Rüyada Dev Görmek

18.07.2015
Rüyada Dev Görmek

Rüyada dev görmek, rüyayı gören kişinin işi ve mesleğiyle olan ilişkisi ile tabi edilir. Bu rüyanın sahibi ticaret ve meslek hayatında mevcut kazancını artırmak ve daha çok kazanç sağlamak adına hırslanmış azimli bir şekilde çalışıyor demektir. Aynı zamanda bu kişi işini büyütmek de istiyor olabilir. Hedefleri arasında kendi sektöründe bir numara olmakla ilgili hırsları da bulunmaktadır.

Hayırlara vesile olan bir durumdur. İlimle alakalı hayırlı işler yapacağınıza, büyük bir bilim adamı olacağınıza işarettir. Bazen de ilim sahibi güçlü insanlarla tanışacağına ve bu insanlardan büyük fayda göreceğine işaret eder. Hayatı boyunca hayırlı işler yapıp başkalarının da hayırlı işler yapmasına vesile olurlar.

Ferah ve mutlu bir hayat yaşadığını, ailesiyle güzel ilişkiler içerisinde yaşadığını ve herkesle iyi geçindiğini gösterir. Bu ilişkiler sayesinde herkesin taktir ettiği ve çok sevdiği insanlar olup aldıkları hayır duaları ile işleri hep yolunda gider. İşinizde elde edeceğiniz başarılara, alacağınız terbiye de maaşınızın artmasına işaret eder. Bu kişi iş yerinde herkes tarafından çok sevilen ve başarıları örnek alınan bir insandır. İşleri her seferinde yolunda gider ve herkese yardımcı olmaya çalışır.

Hayırlı ve sağlıklı uzun ömüre ve kısmetli bir yaşantıyı işaret eder. Hayatı boyunca her zaman huzurlu ve rahat yaşar. Çok sakin, sessiz ve sıradan bir hayatın var. Bu monotonluktan sen de sıkılmışa benziyorsun. Artık hayatında değişiklik ve heyecan istiyorsun. Dış görünüşün ile ilgili bir değişiklik düşünüyorsun. Bu değişim seni motive edecek, bu değişikliğe arkadaşların da hayran kalacak. Tek hayran arkadaşların görünmüyor gibi, çok yakın zamanda hoş biriyle karşılaşıp, tanışacaksın.

Rüyada Dev Yılan Görmek

Atılacak adımların ve verilecek kararların hayırlar getireceğine ve kişiyi feraha çıkaracağına delalet eder. Aynı zamanda, insanın kaderinde yaşayacağı mutlu günlerin de habercisidir. Dertlerin, üzüntülerin biteceği, hastalıkların şifa bulacağı, sıkıntıların çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Bu rüya, hayallerin ve isteklerin kısa zamanda gerçekleşeceğine ve mutluluklara tabir edilir.

Kişinin hayatının her alanında yeni adımlar atarak bazı değişiklikler yapacağına ve bu değişikliklerle olacak olumlu olay ve durumlara delalet eder. İş hayatında yetkili kişi olmaya, terfi almaya ya da işlerin büyümesine yorumlanır. Maddi anlamda güzel gelişmeler anlamına da gelmektedir. Kazançta yükseliş, geçim sıkıntısının sona ermesi, yeni gelir kaynağı olarak da tabir edilir.

Rüya sahibinin, hayatın dertlerinden ve sıkıntılarından kaçıp kurtulacağı yere işaret eder. Bu yer kişinin hanesi ya da kendini mutlu hissettiği yer anlamına gelir. Kendini savunmaya almaya da tabir edilir. Hanede ya da iş yerinde yaşanacak çok güzel gelişmeler olacaktır. Bir diğer yorum ise umulmadık bir yerden gelecek umut verici durumlar olarak yorumlanır.

Rüyada Dev Dalgalar Görmek

Bol kazanç, gelirde artış, para anlamlarına gelir. Dolayısıyla kişinin iş ve mesleki hayatına tabir edilir. Yapılacak işlerden elde edilecek başarılar, kazanılacak itibara işaret eder. Bazı tabircilere göre bu rüya duygusal konulara delalet eder. Bekar kimseler için kişinin seveceği iyi, ahlaklı bir insan ile karşılaşacağına, mutlu ve temiz bir birliktelik kurulacağına yorulur.

Amaçlara, hedeflere kısa zamanda ulaşılacağına yorulur. Ulaşılan amaç kişiye mutluluk ve ferah getirecek demektir. Günahlardan tövbe etmeye, yanlışlardan sıyrılmaya, sıkıntı ve dertlerden arınmaya tabir edilir. Eğer hastalık söz konusu ise kişinin şifa bulacağı anlamı da taşımaktadır. Finansal anlamda olumlu gelişmeler, bolluk, bereket anlamına gelir. Kişinin para birikimi yapma fırsatı bulacağına da yorulmaktadır.

Geleceğe yönelik işler yapmaya delalet eder. Bu bir yatırım, arsa ya da ev almak manası da taşır. Bütün bunlar kişi için hayırlı olacak demektir. Rüya sahibinin, hane içinde yaşayacağı güzel olaylara da yorulur. Aile fertleri ya da akrabalar arasında ilişkilerin düzeleceği, varsa küslüklerin biteceği, birlik ve beraberliğin olacağı bir döneme işaret eder.

Rüyada Dev Örümcek Görmek

Sevilen insanlarla bir araya gelmeye, özlenen kişilere kavuşmaya, beklenen kişilerin geleceğine tabir edilir. Bir diğer yorumu ile bu rüya, karamsarlıkla bakılan, umut kesilen bir işten, bir konudan hayırlı haberler almaya ya da bu işler hakkında güzel gelişmeler olacağına delalet eder. Yeni bir iş ve bu işten menfaat, fayda görmek manasına da gelir.

Kişinin hayatında olacak çok büyük yenilikler olarak yorumlanır. Bu yenilikler hane içinde yaşanabileceği gibi iş ya da mesleki hayatında da yaşanabilir. Bu rüya bereketli günlerin habercisi olarak yorumlanır. Rızkın genişlemesi ve nasibin bollaşması anlamına gelir. Aynı zamanda, geçim sıkıntısının tamamen ortadan kalkacağına işaret eder. Fakirliğin biteceğine, borçların ödeneceğine de tabir edilir.

Ferahlık ve mutluluk getirecek bir kapı açılacağına yorulur. Buradaki kapı hayırlı bir iş, menfaat getirecek bir duruma tabir edilir. İş hayatında yaşanan sancılı süreçlerin biteceğine, bir fırsatın ele geçeceğine, refah dolu bir döneme işaret eder. Bir diğer yorumu ile bekar kimseler için yaşanacak mutlu bir ilişkinin başlayacağına, maddi durumu iyi biri ile evlenmeye yorulur.

Rüyada Dev Balık Görmek

Rüyayı gören kişinin işinin uzun süre boyunca devam edeceğine kazancının daha da atacağına ve iş hayatında başarılı ve hayırlı sonlara ulaşacağına işaret edilir. Güzel bir görünümde ise iş hayatında sebat etmeye ve hayırlı fırsatlarla karşılaşılacağına ve dini bütün bir insana delalettir. Ayrıca bu tür rüyalar dünyadaki güzelliklere erişmeye ve din konusunda iyi ve hayırlı olunduğuna namazını doğru kıldığına ve düzenli ibadete tabir edilir.

Mutlu bir evliliğiniz olduğuna yorumlanır. Evli çiftlerin müjdeli bir haber alacaklarına yani çocukları olacaklarına işaret eder. Evliliklerinin daha da uzun süreceğine ve bu müjdeli haber ile daha da huzurlu bir hayat geçireceklerine işaret eder. Rüya sahibinin kar ve kazancının artmasına işaret eder. Sahip olduğu mal ve mülkün arttığına ve daha da artacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin namaza başlamasına ve namazlarını aksatmadan kılmasına işaret eder. Rüya sahibinin kötü ve ahlaksız davranışlarından kurtulacağına, hal ve hareketlerini düzelteceğine işaret eder.

Rüyada Dev Adam Görmek

Eşinizle ilgili konulara yoğunlaşmaya işarettir. Kişi bekarsa evlilik için karar alacaktır. Ruh eşini bulabilir ve evlilik için işlemlere başlayabilir. Evliyse eşiyle ilgili konularla ilgilenir. Eşinizin sağlık problemleriyle ilgilenebilirsiniz. Eşinizin işleriyle ilgili yardımda bulunabilirsiniz. Rüya sahibinin ailesi ile beraber olan bağının oldukça kuvvetli olduğunu göstermektedir. Bu kuvvetli bağ ise, rüya sahibinin ailesine olan saygısının ve sevgisinin artmasını sağlarken; aileninde rüya sahibine bolca hayır duası ettiğini göstermektedir. Bu dualar sayesinde rüya sahibi kazalardan belalardan korunmaktadır. Böylelikle rüya sahibinin huzuru her zaman yanı başında olacak demektir.

Rüya sahibinin hayalini kurmuş olduğu başarının kısa bir süre içerisinde gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Böylelikle rüya sahibi meslek hayatı boyunca elde etmek istediği zirveye adım adım ulaşacak demektir. Oldukça hayırlı olan bu rüya adeta başarının tüm kapılarının açılmış olduğunun bir göstergesi olarak simgelenir. Bu başarı kendi mesleği ile elde edilecek demektir.

Rüyada Dev Kaplumbağa Görmek

Karşısına çıkacak olan çok hayırlı bir kısmetin göstergesi olan oldukça güzel bir rüyadır. Bu kısmette yer alan kadının adeta on elinde on marifet yer almaktadır. Kişinin bütün sıkıntısının ortasında adeta ona büyük bir ışık olmayı başaracak demektir. Zor gününde ona yol gösterecek olan bu kadın kısa bir süre içerisinde kişinin karşısına çıkacak ve mutlu son ile beraber kavuşacaklardır.

Ele geçecek olan bir fırsat ile beraber tüm ihtiyaçların karşılanacak olmasına işaret etmektedir. Böylelikle rüya sahibi aramış olduğu rahat yaşama kavuşacak demektir. Aynı zamanda çok fazla ter dökülecek olan bir işe katılmayı ifade etmektedir. Bu iş aynı zamanda bir projede olabilmektedir. Zor bir yolculuk olan bu işin sonunda istenilen hedefe ulaşılacak demektir.

Bekar kızlar için evliliği ifade eden bir rüya iken, evli bayanlar yada erkekler için ise onurlu bir hayatın yaşanacağını ifade etmektedir. Aynı zamanda böyle bir rüya uzun bir ömre sahip olmak anlamında da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Dev Karınca Görmek

Rüya sahibinin işine aşık ve bunun yanında aile ve sosyal hayatından daha çok işi ile ilgilendiğini, işine her şeyden daha fazla önem verdiği, vaktinin büyük çoğunluğunu işinde geçirdiğini söylemek mümkündür. Fakat bu kişinin işi ile ilgilenmesinin sebebi ailesinin mutluluğu ve refahını düşünmesidir. Kişi için hep en çok en güzel olanı istemek olarak tabir edilmektedir. Ve bu rüyayı gören kişiler bu konuyla ilgili isteklerinin gerçekleştirebilmek için her zaman hırslanacak ve daha çok çalışacak demektir.

Rüyayı gören kişiye son derece mutlu olacağı çok sevinçli bir haber gelecek demektir. Bu haber sayesinde kaybetmiş olduğu huzuruna kavuşacaktır. Aynı zamanda yakın bir dostu ile beraber karşılıklı olarak yaşamış oldukları bazı görüş ayrılıklarının ortak son bulacağına ve her ikisinin de ortak bir noktada anlaşıp orta yol bulacağına işaret eder.

Bir müddet içinde duyulacak iyi haberler var demektir. Uğraşlarınızın sonucunu artık almaya başlayacaksınız ve bu durum geleceğe daha umutlu bakmanızı sağlayacak. Huzur artık sizin hayatınıza da uğrayacak. Aşk hayatınızda canlanacak bu süreçte. Uzun zamandır kazanmaya çalıştığınız biri var bu kişinin de artık size karşı hisleri gelişmeye başladı. Artık yolları tek başınıza yürümek zorunda kalmayacaksınız. Gayet temiz bir rızık ile dingin bir hayat sizi bekliyor. Bekar bir insanın görmesi çok donanımlı biri ile karşılaşacağını gösterir. Bu insan ile sizin de bazı yönleriniz gelişecek hayata farklı açılardan da bakmayı başarabileceksiniz.

Rüyada Dev Köpek Görmek

Bu rüyayı görenlerle ilgili olarak iş hayatında karşısına çıkacak engellerle ne pahasına olursa olsun baş edecek ve yoluna taş koymak isteyenlere karşı her zaman bir önlemini alacağı olarak tabir edilir. Bu kişinin hayatında onu kıskanan ve başarılarını çekemeyen insanların olduğu ve bu kişilerin devamlı bir plan içinde olacağı, rüya sahibinin bu kıskanç ve tehlikeli insanlara karşı her zaman dikkatli olması gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Renkli bir hayata işarettir. Ederi yüksek değerli işlerle meşgul olacaksınız. Hayattan zevk almasını bilen farklı tatlar peşinde olan birisiniz. Değerli olan şeyleri hemen fark eder etrafında pervane olursunuz. Bu sizde bir yaşam biçimi olmuş durumda. Başkasının kaldırıp bir köşeye atacağı şey sizin için çok değerli çünkü siz onun değerini anlayan insanlardansınız. Bu özelliğiniz sizi diğer insanlardan ayıran önemli bir özellik.

Rüyada Dev At Görmek

Sizin kalbinizi fetheden kişiyi bulduğunuzu ve onunla birlikte gelecek olan yeni iyi olayları işaret eder. Rüyada gördüğümüz her şey hayal gücümüze bağlı değildir. Rüyamızda gördüğümüz bazı şeyler bize büyük işaretlerdir. Bu işaretlerin iyi huylu olanlarındandır. Başına iyi şeyler geleceğini gösterir. Aslında sadece bununla sınırlı kalmaz ve başınıza gelebilecek en güzel şeyleri birden oluşmasını sağlar. Daha fazlası için yazının devamını okumanızda fayda var. Kısacası aradığınız aşkı bulduktan sonra sizi güzel bir hayatın beklediğidir. Bu güzel hayatta ufak sorunlar dışında büyük bir sorun ile karşılaşmayacağınız ve güzel bir hayat süreceğiniz anlatılır.

Memuriyet ya da üst mevkide bir makamda bir işe başlangıcın göstergesidir. Hayırlı bir kazanç yakalanacağının ve maddi refaha kavuşacağınızın göstergesi olabilir. Parasal yükü ağır olan orta yaşlı bir adamdan uzaklaşmaya delalet eder.

Rızkın hayırlı olacağına ve ikili ilişkilerde huzura işaret eder. Gören bir kişinin hoş sohbet olması beklenir. Ayrıca ticari bir alanda girişilen bir işte başarısızlığa, maddi anlamda yaşayacağınız sıkıntı ve zor günlerin habercisi olarak yorulurken başka bir rivayete göre ise yaşanan bir başarısızlığın ardından yakalanacak büyük bir başarının, hastalıklardan kurtuluşun ve refaha kavuşulacağının göstergesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dev Fare Görmek

Kalbinizin anahtarına sahip olan kişinin en sonunda yolu bularak size doğru geleceğini anlatır. Yakın zamanda tanışacağınız kişinin elinde sizin kalbinizden geçen o muazzam yolda yer edineceğini anlatıyor. Artık hayatınızdaki birçok değişikliği de hazırlıklı olmalısınız. Bir aşka yelken açmak demek sorunlarla başa çıkabilmeyi de öğrenmek demektir. Ayrıca hayatınızın düzene bineceğine işarettir. Bu da kalbinize girecek olan kişi ile birlikte hayatınızı belli bir düzene oturtarak sürdüreceğinize işarettir. Birçok artısı bulunmaktadır. Bunlardan biri de aileniz ile iyi bir geçim sağlayacak olmanızdır.

Genel olarak iyi bir kazanç yakalayacağınızın ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın göstergesidir. Kişi uzun bir süredir uğraştığı bir girişimin sonucunda başarısız olduktan kuşa bir süre sonra başarının yakalanacağının ve refaha kavuşulacağının göstergesidir. Yakaladığı bir başarı sonrasında güç kazanacak ve ve sıkıntılarından kurtulacak demektir. Başka bir tabire göre ise yaşanan üzücü olayların son bulacağına ve hastalıkların son bulacağına delalet eder. Genellikle hayatınızda iyi şeyler olacağının göstergesidir.

Kişinin örnek aldığı birinin olması anlamına gelir. Bu kişi yaşlı ve bilge bir kimsedir. Özellikle genç ve tecrübesiz olan kişiler atacağı adımlarda bu kişilerden örnek alırlarsa ya da onların tavsiyesine uyarlarsa doğru seçimler yapabilir. Bu yüzden bu kişilerden mutlaka fikir almak gerekir. Hayra yorulan bir semboldür. Kişinin işinde var gücüyle çalıştığını ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla aldığını gösterir. Bu kişiler aynı zamanda çevresi için sürekli faydalı şeyler yapmaya çalışırlar ve yaşadığı yeri eğlenceli hale getirmekle yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.