Rüyada Dedemin Ölüm Haberini Almak

Rüyada Dedemin Ölüm Haberini Almak
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 330 kez okundu.

Rüyada dedemin ölüm haberini almak, öyle hemen akınıza kötü şeyler getirip telaşa kapılmayın! Neden? Mi? Çünkü rüyanızda birinin öldüğünü, onu toprağa verdiğinizi gördüyseniz o kişiden hayırlı bir haber alacağınıza, aldığınız bu haberle yükseleceğinize, o kişinin size verdiği güçle yükseleceğinize delalet eder. Ayrıca rüyalar bilinçaltınızda yaşanan olayların bir göstergesi olduğu için dedenizi çok özlediğiniz içinde bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Bilinçaltınız dedenizi kaybetmek istemediğini söylüyor olabilir. Rüyanızda dedenizin ölüm haberini alıp ağlamışsanız çok kötü durumlar ile karşı karşıya kalacak ve maddi ve manevi olarak çok zor günler geçirecek ancak daha sonra sabır ve azimle bu durumdan kurtulup çok güzel günler göreceksiniz demektir.

Rüyanızda dedenizin ölümüne sesiz bir şekilde oturup kenarda ağlamışsanız keder ve üzüntüleriniz kısa sürede biteceğinize , gamdan kurtulacağınıza işarettir. Rüyada ağlamak bulunmaz sermaye anlamına gelir. Bu sizin için sevinç, helal mal, paraya yorumlanır. Sıcak gözyaşı kedere, soğuk gözyaşı gam, kederden kurtulmaya tabirdir. Ama eğer feryat ederek ağlamışsanız dikkat edin ailenizden birileri sizi bir konuda uyaracaklar, eşinizle aranız açılabilir. Ayrıca feryat ederek ağlamak uyanıkken yapmış olduğunuz bir kötülükten ileri geliyor olabilir. Eğer rüyanızda sesli ağlamışsanız bir belaya bulaşacaksınız, hıçkırarak ağladıysanız alacağınız bir habere çok sevineceksiniz demektir. Rüyanızda ölü dedenize ağıt yaktıysanız bir yakınınızı kaybedeceksiniz ve o yerde bir felaketin meydana gelecek demektir. Ama felaketin gerçekleşmesiyle birlikte yeni başlangıçlara kapı açacak, açılan bu yeni sayfa ile kafanızın içindeki sizi yoran düşüncelerden farkında olmadan kurtulup rahatlayacaksınız.

Rüyada Dedemin Ölüm Haberini Almak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada dedemin ölüm haberini almak, mutlu olmuşsanız dedenizi kıskanmışsınız demektir ve farkında olmasanız da içten içe onun hakkında kötülük düşündüğünüzü başkalarından gizliyor olabileceğiniz anlamına geliyor. Bu rüya artık bu düşüncelerinizden uzaklaşmanız gerektiğine dair bir uyarı anlamına da geliyor. Rüyanızda dedenizi düşman olarak görüp öldüğünü duymuşsanız size kötülük yapmak isteyen bir kişinin zarar veremeden ortadan kalkacağının veya güçsüz bir düşmanınız olduğunu da gösterir.

Rüyada Dedemin Ölüm Haberini Almak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada dedemin ölüm haberini almak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git