Rüyada Dere Görmek

Rüyada Dere Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.097 kez okundu.

Rüyada dere görmek, güzel günlerin başlangıcına, yerleşim yerleri arasından geçen berrak ise, bir kadının hamile kalacağına işaret eder. Berrak ve temiz bir su ile dolu ise görmek her zaman güzel gelişmelerin olacağının ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın göstergesidir. Rüyada kirli ve çamurlu ise bunun tersi bir yorum kazanacaktır.

Rüyada Derenin Aktığını Görmek

Maddi sıkıntı içerisine düşebileceğinizin ya da hastalıklarla boğuşacağınız bir dönemin içerisine gireceğinizin habercisi olacaktır. Dereden geçip gitmeniz, birinin ölüm haberini duyacağınıza delalettir. Suyunun kesilmesi ise, sevdiklerinizden ya da ailenizden biri ile bağlarınızı tamamen koparacağınızın göstergesidir. Bol su akması, rızkınızın ve gelirinizin artacağını hayatınızda bolluk, bereket ve nimet artışı yaşanacağını gösterir. Ayrıca süt ya da benzeri bir şey akıyorsa, yeni bir mal sahibi olacağınıza yorulmaktadır. Bol su taşması, yeni bir çocuğun habercisidir.

Rüyada Dereden Su İçmek

Genellikle bolluk, bereket ve bol gelir kazanmak anlamına gelir. Su içen birinin geleceğinin güzel olacağı söylenir. Çakıllarla ve taşlarla dolu dere ise, kadının başka biri ile ilişki yaşayacağının ya da kötü olayların yaşanabileceğinin göstergesidir. Kan akması ise güzel duygularla acıların karışacağını ve ne hissedeceğinizi bilemeyeceğiniz bir dönemin içerisine gireceğinizin göstergesidir.

Üç vakte kadar devlet kapısından beklemiş olduğun bir haber büyük kısmetlerle birlikte kapına gelecek. Bu haberle birlikte içinde T harfi bulunan bir şehre gitmek için hazırlıklara başlayacaksın. Yakın zamanda eski sevgilinle karşılaşmak seni maziye götürecek ve o kişiyle ilgili pişmanlıklarını hatırlamak seni üzecek. Bu kişiden ikinci bir şans elde etmek için bir çaban olacak.

Rüyada Dereden Geçmek

Problemlerin sonunda zorluklar içerisinde yaşanılan zahmetlerle beraber özlem duyduğu rahatlığa, problemlerin nihayetinde hak edilen beceriye, uğraşlar verip elde edilen sevince, güçlüklerle kazanılan nam ve şöhrete, uzun uğraşlar sonucunda kazanılan toplu paraya, yenilginin ardından istediği rahata erişmesi şeklinde ifade edilmektedir. Aynı zamanda yaşadığınız problemlerinizin yavaş yavaş sonlandığını geçmişinizi bir kenara atıp kendiniz adına yeni bir sayfa açtığınızın sinyalini vermektedir.

Rüyada Derede Yüzmek

Allah nezdinde dini görevlerine ve dinine sadık olan makbul insanları ifade etmektedir. Rüyada kişi derede yüzdüğünü görüyorsa hayırlı ve bereketi bol işlere girdiğini gösterir, Yalnızca yaşadığımız dünyanın nimetlerine değil. Ahretin de güzelliklerine kendine adamaktadır. Kişi parayı önemsemeyen, insanlara hayatın her periyodunda yardım etmeyi seven, diğer adıyla yardımsever kimselerdir.

Rüyada Kirli Dere Görmek

Rüyada görülen dere kirli ya da bulanık olması halinde bu durum tehlikelerin olabileceğine ve yaklaştığının sinyalini vermektedir. Kişilerin iş, aile ya da dostlarıyla olan yaşantılarında problemlerin meydana gelebileceği ve bu problemlerin bir hayli büyük olabileceğinden dolayı bu sorunlara karşı dikkat edip, tedbirler alması gerektiğine delalet eder. Yani kişi kendi ile alakalı problemleri çözüme kavuşturamadığı takdirde hayatın ilerleyen periyotları için sıkıntılı günlerin gelebileceğini bize göstermektedir.

Rüyada Taşmış Dere Görmek

Maddi konularla ilgili kayıpların olabileceğine, hayırlı işler yapacağınıza ve bu hayırlardan dolayı Allah nezdinde ve toplum içresinde kişinin mertebesinin yükseleceğine, çözümlere ve şifaya erişeceğine, verimin ve bereketin artacağına, büyük sorun ve sıkıntılar yaşayacağından dolayı neredeyse hastaneye düşme veya özgürlüğünü yitirme riskiyle karşılaşacağına, hayal kırıklıkları yaşayacağına, hedeflerine ulaşamayacağına, deyimi yerindeyse vücudunun kangren olmuş bölümünün kesilip atılacağına, kişinin kabiliyetlerinin fark edileceğine böylelikle rütbe atlayacağı anlatılmak istenir.

Rüyada Derenin Taştığını Görmek

Büyük bir hayalin gerçekleşeceğine, hayatta sizi üzen ve üzüntü veren durumları dostlarınız desteğiyle zararsız bir şekilde atlatacağınıza, maddi anlamda zor bir dönemlerden geçileceğine, çok problem yaratan bir konuyu yakın bir zaman içinde çözümle sonuçlandıracağınıza, onlardan yana hayır ve menfaat göreceğine, keyifli, huzurlu ve rahat bir hayat yaşayacağınıza, yöneticilerin ya da amirlerin yardımıyla kısa süre içresinde yükseleceğine, yeni bir yol haritası çizileceğine ve çok daha rahatsız edici durumlar yaşanacağı ifade edilir.

Rüyada Dere Suyunun Yükseldiğini Görmek

Hayatı boyunca içinden çıkılamayacak zor durumlara düşmeyeceğine, hayatındaki ilerleyen dönemlerin zaferlerle ve başarılarla dolu olacağına, amaçlarını elde edeceğine ve bu sayede ilerleyeceğine, tüm isteklerinin gerçekleşeceğine, maddi zararını gidereceğine, yalnız başına maddi problemlerle mücadele etmek zorunda kalacağına, işlerin kimi zaman istenilen rotada gitmeyeceğine, sıkıntıların ebeveynlerin desteğiyle ortadan kalkacağına, alınacak destekler sayesinde sıkıntı ve sorunlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Derede Balık Görmek

Bereketli mala, zenginliğe ve hayattan tat almaya delalet eder. Yine derede oldukça fazla balık görmek nimete, hayra ve bolluğa ve berekete delalet eder şeklinde yorumlanır.

Rüyada Derede Yıkanmış Görmek

Zorluk yaşamadan erişilecek başarılara dalalettir. Derede yüzen ya da yıkanan birini görmek, özenli davranıp zorluk çıkardığı bilenin her kimsenin, size karşı oldukça yapıcı ve ılımlı bir şekilde tavır göstererek işlerinizi zorlaştırmayacağına, yaşayacağınız problemlerin haberini önceden alarak tedbirli bir şekilde davranacağınıza delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git