Rüyada Deve Görmek

Rüyada Deve Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.185 kez okundu.

Rüyada deve görmek, birinden emir alacağınıza işaret eder. Eğer başkasının yanında çalışıyorsanız patronunuzdan ya da üstünüzden emir alacaksınız. Eğer deve size bakıyorsa patronunuzla karşı karşıya gelebilirsiniz. Rüyada devenin bağırdığını görmek başkasına emir vereceğinize işaret eder. Devenin huysuz bir şekilde hareket ettiğini gördüyseniz iş hayatınızda sorunlar yaşayacağınızı gösterir. Deve hareket ederken size çarparsa bir kavgaya karışacağınız anlamına gelir.

Rüyada Deve Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada deve

Rüyada deve görmek, mümin kişi anlamında yorumlanır. Dini inancı büyük biri size doğru yolu gösterecektir. Deveye dokunmak ibadet etmek anlamındadır. İbadete yönelip dua edeceğinize işaret eder. Rüyada deve kervanı görmek kalabalık bir yerde ibadet edeceğiniz anlamına gelir. Hacca gitmek, bir mevlüde katılmak, camide namaz kılmak gibi anlamlara gelebilir. Develerin uysal olduğunu görmek huzur ve saadettir. Deveyi okşamak ve yüzüne bakmak günahlarınızla yüzleşeceğinize işaret eder.

Rüyada Deve Görmek Ne Demek ?

Rüyada deve, güzel alımlı kadın olarak yorumlanır. Devenin size güzel gözükmesi hayırlı bir kısmet anlamındadır. Bekarsanız deve görmek nasip ve evliliğe yorumlanır. Devenin ayak izini görmek mutluluğa ulaşmanın biraz zaman gerektirdiğine işaret eder. Deve görmek mala, mülke, bol paraya  işaret eder. Çok deve görmek bol para kazanacağınız anlamındadır. Deve görmek aynı zamanda ev almaya da işarettir. Deve görmek, üstünüze büyük bir yük bineceği bir döneme gireceğinizi gösterir. Aynı zamanda bu rüya, taşımakta zorlanacağınız ve sizi zora sokacak bir sırra ortak olacağınıza delalet eder.

Rüyada Deve 

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada deve görmenin anlamı ve deve rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git