Rüyada Dedemin Evlendiğini Görmek

Rüyada Dedemin Evlendiğini Görmek
6 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 325 kez okundu.

Rüyada dedemin evlendiğini görmek, mutlu olmaya işarettir. Dedesini rüyasında evlenmiş olarak gören kimse bekar ise hayırlı kısmetinin çıkacağına evli ise hayırlı bereketli çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Kuracağınız aile hayatında yeni heyecanlar yaşayacağınıza, mutluluğa ve çevrenize faydalı bir kimse olacağınıza da yorulabilir. Hayatınızda sürpriz gelişmeler olabilir ve bunlara siz bile inanmakta güçlük çekersiniz. Nikah ta keramet vardır derler, aile büyüğünüz olan dedenizin evlendiğini görmeniz büyük sürprizlere mutlu anlara işarettir.Eğer dedeniz hayatta ise size bir yardım eli uzatacağına hayırlı bir işe birlikte vesile olacağınıza delalet eder. Kişi kendini zor durumdan kurtaracak ve mutlu olmak için çaba gösterecektir. Aile hayatına zarar gelmemesi için ne gerekiyorsa yapacaktır.

Rüyada Dedemin Evlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada dedemin evlendiğini görmek, rüya sahibinin aile huzurunu bulacağına fitne ve fesat kimselerin kendisinden bir bir uzaklaşacağına bunların olması için var gücüyle mücadele edeceğine işarettir. İnsanlar nefis sahibidir ve bu durum her türlü şeyi yaptırabilir. Kişi nefsine yenik düşerek kötü yola girebilir, haram olana el uzatabilir, insanların arasına fitne fesat sokabilir.

Bu gibi insanlardan uzak durmalı ve o kimseler için iyi ve hayırlı olan dileklerde bulunmalıyız. Hayatta her şey biz insanlar için vardır. Günah da sevap da, iyi de kötü de bizim yapmamız gereken iyi olmak kötü den uzak durmaya çalışmaktır. Nefsimize yenik düşmemeye gayret göstermeliyiz. Bir başkasının yaşadığı zor olan bir durumda bu düşmanımız olsa bile kalbimizin sevinmesine fırsat vermemeli ve ders çıkarmalıyız. Hiç kimsenin zor zamanından faydalanmaya kalkışmamalı ve bu durumdan çıkar peşine düşmemeliyiz. Eğer edebiliyor isek yardım elimizi uzatmalı ve iyi olan niyetimizi belli ederek hissettirmeliyiz. Hayat mücadelesinde iyi olanı yapmalı ve bizden sonra gelen nesle örnek olmalıyız.

 

Rüyada Dedemin Evlendiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada dedemin evlendiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git