Rüyada Dal Görmek

Rüyada Dal Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 853 kez okundu.

Rüyada dal görmek, birinden destek alacağınıza işarettir. Rüyada dal gören kişi birinden destek alacaktır. Eğer tanımadığınız bir ağacın dalını görürseniz tanımadığınız biri tarafından destek alırsınız. İş ile ilgili farklı düşünceler size farklı çıkış yolları sağlayabilir. Yabancı birinin önerileri işinize yarayabilir. Rüyada dal gören kişi destek alacağı kişilerle iletişime geçecektir. Size destek olacak kişi yakınınızdan biri olacaktır. Yakın bir arkadaşınız yada yakın bir akrabanız olabilir. Dalın uzunluğu bu kişinin size ne kadar yakın olup olmadığını işaret eder. Dal uzunsa uzak bir kişiden, dal kısaysa size yakın bir kişiden destek alacaksınız.

Rüyada Dal Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada dal

Rüyada dal görmek, kırgınlıklar olarak yorumlanır.Rüyada kırık dallar gören kişi bazı kırgınlıklar yaşayacaktır.Hayal kırıklıklarının olacağına işaret eder.Çok umutlandığınız bir iş gerçekleşmeyebilir.Size ilgi duyduğunu düşündüğünüz kişi sizi sadece arkadaş olarak gördüğünü söyleyebilir.Rüyada kırık dallara dokunan kişi kendisini kıracak gerçeklerle yüzleşecektir. Sevdiğiniz bir kişiden sizinle ilgili sakladığı gerçekleri öğrenebilirsiniz. Sizin eksiklerinizi yüzünüze vuracaktır. Böyle düşündüğünü bilmiyordum, diyecaksiniz ve şaşıracak, kırılacaksınız. İş yerinde size yakın görünen birinin aslında sizin arkanızdan konuştuğunu öğrenebilirsiniz.

Rüyada Dal Görmek Ne Demek ?

Rüyada dal görmek,yeni başlangıçlar olarak yorumlanır.Rüyada yeni bir ağaç gören ve küçük dalları olduğunu gören kişi yeni başlangıçlar yapacaktır.Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.Yeni bir işe başlayabilirsiniz.Farklı bir şehirde yaşama kararı alabilirsiniz.Yeni sektörde işe başlayabilirsiniz. Radikal kararlar alacağınız bir dönemi işaret eder. Başka bir şehirde yaşam niyetiniz yokken aniden alacağınız bir iş teklifiyle şehir değiştirmeyi göze alabilirsiniz. Bilmediğiniz bir sektörden iş alanı doğabilir ve bu alanı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz iş yerinden ayrılma kararı alabilirsiniz.

Rüyada Dal

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada dal görmenin anlamı ve dal rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git