Rüyada Denizaltı Görmek

Rüyada Denizaltı Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.129 kez okundu.

Rüyada denizaltı görmek, büyük sır anlamına gelir. Rüya sahibinin büyük bir sır sakladığına işarettir. Yaşadıkların seni bir hayli yıpratmış gibi görünüyor. Ancak önünde seni bekleyen pırıl pırıl, aydınlık, uzun bir gelecek var. Geçmişe takılıp kalmaz da hep geleceğine odaklanırsan hayatta elde edemeyeceğin şey yok gibi görünüyor. Zaman her şeye çaredir, zamanla bu monotonluk, bu karamsar günler sona erecek ve sen büyük bir refaha ereceksin.

Rüya sahibi için iş, aşk ve sosyal yaşam ilişkilerinde işler yolunda gidecek ve ferah bir nefes alacağı şeklinde tabir edilmektedir. Kişi için bir başka kişiye ya da bir büyüğe akıl danışacağı bir işe başlamak için başkalarından yardım alacağı belirtiliyor. Bu tür rüyalar görenler ufkunun açılması ve aydınlanması için başkalarına ihtiyaç duyduklarını düşünürler ve öyle de yaparlar.

Zorlukların ardından gelen başarıya, yaşlı bir kimsenin hayır duasını almaya, edilen duaların kabul olmasına tabir olunur. Uzun bir yolculuğa çıkmaya, varlıklı bir kimse ile tanışıp evlenmeye tabir edilir. Olumsuz olarak sıkıntılı günler geçirmeye, sağlığının bozulmasına, kazadan beladan kurtulamamaya işaret eder. Kişi bu dönem ani kararlar almaktan kaçınmalı, soğukkanlı davranmalıdır.

Hedeflerine ve amaçlarına emin adımlarla yürümeye, hayallerini gerçekleştirmeye, özel mülk edinmeye tabir edilir. Dileklerinin gerçekleşmesine, keyfinin yerinde olmasına ve ailesiyle birlikte mutlu huzurlu günler geçirmeye delalet eder. Çekilen cefanın meyvesini almaya, kazadan beladan uzak bir yaşam sürmeye yorumlanır. Geçmişte kalan bir gönül ilişkisinin tekrardan gündeme gelmesine kişinin kafasının karışmasına tabir edilir.

Rüyada Denizaltına Binmek

Çevrenizdekilere hayrınızın dokunacağına da yorumlanır. Hayatınıza girecek olan kadri yüksek kimsenin sizin ve ailenizin hayatında etkili olacağını, sizlere pek çok faydası dokunacağını, yüksek mertebelere gelmeniz için yardımcı olacağını ve bu mertebede hayırlı işler yapacağınızı gösterir. Bu sayede eşsiz bir hayatınız olacak ve kısmetleriniz hiçbir zaman kesilmeyecek ve şansınız kapanmayacaktır. Kişinin sıkıntılarını bir anda atıp hayatını düzene sokacağına ve dünya nimetlerinden her şekilde faydalanacağına işaret eder. İçinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulan kişi bir daha kesinlikle sıkıntı çekmez ve kısmeti her geçen gün daha çok artar. Sevgilinle birlikte çok fazla ortak arkadaşınız var gibi görünüyor. Arkadaş çevreniz oldukça kalabalık, sürekli onlarla takılmak sizi mutlu ediyor. Ancak sevgilin seninle baş başa vakit geçirememekten yana şikayetçi gibi… Haftada birkaç günü arkadaşlarınıza, kalan günleri birbirinize ayırmanız, ilişkinizin sağlam olması için iyi olacağa benziyor. Sevgilinden alacağın bir hediye seni biraz düşündürecek.

Rüyada Denizaltının Gittiğini Görmek

Gizli hedef anlamına gelir. Kişi hedeflerine yavaş ve gizliden ulaşacak demektir. Uzun zamandır yapılmak istenen bir plan yavaş yavaş harekete geçirilir. Planlı yapılırsa hedefe ulaşacağınıza işaret eder. Hedeflerinize ulaşacağınıza ama doğru adımlar atmanız gerektiğine işaret eder. Denizaltının yukarı doğru çıkması, uzun zamandır planladığınız bir olayın gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişinin hayatında henüz çok da belirgin olmayan olumlu değişimler olmaktadır. Bu rüya, bir nevi, hayatınızda yeni şeylerin olacağını, doğruyu yanlışı fark edeceğiniz bir döneme gireceğinizi de gösterir. Aynı zamanda güzel günlerin yaklaştığına delalet eder.

Rüyada Denizaltı Kullanmak

Bir kaç gün içinde bir takım zorluklar ile karşılaşacağınıza, bu zorluklarla baş edebilmek için babanızın yardımına başvurabilirsiniz. İçinde olduğunuz bu zor durumdan babanızın desteği ile kısa sürede kurtulabilirsiniz. İş hayatınız da her şey yolunda gidiyor gibi görünüyor. Fakat bu durum kısa bir süre sonra bozulabilir. Her zaman tedbirli olmalısınız ve atacağınız adımlarda çok daha dikkatli olmalı, yapacağınız yatırımlar konusunda emin olmadan asla hareket etmemelisiniz. Babanızın bu konular da fikrini almalı ve yatırım yapacağınız konuları ona danışmalısınız. Babanızın yardımını almak sizi de mutlu edecek. Şu sıralar aldığın kilolar yüzünden kendini mutsuz hisseder bir halin var. Beslenmene dikkat ederek ve düzenli yürüyüş yaparak bu sorunun üstesinden çok kısa zamanda geleceksin. Belki bir spor merkezine yazılabilirsin. Üstelik bu spor olayına eşin de çok sevinecek ve o da sana eşlik etmek isteyecek. Hem uzun zamandır beraber ortaklaşa bir şey yapmıyordunuz.

Rüyada Denizaltı ile Dalmak

Düşünmeden hareket edebileceğiniz bir dönem içerisindesiniz. Fevri tavırlar içinde olabilirsiniz ve bu durum çevrenizdekileri kırmanıza neden olabilir. Kendinizi güvende hissetmeniz için elinden geleni yapan, kendinden çok sizi düşünen birinin simgesi olduğu söylenebilir. Yeni bir işe başlangıç yapacağınızı gösterir. Rüyayı gören kişi işsiz ise önemli bir devlet dairesinde önemli bir mevkide işe başlayabilir. Bu kişi zaten bir işte çalışıyorsa bulunduğu mevkiden yükselecek demektir. Güzel bir kadınla evlilik yapmaya, bazen de garip olaylara, haber almaya, uzak yola çıkmaya yorumlanır. Ayrıca müjdeli haber almaya ve ardından yaşayacağınız sevince, işlerinizin yoluna girer. Şöhret sahibi insanlarla kurulacak arkadaşlığa işaret eder.

Rüyada Denizaltının İçinde Olmak

Rüya sahibinin olmadık beyhude bir takım hayaller içinde olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayallerinin çok uçuk kaçık ve gerçekleşmesi mümkün olmayan şeyler olduğu şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin dost sandığı kişilerden yardım göremeyeceğine ve toz pembe olarak gördüğü her şeyin bir anda toz olacağına ve hayallerinin yıkılacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Denizaltı ile Yüzmek

Rüya sahibinin yakın bir zamanda maddi yönden büyük bir rahatlama ve mutluluk yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Beklemediği bir yerden gelecek paraya işarettir, ancak bu paranın bir anda elinden avucundan gideceği ve çar çur olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibine para gelse de bu paranın çok da hayır getirmeyeceğine delalet eder. Rüya olumsuz olarak yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git