Rüyada Deve Kuşu Görmek

Rüyada Deve Kuşu Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.790 kez okundu.

Rüyada deve kuşu görmek, insanlardan bir süre uzaklaşmak anlamındadır ve kişi yalnız kalmayı istemektedir. Rüya sahibinin geçmişte gizlediği bir sırla yüzleşeceği anlamına gelir. Uzak bir yere yolculuk yapabilir. Uzak yerlere gitmek isteyebilir ve yolculuk yapabilir. Çok uzakta olan bir tanıdıktan haber alınacağına dalalettir.

Rüyada Deve Kuşu Yakalamak

Kişinin büyük devlet adamları ile karşılaşacağına işaret eder. Devlet işiyle ilgili sorunlarının çözüleceğine işaret eder. Bekarlar için evlilik evliler için yolculuktur. Bekar olanlar bu dönemde hayatlarının kadını ya da erkeğiyle karşılaşabilirler. Evli olanlar ailesiyle birlikte bir yolculuğa çıkabilir. Bolluk, bereket, aşktır. Deve kuşuna bindiğinizi görme, haram mal, iftira anlamındadır.

Daha önce tatmadığın, yaşamadığın duyguları ve hisleri yaşıyor gibi görünüyorsun. Hem çok seviyor hem de çok seviliyor olmak seni o kadar mutlu ediyor ki; bu mutluluğuna ailen ve arkadaşların da ortak olmuş gibi gözüküyor. Sanırım pek yakında gerçekleşecek düğün hazırlıklarına girişmiş gibisin. Bu yüzden başın biraz telaşlı, endişeli ve kalabalık görünüyor.

Rüyada Deve Kuşu Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin büyük bir şansla karşılaşılacağına işaret eder. Bir süredir beklediği bir haberin olumlu yanıtlarını alır. Renkleri canlı ve bakımlı olduğu zaman güzel haberler alacağınızı da gösterir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin hayatında olumlu yönde değişimler olacağına delalet eder.

Ailede sözü geçen saygıdeğer biri çok yakında sana fazlasıyla mutlu olacağın bir haber yollayacak. Bu haber ile hemen eşyalarını toplamaya başlayacaksın, çünkü bu haber beklediğin yolla ilgili. Aklındakileri faaliyete geçirmen gereken bir zamandasın, bu dönem şansının açık olduğu bir dönem olacak. Geçmişi unutturacak kadar büyük bir aşka tutulman an meselesi.

Rüyada Deve Kuşuna Bindiğini Görmek

Büyük bir emel anlamına gelir. İşlerinizin kolaylaşacağına ve kısa sürede gerçekleşeceğine işarettir. Kişi devlet adamlarına biraz daha yaklaşır, devletle ilgili sorunlarına yoğunlaşır. İstenilen bir hayalin gerçekleşeceği anlamına gelir. İstenilen şey size çok yakındır ve gerçekleşmesi an meselesidir. Kalabalık bir ortama gidebilirsiniz. Kalabalık bir misafir evinize gelebilir. Düğün, nişan gibi kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda kişi kalabalıktan kurtulup yalnız kalmak isteyecektir. Dinlenmek isteği anlamında yorumlanır. Sizi üzen ve çok dedikodu yapanlardan uzaklaşıp kendinizle baş başa kalabilirsiniz, bu sizi iyi hissettirecektir.

Rüyada Deve Kuşu Eti Yediğini Görmek

Zalim, riyakar, inatçı bir düşman olarak yorumlanabilir. Kişi sinsi bir düşmanla karşılaşabilir. Yakınında olan birinden ummadık bir düşmanlık görülebilir. Sevdiğiniz birini fark etmeden kırabilirsiniz, ağlatabilirsiniz. Rüya sahibi, istediği bir işten üzülerek vazgeçebilir bu nedenle etrafındaki insanlara dikkat etmelidir. Bu kişi, giriştiği işte başarılı olurken haram yemekten de çekinmeyebilir. Fakat bu durum pek çok kişinin canının yanmasına neden olabilir. Maddi olarak kendini güçlü hissederken aynı zamanda kafasının karışacağı bir döneme girebilir.

Rüyada Deve Kuşu Saldırdığını Görmek

Kişi bu dönemde mal sahibi olabilir. Yaptığınızın işin karşılığını alabilirsiniz. Kişi ev ya da araba alma planı yapıyorsa ev ve araba alabilir. Eğer yeni eve taşındıysanız evle ilgili dekorasyon yapabilirsiniz. Evinizin eşyalarını değiştirmek istiyorsanız bu dönemde yeni eşyalar alabilirsiniz.İntikam anlamına gelir. Kişi birinden intikam almak isteyecektir. Canınızı yakan birinden öç almak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda kişi intikam için adımlar atacak demektir. İntikam duygusunun çok yoğun olacağı bir dönem olarak yorumlanır ve bu dönemde kişi duygularını kontrol edemeyebilir. Duyguların kontrol edilmesine işaret eder.

Rüyada Deve Kuşunun Kovaladığını Görmek

Para harcamak olarak yorumlanır. Kişi bu dönemde para harcayacaktır. Kazançlarınızı harcama konusunda savurgan olabilirsiniz. Kişi parasını düşüncesizce harcayacaktır. Savurgan olunabilecek bir döneme işaret eder. Büyük bir karasızlık içinde kalarak bir süre ne yapacağını bilemez bir halde dolaşabilir. Aynı zamanda aceleci ve tez canlı bir kişiliğiniz olduğunun göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi iş hayatında farklı atılımlar yapabilir ve bunun sonucunda büyük başarılar elde edebilir. Hayatında zor zamanları atlatmak için çok uğraşmış ve çabalamış bir kimse olarak bilinir.

Rüyada Beyaz Deve Kuşu Görmek

Yeni kişilerle tanışmak olarak yorumlanır. Kişi yeni ortamlara girebilir ve yeni insanlar tanıyabilir. Uzun süredir bir kursa gitmek istemiş ama ertelemiş olabilirsiniz. Bu sıralar bu isteğinizi hayata geçirebilirsiniz ve yeni bir kursa yazılabilirsiniz. Gittiğiniz kursta yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Güzel vakit geçirebilirsiniz.

Aksilikler yaşamak anlamına gelir. Kişi yaptığı işlerde aksilikler yaşayabilir. Bir arkadaşınızla buluşmak için sözleşebilir ve o dediğiniz saatte orada olamayabilirsiniz. İş toplantısına geç kalabilirsiniz ve biraz göze batabilirsiniz. Sizin açığınızı bekleyen kişilere bazı açıklar verebilirsiniz. Hızlı alınacak kararlar olarak yorumlanır.

Rüyada Deve Kuşu Yavrusu Görmek

Kişi aldığı kararlarda fevri olabilir. Çok çabuk alınan kararlar sizin sonradan başınızı ağrıtabilir. Ani kararlar almamaya dikkat etmelisiniz. Kişi birçok tehlikeyle karşılaşabilir. Hızlı alınan kararlar yanıltıcı olabilir. Aldığınız kararların doğru olup olmadığını bir daha düşünmenizi gerektiren bir uyarı niteliği de taşımaktadır. Yanlış yolda olduğunuzun da göstergesidir. Aynı zamanda yeniliklerin ve yeni kişilerle tanışacağınızın da göstergesi olabilir.

Kişinin hayatında yanlış giden bir şeyler olabilir ve bu dönemde dikkat edilmesi gerekebilir. Zorlu ve sıkıntılı bir yolculuğa da delalet edebilir. Kişi, zor bir dönemden geçecektir.

Rüyada Deve Kuşunun Isırdığını Görmek

Güç kudret anlamına gelir. Savaş ve kargaşa anlamındadır. Ayrıca kişi toplumsal bir sorunun içinde kendini bulacaktır. Bu kargaşadan dolayı sorunlar yaşanacaktır. Çevresinde olan kargaşadan dolayı ruhsal olarak bunalım yaşanabilir. Kişi büyük sorumluluklar altına girecek demektir. Bu sizi yoracaktır ve zor anlar yaşatacaktır. Ayrıca kişi, gereksiz şeylerle uğraşarak vakit kaybetmek zorunda kalabilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören bir kişinin, hayatında ve düzene soktuğu işlerinde bazı pürüzler ortaya çıkabilir. Hayatınızda çok güvendiğiniz insanların aslında güvenilmemesi gerektiğini göreceğinize delalet eder.

Rüyada Deve Kuşu Kestiğini Görmek

Ummadığınız bir olayın olacağı anlamına gelir. Tahmin etmediği kişilerle karşılaşabilir. Çevresindeki kişilerle ummadık bir olaya yaşayabilir. Ani bir olayın gerçekleşeceğine işarettir. Tahmin edilmeyen olaylarla karşılaşabilir ve şaşkına dönülebilir. Ani sürprizlere hazırlıklıklı olmak gerektiğini hatırlatır. Yeni bir insanla tanışmak olarak yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi bekarsa yeni bir kısmetle karşılaşabilir. Biri tarafından tanışabilirler yada tesadüfen bir tanışma gerçekleşebilir. İş ortamında yeni bir iş alanında biriyle tanışılabilir. Rüyayı gören evliyse ailecek yeni birileriyle dost olunabilir. Yeni tanışılan kişi masum görünen ama biraz sinsi biri olabilir. Sakin görünüp ummadığınız anda sizi üzebilir.

Rüyada Deve Kuşu Satın Aldığını Görmek

Hayırlara yorulur. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibi iş ve aşk hayatın da mutlu bir yaşam sürmesine tabir edilir. İş hayatında da başarı elde edecek demektir. Rüyayı gören kişi darlıktan varlığa doğru bir hayat yaşayacaktır. Beklenmeyen bir olaya veya habere işaret eder. Rüyayı gören kişinin özel bilgilerinin istemediği kişiler tarafından öğrenileceğine işaret eder. Kişi evli ise kız evlat sahibi olmaya işaret eder. Bekar ise mirasa kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibi evlenmek niyetindeyse hayırlı bir eşe işarettir.

Kişi için para ve rızkla tabir edilir. Başka bir yorumcuya göre güler yüzlü çalışkan biri olmaya tabir edilir. Hayal kırıklığına, kötü dostluklara ve sizi kötü yola sokmak isteyen kişilerin varlığının olduğu anlamına da gelir. Rüyayı gören kişi beklenmeyen bir haber alacağına işaret eder. Erkek ve askere gitmemişse, kısa zamanda askere gidecek anlamına gelir. Rüyayı gören kişi güçlü bir yapıya sahip ise üzüntüye düşeceğine ve dost bildiği insanlarla karşı karşıya geleceğine işaret eder.

Rüyada Evinde Deve Kuşu Beslediğini Görmek

Boş konuşmalarla meşgul olduğunuzu gösterir. Bu boş konuşmalarla meşgul olurken elinize geçen fırsatları fark etmeyeceğinizi ve değerlendiremeyeceğinizi işaret eder. Zamanınızı gereksiz işler yerine fayda sağlayabilecek şeylere adamanız gerektiğinin işaretçisidir. İçinizin daralmış, sıkılmış olduğunu belli eder. Bu sıkkınlık size yardımcı olacak kişiyle karşılaştığınızda zamanla geçecek ve yerini huzura bırakacaktır.

Güzel şeylerin yakında olacağına işarettir. Maddi sıkıntı çekenin maddiyatı düzelecek ve karşısına güzel fırsatlar çıkacaktır. Manevi olarak daralan ve çıkmazda olduğunu düşünen kişi ise sıkıntılarından kurtulacaktır. Kişinin arzuladığı ve gerçekleştirmek istediği bir durum var ise bu demektir ki arzunuzu gerçekleştirmek için biriyle görüşeceksiniz, hazırlıklı olmalısınız. Karşılaşılan zorlukların bir bir yok olacağı şeklinde yorumlanır. Güzel haberlerin konuşulacağını işaret eder. Kişi bekar bir bayan ise izdivacına talip olacak birinden haber geleceği şeklinde yorumlanır. Evli ise ailesinin yaşam şartları başkası tarafından kıskanılarak konuşulduğu anlamına da gelir. Karşısındakini tanıyor ise bu o kişiyle ilgili beklemediği durumlar yaşayacağını gösterir.

Rüyada Deve Kuşundan Kaçmak

Güçlü olmak anlamına gelir. Kişi güç kazanır ya da kişi güçlü olmak isteyecektir. Güçlü olmak için çevrenize ve kendinize güç gösterisi yapabilirsiniz. Çevresi tarafından takdir edilir ve onların düşüncelerine itibar edilir. Kişi az da olsa birinden destek alabilir ve kendini güçlü hissedebilir. Sizden yaşça büyük olan birinden ya da iş yerinde patronunuzdan azar işiteceğiniz anlamına gelir.

Çoğalmak üremek demektir. Kişi eğer bekarsa yeni biriyle tanışacak. Eğer evliyseniz evlat sahibi olabilirsiniz. Evli olan kişiler için evlat sahibi olmak olarak yorumlanır. Eğer hamileyseniz erkek evlat sahibi olacağını anlamına gelir. Güç savaşları arasında kalacağınız anlamına gelir. İki kişinin güç kavgasına tanık olabilirsiniz ve müdahale etmek orunda kalabilirsiniz.

Para ve kariyer anlamına gelir. Güçlü birinin düşmanlığı olarak da yorumlanır. Sizden güçlü konumda olan birinin size kötülük yapacağı anlamına gelir. Özellikle sizden üst kademede olan biri sizin canınızı acıtabilir ve üzebilir. Müjdeli habere delalet eder. Aynı zamanda kişinin uzakta bir hasta yakını varsa o kişiden iyi bir haber alacak demektir.

Rüyada Deve Kuşu Eti Yemek

Hayırlı olaylar, mutluluğa işarettir. Sevdiğiniz kişi ile nişan, evlilik veya ayrılmış iseniz aranızın tekrar düzeleceği ve bir daha aranızda sorun oluşmayacağına işarettir. Yeni evlenmiş olan için müjdeli bir haber yakında çocuk sahibi olunacağınadır. Maddi olarak, borçlu ise eline para geçeceği, ailesinden birinin olan maddi yardım da bulanacağı, işi yoksa iş arıyorsa da iş bulacağına, öğrenci ise de derslerin de sınavlarında başarılı sonuçlar alınacağına delalettir. Ailevi konular da yaşanılan sıkıntıları aşacağına ve mutlu olacağına işarettir. Kişi ibadetlerin de daha fazla yapmaya çalışmalı ve Allah’a dua etmeyi asla bırakmamalıdır. Dua size güç verecek ve önünüz de ki problemler karşısın da daha güçlü olmanızı sağlayacaktır.

Rüyada Deve Kuşu Beslemek

Hayırlı şeyler ile yorumlanır. Bolluk bereket anlamına gelir. Kazancın artması, yaptığı işte yükselme diye yorumlanır. Kişinin ailesi ve çevresiyle olan sorunları çözeceğine işarettir. Evlilik çağında veya evliliği düşünüyorsa bahtının açıldığına işaret eder. Kişi iş hayatında yükselecek önündeki engeller kalkacak büyük işlere başlama imkanı kazanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatına sarışın açık tenli biri gireceğine onunla mutlu güvenilir bir ilişkiye başlayacağına işarettir.

Rüyada Uçan Deve Kuşu Görmek

Rüya sahibinin arkadaşlarından iyilik göreceğine yorumlanır. İçinde bulunduğu çıkmaz durumdan arkadaşları sayesinde kurtulacağına işaret eder. Uzun süredir görmediği fakat görüşmek istediği arkadaşı ile görüşeceğine işaret eder. Sürekli geçmişe gitmek istediği ve çok duygusal olduğu zamanlar olduğuna yorumlanır. Çok talihli ve şanslı olduğuna yorumlanır. Başına gelecek bir çok felaketten ailesinden ve çevresinden aldığı hayır duaları ile kurtulacağına işaret eder. Ev ve araba alacağına, uzun süredir yaşadığı sıkıntılı dönemlerin geçeceğine ve rahat bir hayat süreceğine işaret eder. Hayallerinin gerçekleşeceğine ve yaptığı planlar doğrultusunda hareket edeceğine işaret eder. Ailesini çok özlediğine yorumlanır. Tutkulu bir aşk yaşayacağına veya ilk aşkını tekrar göreceğine işaret eder.

Rüyada Deve Kuşu Yumurtası Yemek

Hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Kişi yakın zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşacaktır. Rüyayı gören bekarsa biriyle tanışacaktır ve evlilik kararı alacaktır. İlişkisi devam edenler için, o ilişkinin mutlu sonla sonuçlanacağına delalettir. Evlilik için ilk adım atılabilir, söz yada nişan yapma kararı alınabilir. Evlenme teklifi yapmak ve almak söz konusu.

Gelirde artış olarak yorumlanır. Kişi yaptığı işten güzel gelir elde edecektir. Yeni iş kurmuş olanlar için güzel gelirlerin olacağına işaret eder. İş kurabilir ya da yaptığı işte güzel bir fırsat yakalayabilir. Evli ve çocuk isteyenler için yakın bir zamanda hayırlı bir evlat sahibi olmaya, bekar olanlar için ise en kısa zaman içinde güzel bir yuva kuracak ve hayalini kurduğu hayatı yaşayacak demektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git