayatınıza çok yakında size büyük yardımları olacak birinin gireceğine işaret eder. Hayırlı, yardımsever ve sevecen insanlarla tanışacaksınız. Zor durumdayken size uzanacak yardım eline işaret eder. En sıkıntılı zamanınızda hiç beklemediğiniz birinden büyük bir yardım görebilirsiniz. Karşılıksız iyilik yapan hayırlı insanlarla dostluk kurabilirsiniz. Bu insanlar komşuluk ilişkisiyle ya da dolaylı arkadaşlıklarla karşınıza çıkabileceği gibi, iş hayatınız aracılığıyla da sizinle iletişim kurabilirler. Özellikle büyük sıkıntılar içerisindeyseniz ve bir çözüm olmadığını düşünüyorsanız sabırla beklemeli ve dostlarınızla ilişkinizi iyi tutmalısınız. Faydalı evlada da dalalet eder. Çocuklarınızdan biri ya da hepsi, onlara verdiğiniz maddi ya da manevi tüm emekleri fazlasıyla size geri döndürecekler.

Rüyada Doğum Yaptırmak

Okuyan çocuklarınız çok iyi konumlara gelecek ve büyük kazançlar elde ederek bu kazançlarına sizi de ortak edecekler. En sıkıntılı zamanlarınızda sizin yanınızda olarak, dertlerinize beraberce çözüm bulmaya çalışacaklar. Ayrıca en ihtiyaç duyduğunuz anlarda her şeyi bırakıp sizinle ilgilenecek ve hayır dualarınızı hak edecekler. Yardımsever ve iyi kalpli insanlara işarettir. En ihtiyaç duyduğunuz anlarda etrafınızın böyle insanlarla sarıldığına şahit olabilirsiniz. Sıkıntılara sabırla ve metanetle yaklaştığınız sürece iyi insanlar sizi asla yalnız bırakmayacak ve karşılıksız iyiliklerini size sunacaklar. Aynı zamanda daha önce yaptığınız iyiliklerin karşılığını da bu vesileyle alacaksınız. Bekar olanlar için, anlayışlı, yardımsever ve hayırlı bir eş anlamına gelir. Hamileler içinse hayırlı evlada işaret eder. İş arayanlar için, iyi insanlarla dolu sakin iş ortamlarına girmeye dalalet eder.

Rüyada Doğum Yapan Birini Görmek

Her zaman iyiye yorabilirsiniz. Eğer gerçekleştirilen doğum çok sancılı, zor ve uzunsa sıkıntılı döneminde uzun olacağı ama alınacak güzel haberlerin, yaşanacak mutluluklarında bir o kadar büyük olacağı anlamına gelir. Eğer gerçekleştirilen doğum, hemen gerçekleştirilmiş, yani kısa sürmüş olması da sıkıntılı, zorlu günlerin kolaylıkla atlatılacağı ve feraha erileceği anlamına gelir. Eğer, dünyaya gelen bebek ölü doğmuş ise bu da bu sıkıntılı süreçte bazı hatalar yapabileceğiniz anlamına gelebilir. Bu dönemde çok dikkatli olmalısınız ve kararlarınızı iki kere düşünerek almalısınız. Eğer canlı, etrafa gülücükler saçıyor ise, bu da her şeyin yolunda gittiği, doğru yolda olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada Ebelik Yaptığını Görmek

O kişinin çevresine, ailesine ve kendine hayır getirecek güzel işler yaptığının veya yapacağının işaretidir. Çekilen sıkıntıların sona ereceğini ve bu süreç sonunda o kişinin güzelliklerle ödüllendirileceği anlamına gelir. Bebekler, saflığı ve temizliği ifade ederler.

Çoğu zaman iyiye yorulabilecek, size mutluluklar güzellikler getirecek haberlerin müjdecisidirler. Faaliyetler, etkinlikler, kurs, spor, arkadaş gezmeleri derken epey sosyal ve aktif bir hayatın olduğu görünüyor. Bunca koşuşturma arasında sağlığına dikkat etmek gerekir. Vitamin takviyeleri ile sağlığını koruyabilirsin. Ara sıra ailene de zaman ayırsan çok iyi olacak. O kadar koşuşturma arasında onları biraz ihmal etmiş gibisin. Özellikle annen bu duruma çok içerlenmiş görünüyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git