Rüyada Cübbe Görmek

Rüyada Cübbe Görmek
20 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.209 kez okundu.

Rüyada cübbe görmek uzun bir ömür sahibi olacak kişiye iyi bir kadınla evlenmeye, iyiye ve güzele yorumlanır. Boyanmış ise alacağı kadın seven ve sevilen bir kişi olacak demektir. Kumaşı pamukluysa dinine bağlı bir kişi olduğunuza delalettir. Yaz mevsiminde giyildi ise kişinin borçlanması veya hastalanması söz konusu olabilir. Bu durumlardan dolayı üzüntü ve keder yaşanmasına işarettir. Eğer kış mevsiminde giyiliyor ise mutluluk dolu bir hayata ve zenginliğe yorum yapılır. Bundan dolayı da kişi mutlu ve sevinç dolu bir hayata doğru ilerleyecek demektir. Böyle bir rüyada kişinin yaşamına neşe ve ferahlık hakim olur.

Rüyada Cübbe Giymek

Genellikle dindarlığa yorumlanmaktadır. Yeşil ise Allah’ın rızasına nail olmuş demektir. Fakat rüya sahibi rüyasında siyah görmüşse o kişi namaz ve ibadetlerini aksatıyor demektir ve tövbe etmesi gerektiği işaret edilir. Rüya gören kişi rüyasında bir başkasına giydiriyor ise yaşadığı yerdeki insanların onu dindar bir kimse olarak gördüğü şeklinde yorumlanır. Bir kişinin peşi sıra bir takım insanların yürüdüğünü görmesi ise o kişinin Allah yolunda olduğu ve din konusunda iyi yolda olduğuna işarettir. Rüya sahibi kendisini içinde gördü ise ve yeni ise iftira tehlikesi var demek eski ise sıkıntılı olduğuna işaret edilmektedir.

Rüyada Cübbeli Hoca Görmek

Zenginliği ifade eder iken rüya sahibi için hem mal varlığı anlamında zenginliği hem de manevi anlamdaki zenginliği işaret etmektedir. Sizler her işinize pozitif bir enerji ile yaklaşıyor olmanızın verdiği başarı ve mutluluk ile de her elinizi atmış olduğunuz işlerde birinci olmadan da geri dönmüyorsunuz. Eğer bu rüya sahibi bekar olan bir erkek ise bir yandan da kendi için oldukça hayırlı olan eşi gösterir iken bekar bayan için de aynısını göstermektedir. Rüya sahipleri kendilerini sadece iyiliğe adamış olan insanlar olmalarından dolayı bazı kıskanç insanların iftiralarına da bu ara uğramaları da söz konusu olabilir. Fakat çevrenizde yer alan herkes tarafından tanınıyor ve seviliyor olmanızdan dolayı da sizleri yine yenemeyecekler ve başarınıza asla kimse engel olamayacak.

Rüyada Beyaz Cübbe Görmek

Başarı ve iyi niyeti simgelerken hala eğitimine devam eden biri olduğunu gösterir iken eğitiminin her alanında en iyi yerlere gelecek olduğunu da göstermektedir. Çevrenizde sizlerin başarısından dolayı o kadar çok memnun olan insan var ki adeta baktıkları zaman göğüsleri kabarıyor ve iftihar ediyorlar da denilebilir. Sizlerin eğitim alanında daha çok sağlık ve hukuk alanında ilgileniyor ya da ilgilenmeyi düşünüyor olmanızın yanı sıra eğer istekleriniz doğrultusunda ilerler iseniz de alanınızda sizler ile yarışmakta olan herkesin de kolay bir şekilde önüne geçebilecek olduğunuzu gösterir iken başarının tek anlamı olduğunuzu da ifade etmektedir.

Rüyada Sarık Görmek

Genellikle rüya sahibi için hayırlara vesile gibi görünüyor olsa da bazen de şerlere de delalet olduğunu da göstermektedir. Bu rüya daha çok kişinin karakterine göre farklı anlamlar ile kazanır iken her an iyi niyetli olan insanlar için her daim başarıyı içerisinde fitne ve kin ile yaşıyor olan insanlar için de daha çok şeri ifade etmektedir. Bu duyguları tam anlamı ile içerisinde barındırıyor olan kişiler arasında yer almanızdan dolayı kalbinizin temizliği sadece yüzünüze de değil işlerinize ve aile hayatlarınıza da tam anlamı ile yansıyacak olmasından dolayı herkesin kıskanacakları bir hayata sahip olacaksınız. Sizler sahip olduğunuz başarıyı sadece kalbinizdeki temizlik ve çalışkan olan yapınıza borçlu olmanızın yanı sıra bu durumdan da oldukça rahatsız olarak bir hayli kıskanıyor olan insanlar da çevrenizde oldukça fazla bulunmaktadır.

Rüyada Cübbeli Birini Görmek

Her ne kadar hayırlı gibi görünüyor olsa da sizler rüyanızda kendinizi cübbe giyen kişinin karşısında olduğunuzu da görüyor iseniz bu da sizlerin mahkeme gibi hayatınızı oldukça etkileyecek olan olaylar ile de karşı karşıya gelmenizin an olduğunu ifade etmektedir. Sizler her ne kadar istemeden yaptığınızı söyleseniz bile sonuçların buralara kadar geleceğini asla tahmin etmeden karşınızda yer alan kişiye bilerek ve isteyerek zarar verecek olduğunuz dönemin sonuçlarını da göstermektedir. Sadece öfkelere yenik düşmek yerine biraz daha mantığınız ile ilerlemeniz gereken bu zaman diliminin sizlerden yana olması amacı ile de biraz çaba sarf etmeniz gerekmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git