Rüyada Cinayet İşlemek

Rüyada Cinayet İşlemek
26 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 926 kez okundu.

Rüyada cinayet işlemek, rüya sahibinin psikolojik olarak bir hayli yorgunluk içerisinde olduğunu ve bundan kurtulmak için de kendini yalnızlığa bırakması gerektiği zaman dilimini ifade etmektedir. Eğer kendinizi bu ara kötü hissediyor ve kendiniz için bir şeyler yapmak istiyor iseniz herkesten uzak bir yere giderek kafanızı dinlemek için vakit ayırmalı ve kendinize gelmelisiniz. Bu zamanı kendinize ayırıp sonuçlarını görmeye başladığınız zaman da iyi ki diye şükür edecek olduğunuz bu zaman dilimi sizler için olumlu olan yönde ilerlemek için sizleri beklemektedir. Bunu yaptıktan sonra fark edeceksiniz ki boştan olmayan şeyleri kendinize dert ediyor ve herkes tarafından oldukça çok seviliyor olan biri olduğunuzu da göreceksiniz. Tek sorun kendinize zaman ayırmadığınız olduğunu anlayacak ve artık hayatınızda her şeyi yoluna sokacak ve kendi katiliniz kendiniz artık olmayacaksınız.

Rüyada Sevdiğin Birini Öldürmek

Kişiyi bir hayli hayal kırıklığına uğratmış olduğuna da işaret etmektedir. Eğer bunu kısa bir süre içerisinde fark ederseniz de hem karşınızda olan kişinin gönlünü almanız daha kolay olacak hem de ilişkileriniz zedelenmeden geri eski haline dönmüş olacak. Her şeyin sizlerin gücü ile bozulup sizin eli ile tekrar düzelecek olduğunu öğrenecek olduğunuz bu zaman sizler için en güzel şeyleri de kendi ile beraberinde getirecek olduğunu da bilmelisiniz.

Rüyada Cinayet İşlediğini Duymak

Rüya sahibinin çok seviyor olduğu bir komşusunun evine hırsız girebilme ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu göstermektedir. Bu zaman dilimleri içerisinde komşunuzun evini daha iyi koruması için ona yardımcı olmanız gerekmektedir. Eğer hırsızlık başına gelmiş ise de sizlerden ham maddi hem de manevi anlamda bir destek de beklemektedir. Çünkü kendisi maddi anlamda kayıplar yaşamasından dolayı bir hayli üzülüyor olmasından dolayı manevi desteğe de ihtiyaç duymaktadır. Sizlerin desteği ile kendini bir hayli toparlayacak olmasının yanı sıra bir de komşunuzun evi içerisinde yer alan bir genç kızın kalbinin kötü niyetli insanlar tarafından da çalınmak için fırsat kollanıyor olduğunu da göstermektedir. Bu durumda sizler gerekir ise bir abi ya da abla olarak onlara en doğru şekilde iyiyi ve doğruyu göstermeniz komşunuzun da işini bir hayli kolaylaştıracaktır.

Rüyada Namus Cinayeti İşlemek

Elinde olmayan durumlar ile çevresinde değer verdiği insanlara bir hayli zarar verecek olduğunu da göstermektedir. Hayatınız boyunca her daim ne kadar iyi bir insan olmak ve çevrenizde yer alan insanlar tarafından bir hayli sevilen ve sayılan bir insan olmak amacı ile çaba sarf ediyor olsanız bile yapmış olduğunuz bir hata ile kalpleri de oldukça fazlası ile kırmış olduğunu göreceksiniz. Sizlerin elleri arasından aniden kayıp gitmek üzere olan bu itibarınızı da korumak yine sizlerin elinde olmasından dolayı da hataları telefi etmek amacı ile de çaba sarf etmeniz gerekmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git