Rüyada Diken Görmek

Rüyada Diken Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 741 kez okundu.

Rüyada diken görmek, acıların zevke dönüşeceğinin göstergesidir. Diken görmek kaba, sert, yanlış düşünceler içinde olan inançsız bir adamın simgesidir. Rüyada diken üzerine oturduğunu gören bir kişi tedirgin olacağı bir durum yaşayacak demektir.

Rüyada Diken Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada diken

Rüyada diken görmek, iç huzursuzlukları yaşadığınızın ve sıkıntılı, zor bir dönemin içerisinde bulunduğunuzun göstergesidir. Diken görmek, çoğu zaman sıkıntılı ve zor günlerin habercisidir. Ayrıca rüyasında diken gören bir kişi ilim ve dini konularda eksiktir. Diken görmek; kötü niyetli bir kişinin sizin hakkınızda kötü şeyler düşünmesi ya da bir takım planlar yapması anlamına gelir. Rüyasında dikeni kopardığını gören bir kişi bu durumdan etkilenmeyecek demektir. Diken sembolü genellikle olumsuzlukların ve sıkıntıların göstergesidir. Diken gören bir kişinin etrafındaki insanları tekrardan gözden geçirmesi gerekir. Genellikle bu insanların etrafında yüzünüze gülüp arkasından kuyu kazan birileri vardır.

Rüyada Diken Görmek Ne Demek ?

Rüyada diken, cahil kişileri simgeler. Diken, her yönden eksik ve yetersiz kimselere işaret eder. Rüyasında diken gören bir kişinin dışa vurmaktan çekindiği iç huzursuzlukları vardır. Etrafındaki insanların ne kadar samimi olduğu hakkında endişe duyar ve kafasında ciddi soru işaretleri vardır. Ayrıca diken görmek kaba ve ketum kişileri simgelemektedir. Diken gören bir kişinin kendisinin ya da yakınlarından birinin ciddi sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Bunun dışında rüya sahibi maddi ve manevi açıdan sıkıntı içine düşebilir.

Rüyada Diken

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada diken görmenin anlamı ve diken rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git