Rüyada Dedemin Elini Öpmek

Rüyada Dedemin Elini Öpmek
6 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 483 kez okundu.

Rüyada dedemin elini öpmek, rüya sahibinin gerçek hayatta kimsenin bilmediği sırlarının olduğuna ve çevresindeki insanları aldattığına delalet eder. Kişi gerçek yüzünü insanlara göstermemekte ve kendi sırları içerisinde bocalamaktadır. İnsanlar sırlarını öğrendiğinde sanki hayatının sonu olacakmış gibi hissetmektedir. Sırrını bir kişinin bile bilmesi böyle bir ihtimali bile düşünmek onu psikolojik sıkıntılara sokmakta ve gergin olduğunu insanlardan gizlemek için çaba göstermektedir. Kimsenin bilmediği özellikleri vardır ve toplum içinde iki yüzlü diye tabir edilen insanlardandır. Aldatmak ister herkesi ancak kendisi de bilir ki tek aldattığı kendisidir başka hiç kimse değildir. Sır insana ağır gelir herkes taşıyamaz, her an zihninde kimsenin bilmediği bir şeyin olması zor ve yorucu bir durumdur. Böyle kimseler güven duygusu da hissedemez hiç kimseye ve hiç bir şeye karşı.

Rüyada Dedemin Elini Öpmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada dedemin elini öpmek, bu rüyanın bir diğer yorumu da kıskançlık duygusudur. Kişi başka insanları çok fazla kıskanır bunu belli etmemek için çabalar, o insanlar gibi olmak istediğini aynanın karşısında kendisinden başka hiç kimseye itiraf edemez. O insanlar gibi bir hayat geçirmeyi, onlar gibi gezmeyi, onlar gibi olmayı ister. Ancak bilinmelidir ki herkesin bir hayatı vardır ve hiç kimse kimsenin kaderini yaşayamaz herkes kendi kaderini yaşar. Olmasını istemenin yanında var olana kanaat etmek gerekir .

Biz insanlar kıskançlık duygusu hissettiğimiz müddetçe kendi kendimizin sonunu hazırlarız bir yerde. Mutluluk mu kapımızdan bile geçmez hayatı hem kendimize hem de yakınlarımıza zehir etmekle ömrümüzü doldururuz. Bu durumdan ise sadece kendi çabalarımızla kurtulabiliriz. Bu düşünceyi zihnimizden atmak için elimizden geleni yapmalıyız. Bizler aklımızda hep bir şeyler olduğu müddet içinde bulunduğumuz anın zevkini çıkaramadan öylece yaşamak zorunda kalırız.

 

Rüyada Dedemin Elini Öpmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada dedemin elini öpmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git