Rüyada Diş Görmek

Rüyada Diş Görmek
1 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.061 kez okundu.

Rüyada diş görmek, kısaca yakın akraba demektir. Üst dişler baba tarafına alt ise anne tarafına işaret eder. Üst iki diş baba ve amcaya simgelerken alttaki iki ise kendi çocuklarınızı temsil eder. Çürümesini, kırılmasını ya da düştüğünü görmek ise, temsil ettiği kişinin başına üzücü bir olay geleceğine, hastalık, sıkıntı vb. sıkıntılı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada Güzel Dişler Görmek

Yaşayacağı bir mutluluğa, çıkacağı refaha, ereceği huzura işaret eder. Beyaz, parlak ve güzel ise mutlu bir haber alacağınızın ve sevineceğinizin bir habercisi olabilir. Leke görmek, duyacağınız can sıkıcı bir söze ya da maddi sıkıntı yaşayabileceğinize yorulur. Genellikle yakın akrabalar ve birinci dereceden yakınlar olarak rüyada tanımlanmaktadır. Ailesi ile belkide daha çok vakit geçirmesi ve onların sıkıntılarının farkına varması gerekecektir.

Rüyada Sallanan Diş Görmek

Bir süre sıkıntılı bir hastalık yaşayacağınıza fakat daha sonra eski sağlığınıza kavuşacağınızı gösterir. Genellikle akraba ve yakınlarınızdan bir haber alacağınızı gösterir. Rengine, parlaklığına ve sağlıklı olup olmamasına göre farklı anlamlar kazanır. Sevdiklerinizden alacağınız bir haberin sizin üzerinizde etki bırakacağı anlamına gelir. Dişin durumunu iyi tahlil edebilmeniz gerekir.

Rüyada Diş Sökmek

Rüya sahibinin son zamanlarda belli başlı bir takım sıkıntılar çektiğini ve bu sıkıntıların kısa süre içerisinde yok olacağını bu rüya ifade etmektedir. Rüyayı gören kişinin artık dertlerine derman olacağını ve çözüm yolu bulabileceği bir dönem içerisinde gireceği gösterir. Aynı zamanda bulunan yollar ile beraber ferah bir döneme gireceğini ifade etmektedir.

Rüyada Diş Çekmek

Bu rüya, rüyayı gören kişinin akrabaları ile aralarında birazda olsa mesafe gireceği mesajını bizlere vermektedir. Aynı zamanda akrabalar ile görüşmelerinin azalacağını da ifade etmektedir. Eğer ki bu rüya esnasında diş çekildikten sonra oluşan kan belirgin bir şekilde görülmüş ise, rüyayı gören kimsenin yakın zamanlarda birtakım günah işler yapabileceğini ifade etmektedir.

Rüyada Diş Temizlemek

Rüyayı gören kişinin baba tarafından akrabaları ile (özellikle amcalar ya da kendi babası) kısa zamanda iletişime geçeceğini ifade etmektedir. Ve bu kişiler sayesinde rüya sahibinin maddi olarak oldukça güçleneceğini ifade etmektedir. Bir başka yorumda ise bu rüya, ailevi kısmında sayı olarak artış olacak yani aileye yeni bir üye katılacağını ifade etmektedir.

Rüyada Diş Sıkmak

Rüya sahibinin kafasına takmış olduğu sorunlardan çok yakın bir zamanda kurtulacağına işaret etmektedir. Bunun ile beraber son zamanlarda onu üzen bütün problemlerin yok olacağını ifade etmektedir. Böylelikle rüya sahibi yaşama hevesini geri kazanacak ve mutlu günlerine kavuşacaktır. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin rahatsızlık verilen bir takım işlerden uzaklaşıp kurtulacağını göstermektedir.

Rüyada Diş Fırçalamak

Bu rüyayı gören kişinin borçlarını kapatacağını göstermektedir. Kapanan bu borçlar ile rüya sahibinin yaşamını uygun standartlar altında ve dinen uygun bir şekilde geçireceğini ifade etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin etrafında mükemmelliği arayan ve işini titizlikle yapan kişilerin yer alacağını ifade etmektedir. Bu kişiler ile kurulan güzel iletişim rüya sahibini rahatlatacaktır.

Rüyada Diş Şişmesi

Bu rüya, rüyayı gören kişinin uzun süredir beklediği toplu bir parayı ifade etmektedir. Bu para rüya sahibinin kapısının önünde onu beklemektedir ve kısa bir süre içerisinde rüya sahibinin eline geçecek demektir. Aynı zamanda ele geçen bu paranın kıymetini rüya sahibi bilir ise bütün borçlarını ödeyebilecektir. Böylelikle rahatlayacağı ferah bir dönem içerisine girecektir.

Rüyada Diş Kırılması

Rüya sahibinin kırılan diş görmesi yakın zamanda baba tarafından olan bir akrabasından haber alacak demektir. Bu haber ile rüya sahibi biraz üzülecektir. Bu haber bir hastalık haberini ifade etmektedir. Hatta ciddi bir hastalığın ifadesidir. Rüya sahibinin bu haber sonrasında akrabaları ile iletişime geçeceğini ve hasta kim ise onu yakın zaman içerisinde ziyaret edeceğini gösterir.

Rüyada Diş Düşmesi

Bu rüya, rüya sahibinin kendisi ile ilgili birtakım bilgiler vermektedir. Rüyayı gören kimsenin son zamanlarda kendisi ile ilgili öz güven eksikliği yaşadığını ifade eden bir rüyadır. Aynı zamanda rüya sahibinin son zamanlarda negatif hisler ile yaşadığı bu rüya göstermektedir. Bu hislerin dışarı yansıdığını ve çevrede yer alan kişiler tarafından fark edildiğini göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git