Rüyada Dar Ağacı Görmek

Rüyada Dar Ağacı Görmek
19 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.168 kez okundu.

Rüyada dar ağacı görmek, rüyayı gören kişinin olmasını istediği bir dileğinin olma ihtimalinin bulunduğunu gösterir. Rüyada bir başkasını ya da kendisini asılırken gören kişinin dilekleri kabul olacak demektir. Görülen dar ağacı tek başına bir anlam ifade etmez. Gördüğünüz dar ağacının anlamını daha iyi çıkartabilmek için görülen diğer unsurlarla yorumlamak daha doğru olacaktır. Çünkü rüyaların bir bütün olarak değerlendirilmesi her zaman daha doğru olacaktır. Rüyanızda birileri sizi zorla dar ağacına götürmeye çalışıyorsa bir düşmanınız var demektir. Bu sizi çekemeyen bir arkadaş olabilir ya da hiç farkında olmadığınız çevrenizden biri dahi olabilir. Rüyada dar ağacını bozulurken görmüş iseniz  size karşı oynanan oyunları farkedeceğiniz anlamına gelir. Rüyanızda çok sık dar ağacı görüyorsanız eğer geçmişinizde unutamadığınız kötü bir anınız bulunuyor demektir.

Rüyada Dar Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada dar ağacı

Rüyada dar ağacı görmek, illa size verilmek istenen bir mesaj olarak düşünülmemelidir. Günlük yaşantınızda kafanıza taktığınız bir şeyden ya da okuduğunuz bir kitap, izlediğiniz bir filmden etkilenmiş olabilirsiniz. Rüyada görülen dar ağacı etrafınıza faydası dokunan biri olduğunuzu söyler ve bu davranışlarınıza devam etmeniz gerektiğini vurgular. Dar ağacı kötü giden bir aşk hayatını simgeler. Sevgilinizle kavga etmeniz çok olası şu sıralar. Yeni tanışacağınız insan da sizin ruh ikiziniz değil bunu hemen farkedeceksiniz ve ayrı yollara gideceksiniz.

Rüyada Dar Ağacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada dar ağacı, size sunulan nimetlerin artacağını ve elinizin bollaşacağını işarettir. Bu zamanlarda borçlarınızdan kurtulabilir, maaşınıza zam alabilirsiniz. Dar ağacı, hayatta yapmak istediğiniz tüm hayallerinize kavuşacağınızı simgeler. Hayatı çok git gelli yaşayan bir insansınız ve bu koşuşturmaca içinde sağlığınızı ihmal ediyorsunuz. Ona dikkat edin çünkü şu aralar sağlığınız sinyal vermek üzere.

Rüyada Dar Ağacı

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada dar ağacı görmenin anlamı ve ağacı rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git