Rüyada Dalgaların Altında Kalmak

Rüyada Dalgaların Altında Kalmak
24 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 541 kez okundu.

Rüyada dalgaların altında kalmak, zor ve zahmetli bir dönemden geçildiğine ancak bu dönemin en kısa sürede hayırlar ile sonlanacağına işarettir. Rüyada dalgaların altında kaldığını gören kimse, cefa çektikten sonra sefaya, huzursuzluklar ve zorlukların ardından refah ve mutluluğa, bir sevdiğinin yardımı ile uzun süredir hasretini çektiği şöhrete ve saygınlığa, hastalıkların ardından şifaya ve sıhhatli bir hayata kavuşur. Aynı zamanda rüyada dalgaların altında kalmak, kişinin kaldıramayacağı bir yükün altın girmek üzere olduğunu göstermektedir. Bu bağlamda bir uyarı niteliği taşımaktadır.

Rüyada Dalgaların Altında Kalmak Ne Anlama Gelir?

ruyada-dalgalarin-altinda-kalmak
Rüyada dalgaların altında kalmak, eğitim yaşamında yaşanılan başarısızlıklardan sonra hak ettiğine kavuşmaya, başarıların ardı ardına gelmesine işarettir. Kişi çabalarının ve uğraşlarının karşılığını en sonunda alacak ve bunun gururunu yaşayacaktır. Ayrıca iş yaşamına yönelik olarak yorumlanırsa rüyada dalgalar altında kalmak rüya sahibinin rakipleri tarafından kıskanıldığını ve hakkında kötü planları olduğunu göstermektedir. Ancak rüya sahibin bu hususta endişe etmemelidir. Zira tüm kötü planlar tıpkı bir su gibi hayatından akıp gidecek, ona zarar veremeyecektir. Bazı yorumculara göre ise rüyada dalgalar altında kalmak kişinin düştüğü zor durumdan sevdiklerinin ve yakınlarının yardımı ile kurtulacağının bu sayede ayağa kalkacağının işaretidir.

Rüyada Dalgaların Altında Kalmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada dalgaların altında kalmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git