Rüyada Dere Görmek

Rüyada Dere Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 761 kez okundu.

Rüyada dere görmek, güzel günlerin başlangıcına, yerleşim yerleri arasından geçen berrak bir dere görmek ise, bir kadının hamile kalacağına işaret eder. Berrak ve temiz bir su ile dolu dere görmek her zaman güzel gelişmelerin olacağının ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın göstergesidir. Rüyada kirli ve çamurlu bir dere görmek ise bunun tersi bir yorum kazanacaktır.

Rüyada Dere Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada dere

Rüyada dere görmek, maddi sıkıntı içerisine düşebileceğinizin ya da hastalıklarla boğuşacağınız bir dönemin içerisine gireceğinizin habercisi olacaktır. Rüyada dereyi geçip gittiğinizi görmek birinin ölüm haberini duyacağınıza delalettir. Derenin suyunun kesildiğini görmek ise; sevdiklerinizden ya da ailenizden biri ile bağlarınızı tamamen koparacağınızın göstergesidir. Rüyada dereden bol su aktığını görmek; rızkınızın ve gelirinizin artacağını hayatınızda bolluk, bereket ve nimet artışı yaşanacağını gösterir. Ayrıca dereden süt ya da benzeri bir şey aktığını görmek yeni bir mal sahibi olacağınıza yorulmaktadır. Derenin bol su taşımadı, yeni bir çocuğun habercisidir.

Rüyada Dere Görmek Ne Demek ?

Rüyada dere genellikle bolluk, bereket ve bol gelir kazanmak anlamına gelir. Dereden su içen birinin geleceğinin güzel olacağı söylenir. Derenin çakıllarla ve taşlarla dolu olduğunu görmek ise; kadının başka biri ile ilişki yaşayacağının ya da kötü olayların yaşanabileceğinin göstergesidir. Dereden kan aktığını görmek ise güzel duygularla acıların karışacağını ve ne hissedeceğinizi bilemeyeceğiniz bir dönemin içerisine gireceğinizin göstregesidir.

Rüyada Dere

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada dere görmenin anlamı ve dere rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git