Rüyada Dev Görmek

Rüyada Dev Görmek
18 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.165 kez okundu.

Rüyada dev görmek, rüyayı gören kişinin işi ve mesleğiyle olan ilişkisi ile tabi edilir. Bu rüyanın sahibi ticaret ve meslek hayatında mevcut kazancını artırmak ve daha çok kazanç sağlamak adına hırslanmış azimli bir şekilde çalışıyor demektir. Aynı zamanda bu kişi işini büyütmek de istiyor olabilir. Hedefleri arasında kendi sektöründe bir numara olmakla ilgili hırsları da bulunmaktadır.

Rüyada Dev Birini Görmek

Rüya sahibinin işine aşık ve bunun yanında aile ve sosyal hayatından daha çok işi ile ilgilendiğini, işine her şeyden daha fazla önem verdiği, vaktinin büyük çoğunluğunu işinde geçirdiğini söylemek mümkündür. Fakat bu kişinin işi ile ilgilenmesinin sebebi ailesinin mutluluğu ve refahını düşünmesidir. Kişi için hep en çok en güzel olanı istemek olarak tabir edilmektedir. Ve bu rüyayı gören kişiler bu konuyla ilgili isteklerinin gerçekleştirebilmek için her zaman hırslanacak ve daha çok çalışacak demektir.

Rüyada Dev Gibi Olmak

Bu rüyayı görenlerle ilgili olarak iş hayatında karşısına çıkacak engellerle ne pahasına olursa olsun baş edecek ve yoluna taş koymak isteyenlere karşı her zaman bir önlemini alacağı olarak tabir edilir. Bu kişinin hayatında onu kıskanan ve başarılarını çekemeyen insanların olduğu ve bu kişilerin devamlı bir plan içinde olacağı, rüya sahibinin bu kıskanç ve tehlikeli insanlara karşı her zaman dikkatli olması gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeşil Dev Görmek

Sizin kalbinizi fetheden kişiyi bulduğunuzu ve onunla birlikte gelecek olan yeni iyi olayları işaret eder. Rüyada gördüğümüz her şey hayal gücümüze bağlı değildir. Rüyamızda gördüğümüz bazı şeyler bize büyük işaretlerdir. Bu işaretlerin iyi huylu olanlarındandır. Başına iyi şeyler geleceğini gösterir. Aslında sadece bununla sınırlı kalmaz ve başınıza gelebilecek en güzel şeyleri birden oluşmasını sağlar. Daha fazlası için yazının devamını okumanızda fayda var. Kısacası aradığınız aşkı bulduktan sonra sizi güzel bir hayatın beklediğidir. Bu güzel hayatta ufak sorunlar dışında büyük bir sorun ile karşılaşmayacağınız ve güzel bir hayat süreceğiniz anlatılır.

Rüyada Yeşil Devle Konuşmak

Kalbinizin anahtarına sahip olan kişinin en sonunda yolu bularak size doğru geleceğini anlatır. Yakın zamanda tanışacağınız kişinin elinde sizin kalbinizden geçen o muazzam yolda yer edineceğini anlatıyor. Artık hayatınızdaki birçok değişikliği de hazırlıklı olmalısınız. Bir aşka yelken açmak demek sorunlarla başa çıkabilmeyi de öğrenmek demektir. Aslında gördüğünüz devin size bir aşk getirmesi de bununla ilgilidir. Eğer siz bu aşka hazır olmasaydınız olduğunuz zaman rüyanıza girerek kendini belli edecekti fakat sizin aşka hazır olduğunuzdan dolayı beklemedi ve rüyanıza girdi. Ayrıca hayatınızın düzene bineceğine işarettir. Bu da kalbinize girecek olan kişi ile birlikte hayatınızı belli bir düzene oturtarak sürdüreceğinize işarettir. Birçok artısı bulunmaktadır. Bunlardan biri de aileniz ile iyi bir geçim sağlayacak olmanızdır. Aileniz ile iyi geçinmeniz demek aşık olduğunuz kız hakkında da bir olumsuzluk çıkmayacağını gösteriyor. Eğer bir olumsuzluğa rastlayacak olsaydınız mutlaka aileniz ile kötü geçineceğiniz hakkında bir şey falda gözükürdü fakat tam aksine falınızda iyi geçineceğiniz yazıyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git