Rüyada Dalga Görmek

Rüyada Dalga Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.340 kez okundu.

Rüyada dalga görmek, farklı anlamlar içermektedir. Rüyada sakin ve temiz bir dalga gören kişi huzurlu ve mutlu bir döneme girecektir. Huzuru bulacağınız, mutluluğu yakalayacağınız bir dönemdesiniz. Rüyada dalga sesi dinleyen kişi mutluluğunun ve huzurun tadını çıkaracaktır. Bu durumu tam anlamıyla yaşayacaktır. Dertlerin, sorunların bir kenara atıldığına ve durumun tadını çıkarmaya işaret eder.

rüyada dalga

Rüyada dalga görmek, zorlu bir dönem olarak yorumlanır. Rüyada büyük dev dalgalar gören kişi zorlu bir döneme girecektir. Karşılaşılan olaylar karşısında zorluklar yaşanabilir, psikolojik olarak olumsuz etkilenilebilir. Rüyada dev dalgalar arasında olduğunu gören kişi sorunlar arasında kalacaktır. Bu dönemde psikolojik destek almak doğru olabilir. Zorlu bir dönem olacağına işarettir.

Pişmanlık olarak yorumlanır. Rüyasında büyük dalgalar gören ve boğulmak üzere olduğunu gören kişi bir konuda büyük pişmanlık duyacaktır. Yaptığı bir hareketten dolayı ya da söylediği bir sözden dolayı zor anlar yaşayabilir. Pişmanlık duymanın gündemde olacağına işaret eder. Pişman olunan konularda düzeltmeler, özür dilemeler söz konusu olabilir. Rüyasında dalgaların üstüne üstüne geldiğini gören bir kimse, eğer kaçıyorsa sıkıntılı bir dönemin içine girecek ve kendini kurtarmanın yollarını arayacaktır. Eğer dalgaların üzerine gelmesini sadece izliyor ve yerinden kıpırdamıyorsa, bu kişi, başına gelecek tüm olayları kabullenmiş ve artık pes etmiş demektir. Umursamazlığının bedelini ise çok sıkıntılı bir dönem ile alacaktır ve hatta sonu iflas gibi telafi edilmesi zor bir şekilde alabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git