Rüyada Deniz Görmek

Rüyada Deniz Görmek
1 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.289 kez okundu.

Rüyada deniz görmek, hayallerinizin gerçekleşeceğine, bol kazanç sağlayacağınıza, elde edilecek bir mala delalet eder. Bunun yanı sıra tehlikeli iş girişimlerinde bulunacağınıza ve riske girebileceğinize, ihtiraslı kişilerle karşılaşabileceğiniz işaret eder. Devletle bağlantılı bir iş içerisinde bulunmaya, üzerinde yattığınızı görmek devletle bağlantılı bir hizmet görmeye delalettir. Uzun bir ömre, kazanacağınız bir mülke, güçleneceğinize ve ilim öğrenmeye delalettir. Kişi günahlarından arınmak istiyor demektir ve tövbe edeceğine, yaptığı hataların farkına varacağına delalet eder. Ayrıca hakikatlerin farkına varacağına, uzaktan görmek için ise maddi ve manevi sıkıntı içine düşmeye yorulur.

Maddi açıdan gireceğiniz rahatlamaya ve kazançlarınızın yükseleceğine işarettir. Hem ailevi açıdan hem de arkadaşlarınızla birlikte huzurlu günlere gireceğinizden ve mutlu günlerin yakın olduğunu işaret eder. Son zamanlarda yeni eşyalar alabilir ve mal mülk elde edebilirsiniz. Ayrıca maddi olarak da yükselmede olacağınızdan insanların dikkatini çekip daha fazla arkadaş edinmeye işaret eder.

Rüyada Denize Girmek

Genellikle bolluk, bereket, mal sahibi olma ve bol kazanç elde etme anlamlarına gelir. Rüyada görüldüğü duruma göre farklı anlamlar kazanmaktadır. Çekildiğini ve azaldığını görmek; ekonomik sıkıntı içerisine düşebileceğinizin ve mal kaybına uğrayabileceğinizin göstergesidir. Ayrıca sıkıntılı ve zor günlerin kısa zaman içerisinde üstesinden gelerek rahata ve huzura kavuşacağınızın göstergesidir.

Dünya üzerine gerçekleştirmek istediğiniz hayalini kurduğunuz birçok emelinizin gerçekleşeceğine ve huzurlu günlerin yakın olduğuna işaret eder. Hedeflerinizi biraz yüksek tutsanız da kendinize duyduğunuz inancın sonucu hepsine ulaşacağınıza ve kariyerinizde yükseleceğinize delalettir. Sabır gösterip biraz daha metanet gösterdiğiniz olaylarda hep üste çıkacak ve gurur duyulacaksınız bu günlere az kaldı dayanmanız gerekecek.

Rüyada Denizde Yüzmek

Beklenti ve hayallerinizin gerçekleşeceğine de işaret eder. Kişi geçmişte yaptığı hataların farkına varacak ve tövbe edecek demektir. Ayrıca uzun bir ömre ve hayırlı bir evlat sahibi olmaya işaret eder. Tüm bu anlamlarının yanı sıra gerçek kişiliğinizi gizlediğinizi ve insanlara gösterdiğinizin arkasında saklı duran eğlenceli bir karakteriniz olduğunu göstermektedir. Önünüzdeki, ilerleyen dönemlerde yaşayacağınız bir takım olumlu ve sevindirici gelişmeler sakladığınız yönünüzün ortaya çıkmasını sağlayacak ve eğlenceli yönünüz ile ortamların aranan ismi haline geleceksiniz.

Rüyada Denizde Gemi Görmek

Birçok anlama gelen bu rüya birçok farklı şekilde yorumlanabilir. Evliliğinizin sonucu olarak gelecek olan huzurlu ve mutlu günlere işarettir. Öğretmen iseniz eğer pırıl pırıl bir nesil yetiştireceğinize ve maaşınızdaki zamma işarettir. Kavgalı ayrıldığınız bir dostunuzun arkasından edeceğiniz herhangi bir kötü söz sonucunda çıkacak olan kavgaya ve huzursuz günlere işaret eder.

Rüyada Denizin İçinde Olmak

Mutlu ve huzurlu ecen günlerinizin yanı sıra rahat ve de sağlığınıza kavuşacağınızın habercisidir bu rüya. Durgun ve sakin bir deniz hayatınızın düzene gireceğine ve arkadaşlarınızla düzelteceğiniz bir ortama delalet eder. Dalgalı bir deniz ise kendinizi sıkıntılı bir ortama sokacağınıza işaret eder. Fırtınalı, dalgalı bir deniz iş hayatınızda gireceğiniz münakaşalara işarettir.

Rüyada Deniz Kenarında Olmak

Herhangi bir karşı cins ile gireceğiniz bir gönül ilişkisine yorulur. Kısa bir zaman dilimi içerisinde hayatınıza sizin hiç tasvip etmediğiniz davranışları olan fakat sizin yine de vazgeçemeyeceğiniz bir insan girecek. Sevdiğinizi söylediğiniz insana karşı gerçek duygularınızı anlayıp onla mutlu bir ayrılığa gideceksiniz ve hayatınızda ne kadar istemesenize bir sürü yeni değişiklikler olacak.

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Hayatınızda alacağınız yeni kararların sonucunda size getireceği huzura ve sakinliğe işaret eder. Dostlarınızla veya arkadaşlarınızla girdiğiniz eski münakaşaların sonucunda haklı çıktığınız için sizi haklı görecekler ve sizinle münakaşa etmeye çekinecekler. Aile hayatınızda girdiğiniz ve yaşadığınız tekdüze sorunlardan kurtularak yeni bir hayata teker teker adım atıyorsunuz ve bu durum sizi rahatlatıyor.

Rüyada Denizin Dibini Görmek

Hayatınızda başınıza açacağınız bazı olaylara işaret eder. Huzurlu ve sakin geçirdiğiniz günlerinizin ardından karşınıza çıkan fırsatları tepmeniz sizi zora sokacak ve üzüleceksiniz. Gözünüzü açmanız gereken bazı durumlar olabilir. Sevdiğiniz insanla gireceğiniz karmaşık bir dönem aklınız bulandıracak ve sizi zora sokacak.

Rüyada Deniz Suyu İçmek

Hayatınızda alacağınız bazı riskli olaylara işarettir. Bu olayların sonucu aldığınız kararlar sizi zora sokacak ve maddi olarak çökmenize yardım edecektir. Sizi seven insanların etrafınızdan yavaş yavaş gitme nedenini merak ederken geriye kalan insanları da hayatınızdan yavaş yavaş göndereceksiniz. İş hayatınızda girdiğinizi tartışmalar konumunuzu sarsıp sizi diğer insanların gözünde küçük düşürebilir.

Rüyada Denizden Su Almak

Huzurlu ve sakin geçen günlerinizin daim olacağına işarettir. Sevdiğiniz insanlarla çıkmak isteyeceğiniz bir yolculuk veya da tatil sizi maddi olarak zorlasa da bu yolculuğun veya da tatilin sonunda mutlu olacaksınız ve kaybettiğiniz ruhunuzu kendinizi yeniden bulacaksınız. Kendinizi kandırmayı sevmediğiniz için bazı olayları kendinize açıklamak zorundasınız ve bu durum dizi zorlayacak.

Rüyada Denizin Üzerinde Yürümek

Hayatınızda kritik bir kaç dönemden geçeceksiniz. Sizi seven ve etrafınızda ki insanların her haliyle sizin kontrolünüzde olmalarını sevdiğiniz için onları sıkmak ve düzene sokmak isteyeceksiniz fakat bu durum pek de istediğiniz gibi sonuç vermeyebilir. Sevdiğiniz veya da iyiliğini düşündüğünüz insanların sizin etrafınızda olmasını istemeniz sizi bencil konumuna düşürecektir ve üzebilir.

Rüyada Denizi İkiye Bölmek

Hayatınızda almak istediğiniz kararlar sonucunda savaşacağınız ve uğraşacağınız birkaç zorlu dönemden geçeceksiniz. Ve bu dönemler içinde sizi seven insanların desteğinizi en yakınınızda hissedeceksiniz. Okul veya da iş hayatınızda çalışma konularında zorlanacaksınız ve de bu durum sizi üzecek. Başa çıkmaya çalıştığınız olaylar birtakım sorunlar doğuracak hayatınızı yoluna koymak istedikçe zorlanacaksınız ve huzursuzlanacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git