Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada Cüzdan Görmek
28 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.137 kez okundu.

Rüyada cüzdan görmek, genellikle bol kazanca ya da kısmetli bir iş içine gireceğinize delalettir. Dolu ise çalışmıyorsanız bol kazançlı bir işe gireceğinizi ya da güzel bir iş teklifi alacağınızı gösterir. Genellikle helal para kazanacağınıza ya da size bir yerlerden miras kalacağına işaret etmektedir. Boş ise gereksiz yere harcadığınız paralar yüzünden bir süre maddi sıkıntı çekeceğimize ya da bir süre gelirinizin kesileceğine delalettir. Düşürdüğünü gören bir kişi maddi kayıba uğrayacak demektir.

Rüyada Cüzdan Bulmak

Bulduğunuzda içinin boş ya da dolu olmasına göre farklı yorumlar kazanmaktadır. Doluysa hiç ummadığınız bir yerden bir kazanç sağlayacak ya da bir mal sahibi olacaksınız demektir. Eğer boş ise mal ve mülk kaybı yaşayabilir ve hiç beklenmedik bir anda malınızı elinizden çıkartmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Cüzdan Almak

Genellikle bol kazanç, mal sahibi olma, düzenli gelir elde edebileceğiniz iyi bir işe girme gibi farklı anlamlarda yorumlanır. İşsizlerin iş sahibi olacağı, çalışanların ise mevkisinde yükseleceği anlamını taşır. Ayrıca kısmetinizin açılacağına ve yakın bir süre içerisinde nikah masasına oturabileceğinize delalettir. Genellikle iyi yorumlansa da eskimiş ya da yırtık ise zor bir dönemin içine girdiğinizi ve bu dönemde maddi zorlukların sizi beklediğini gösterir.

Yakın zamanda alınmış bir evlilik kararı görünüyor. Bu haber arkadaşlarınızı ve ailenizi hem sevindirmiş hem de epey şaşırtmış gibi gözüküyor. Ancak büyük bir hızla düğün hazırlıklarına çoktan başlamışlar bile… Düğününüze çok uzaktan gelecek olan misafirler görünüyor. Epey kalabalık ve çok eğlenceli bir düğün olacak gibi… Katılanlar unutamayacakları bir eğlence yaşayacak gibi görünüyor.

Rüyada Eski Cüzdan Görmek

İç dünyada yaşanan uyumsuzluğun bir göstergesidir. Hemen sonuç almak için atacağınız hızlı adımlardan kaçınmalısınız. Özgür kararlar vermeye ve sizi ilgilendiren konulara dahil olmaya çalışın. Böylece kişisel ihtiyaçlarını daha iyi anlamanıza yardımcı olacak bazı olaylarla karşılacağınızın bir işaretidir. Koruma iç güdüsünün gündemde olması anlamındadır. Sevdiklerinizi bu dönemde korumak isteyebilirsiniz. Güvenli bir evde yaşamadığınızı düşünüyorsanız evin güvenliği için bazı sistemler döşetebilirsiniz. Evinize alarm sistemi yada güvenlik kamerası taktırabilirsiniz. Kapı kilidini bu dönemde değiştirebilirsiniz. Hayatınızda olmasını istemediğiniz bir şeylerin hayatınıza dahil olmak için çabaladığının göstergesidir. Bu rüya, hayatınızda olmasından korktuğunuz bazı şeylerin hayatınızda etki edemeyeceğini ve sizin o olayları bir şekilde engellemeyi başaracağınızı gösterir. Bir zorlu dönemden geçerek sonunda kendinize ve sevdiklerinize hiç bir zarar gelmeden de bu dönemi atlatacağınızı gösterir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında başkalarından gizlemek istediği şeyler olabilir.

Rüyada Siyah Cüzdan Görmek

Helal rızk olarak yorumlanır. Kişi helal rızıkla ödüllendirilecektir. Yaptığı bir işte kendi emeğiyle para kazanmak olarak yorumlanabilir. Yakın bir arkadaşınızdan sizi mutlu edecek bir haber alabilirsiniz. Eğer rüyayı gören kişi iş ortamında ise bir iş arkadaşından işle alakalı güzel bir haber alabilir. Eğer gören bir öğrenciyse okul hayatında güzel gelişmeler olabilir. Hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Rüyayı gören bekar ise evlilik kararı alabilir ya da evlenmek için ilk adımı atabilir. Gören evli ise evlat sahibi olabilir. Evladı olanlar için bir evlat daha söz konusu olabilir. Kişinin hayatı çok huzurlu ve mutlu geçecektir. Bu kişi eğer evli değilse tam gönlüne göre birini bulacak ve evlenecek demektir. Bu rüyayı gören kişi, evli fakat bebeği olmuyorsa biraz sabrettikten sonra en kısa zaman içinde kollarına bebeğini alacak demektir.

Rüyada Cüzdanında Para Olmadığını Görmek

Mutluluk ve büyük başarıya ulaşmak olarak yorumlanır. Uzun zamandır beklediği bir şeyin olumlu sonuçlanması mutluluk getirecektir. Kişi hayatında hiç olmadığı kadar mutlu olacaktır. Mutluluktan ağlayacağınız bir olay gerçekleşecektir. Mutlu olacağınız ve keyfinizin yerinde olacağı bir döneme işaret eder. Büyük mutluluklar sizi bekliyor. Başarılı olmak olarak yorumlanır. Kişi başarıya çok yakın olacaktır. Beklediği ve uğraştığı bir işin sonucu olumlu olacaktır ve başarıyla sonuçlanacaktır. Girdiğiniz bir sınavın sonucu olumlu olabilir. İş başvurusu yaptıysanız işe alınabilirsiniz. Başarıya ulaşmanız artık çok kolay. Başladığınız işler güzel sonuçlanacaktır.

Rüyada Cüzdanda Para görmek

Güzel ve aydınlık günlerin yaklaştığını, ferahlık ve bolluğun sizi beklediğini gösterir. Ayrıca sıkıntı ve dertlerinizin biteceğine, ilim, irfan ve hakikat yolunda büyük adımlar atacağınızı göstermektedir. Bir işi başarı ile sonuçlandıracağınızı ve önünüze çıkan her engeli rahatlıkla atlayacağınıza işaret eder. Yoğun çalışma isteği olarak yorumlanır. Kişi iş hayatında yoğun bir döneme girecek demektir. İş hayatının çok yoğun olacağı, işle ilgili konularda yoğunlaşabilir. Rüyayı gören eğer öğrenciyse sınav dönemine girebilir ve bol bol ders çalışabilir. Eğer iş hayatında ise işleriyle ilgili konulara yoğunlaşacaktır. Yeni bir işe başlayabilir ve kendini göstermek isteyebilir. İş hayatında çok büyük çaba sarf ederek eninde sonunda istediği mertebeye ulaşacak demektir. Bu rüyayı gören bir kişi genel olarak çok hırslı ve yapıcı olan bir kimse olarak tanınır. Aynı zamanda kişinin evinin bereketi artacak demektir.

Rüyada Yırtık Cüzdan Görmek

İlgi görmek olarak yorumlanır. Kişi çevresinden büyük ilgi görecektir. Yaptığınız işte dikkat çekeceksiniz. Arkadaşınızın arasında hem konuşmalarınızla hem de tavırlarınızla takdir kazanacaksınız. Karşı cins tarafından beğenebileceğiniz bir dönemdesiniz. İlginin fazla olacağına ve bundan memnun olacağınıza yorumlanır. Neşeli vakit geçirme anlamına gelir. Arkadaşlarınızla planlayıp uzun zamandır yapmadığınız muhabbeti yapabilirsiniz. Uzakta olan akrabalarınızla bir araya gelerek neşeli vakitler geçireceksiniz. Çok koyu muhabbetler yapacaksınız. Güzel vakit geçireceğiniz zamanları işaret eder.

Rüyada Beyaz Cüzdan Görmek

Hayırlı bir işe adım atacağınız anlamına gelir. Uzun zamandır planladığınız bir iş başarı ile sonuçlanabilir. Güven içinde olmak anlamına gelir. Kişi güven duyacağı kişiler ile bir arada olacaktır. Vakit geçireceğiniz kişiler size güven verebilir. İş ortamında size güven veren kişilerle iş yapmaya karar vereceksiniz. Aynı zamanda kişi güven duygusuna önem verir. Size güven veren kişilerle vakit geçirmek isteyeceksiniz. Sıkıntıdan kurtulmak olarak da yorumlanır. Kimi zaman kişinin süregelen sıkıntılardan kurtulması anlamına gelir. Bir dönemdir uğraşılan sıkıntılardan artık kurtulma zamanıdır. Sabırlı olan kişi sıkıntılı dönemlerini feraha çıkarak mutlulukla sonlandıracaktır. Ayrıca kişi ummadığı anda güzel bir haber alabilir. Mutlu ve huzurlu bir döneme geçiş yapacaktır. Eğer gören genç kız ve halen bekar ise, çok kısa bir sürede çok aşık olarak güzel bir yuva için ilk adımları atacak demektir.

Rüyada Yeşil Cüzdan Görmek

Uzun bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir. Uzun zamandır görmediğiniz birilerini görmek onu ziyaret etmek anlamına gelir. Bekar olanlar için yeni bir ilişki demektir. Yeni biriyle tanışmak için uzun bir çaba içine gireceğiniz anlamına gelir. Evli olanlar için yeni şanslar ve seyahatler demektir. Maddi yönden olumlu şeyler olacağı anlamına gelir. Doğru kararlar sayesinden güzel paralar kazanacağınız anlamına gelir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz ya da yeni bir işe başladıysanız başarılı olabilirsiniz. İşinizde çalıştığınız alanda değişiklik yapabilirsiniz. Güç demektir ve aldığınız kararlar için yakınlarınızdan destek görebilirsiniz. Birkaç kişi sizin için yardımlaşma yapabilir.

Rüyada Cüzdan Satın Aldığını Görmek

Genellikle olumlu şeylere yorumlanır. Yeni bir iş yeni bir ilişki ya da evlilik olabilir. Aynı zamanda birçok kişiyi etkileyen kararlar alacağınıza işaret eder. Aldığınız kararlarla birçok kişinin hayatını değiştirebilirsiniz. Aldığınız karar birçok kişi destek verebilir ve yanınızda olabilir. Aldığınız kararlar sayesinde olması gereken olaylar hız kazanabilir ve çabuk gerçekleşebilir. Hayatında peşi sıra gelen bir iş ya da olaydan yararlı çıkacaktır. Ani bir yolculuğa çıkabilir ya da aniden başka bir şehre gitmesi gerekebilir. Bu rüyayı gören bir kişi, mutlu olacağı bir yolculuğa çıkacaktır.

Rüyada Cüzdan Satmak

Sağlam temeller atılmış, başarılı bir işe adım atılacağına işaret etmektedir. Bir işte başarılı olmak, bir işte yükselmek ya da tez zamanda nikah masasına oturulacağına delalettir. Rüya sahibinin eşeğini sağlam kazığa bağlayarak güvenli ve dikkatli adımlar atacağı ve sonucunda da büyük başarılar yakalayacağı bir iş hayatının göstergesidir. Hayırlı bir kısmet ile kısa bir süre içerisinde rüya sahibinin evleneceğini gösterir. Emin adımlar ile hedeflerinize yaklaşacağınızı ve sonucunda amacınıza ulaşacağınızı gösterir. Ferahlığa, mutlu ve huzurlu günlere yaklaşıldığının göstergesidir.

Rüyada Cüzdan Çaldırdığını Görmek

Genellikle bolluk, ferahlık, hayırlı bir kısmet ve başarıya işaret etmektedir. Önemli bir mevkide yeni bir işe başlangıcın göstergesi olarak bilinir. Temiz ve parlak ise işinizde çok büyük başarılar kazanabileceğiniz, önemli kişilerden güzel övgüler kazanabileceğiniz ve sonunda bol kazanca sahip olacağınızın göstergesidir. Rüya sahibi eğer çalışmıyorsa, çok seveceği güzel bir işe başlayacağının simgesidir. Bulunduğunuz mevkiden daha yüksek bir mevkiye terfi edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Bu yüzden genellikle iyi yorumlanır. Bekar biri görmüşse yakın bir zamanda nikah masasına oturacağına işaret etmektedir.

Rüyada Cüzdan Hediye Almak

Hayırlı bir haber olarak da yorumlanır. Kişi çok yakında güzel bir haber alacaktır. Beklediği bir olayın sonucu onu mutlu edebilir. Yakınında bulunan birinden güzel bir haber alıp çok sevinebilir. Güzel ve güçlü enerji anlamındadır. Aynı zamanda kişi kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme başlayacaktır. Fedakarlık yapma anlamına gelir. Ailenizde hasta olan biri varsa onun tedavisi ayrıca uğraşabilir, bunun için fedakarlık yapabilirsiniz. Çevrenizdeki kişi yurt dışına gidebilir ve o kişinin bıraktıklarıyla siz ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çok istediğiniz bir eşyayı almaktan vazgeçip ihtiyacı olan birine verebilirsiniz.

Rüyada Cüzdan Kaybettiğini Görmek

Kişinin hayatıyla ilgili yorumlanır. Yani bekar kızlar ve erkekler için evlilik habercisi, yoksullar için bol kazanca ve zenginliğe yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ve ailesi için sıkıntıların bitmesi ve aydınlığa kavuşma şeklinde yorumlanır. Darlıktan kurtulma gibi tabirlerde yapılmıştır. Dünyadaki nimetlere karşılık olabilir. Bir evde olmadığı halde görüldüyse sıkıntı ve şiddet yaşanabilir. Kolay rızık elde etmeye ve sürekli şekilde rızkının devamına yorumlanır. Bir işte yetkili kişiye yorulabilir. Rüyayı gören kişinin bir yolculuğa çıkacağına işaret olabilir.

Rüyada Cüzdan Bulduğunu Görmek

Hükümdarlık kurma olarak yorumlanabilir. Size kötülük yapacak birini alt edeceğiniz anlamına gelir. Doğru hareketlerle size düşmanlık yapacak birini püskürteceksiniz. Size gelecek bir zarardan doğru hareketler kendinizi koruyacaksınız. Kişi hayatındaki yanlış kişilerden kurtulur, doğru adımlarla yoluna devam eder, refaha erer. Ayrıca kişi, etrafında bulunan kötü niyetli ve sinsi insanları püskürtecek demektir. Aynı zamanda bu rüya, kendinizi savunmanız gereken bir dönemin içine gireceğinizi de gösterir.

Rüyada Para Dolu Cüzdan Bulduğunu Görmek

Kız çocuk olarak yorumlanır. Kız çocuğunun varlığı olarak yorumlanır. Kız evladı olan kişiler çocuklarıyla ilgili konulara yoğunlaşabilir. Kız kardeşi olanlar kız kardeşiyle ilgili konularla ilgilenebilir. Rüyasını gören bekarsa yanında bulunduğu kız kardeşiyle yada kardeş gibi gördüğü biri ile iletişime geçecektir. Çok muhabbet olarak yorumlanır. Kişi arkadaşlarla buluşabilir, bol bol muhabbet edebilir. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınız sizi arayabilir, muhabbet edebilirsiniz. Bir yerde görüşebilir beraber güzel vakit geçirebilirsiniz. Buluşan arkadaşlarınız sizi arayabilir sizi çağırabilir ve beraber vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada Cüzdan Unutmak

Bu rüya basın ve medyayı temsil eder, kişi medyayla ilgili bir işe başlayabilir. Eğer bir iş yeriniz varsa medyaya reklam verilebilirsiniz. Gazeteye bir ilan verebilirsiniz ve eleman arayışını böyle duyurabilirsiniz. Yazılı ve sözlü basınla ilgilenebilirsiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz internet sitenizi açabilirsiniz. Kişi, kendisi hakkında çok hoş söylentiler duyacak demektir. Bu rüya, bazı rüya tabircilerine göre müjdeli habere de delalet eder. Aynı zamanda kişi, çok mutlu olacağı bir dönemin içine girecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git