Rüyada Deve Görmek

Rüyada Deve Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.417 kez okundu.

Rüyada deve görmek, birinden emir alacağınıza işaret eder. Eğer başkasının yanında çalışıyorsanız patronunuzdan ya da üstünüzden emir alacaksınız. Patronunuzla karşı karşıya gelebilirsiniz. İş hayatınızda sorunlar yaşayacağınızı gösterir. Deve hareket ederken size çarparsa bir kavgaya karışacağınız anlamına gelir. Rüyayı gören kadın ise ilişkinizde inanılmaz güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu nedenle çok mutlu olacağınızı gösterir.

Rüyada Deve Kervanı Görmek

Mümin kişi anlamında yorumlanır. Dini inancı büyük biri size doğru yolu gösterecektir. İbadet etmek anlamındadır ve ibadete yönelip dua edeceğinize işaret eder. Aynı zamanda kalabalık bir yerde ibadet edeceğiniz anlamına gelir. Hacca gitmek, bir mevlüde katılmak, camide namaz kılmak gibi anlamlara gelebilir. Huzur ve saadettir, yakın zamanda günahlarınızla yüzleşeceğinize işaret eder.

Rüyada Deveye Binmek

Güzel alımlı kadın olarak yorumlanır. Hayırlı bir kısmet anlamındadır. Bekarsanız bu rüya nasip ve evliliğe yorumlanır. Mutluluğa ulaşmanın biraz zaman gerektirdiğine işaret eder. Mala, mülke, bol paraya  işaret eder. Çok deve ise bol para kazanacağınız anlamındadır. Aynı zamanda ev almaya da işarettir. Üstünüze büyük bir yük bineceği bir döneme gireceğinizi gösterir. Taşımakta zorlanacağınız ve sizi zora sokacak bir sırra ortak olacağınıza delalet eder.

Sizi zorlayan bir engel ise bir erkek evlat sahibi olacaksınız demektir. Eğer ki zorlanmadan içeri girdiyseniz bu bir kız çocuğunuz olacağına yorulur. Rengarenk ise sizin farklı bir kişilik olduğunuzu gösterir. Ayrıca stil sahibi bir insan olduğunuzu, aklınızda çok farklı fikirler olduğunu gösterir.

Rüyada Deve Sürüsü görmek

Aile, iş ve sosyal yaşantıda sözü dinlenen ve söz sahibi biri olunacağına tabir edilir. Kişinin iş hayatı ile ilgili pek çok fikri olduğuna ve bu konuda yaşadığı kararsızlığa işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya, sözüne güvenilir bir insanın varlığına ve bu insan ile fikir alışverişi yapılacağına, bu kişiden akıl almaya delalet eder.

Rüyada Kızgın Deve görmek

Bazı alimlere göre keyifli zamanlar yaşanacağına, huzurlu, mutlu ve sakin bir döneme yorulur. Rüya sahibinin, aile, akraba ya da yakın çevresinden bazı kimselerden alacağı yardım ve desteğe tabir edilir. Bu rüya, özel hayatta iyi bir insan ile yolların kesişeceğine, bu insan ile mutlu bir birliktelik yaşanacağına yorumlanır. İş hayatında yaşça büyük bir insandan kuvvet alınacağı manasına da gelir.

Rüyada Kurbanlık Deve görmek

Rüyayı gören kişinin, güç ve kuvvet kazanacağına, maddi ve manevi güzel gelişmeler yaşayacağına, mutluluğu, huzuru yakalayacağına delalet eder. Mesleki anlamda becerileri geliştirmeye, adını duyurmaya ve istenilen seviyeye ulaşmaya yorumlanır. Hak yolundan ayrılmamaya, dini vecibeleri yerine getirmeye, inancın kuvvetli olmasına tabir edilir. Bu rüya, mal ve mülk sahibi olmak ya da mal ve mülkte artış yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Yavru Deve görmek

Rüya sahibinin hayatında bazı yenilikler olacağına, bu yeniliklerin kişiye menfaat sağlayacağına tabir edilir. Diğer bir yorumu ile bu rüya, çocuğu olanlar için, çocuklarının iyi, hayırlı evlatlar olacaklarına yorumlanır. Ticari hayatta kazanılacak başarıya, yeni bir proje ya da çalışmaya delalet eder. Aile içinde huzurlu, sakin, birlik ve beraberliğin olacağı güzel bir döneme de işaret eder.

Rüyada Deve Isırması

Sahip olunan para, mal ve mülkün değerinin bilineceğine, israftan kaçınmaya, hesabını bilerek dikkatli hareket etmeye tabir edilir. Aile, iş ve sosyal çevre ile iyi ilişkiler kurmaya, iletişimlerin artmasına, var olan küslük, kırgınlık ve anlaşmazlıkların son bulacağına yorumlanır. Başka bir yorumu ile bu rüya, uzun zamandır beklenen bir haberin en yakın sürede alınacağına delalet eder.

Rüyada Deveye Binmek

Her konuda olumlu sonuçlar alınabileceğine ancak bunun için sabırlı olunması gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Kişinin, kendi yolunu belirleyeceğine, yavaş ama sağlam adımlarla ilerleyeceğine, kendi emeği ve çalışmaları ile istediği hedeflere ulaşacağına tabir edilir. Bazı imkanlara sahip olmak anlamına gelir. Aynı zamanda kendi işini kurmaya, patron olmaya, yeni bir iş kolunda çalışmaya değerlendirilir.

Rüyada Deve Kesmek

Bu rüya, bir adağın varlığına yorumlanır. Bu rüya, kişinin iyi niyetine, dürüstlüğüne, doğru yoldan ayrılmadığına, ahlakına, yardımsever olduğuna tabir edilir. Rüyayı gören kişinin gerek ailesine gerekse çevresine karşı bütün sorumluluklarını eksiksiz yerine getirdiğine, herkese karşı duyarlı olduğuna yorumlanır. Diğer bir yorumuyla; bir isteğin, muradın gerçekleşeceğine, mutlu olmaya, şükretmeye, dileklerin kabulüne delalet eder.

Rüyada Deve Ağzı Görmek

Ferahlatıcı, güzel sözler duymaya, sürpriz haberler almaya tabir edilir. İş ve ticari hayatta emek verilen, üzerinde çalışılan bir işin ya da projenin olumlu sonuçlanacağına, beklenilenden daha iyi sonuçlar almaya delalet eder. Bu rüya, huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin, özel hayatında yaşanacak olumlu gelişmelere, sevginin güçlenmesine de tabir edilir.

Rüyada Deve Aldığını Görmek

Geçim sıkıntısının biteceğine, borçların ödeneceğine, maddi anlamda ferahlık yaşanacağına tabir edilir. Uzun süredir yaşanan sorun, sıkıntı ve dertlerin sona ereceğine, hastalıkların şifa bulacağına tabir edilir. Bazı alimlerin tabiri ile bu rüya, yeni bir hane anlamına gelmektedir. Gönül ferahlığı yaşanacağına, neşeli zamanlara da delalet eder. Rüyayı gören kişinin istediği mal ve mülke sahip olabileceğine de yorumlanır.

Rüyada Deve Ayağı Görmek

Küçük bir iş ya da çalışmadan bol para kazanmaya, büyük kar elde etmeye tabir edilir. Rüya sahibinin, emek verdiği her işten olumlu sonuçlar alacağı, emeklerinin boşa gitmeyeceği anlamı taşır. Aynı zamanda bu rüya, kişinin, nasiplerinin, kısmetlerinin artacağı, bereketli bir dönem yaşayacağına yorumlanır. Bazı alimlerin yorumu ile yeni bir karar vermek ve kararı uygulamak için adım atmak anlamına da gelir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git