Rüyada Dedemin Evine Gitmek

Rüyada Dedemin Evine Gitmek
6 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 360 kez okundu.

Rüyada dedemin evine gitmek, rüya sahibinin iyi hayırlı bir hayat süreceğine dünya da bütün muratlarına ereceğine bunları yaparken de ailesinin yanında olacağına işarettir. Yaptığı işlerden keyif alacağına hayatının geri kalanını rahat huzur içinde mutlu geçireceğine işarettir. Ailesinden bir kişinin beklenmedik bir başarı yakalayacağına ve büyük bir tören ile bu başarıyı kutlayacaklarına işarettir. Bir aile büyüğünün evini rüyada görmek iyi hayırlı bir yola çıkacağınıza ve bu yolcuğun sonunda güzel kazanç ile dönerek ferah ve güzel bir ev alacağınıza da işarettir.

Rüya sahibi bir erkek ise evlilik hayatında evine kendisine bağlı bir eşinin olacağına ve mutlu olacağına delalet eder. Eşinizin sadık olması sizin de aynı şekilde olmanızı gerektirir ve karşılıklı güven içerisinde sevgi, saygı ve muhabbetiniz artar insanlar aile hayatınıza gıpta ile bakarlar.

Rüyada Dedemin Evine Gitmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada dedemin evine gitmek, eğer dedenizin gittiğiniz evi eski yıkık virane bir ev ise,huzursuzluğun ve başarısızlığın habercisidir. Evli iseniz hanenizde sıkıntıların olabileceği anlamına gelir. Her evde her ailede bazı sıkıntılar olabilir ve siz böyle bir durum yaşıyorsanız karşınızdaki insana karşı biraz daha hoşgörülü olmanız gerekir. Aile kurumu içerisinde böyle durumları aşmada eşlerin karşılıklı anlayışları önemlidir ve bir tarafın alttan alması gerekir. Hatalı olan her kim ise zaman içerisinde hatasını anlayacak ve düzeltmeye çaba gösterecektir. Bir başka yorum ise iş hayatında düşüş başarısızlık olarak tabir edilir. Ticaret ile ilgileniyorsanız işlerinizde düşüş olacak müşteri kaybı yaşayacaksınız anlamına gelir. Böyle bir durum söz konusu ise iş yerinizde çalışanlarınızı ve genel düzeni gözden geçirmeli ve bu olumsuz duruma son vermelisiniz. Eğer mevkiniz de bir düşüş yaşıyor ve haksız bir duruma düşüyorsanız olumsuzlukları ortadan kaldırmak için size bunu yapanlara karşı var gücünüzle mücadele ediniz.

 

Rüyada Dedemin Evine Gitmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada dedemin evine gitmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git