Rüyada Dedemin Annesini Görmek

Rüyada Dedemin Annesini Görmek
6 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 165 kez okundu.

Rüyada dedemin annesini görmek, rüyayı gören kişi aile büyüklerine saygıda kusur etmez, onları arayıp hal hatırlarını sorar ve gönüllerini hoş tutar ki arada soğukluk olmasın. Ayrıca aile büyüklerinden uzakta iseniz duyduğunuz hasret ve özlemi ifade eder. En kısa zamanda aile büyüklerinizin yanına gitmeli ve özlem gidermelisiniz. Hayatımızda değerli olan insanların var iken kıymetlerini bilmeliyiz ki kaybettiğimiz de çok fazla canımız yanmasın. Hayattayken yapamadığımız düşünemediğimiz bazı şeyler kaybettikten sonra içimizde ukde olarak kalacaktır, buna fırsat vermemeye gayret göstermeliyiz. İnsanlar çok kolay kırabiliyor ve paramparça olan bir kalbi toparlamak hiç de kolay olmuyor. Rüyanızdan yola çıkarak var ise kırmış olduğunuz bir kalp daha fazla zaman kaybetmeden toparlamaya gayret gösteriniz yoksa ilerde içinizde pişmanlık olarak keşke olarak kalacaktır.

Rüyada Dedemin Annesini Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada dedemin annesini görmek, gördüğünüz rüya aynı zamanda iş yaşamı içinde yorumlanabilir. Eğer çalıştığınız iş yerinde sorun yaşıyorsanız ve hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız bu durumun artık değişeceğini ve sizin için güzel günlerin kapıda olduğunu söyleyebiliriz. İş yerinizde güzel bir terfi alacak bu terfi maaşınıza da yansıyacaktır. İş hayatı çok çetrefilli bir sistemsizliktir, bulunduğunuz iş yerinde muhakkak çekemeyenler arkanızdan konuşanlar ve hakkınıza girenler vardır.

Rüyanız size ışık olsun o günlerin geride kalacağının işaretidir. Rahat ve huzurlu günlerinize çok az kaldı demektir. Eğer rüya sahibi bekar bir bayan yada genç bir delikanlı ise evlilik yolunda aile büyüklerinin önder olacağı hayırlı bir nasibin haberini alacaktır. Evlilik gibi kutsal bir müessesede aile tavsiyesi tecrübesi çok önemlidir, dinlemek gerekir. Sizin göremediklerinizi görebilir sizin için iyi olan tavsiyelerde bulunabilirler dikkate almak gerekir. Kişi evlendiği zaman sadece eşiyle değil bir noktada onun ailesiyle de evlenmekte o nedenle aile önemlidir.

 

Rüyada Dedemin Annesini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada dedemin annesini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git