Rüyada Damat Görmek

Rüyada Damat Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.210 kez okundu.

Rüyada damat görmek, hayırlı bir işe adım atacağınız anlamına gelir. Rüyayı gören erkekse ve damat olduğunu görüyorsa hayırlı bir işe adım atacaktır. Uzun zamandır planladığınız bir iş başarı ile sonuçlanabilir. Damat olduğunu gören kişi işle alakalı hayırlı bir adım atabilir. Güzel girişimler olabilir. Damat olduğunu gören kişi eğer bekarsa hayırlı bir kısmetle karşılaşabilir.

Rüyada damat görmek ne anlama gelir ?rüyada damat

Rüyada damat görmek, güven içinde olmak anlamına gelir. Damat gören kişi güven duyacağı kişiler ile bir arada olacaktır. Vakit geçireceğiniz kişiler size güven verebilir. İş ortamında size güven veren kişilerle iş yapmaya karar vereceksiniz. Rüyada damat gören kişi güven duygusuna önem verir. Size güven veren kişilerle vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Rüyada damat görmek ne demek ?

Rüyada damat sıkıntıdan kurtulmak olarak yorumlanır. Damadı olduğunu gören kişi süregelen sıkıntılardan kurtulması anlamına gelir. Bir dönemdir uğraşılan sıkıntılardan artık kurtulma zamanıdır. Sabırlı olan kişi sıkıntılı dönemlerini feraha çıkarak mutlulukla sonlandıracaktır. Damadı olmayan ama damat gören kişi ummadığı anda güzel bir haber alabilir. Mutlu ve huzurlu bir döneme geçiş yapacaktır. Rüyasında damat gören bir genç kız halen bekar ise, çok kısa bir sürede çok aşık olarak güzel bir yuva için ilk adımları atacak demektir. Rüyasında damatın öldüğünü ya da hastalandığını gören bir kişinin sevdiği kişi ile arasında uzlaşılması zor sorunlar oluşacak demektir.

Rüyada damat

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada damat görmenin anlamı ve damat rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git