Rüyada Denizaltı Görmek

Rüyada Denizaltı Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.073 kez okundu.

Rüyada denizaltı görmek, büyük sır anlamına gelir. Rüya sahibinin büyük bir sır sakladığına işarettir. Yaşadıkların seni bir hayli yıpratmış gibi görünüyor. Ancak önünde seni bekleyen pırıl pırıl, aydınlık, uzun bir gelecek var. Geçmişe takılıp kalmaz da hep geleceğine odaklanırsan hayatta elde edemeyeceğin şey yok gibi görünüyor. Zaman her şeye çaredir, zamanla bu monotonluk, bu karamsar günler sona erecek ve sen büyük bir refaha ereceksin.

Rüyada Denizaltına Binmek

Gizli bir düşmana işaret eder. Yanınızda bulunan birinin size gizlice düşmanlık yapacağı anlamına gelir. Sizin dostunuz gibi görünen biri size kötülük besleyebilir. Aynı zamanda çok çok büyük şeyleri gizlediğiniz ve içinizde yaşadığınız anlamına gelir. Kişi tüm duygularını gizlice yaşayan biridir.

Rüyada Denizaltının Gittiğini Görmek

Gizli hedef anlamına gelir. Kişi hedeflerine yavaş ve gizliden ulaşacak demektir. Uzun zamandır yapılmak istenen bir plan yavaş yavaş harekete geçirilir. Planlı yapılırsa hedefe ulaşacağınıza işaret eder. Hedeflerinize ulaşacağınıza ama doğru adımlar atmanız gerektiğine işaret eder. Denizaltının yukarı doğru çıkması, uzun zamandır planladığınız bir olayın gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişinin hayatında henüz çok da belirgin olmayan olumlu değişimler olmaktadır. Bu rüya, bir nevi, hayatınızda yeni şeylerin olacağını, doğruyu yanlışı fark edeceğiniz bir döneme gireceğinizi de gösterir. Aynı zamanda güzel günlerin yaklaştığına delalet eder.

Rüyada Denizaltı Kullanmak

Rüya sahibinin bazı olayları yokuşa sürerek yok yere kendini üzdüğüne ve üstesinden gelinebilecek küçük konuları da büyüterek sorun haline getirdiğine delalet eder. Rüya sahibi kişinin zorluklar ile karşı karşıya kalmamasına rağmen sanki bir takım zorluklar ile mücadele eder gibi çevresinde ki insanlara durumu bu şekilde lanse ettiği ve çevresindeki insanları kandırdığı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Denizaltı ile Dalmak

Rüya sahibinin ilgisi olmayan bir olaya burnunu sokması anlamını taşır. Yakın bir zamanda etrafında cereyan edebilecek bir olay karşısında rüyayı gören kişinin bu olaya dahil olacağına ve bu olay sonunda da hiç ilgisi olmayan konudan dolayı suçlanacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bir aile ya da iki kişinin arasına kara kedi gibi girip olaylara dalacağı ve bu durumdan oldukça zararlı çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Denizaltının İçinde Olmak

Rüya sahibinin olmadık beyhude bir takım hayaller içinde olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayallerinin çok uçuk kaçık ve gerçekleşmesi mümkün olmayan şeyler olduğu şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin dost sandığı kişilerden yardım göremeyeceğine ve toz pembe olarak gördüğü her şeyin bir anda toz olacağına ve hayallerinin yıkılacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Denizaltı ile Yüzmek

Rüya sahibinin yakın bir zamanda maddi yönden büyük bir rahatlama ve mutluluk yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Beklemediği bir yerden gelecek paraya işarettir, ancak bu paranın bir anda elinden avucundan gideceği ve çar çur olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibine para gelse de bu paranın çok da hayır getirmeyeceğine delalet eder. Rüya olumsuz olarak yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git