Rüyada Dedeme Sarılıp Ağlamak

Rüyada Dedeme Sarılıp Ağlamak
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 763 kez okundu.

Rüyada dedeme sarılıp ağlamak, rüya sahibinin vicdanen kendisini aile büyüklerinden birine karşı sorumlu olarak gördüğü ve de bu sorumluluğun altında ezildiği anlamını taşımaktadır. Rüyada dedesine sarılıp dedesi ile ağladığını gören kişi müjdeli bir haber alacak ve haber neticesinde mutluluk gözyaşları dökecek demektir. Rüyada görülen dede güzel haberi, şanslı günleri, bereketi ve kısmeti temsil etmektedir. Eğer ki bir kişi rüyasında dedesini görüyor ise kısa sürede hem iş hem aile hem de özel yaşantısında huzura erecek, her işi rast gidecek demektir. Rüya sahibi bekar ise güzel bir birlikteliğin adımlarını atacak evli ise hanesine bolluk bereket gelecek demektir.

Rüyada Dedeme Sarılıp Ağlamak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada dedeme sarılıp ağlamak, kişi için kimi zaman rüya birebir görülen anlamı ile yorumlanır. Rüya sahibinin dedesi hayatta ise ortak bir üzüntüde birbirlerine büyük destek olacakları anlamını taşır. Eğer ki rüya sahibinin dedesi hayatta değil ise görülen rüya dedeye duyulan özlemin nişanesini niteliğindedir. Rüyada dedeme sarılıp ağlamak kimi zaman anne ya da baba tarafından alınacak kötü bir haberi de simgeleyebilmektedir. Bu anlamı taşıyabilmesi için rüya sahibinin rüya anında büyük bir ızdırap duygusu yaşaması esas alınmaktadır. Rüya anında yaşanan duygu ağır bir üzüntü şeklinde değil ise rüyada dedeye sarılıp ağlamak daima iyiye yorulmalıdır. Rüyada görülen dede ailenin temelini, gücü ve kudreti temsil eder.

Rüya sahibi rüyasında dedesine sarılıp ağlaması ile özgüvenini geri kazanacak feraha erecek ve kısa zamanda eski gücüne kavuşacak demektir. Eğer ki rüya anında dede tek başına ağlıyor ve rüya sahibine eliyle uzanmaya çalıyor ise, rüya gören kişinin ölen dedesinin ardından bir an evvel içinde bulunduğu melankolik durumdan çıkması gerekmektedir. Vefat eden dedenin gözünün arkada kalmaması için rüya sahibinin gerçek hayatına bir an evvel odaklanması gerekmekte, dedesini yattığı yerde huzura erdirmelidir.

 

Rüyada Dedeme Sarılıp Ağlamak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada dedeme sarılıp ağlamak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git