Rüyada Dedemi ve Ninemi Görmek

Rüyada Dedemi ve Ninemi Görmek
20 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 128 kez okundu.

Rüyada dedemi ve ninemi görmek ne anlama gelir ? Öncelikle rüyanız hayır olsun diyelim. Dedeniz ve nineniz hayatta değil ise gördüğünüz rüya ahiret hayatında sizden dua ve hayır bekledikleri anlamına gelerek kabir ziyareti yapmanız gerek anlamı da taşır. Kur-an okuyarak kabir hayatında çektikleri eziyeti hafifletecek hayır yapmanız olarak da yorumlanır. Dedeniz ve ninenizin sizin üzerinizde emekleri olduğu büyümeniz ve hayata tutunmanız da büyük destek sağladıkları anlamına da gelebilir. Dedeniz ve ninenizi rüyanızda görmeniz, insanlar içinde itibar gören, sevilen, saygı duyulan bir kimse ile hayatınızı birleştireceğiniz ve huzurlu bir yuva sahibi olabileceğiniz anlamı da vardır. Beklediğiniz haberi alacağınız ve ve bu haberin olumlu bir şekilde sonuçlanacağı yüzünüzün güleceği de tabir edilir. Ailede saygı gören sözü dinlenen itibarlı bir kimse olduğunuz anlamını da taşır.

Rüyada Dedemi ve Ninemi Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada dedemi ve ninemi görmek, dedeniz ve nineniz hayatta ise iş hayatınızda büyük işler peşinde olduğunuz ve başarılı olmak için gece gündüz çalışmanız gerektiğine, bu çalışmalar sonunda ise başarı gösterip itibarlı zengin bir kimse olacağınıza delalet eder. Bu işleri başarırken aile itibarından faydalanacak ve ailenin gölgesinde işlerini büyütecek ve iş hayatında saygın bir kişi olacaksın demektir. Yine iş hayatında beklenmedik bir yükseliş makam mevki sahibi olma yolunun açılacağı manası vardır. İş yerinizde sizin için iyi düşünmeyen insanların var olduğu ve bu kimseler sizin başarınızı kıskanacak ve bulunduğunuz mevkiyle alakalı kötü işlere kalkışacak ancak başarılı olamayacaktır. Yolu doğru olanın yükü ağır olur sözüne dayanarak yaptığınız işlerde hayırlı başarılar temenni etmeniz ve sabır içerisinde başarı yolunda ilerlemelisiniz. Kalbinizi karartıp kötü düşünmediğiniz zaman kazanan siz olacaksınız. Bırakın o insanlar öyle düşünsün,siz doğru olan yoldan kendinizi ayırmayıp rüyanızı iyi niyetli olduğunuz insanlarla paylaşınız, kötü niyet besleyen insanlardan uzak durmaya çalışınız.

Rüyada Dedemi Ve Ninemi Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada dedemi ve ninemi görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git