Rüyada Dededen Para Almak

Rüyada Dededen Para Almak
20 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 463 kez okundu.

Rüyada dededen para almak ne anlama gelir ? Hayırla anılarak tabir edilir. Yapacağınız hayır işlerinizde kolaylık sağlanacağı ve destek göreceğinizi ifade eder. Para bolluk bereket sıkıntılardan uzaklaşmak olarak, dedenizi görmeniz ise zorlukları atlatacağınıza feraha kavuşacağınıza delalet eder. Rüyanızda dedenizin size para vermesi arkanızda destek olan insanların sizi bırakmayacağı anlamına da gelir. Bolluk bereket içerisinde başarılı bir hayat yaşayacağınızı ifade eder. Ayrıca rüyanızda dededen para aldığınızı görmek, karmaşık giden işlerinizin çözüme ulaşacağına, belirsiz olan bazı işlerinizin netleşeceğini de ifade eder. Eşinizle anne babanızla kardeşinizle sorunlarınız varsa hallolacağına delalet eder.

Rüyada Dededen Para Almak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada dededen para almak, aldığınız kağıt para ise uğur olarak kabul edilir. Evlilik konusunda da şanslı olacağınızı mutlu bir yuvanızın olacağını bereket içerisinde bir hayat geçireceğinize delalet eder. Parayı destesiyle alıyorsanız miras işlerinizin hayırla sonuçlanabileceğini ifade eder. Ticaret işleriyle meşgul olduğunuza hesap kitap içinde olduğunuzu anlatır. Rüyada alınan bozuk para ise lafı dedikodu, başkalarının arkasından konuşan aile huzurunuzu bozacak insanları ifade eder. Aile içerisinde fitne çıkabileceğine bunu aileden büyük birinin önleyeceği anlamını da taşır. İş konusunda beklemediğiniz kapıların açılabileceğine kazancınızı kısa sürede artıracağınızı ifade eder. Başka bir tabir olarak ise rüyada dededen para almak, aile meselelerinde büyüklerinizden aldığınız nasihatleri tutmadığınızı ilerde pişmanlık yaşayabileceğinizi, kalbini gereksiz yere kırdığınız birinden özür dilemek olarak rivayet eder. İçinden çıkılmaz hallerle baş etmeye çalıştığınızı, beklediğiniz yardımın en kısa sürede geleceğini ifade eder. Pişmanlık duyacağınız konular olduğunu telafisi için uğraşmanız gerektiğini, bir çıkar yolunuzun olduğunu ifade eder. Manevi anlamda içinde olduğunuz boşluğu doldurabileceğinizi, sıkıntılı günlerin geride kalıp feraha çıkacağınız anlamına da gelir. Ailenizin her zaman yanınızda olduğu, gölgelerini üzerinizden eksik etmedikleri anlamını taşır. Bolluk, bereket içerisinde feraha erecek huzurlu bir şekilde ailenizin desteğiyle hayatta var olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Dededen Para Almak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Firat manga dedi ki:

    Rüyamda büyük babam gelmiş amcamda yanımdaymış ama o buyuk babama sarılmamış bende büyük babama sarlmışım sonra büyük babam bana para vemis ve demis ki al kardes lerinede para ver bende gitip kardesilerime para vermisim

Sayfa başına git