Rüyada Cübbe Giymek

Rüyada Cübbe Giymek
22 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 396 kez okundu.

Rüyada cübbe giymek genellik ile rüya sahibi için hayırlara vesile gibi görünüyor olsa da bazen de şerlere de delalet olduğunu da göstermektedir. Bu rüya daha çok kişinin karakterine göre farklı anlamlar ile kazanır iken her an iyi niyetli olan insanlar için her daim başarıyı içerisinde fitne ve kin ile yaşıyor olan insanlar için de daha çok şeri ifade etmektedir. Bu duyguları tam anlamı ile içerisinde barındırıyor olan kişiler arasında yer almanızdan dolayı kalbinizin temizliği sadece yüzünüze de değil işlerinize ve aile hayatlarınıza da tam anlamı ile yansıyacak olmasından dolayı herkesin kıskanacakları bir hayata sahip olacaksınız. Sizler sahip olduğunuz başarıyı sadece kalbinizdeki temizlik ve çalışkan olan yapınıza borçlu olmanızın yanı sıra bu durumdan da oldukça rahatsız olarak bir hayli kıskanıyor olan insanlar da çevrenizde oldukça fazla bulunmaktadır.

Rüyada Cübbe Giymek Görmek Ne Anlama Gelir?rüyada cübbe giydiğini görmek

Rüyada cübbe giymek her ne kadar hayırlı gibi görünüyor olsa da sizler rüyanızda kendinizi cübbe giyen kişinin karşısında olduğunuzu da görüyor iseniz bu da sizlerin mahkeme gibi hayatınızı oldukça etkileyecek olan olaylar ile de karşı karşıya gelmenizin an olduğunu ifade etmektedir. Sizler her ne kadar istemeden yaptığınızı söyleseniz bile sonuçların buralara kadar geleceğini asla tahmin etmeden karşınızda yer alan kişiye bilerek ve isteyerek zarar verecek olduğunuz dönemin sonuçlarını da göstermektedir. Sadece öfkelere yenik düşmek yerine biraz daha mantığınız ile ilerlemeniz gereken bu zaman diliminin sizlerden yana olması amacı ile de biraz çaba sarf etmeniz gerekmektedir.

Rüyada Cübbe Giymek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada cübbe giymek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git