Rüyada Diken Görmek

Rüyada Diken Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 964 kez okundu.

Rüyada diken görmek, acıların zevke dönüşeceğinin göstergesidir. Kaba, sert, yanlış düşünceler içinde olan inançsız bir adamın simgesidir. Eline battığını gören bir kişi tedirgin olacağı bir durum yaşayacak demektir.

Rüyada Diken Batması

İç huzursuzlukları yaşadığınızın ve sıkıntılı, zor bir dönemin içerisinde bulunduğunuzun göstergesidir. Çoğu zaman sıkıntılı ve zor günlerin habercisidir. Ayrıca kişi ilim ve dini konularda eksiktir. Kötü niyetli bir kişinin sizin hakkınızda kötü şeyler düşünmesi ya da bir takım planlar yapması anlamına gelir. Kopardığını gören bir kişi bu durumdan etkilenmeyecek demektir. Genellikle olumsuzlukların ve sıkıntıların göstergesidir. Kişinin etrafındaki insanları tekrardan gözden geçirmesi gerekir. Genellikle bu insanların etrafında yüzünüze gülüp arkasından kuyu kazan birileri vardır.

Rüyada Diken Çıkarmak

Cahil kişileri simgeler. Her yönden eksik ve yetersiz kimselere işaret eder. Kişinin dışa vurmaktan çekindiği iç huzursuzlukları vardır. Etrafındaki insanların ne kadar samimi olduğu hakkında endişe duyar ve kafasında ciddi soru işaretleri vardır. Ayrıca kaba ve ketum kişileri simgelemektedir. Kişinin kendisinin ya da yakınlarından birinin ciddi sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Bunun dışında rüya sahibi maddi ve manevi açıdan sıkıntı içine düşebilir.

Son zamanlarda yaşadığın talihsiz kötü günler yıldızının yükselmesiyle mutlu günlere dönüşecek. Eskiden senin için önem ifade eden bir kişiden alacağın haber seni geçmişe götürecek ve eski anıları yadetmene neden olacak. 3 vakit içinde görüşmeye karar vereceğin bu kişiyle gelecekle ilgili güzel planlar yapacaksınız. Mutlu bir ilişkinin başlangıcı olacak bu görüşme ilerde evlilikle sonuçlanacak.

Rüyada Yeşil Diken Görmek

Uzun bir süredir özlem duyduğunuz bir insanla hasret gidereceğinize işarettir. Kazancınız ciddi anlamda artacak ve hayattan zevk alma oranınızda kazancınızla birlikte artmaya başlayacak. Özellikle şu sıralar biraz bencilce davranarak sevdiğiniz ve gerçekten size kıymet veren insanları üzebilirsiniz. Eğitimini aldığınız bir işin karşısında uzman profiline bürüneceksiniz. Sorunlarınızı tek bir hamlede çözebilecek boyuta geleceksiniz.

Rüyada Eline Diken Batması

İş hayatınızda karşınıza çıkacak olan zorlukları kolayca halledip işin içinden sıyrılacaksınız. Özellikle aile hayatınızda sizin için çok büyük sevinçler yaşanacak. İş hayatınızda yeni ve başarılı adımlar atabilirsiniz. Size bir arkadaşınızdan iş teklifi gelebilir buna hazırlıklı olun ve bu fikir yani teklif size makul görünüp kabul edebilirsiniz. İstediğiniz ve uzun süreli hayalini kurduğunuz yaşama kavuşacaksınız.

Rüyada Elinden Diken Çıkarıldığını Görmek

Özellikle şu sıralar risk almaktan kaçınacaksınız. Sizin yakın arkadaşlarınız tarafından herkes elinden gelenin en iyisini yapacak sizin için. Hayatınız belli ve istenilen düzene oturtulacak. Yapılan şeylerden dolayı bazı sizin hoş veya iyi niyetli görmediğiniz insanlarla muhatap olabilirsiniz. Hayatınızda bir takım gelişmeler olabilir. Sıkıntılı birkaç dönemden geçebilirsiniz. Verilen sözler bir türlü tutulmayacak.

Rüyada Diken Koparmak

Büyük başarılara imza atabilirsiniz. Başkalarına borç verecek kadar maddi durumunuz yükselecek. Yakın zamanlarda tecrübelerinden yararlanacağınız bazı insanlarla tanışabilirsiniz. Akraba çevrenizde ki veya ailenizde ki bazı sorunlar çözüme kavuşacak. Dualarınız ve hayallerinize girecek kadar çok istediğiniz şeyler gerçekleşecek. Yaptığınız bazı çalışmalar boşa çıkabilir. Bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz bu durum sizi karamsarlığa düşürmesin.

Rüyada Diken Toplamak

Sevdiğiniz ve hayatınızı birleştirmekte kararlı olduğunuz insanla birlikte sonunda dünya evine gireceğinize işarettir. Ve bu birliktelik sonucunda bir evlat sahibi olacağınıza işarettir. Mantıklı ve akıllıca davranarak herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Sağlığınıza kavuşacaksınız ve kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Heveslendiğiniz bazı olaylar gerçekleşmeyebilir. Geçim derdiniz son bularak daha rahat bir hayata sahip olunacağına işarettir.

Rüyada Ayaktan Diken Çıkarmak

Sevdiğiniz insanlarla sevgi yumağına dönüşeceksiniz ve büyük bir dayanışma içerisinde olacaksınız. Sorunlarınız tam anlamıyla son bulacaktır. Sizin için hayırlı olacak bir kademe elde edecek ve terfi alacaksınız. Başarı açısından yükselecek ve bazı insanlar tarafından itibar kazanacaksınız. Her işinizi kıvrak zekânızla kolayca halledecek ve üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Başarınızın önünde ki engeller kalkacak.

Rüyada Diken Ucu Görmek

İşleriniz bir süre ters gidebilir. Hayırlı bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz ve bu durum sizi bir hayli mutlu edebilir. Elinizde bulunan işler sizi çok güzel başarılar getirebilir. Mutlu günler yakı bu günlerle birlikte mutlu ve güler yüzlü bir insana dönüşmeniz de yakın. Çok güzel kazançlar elde edeceksiniz ve bu kazançlar size hayırlı birkaç kapı açacak.

Rüyada Diken Üstünde Yürümek

Sizi uzun süreli rahatsız eden ve kafanızı bir hayli karıştıran sıkıntılarınız ve dertleriniz olduğu anlamına gelmektedir. Bu dertler ve sıkıntılar gözünüzü kokutabilir ve sizi bir hayli huzursuz edebilir. Dikkatli olmanız gereken günlerdesiniz ve canınızı sıkan şeylere kulak asmazsanız yolunuzda düzgünce yürümeye devam edebilirsiniz. Bazı durumlarda tökezleseniz de sonunda yine kalkmayı başaracaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git