Rüyada Deve Kuşu Görmek

Rüyada Deve Kuşu Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.249 kez okundu.

Rüyada deve kuşu görmek, insanlardan bir süre uzaklaşmak anlamındadır. Deve kuşu gören kimse yalnız kalmak istemektedir. Rüyasında deve kuşunun ona baktığını görmek geçmişte gizlediği bir sırla yüzleşeceği anlamına gelir. Deve kuşu gören kişi uzak bir yere yolculuk yapabilir. Uzak yerlere gitmek isteyebilir ve yolculuk yapabilir. Rüyada deve kuşunun yukarıya baktığını görmek çok uzakta olan bir tanıdıktan haber alınacağına dalalettir.

Rüyada Deve Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada devekuşu

Rüyada deve kuşu görmek, kişinin büyük devlet adamları ile karşılaşacağına işaret eder.  Rüyasında deve kuşunun yanına gelip ona bakan kimse büyük bir devlet adamıyla muhatap olacaktır. Devlet işiyle ilgili sorunlarının çözüleceğine işaret eder. Rüyada deve kuşunun koştuğunu görmek devlet işlerinin bu dönem hızlanacağı anlamına gelir.

Rüyada Deve Kuşu Görmek Ne Demek ?

 

Rüyada deve kuşu, bekarlar için evlilik evliler için yolculuktur. Bekar olanlar bu dönemde hayatlarının kadını ya da erkeğiyle karşılaşabilirler. Evli olanlar ailesiyle birlikte bir yolculuğa çıkabilir. Rüyada dişi deve kuşu görmek bolluk, bereket, aşktır. Deve kuşuna bindiğinizi görmek haram mal, iftira anlamındadır. Deve kuşu yumurtası görmek büyük bir şansla karşılaşılacağına işaret eder. Deve kuşu yumurtasının kırıldığını gören bir süredir beklediği bir haberin olumlu yanıtlarını alır. Deve kuşu sembolü, renkleri canlı ve bakımlı olduğu zaman güzel haberler alacağınızı da gösterir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin hayatında olumlu yönde değişimler olacağına delalet eder.

Rüyada Deve Kuşu

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada deve kuşu görmenin anlamı ve deve kuşu rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git