Rüyada Doğum Görmek

Rüyada Doğum Görmek
20 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 736 kez okundu.

Rüyada doğum görmek, güzel haberlere işarettir. Hamile bir bayanın rüyasında kız bebek doğurduğunu görmesi erkek bebeği olacağına, erkek çocuğu olacağını görmesi kız bebeği olacağına yorulur. Rüyada doğum sıkıntılardan kurtulacağınıza,rahat bir nefes alacağınıza işarettir. Rüyada doğum yaptığını gören kadın sıkıntılarından kurtulur, içindeki dertleri dışarı atmış olur. Sizin için dertler geride kaldı artık mutlu günler sizi bekliyor. Fakir bir insanın doğum yaptığını görmesi ailesine yardım geleceğini, zengin birinin doğum yaptığını görmesi de malını gereksiz işlerde, faydasız bir şekilde harcadığını gösterir. Rüyada doğum yaptığı gören bir erkek birey ise bu doğum hastalık habercisidir.

Rüyada Doğum Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada doğum

Rüyada doğum görmek, rahatlamaya işarettir. Tövbe edeceğinize,yararlı işlere yöneleceğinize işarettir. Rüyada kız çocuk iyi haberlere, erkek çocukta yakın zamanda alacağınız bir müjdeye yorulur. Rüyada hayvan benzeri bir çocuk doğurduğunuzu gördüyseniz, kötü karakterli bir çocuğunuz olacağını haber verdiği gibi büyük bir günah işlediğinizi de göstermektedir. Bu aralar çok faydasız işlerle meşgulsünüz ve bu işlerden kendinizi geri çekmeniz gerekmektedir. Bekar bir bireyseniz rüyada doğum yaptığınızı gördüyseniz şaşırmayın çünkü bu size hayırlı bir kısmet çıkacağını söyler. Sevgiliniz varsa eğer ondan güzel bir sürpriz bekleyebilirsiniz. Eğer bir öğrenci rüyada doğum yaptığını görürse okul hayatının güzel bir şekilde sonlanacağına yorulur. Bir ev hanımı rüyasında doğum yaptığını görmüşse çevresinde sevilen biri olduğunu, iyi komşuluk ilişkileri bulunduğunu gösterir.

Rüyada Doğum Görmek Ne Demek ?

Rüyada doğum, sorunların son bulmasıdır. Rüyada sizin yanınızda birinin doğum yaptığını gördüyseniz bu bir kişiye yardımınız dokunacak demektir. Doğumların yapıldığı bir ortamda bulunuyorsanız farklı ortamlara gireceğinizi ve kendinizi geliştireceğinizi gösterir. Rüyada sancılı bir doğum görülmüş ise bu uzun uğraşlar ile hazırladığınız bir şeyden iyi haberler alacağınız anlamına gelir.

Rüyada Doğum

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada doğum görmenin anlamı ve doğum rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git