Rüyada Cüce Görmek

Rüyada Cüce Görmek
22 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 872 kez okundu.

Rüyada cüce görmek, daha çok rüyayı gören kişi oldukça hoş vakitlerin olacağı ve eğlence içerikli olan bir gece geçireceğini göstermektedir. Hoşnutluk anlamını da beraberinde getiriyor olmasından dolayı hem rüya sahibi bu eğlenceden oldukça mutlu bir şekilde ayrılır iken hem de çevresi oldukça mutlu olacaktır. Sürekli çalışmaktan yorulan bireylerin biraz işlerine de ara vererek tüm sevenlerin bir araya gelerek birleşeceklerini haber vermektedir de denilebilir. Bu eğlenceli olan günü rüya sahibi tüm sevdiği aile üyeleri ve arkadaşları ile geçiriyor olduğu için hem üzerinde olan tüm yorgunluğu hem aylardır içerisinde olan özlemi atar iken hem de mutluluğuna da oldukça mutluluk katacaktır. Her an her şeye iyi niyeti ile yaklaşan rüya sahibi herkes tarafından oldukça çok sevilen birisi olduğunu da ifade ediyor olmasından dolayı bu eğlenceye katılan her kişi de oldukça keyif alacaktır.

Rüyada Kendini Cüce Görmek

Huzur ve hoşnutluğu ifade eder iken herkes tarafından çok takdir ediliyor olan işler ile meşgul olduğunu da göstermektedir. Mutlu olan yuvası içerisine girecek bir bebek haberi ile hem kendisi hem de çevresinde yer alan herkesi de oldukça çok mutlu edecek olmasının yanı sıra bir de işlerinde de bebeğin gelişi ile önemli artışlar da gözlenmeye başlayacaktır. İyiliklerin her an sizler ile olacağını ifade eder iken sizler her an bu iyi niyetiniz ile bunu da korumanız gerekmektedir.

Rüyada Eşini Cüce Görmek

Bu rüya şansa ve işlerin rast gitmesine işaret eder. Hayatın sürekli olarak aynı seyirde ve hayırda gitmesi anlamı taşır. Rüya sahibi belli seviyede bir hayat standardına sahiptir. Bu hayat ona mutluluk getirecektir. Eşinin cüce olması eşi ile birlikte standart bir hayat yaşamaya işaret eder. Diğer yandan işlerin iyiye gideceği ve sıkıntıların sizi takip etmeyeceği anlamı da çıkmaktadır.

Rüyada Cüce Erkek Çocuğu Görmek

Bu rüya üç şeye yorulur. Birincisi inanç demektir. Bir konuya olan inancınız sizi başarıya götürecektir. Diğer yandan sermaye demektir. Yapmak istediğiniz iş için gerekli sermayeyi edineceksiniz. Ayrıca bu rüya emek demektir. Bu üçünün bir arada gerçekleşmesi sonucunda hayalinizdeki işi başaracaksınız. Bu yönüyle rüya sahibinin beklentilerini yüksek tutması ve umudunu koruması gerekir.

Rüyada Cüce Gelin Damat Görmek

Cüce hoşluk anlamı taşır. Görülen kişiler eğer bildiğiniz ve tanıdığınız insanlarsa onların hoş bir hayat kuracakları anlamı taşır. Ancak yüzleri belirsiz ise rüya sahibinin hayatında mutlu olacağı anlamı taşır. Bu kişi bekar ise evleneceği kişinin hayırlı olacağı veya hayırlı bir kısmet bulacağı anlamına gelir. Eğer evli ise umut ettiği şeye kavuşacaktır. Bu durum aile içindeki mutsuzluktan kurtulma veya çocuk sahibi olma şeklinde gerçekleşebilir.

Rüyada Cüce ile Evlenmek

Bu rüya kavuşmak istediğiniz bir şeye işaret eder. İstediğiniz her neyse kısa zaman içinde gerçekleşecektir. İstediğiniz şey muhtemelen aile içinde huzur veya sakin bir hayattır. Diğer yandan kalabalık ve gürültülü bir ortamda yaşıyorsunuz ve bunun bunalımı içinde olabilirsiniz. Bunun nedeni yoğun iş temponuz olabilir. Bu nedenle bu durumdan kurtulmak için karşınıza çıkacak iş tekliflerini değerlendireceksiniz.

Rüyada Cüce ile Kavga Etmek

Rüya sahibinin her konuyu kafaya takması ufak tefek problemleri büyütmesi rüyalarına yansımıştır. Kavga ettiği cüce bu problemleri temsil eder. Bu nedenle bu kişinin mutlu olmak için başkalarının kendisi hakkında ne düşündüğüne bakmadan yoluna devam etmesi gerekir. Ayrıca başarıyı arzulayan bu kişi çekingen tavrı nedeniyle ilerleme kat edememiştir. Bu nedenle zincirleri kıracak güce sahip olduğunu bilmesi gerekir.

Rüyada Cüce Dövmek

Rüya sahibi eli açık biridir. Yardım etmeyi sever. Genelde maddi yardım yapmayı seven bu kişi parası olmasa bile elinden gelen gayreti gösterir. Diğer yandan manevi yardımlarda da yer almaya çalışan bu kişi hayalindeki işi gerçekleştirmek için ufak tefek engellere takılmaktadır. Ancak bu engelleri aşmak göründüğü kadar zor değildir. Bu kişi yaptığı yardımlarının mükafatını alacak ve engelleri aşacaktır.

Rüyada Cüce Olmak

Bu rüya sahibi azimli ve tez canlıdır. İşlerini rayına oturtmak için arı gibi çalışmakta ve ivedilikle ilerlemektedir. Bu nedenle bu gayretinin neticesini alacak olan rüya sahibi bunu başarmak için vazgeçmeden ilerlemelidir. Yorulmak bilmeyen bu kişi gezmekten de hoşlanmakta ve bunca işin arasında gezmeyi bilmektedir. Rüya sahibinin bu arzusu ve bilgiye aç olması onu her konuda muvaffak edecektir.

Rüyada Cüce Asker Görmek

Rüya sahibinin çevresini saran bir takım kötülükler bulunmaktadır. Bu kötülüklerden korunmak mümkündür. Çünkü bu rüya kudrete işaret etmektedir. Kişinin bu problemi sağlıkla ilgili de olabilmektedir. Rüya sahibi veya onun yakınları askerde ise bu tarz bir problemin olması muhtemeldir. Ancak problemi büyütmeye gerek yok. Çünkü kolay bir hastalık ve çabucak iyileşecek.

Rüyada Evde Cüce Görmek

Bu rüya ev içindeki sıkıntılara işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi maddi bir sıkıntı çekiyorsa bu sıkıntı yavaş yavaş azalacaktır. Diğer yandan eşi ile küslük yaşayan kişi tez zamanda barışacaktır. Rüya sahibi öğrenci ise kısa zamanda yaşadığı maddi sıkıntıların azaldığını görecektir. Diğer yandan bu rüya kısa süreli sıkıntı demektir. Bu nedenle rüya sahibinin sıkıntısının uzun sürmeyeceğini bilmesi gerekir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git