Rüyada Domuz Görmek

Rüyada Domuz Görmek
22 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.323 kez okundu.

Rüyada domuz görmek, bir düşmanınız olduğunun göstergesidir. Size düşmanlık besleyen birisi ile kavga edeceğinizi gösterir. Yüksek mevkilerde işe başlayacak ya da işinde ilerleyerek en üst mevkiye kadar çıkacaktır. Düşmanınızı alt edeceğinizi ve sonunda zafer kazanacağınızı gösterir. Bazen de tehlikenin yaklaştığının göstergesidir. Bu durumda gözlerinizi dört açmalı ve etrafınızdaki kişileri iyi analiz ederek dostu, düşmanı birbirinden ayırmalısınız. Çok yakınlarda bir düşmanınız olduğunun göstergesidir. Düşmanlarınızı alt edeceğiniz ve tüm kötü, sıkıntılı günleri geride bırakacağınız anlamına gelmektedir. Dinimizde de hoş karşılanmayan bir hayvan olarak bilinen ve bir düşmanı simgelediği söylenmektedir.

Rüyada Domuz Yediğini Görmek

Haram bir kazanç sağlayacağınızın ve günah işleyeceğinizin göstergesidir. Düşmanınızda aranızda bir bağ bulunduğunun ve düşmanınızın sizi hiç beklemediğiniz bir anda zarara uğratacağını gösterir. Genellikle kötü günlerin başlangıcına, maddi kayıplar yaşayacağınıza ve bir düşman kazanacağınıza işaret eder. Birisine içten içe düşmanlık besliyor olabilir. Fakat bu düşmanlık daha çok rüya sahibine zarar verecektir. Bu yüzden duygularını dizginlenmesi gerekmektedir.

Büyük maddi kayıplar yaşayabileceğiniz ve işinizden olabileceğiniz anlamlarına da gelebilir. Bu yüzden kişinin hayatındaki bazı şeyleri tekrardan gözden geçirmesi ve arkadaş seçimlerinde daha çok dikkat etmesi gerekir. Yapıcı fikirlerin, büyük cesaretin iş hayatında hep bir adım önde olmanı sağlıyor. Güzel fikirlerin sayesinde başarıdan başarıya koşacağın bir dönem içerisinde ilerliyorsun.Kısa vakit içinde sevgilini ailenle tanıştırma fikri oluşacak kafanda ancak bu fikri bir süre ertelemen senin için daha hayırlı olacak.Kırk gün içinde eline geçecek olan parayla isteğin bir eşyayı elde edeceksin.

Rüyada Pişmiş Domuz Eti Yemek

Sizler için hiç de hayırlı olmayan zaman dilimini de göstermektedir de denilebilir. Domuz zaten dinimiz için yasaklanmış ve haram kılınmış bir hayvan olmasından dolayı onun ciğeri de haram olduğundan sizlerin bu ara sadece haram olan işler ile meşgul olduğunuzu da göstermektedir. Sizler eğer bu haram olan işlere devam etmeyi de düşünür iseniz hem çevrenizde yer alan insanları kayıp etmek ile kalmayıp bir de bunun yanı sıra elinizde olan tüm mal varlıklarınızı da kayıp edebilecek olduğunuz için biraz daha temkinli olmanız gerekmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git