Rüyada Denizaltı Görmek

Rüyada Denizaltı Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 769 kez okundu.

Rüyada denizaltı görmek, büyük sır anlamına gelir. Denizaltı gören büyük bir sır saklıyor demektir. Rüyada birinin denizaltında olduğunu görmek, o kişinin büyük sırları olduğuna ve sizin o sırlara ortak olacağınıza işaret eder. Büyük sırları bilmek size büyük sorumluklar getirecektir. Rüyada deniz altı gören kişi büyük sırlar altında ezilir ve çıkmaza çıkar. Denizaltı gizlenmiş hüzünleri de sembolize eder.

Rüyada Denizaltı Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada denizaltı

Rüyada denizaltı görmek, gizli bir düşmana işaret eder. Yanınızda bulunan birinin size gizlice düşmanlık yapacağı anlamına gelir. Sizin dostunuz gibi görünen biri size kötülük besleyebilir. Rüyada denizaltının içinde olduğunuzu görmek çok çok büyük şeyleri gizlediğiniz ve içinizde yaşadığınız anlamına gelir. Denizaltında olduğunu gören kişi tüm duygularını gizlice yaşayan biridir.

Rüyada Denizaltı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Denizaltı, gizlice hedef anlamına gelir. Denizaltı gören kişi hedeflerine yavaş ve gizliden ulaşacaktır. Uzun zamandır yapılmak istenen bir plan yavaş yavaş harekete geçirilir. Planlı yapılırsa hedefe ulaşacağınıza işaret eder. Denizaltının gittiğini görmek hedeflerinize ulaşacağınıza ama doğru adımlar atmanız gerektiğine işaret eder. Denizaltının yukarı doğru çıktığını görmek uzun zamandır planladığınız bir olayın gerçekleşeceği anlamına gelir. Denizaltı gören bir kişinin hayatında henüz çok da belirgin olmayan olumlu değişimler olmaktadır. Bu rüya, bir nevi, hayatınızda yeni şeylerin olacağını, doğruyu yanlışı fark edeceğiniz bir döneme gireceğinizi de gösterir. Aynı zamanda denizaltı görmek, güzel günlerin yaklaştığına delalet eder.

Rüyada Denizaltı

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada denizaltı görmenin anlamı ve denizaltı rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git