Rüyada Dağ Görmek

Rüyada Dağ Görmek
22 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.063 kez okundu.

Rüyada dağ görmek, genel olarak büyük bir işe, üstün kimselere, önemli insanlara, eşsiz bir hayata yorumlanır. Tırmandığını gördü ise büyük çaba sarf ederek ve gayret göstererek bir amaca ulaşacak demektir. Kişiler bir çocuk veya tüccar olmaya delalet olabilir. Dağılıp değişime uğruyorsa kalbi kötü ve zor bir kadına işaret olabilir. Üzerine çıkıp Allah’ a hamd ettiğini gören kişi vatanı için adil bir devlet başkanı olacak demektir. Üzerinde kötülük yaptığını isyan ettiğini ve başkalarının haklarına tecavüz ettiğini görüyor ise o kişi zalim ve kötü bir insan  olacak diye tabir edilir.

Rüyada Dağa Tırmanmak

Üzerine yapılan tabirler arasında, rüyayı gören kişi bu tür bir rüyada kendisini üzerinde secde ederken veya ezan okurken görürse bir vali, başkan ya da yönetici olur şeklinde tabirler de vardır. Bu rüyayı gören kişiler bazen de düşmanlarına galip gelecektir şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Dağa Çıkmak

Eğer dağ yokuş şeklinde veya oyulmuş ise ve yol oluşması azap demektir. Yokuşundan indiğini gören kişiler hayattaki sıkıntılardan veya azaplardan kurtulur. Tam tersine bu yokuşu çıktığını gören kimseler zahmet veya zorluklarla uğraşacak anlamın da yorumlanır. Düştüğünü gören kimseler bir hataya veya günaha düşer ve pişmanlık içine girerler.

Arkadaş çevrende oldukça popüler biri gibi görünüyorsun. Herkes her sorununda ve sıkıntısında senin kapını çalıyor. Sabırlı, anlayışlı, tatlı dilli ve yardımsever özellikte olman, etrafının sevgisini kazandırmaya yetmiş gibi görünüyor. Her türlü sorunu dile getirmede sana oldukça fazla güveniyorlar. Arkadaşlarınla birlikte günü birlik gezi turlarına katılabilirsiniz. Gideceğin konserde farklı biri ile tanışabilirsin.

Rüyada Dağın Zirvesine Çıkmak

Kişinin sıkıntı çekmeden belli bir makama geleceğine, para kazanmakta zorluk çekmeyeceğine, rahat ve huzurlu bir hayat yaşayacağına işaret eder. Dünyayı etkileyecek boyutta işler başaracağına, imkansız gibi görülen şeyleri yaparak adından söz ettireceğine delalet eder. Yüksek makama, büyük işler başarmaya, ülke yönetimine, şana, şöhrete yorulur.

Rüyada Dağa Çıkıp Bozgunluk Çıkarmak

Kişi zalim bir yönetici olur. Güven duyduğun birinin sana yapacağı ortaklık teklifini kabul etmen, eşini ve aileni büyük bir risk içerisine atman demek. Bu ortalık fikrinden vazgeçmen senin için en hayırlısı olacak.

Rüyada Dağa Çıkıp Secde Etmek

Kişi adaletli bir yönetici olur. Hayırlı bir haber alacağına yorumlanır. Bir kardeşinin ya da kardeş kadar çok sevdiğin bir arkadaşının hamile olduğu haberini alacaksın. Bu durum seni mutlu edecek ve sende yeni bir bebek fikri oluşturacak.

Rüyada Dağda Kar Görmek

Kişinin namının artacağına, işinde başarılı olacağına, ticaret hayatında çok kar elde edeceğine, olmasını istediği bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder. Bu rüya genellikle başarıya, sevince, mutluluğa, adalete, aile saadetine, çocuğa yorulur. Rüya sahibinin uzun uğraşlar sonunda elde edeceği zafere, makamının yükselmesine, düşmanlarına karşı ezilmeyeceğine, işinde ustalaşacağına, eğer çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuğunun olacağına, evi yoksa ev satın alacağına, paraya ihtiyacı varsa yakın zamanda eline yüklü miktarda para geçeceğine, itibarının artacağına delalet eder.

Rüyada Dağ Başında Olduğunu Görmek

Kişinin karşısına çeşitli zorluklar çıkacağına, beklenmedik kişilerden darbe alacağına, düşmanlarının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin devlet dairesinde çalışacağına, yöneticilik yapacağına, mal ve mülk sahibi olacağına, namının artacağına delalet eder. Kişi çeşitli zorluklara göğüs gerer ve sonucunda hak ettiği başarıya ulaşır, huzura erer. Bu rüya genellikle sıkıntılar sonucu elde edilen mükafata, mevki ve makam sahibi olmaya, rahata kavuşmaya yorulur.

Rüyada Dağdan Yuvarlanmak

Rüya sahibinin kimsenin başaramadığı şeyleri başaracağına, sıkıntılı günler sonucunda hak ettiği mutluluğa kavuşacağına, şan ve şöhretinin artacağına, tüm dünyada adından söz ettirecek bir insan olacağına, maddi yönden sıkıntılar çekiyorsa yakın zamanda çok para kazanacağına, iş hayatında yüksek mevkilere geleceğine delalet eder.

Rüyada Dağa Çıkamadığını Görmek

Kötü haberler alır, mal ve mülkünü kaybeder, borç batağına düşer, dostları azalar, düşmanları artar, iş hayatında sorunlar yaşar, ailesi ve akrabaları ile arası açılır, üzüntülü günler geçirir. Yakın zamanda müjdeli bir alacağınıza ve çok sevineceğinize de yorumlanır. Yalnız olmaktan sıkılıp, hayatında biri olmasını istiyor gibi bir halin var. Ancak durduğun yerde de karşına birinin çıkmasını beklemen doğru değil. Arkadaş çevrene katılman, sosyal ortamlara girmen aradığın aşkı bulmana yardımcı olacak. Birazcık da kendine bakım yapsan, fena olmayacak. Katıldığın davetlerde çekingen tavırlarını üzerinden atıp, ortama uyum sağlamaya çalışmalısın.

Rüyada Dağ Deniz Görmek

Genellikle iyi olayların yakın zamanda çabalarınıza bağlı olarak gerçekleşeceğine işaret eder. Dağ, yüksek mevkili kişilerden yardım alınarak önünüze çıkacak engelleri aşacağınıza işaret ettiği gibi, yapmak istediğiniz işin zorluk derecesine de işaret etmektedir. Deniz ise, büyük bir huzur ve temiz bir yaşam vadeden bir unsurdur. Dolayısıyla bu iki detayın bir arada görülmesi oldukça hayırlıdır. Çünkü karşınıza çıkacak engeller karşısında çaresiz kalmayıp destek alacağınıza ve başarılı olursanız uzun ve güzel bir yaşam süreceğinize delalet olur. Elde ettiğiniz mevkilerin kalıcı olacağına da işaret eder.

Rüyada Dağların Arasında Deniz Görmek

Yapmakta olduğunuz işlerin sizi hayırlı bir yere götürmeyeceğine ve devam ederseniz başınıza türlü belalar açacağınıza işaret eder. Bir başka ifadeye göre yapmakta olduğunuz iş yüzünden birilerine haksızlık yaptığınıza ve kalp kırdığınıza işaret eder. Yaptığınız hatalardan ders alıp, kırmış olduğunuz kişilerden af dilemediğiniz sürece işlerinizin rast gitmeyeceğine işaret eden bu durum sizin için oldukça yol gösterici bir unsurdur. Hayatınla ilgili değişimler ve yenilikler söz konusu gibi… Sanırım çok yakında bir evlilik planı var gibi görünüyor. Kuracağınız hanede bolluk, bereket ve mutluluk eksik olmayacak gibi görünüyor. Pek çok misafir ağırlayacaksınız, her biri de size minik hediyeler getirecek. Bu tatlı telaşın stresinden arınmak için günübirlik bir gezi söz konusu olabilir.

Rüyada Dağ İzlemek

Meydan okuma veya engel anlamına gelir. Engellerle yüzleşmek, zorlukların üstesinden gelerek başarıyı hissetmek isteyebilirsin ya da başka bir yol seçmenin senin için en iyisi olduğuna karar verebilirsin. Sen ne yapıyor olursan ol, hayatındaki zorlukların göstergesidir. Bu zorluklarla şu an yüzleşiyor da olabilirsin ya da bu zorluklarla henüz karşılaşmamış da olabilirsin.

Rüyada Uzaktaki Dağları Seyretmek

Zorluklarda kendisini göstermeye başlayacağı anlamına gelir. Eğer çok uzak bir mesafeden izliyorsanız bu da ileride karşılaşacağınız zorlukların habercisidir. Yön değiştirerek ya da başka bir yol kullanarak bu zorluklardan kurtulabilirsin. Arkanızda kalmış olması, zorlukların üstesinden gelmek üzere olduğunuz ya da zorlukların geçmişte kaldığı anlamına gelir. Büyüklüğü ve şekli zorlukların derecesini ve senin onların üstünden gelmek için harcayacağın enerjinin derecesinin göstergesidir.

Rüyada Dağda Yürümek

Eğer dik değilse ve tırmanması kolay ise sizde karşınıza çıkan engelleri kolaylıkla yönetebilecek ve aşabileceksiniz demektir. Sadece biraz çaba ve dikkat gerektirir. Eğer uzun, pürüzlü ve dik ise, bu da sizin hayatınızda bu zorluklarla karşılaştığınızda çok dikkatli olmanız gerektiği, kararlar alırken iyi düşünmeniz gerektiği anlamına gelir. Sıkıntılı günlerin ardından eşinle seni mutlu günler bekliyor. Evinizle ilgili dekorasyon değişikliği yapmayı düşünüyorsunuz. Ancak eşinle bir türlü ortak karara varamıyor gibisiniz. Sanırım bu değişikliği biraz erteleseniz iyi olacak. Stres veya sağlıkla ilgili bir sıkıntı görünüyor gibi, ancak çok endişelenecek bir duruma benzemiyor. Çok yakın zamanda maddi açıdan sizi bereketli günler bekliyor.

Rüyada Dağ Evi Görmek

Şu günlerde sıkıntılı bir süreçten geçtiğiniz ve rahatlamanız gerektiği anlamına gelir. Hayatınızda ki zorluklara işaret eder. Gördüğünüz dağ evinin büyük, geniş ve lüks olması hayatınızda ki zorlukları atlattıktan sonra sizi güzel günlerin beklediğini gösterir. Ayrıca bu zorlukları rahat bir şekilde atlatacağınızın da işaretidir. Hayatınızda ki zorlukların üstesinden gelemeye bilirsiniz. Bu süreçte hayatınızda size mutsuz edecek beklenmedik gelişmeler olabilir. Bu nedenle karar alırken çok iyi düşünmeli ve sağlam adımlar atmalısınız. Aynı zamanda zorlukları atlatma sürecinin zor geçeceği, sonrasında sizi güzel günlerin beklediği anlamına da gelir. Hayatınızda bazı şeyleri değiştirmeniz, sizi mutlu edecek değişiklikler yapmanız gerektiği anlamına da gelebilir. Bu nedenle, size önerim, rahat ve dikkatli bir şekilde bu sürecin geçmesini beklemeniz olacaktır. Bu aralar sürekli hareket halindesin, çok enerjiksin ama dinlenmeyi ihmal edersen sağlık problemi yaşayabilirsin. Uzaklarda yaşayan sevdiğin bir yakınınla ilgili kötü bir haber alacaksın. Bu haber doğrultusunda ani bir şekilde uzun bir yola gideceksin. Bir arkadaşına vermiş olduğun yüklü borç para yakın zamanda ihtiyacın olduğu bir anda sana geri dönecek.

Rüyada Dağ ile Konuşmak

Kişinin dünyayı değiştirecek işler yapacağına, çektiği sıkıntılar sonucunda çeşitli başarılar elde edeceğine, makamının yükseleceğine işaret eder. Kişi risk alarak girdiği bir işte başarılı olur, maddi yönden büyük karlar elde eder, adını tüm dünyaya duyurur. Rüya sahibinin hayatının olumlu yönde değişeceğine, yüksek mertebelere geleceğine, işinde usta olacağına, herkes tarafından sevileceğine, şan ve şöhret sahibi olacağına delalet eder.

Rüya sahibinin çeşitli zorluklara rağmen başarılı işler yapacağına, türlü bela ve musibetleri aşacağına, düşmanlarına karşı galip geleceğine, büyük bir servete sahip olacağına işaret eder. Kişi sıkıntısı varsa giderir, borcu varsa yakın zamanda öder, olmasını istediği bir dileği varsa gerçekleşir, bekar ise hayırlı bir kısmet bulur. Çeşitli zorluklarla karşılaşacağına, maddi yönden sıkıntılı günler geçireceğine, düşmanlarına karşı yenik düşeceğine, iş hayatında olumsuz durumlarla karşılaşacağına, yakın zamanda kötü haberler alacağına işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git