Rüyada Cin Görmek

Rüyada Cin Görmek
15 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 970 kez okundu.

Rüyada cin görmek, rüya sahibinin dünya ile ilgili olan bir iş ile bu ara oldukça hileli olan yollara başvuracak olduğunu göstermektedir. Hile ile elde edileceği düşünülen kazançların ne kadar yüksek olduğu düşünülüyor olsa bile bu işe hile bulaşmış olmasından dolayı tam tersine de dönmektedir. Hile ile kazanılan hiçbir kazanç kimseye fayda getirmeyecek olması ile birlikte bir de helal olan bir yol olmadığı için de rüya sahibinin elinde olan şeyleri de kayıp edeceğini de ifade etmektedir.

Hileli işleri gösterir iken bir de bunların yanı sıra, nas suresinin okunuyor olduğu da görülür ise sizlerin hileye bulaşmak için tam düşüncelere kapılmak üzere iken kendinizi bu düşüncelerden de bir hayli uzaklaştıracak olduğunuzu da göstermektedir. Nas suresi rüyanızda nasıl sizlerden uzaklaştırıyor ise bu durum ile sizler de hileli olan işleri bir anda kendinizden uzaklaştırmaya başlıyorsunuz. Konuşmak da olduğunuzu görür iseniz de çevrenizde oldukça etkiliyor olan birileri olduğunu ve sadece kötü yönlere çekmek için de çaba sarf eden biri olduğunu da gösterir iken bu arkadaşınız ya da tanıdığınızdan da kısa bir süre içerisinde kendinizi kurtarmanız gerektiğini de göstermektedir. Bu arkadaşınız ile görüşmeye devam eder iseniz de her anlamda kayıplar yaşayacak olduğunuz gibi ailenizin bile sizlere sırt çevirmesi gibi olayların da an meselesi olduğunu da göstermektedir.

Rüyada Cin Musallat Olması

Olumsuzluk, uğursuzluk ve şanssızlığın habercisidir. Hayatınızda son dönemde, en şanssız olduğunuz dönemde olduğunuzu bu rüya sizlere açıklamaktadır. Gerek iş hayatında, gerek sosyal hayatta, gerek aile yaşantınızda peşinizi bırakmayan olumsuz durumlar sizin izinizi sürmektedir. Bu süreçten yara almadan, etkilenmeden geçmek oldukça imkansızdır. Yakın gördüğünüz bu kişilerle ilgili, sizin hakkınızda duyduğunuz birkaç şey moralinizi bozacak, sevdiğiniz kişilerle aranızın bozulmasına neden olacaktır. Sizinle ilgili olumsuz düşüncelere sahip olan ve sizin başarınızı, kariyerinizi çekemeyen bu insanlar, rüyanızda cin ve şeytan figüründe size görünmektedir. Arkadaş çevrenizdeki bu kötü kişileri uzaklaştırmak da tamamen sizin kişiliğinizle ilgili bir durum olacaktır. Bu gücü kendinizde bulduğunuz an, size ve çevrenize zarar veren, hakkınızda ileri geri konuşan bu insanları çabucak hayatınızdan uzaklaştırarak daha mutlu ve daha pozitif bir hayatın kapıları sizlere açılacaktır.

Maddi kayıpların yaşanacağı bir dönemde olduğunuzun habercisidir. Son zamanlarda, ortaya çıkan, haberini alamadığınız borçlar, sonunda sizi bulacaktır. Yakın zamanda borçlarınız yüzünden, hakkınızda icra gibi durumlar yaşanabilir. Ancak bu olayın yaşanmasının sebebi, birine güvenmenizdir. Bu güvendiğiniz kişi arkanızdan öylesine bir iş çevirmiştir ki, sonunda böyle olumsuz sonuçlarla karşılaşmışsınız. Yakın zamanda, ailenizin ve dostlarınızın zor zamanınızda sizin elinizi tutmanız sayesinde, bu gibi zorlukları aşacak, borçlarınızı da kısa sürede ödeyeceksiniz.

Rüyada İnsan Kılığında Cin Görmek

Rüyada görülen insan kılığında cin ise maddi sıkıntılar yaşayacağınızın habercisidir. Maddi açıdan yapacağınız yatırımlar olumsuz sonuçlanacak, bir miktar para kaybedeceksiniz. Kayıplarınız sizi bir süre mutsuz edecek ve sıkıntıya sürükleyecektir. Ancak belli bir süre sonra, yavaş bir şekilde de olsa maddi kazançlarınızı kaybettiğiniz halde çevrenizden toplamaya başlayacak, maddi olarak destek göreceğiniz maaşınızda da bir artış yaşanacaktır. Bu sayede, sevinebilir, içiniz rahat bir şekilde gününüzü geçirebilirsiniz. Uzun bir zamandır beklediğiniz hayırlı haberlerin gelmeyeceğine delalettir. Bu iş konusunda, arkadaşlık konusunda bir haber olabilir, ancak beklediğiniz ve size çok iyi gelecek olan bu haberi maalesef duymak için zamanınız olmayacaktır. Hayırlı bir dönem içerisinden çıkıp, başınıza üç büyük olayın geleceği döneme girmiş bulunuyorsunuz. Ancak siz ne kadar çevrenizle birlik olur, yalnız olmazsanız kötülüklere karşı o kadar dik durmuş olur ve bu süreci de çabucak atlatmış olursunuz.

Arkadaş çevrenizden birisinin yapmış olduğu kötülüğe maruz kalacağının haberini vermektedir. Bu kişi, sizin çok sevdiğiniz ve güvendiğiniz bir kişi olabilir. Ancak; bu kişiye dikkat etmenizi öneririz. Çünkü bu kişi sizin yüzünüze gülüp arkanızdan iş çevirmektedir. Yakaladığınız an üzülmek yerine, bu rüyayı gördükten sonra, o kişiye karşı mesafenizi kesinlikle ayarlamalısınız. Daha mutlu olabilmek için, seçici olmakta fayda var.

Rüyada Cin Suresi Okumak

Hayırlı anlamlara gelmektedir. Başına gelecek kötülükleri, felaketleri uzaklaştırmış olur. Kalbinizde kimseye karşı kin olmaması, kimse hakkında kötü düşünmemeniz rüyanızda kendisini göstermiştir. Gerek metafizik varlıklara karşı gerek insanlara karşı, bunların gazabından, kötülüklerinden, felaketlerinden korunacağınızın haberini veren bu rüya sayesinde, kötülüklere, şere karşı bir kalkan oluşmaktadır. Bu kalkan sayesinde, sizin de kalbinizin temizliği ve iyi niyetiniz sayesinde bu kötülüklerden korunacaksınız. Hayatınızda bir süredir ters giden şeyler varsa, bu rüya vesilesiyle hepsi ortadan kalkacaktır. Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılar, ailevi problemler, arkadaşlarınızla yaşamış olduğunuz problemler kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşacak siz de iç huzuru sağlamış olacaksınız. Kalbinizdeki temiz ve iyi sesi dinleyerek, kötülüklere göğüs gererek daha huzurlu ve mutlu bir hayatın kapılarını aramaktasınız. Ayrıca fitne, fesat, kötü düşünceler gibi düşüncelerinizin olmadığını göstermektedir. İlahi varlığa inandığınızı, onun yolunda ilerlediğinizi, içinizde Yaradan aşkının yüce olmasını betimleyen bu rüya hayra yorumlanmaktadır.

Uzun zamandır beklediğiniz şehir dışı bir yolculuğun yakın zamanda gerçekleşeceğinin habercisidir. Şehir dışı ziyareti epeydir kafanızda var olan bir düşüncedir. Bu engellerden kurtularak, uzun zamandır hayalini kurduğunuz bu planı artık hayata geçirmek için önünüzde hiçbir engelin kalmadığını sizlerle paylaşabiliriz. Huzurlu, bol bereketli, şanslı uzun zamanlar sizinle olacak, kısmet açısından da bolluk göreceğiniz bir dönemin kapısı size kadar aralanmış olacaktır.

Rüyada Cin Evi Görmek

Hanenizden birisinin büyük bir sağlık problemi yaşayacağının belirtisidir. Bu sağlık problemi fiziksel bir rahatsızlık olurken psikolojik bir rahatsızlık da olabilir. Hanenizdeki bu kişi erkektir. Abiniz, kardeşiniz ya da babanızın başına gelecek olan bu sağlık problemi, haneyi büyük bir zorluğa ve üzüntüye bırakacaktır. Bu rahatsızlık 4 vakte kadar kendini gösterecektir. Hanenizde bu sağlık problemi yaşayan kişiye destek olmalı, ona her zaman daha mutlu hissettirilmesi sağlanmalıdır. Bu sağlık sorununu mutlaka bir destek alarak çözmeniz gerekecek. Hanenizde başlayan maddi sıkıntılara bir de hastalık eklenince aile üyeleri arasında zorlu bir süreç yaşanabilir. Bu süreci en hafif düzeyde aşabilmek için, akrabanızdan ya da sevdiğiniz arkadaşlarınızdan büyük bir destek görecek olgunluğa ve saygınlığa sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu destekle birlikte, ailenizde sağlık problemi yaşayan erkek birey için çözüm süreci ve tedavi süreci başlayacaktır. Bu durum sonrasında siz de çevrenizde ne kadar sevildiğinizi, ailenizin değerini anlayacak ve bir daha ailenize karşı sesinizi bile yükseltmeyecek bağlılığa kavuşacaksınız. Ancak bu hastalık sürecinde aile üyenizin her daim yanında olmalı ona moral anlamında destek olmalısınız.

Hanenizde küçük bir hırsızlık olayı yaşanacağının habercisidir. Evinizde bir kolye, küpe ya da cüzdanınızdan bir miktar para kaybolacaktır. Bu rüyayı gördükten sonra ilk 3 gün evinize giren herkese dikkat etmenizi öneririz.

Rüyada Cin Sesi Duymak

Kötü olarak yorumlanmaktadır. Erkek sesiyse; yakınlarınızdaki bir erkekten kötü bir haber alacağınızın ya da yakınlarınızın içerisinde olan bu erkekle büyük bir kavgaya, tartışmaya tutulacağınızın haberi vardır. Erkek arkadaşınızla; küçük ve basit olan bir konu içerisinde anlaşamamanız sizin de canınızı sıkacak. 3 vakit içerisinde başınıza bir erkek tanıdığınız tarafından kötü bir olay gelecektir. Ancak bu olayın etkisi çok fazla sürmeyecektir. Çok kısa bir süre içerisinde; problemi karşılıklı olarak çözecek ve o erkek arkadaşınızla kaldığınız yerden arkadaşlığınıza devam edeceksiniz. Partneriniz tarafından aldatılıyor olabilirsiniz. Hayatınızda olan bir kadın tarafından kötü bir şekilde anıldığınıza ve arkanızdan yanlış bir şekilde dedikodunuzun döndüğünü sizlere söyleyebiliriz. Çevrenizde olup biten olumsuz şeylerin kulağınıza geleceğinin habercisidir. Bu rüya sayesinde; rüyanın ertesi günü, yakın çevrenizle ilgili çok değişik şeyler öğrenecek ve şok olacaksınız. Bu gelişmelerin ışığı altında; kendinizi daha iyi hissetmeniz için bu durumu arkadaşlarınızla paylaşıp, doğruluğunu mutlaka sorgulamalısınız. Arkadaşlarınızdan birisinin, sizin hakkınızda kötü şekilde düşüncelere sahip olduğunu duyacaksınız. Ayrıca borçlu olduğunuz birisinin şu sıralar çok sıkıştığı ve sizin de ona borç vermenizin vaktinin gelip geçtiğini bile size söyleyebiliriz. Bizden söylemesi.

Rüyada Cin ve Ateş Görmek

Kötü olarak yorumlanır. Hayatta yakalamış olduğunuz başarıların, kariyerin bir anda uçup gideceğinin habercisidir. Başarılarınız ve kariyeriniz, hiç beklemediğiniz bir anda sonlanacak ve mutsuz bir hayatın, karamsar bir geleceğin kapıları size açılacak. Bu durum sonrasında; kendinizi oldukça kötü hissedecek, karamsar düşüncelere kapılacaksınız. Uzun zamandır güzel gelecek planladığınız hayatınız bir anda tepe takla olacak siz de duruma şaşırıp kalacaksınız. Bu süreci atlatabilmek için, çevrenizden göreceğiniz desteklerin yüksek seviyede olması gerekmektedir. Eğer, sağlam dostluklar ve sağlam aile bağlarınız varsa, yakın zamanda bu süreci atlatacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Hanenizde yeni doğmuş ya da yeni doğacak bir bebek olduğunun habercisidir. Bu rüyanın anlamı ise; bu bebek kız bebekse sağlık alanında bir problem yaşayacağı ancak kısa bir süre sonra düzeleceği bilgisi mevcuttur. Bebek erkekse; hayırlı ve kısmetli bir bebek olduğunu da sizlerle paylaşabiliriz.

Maddi kayıpların yaşanacağının habercisidir. Şu sıralar paraya ihtiyacınız olduğu dönemde maalesef büyük kayıplar yaşayarak, hayatınızdaki düzen tamamen karışacaktır. Yakın arkadaşlarınızdan, ailenizden ya da çevrenizden alacağınız bir miktar borçlarla, hayatınızı düzene sokabileceksiniz. Ayrıca hayırlı olmayan, yalan dolan içeren bir işe girişeceğinizin habercisidir. Bu konuda dikkatli olmalı, ailenizin sözünden çıkmamalısınız.

Rüyada Cin Eli Görmek

Hayırsız işlere giriştiğinizin habercisi durumundadır. Bu hayırsız işler size ve sevdiklerinize olumsuz sonuçlarla geri dönebilir. Bu sebeple, bu işi yaptığınız kişilerden uzak durarak işe tam olarak başlamadan bu işi ve arkadaşlık ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Bu sizin faydanıza olacak ve kendinizi çevrenizi daha iyi hissettirilmesine de yardımcı olacaktır. Yardım isteyen bir yakınınız olduğunu göstermektedir. Bu kişi sizden daha önceden de yardım istemiş fakat siz ciddiye almamışsınız. Ancak bu kişiye yardım etmeniz, maddi gelirlerinizin daha da bereketli olmasını sağlayacak, vicdanınızı rahatlatacak ve yardımlaşma konusunda gereken hassasiyeti göstermeniz sebebiyle daha mutlu ve üretken bir hayat sürdürmüş olacaksınız. 2 vakte kadar, yardım isteyen kişi ya da kişilere yardım etmesi bir borç gibidir. Eğer bu sorumluluğu yerine zamanında getirirseniz, mükafatlandırılacaksınız.

Bir yakınınızın bir sağlık problemi yaşayacağının habercisidir. Bu sağlık problemi kalp ya da boyunla ilgili bir problemdir. Bu yakınınızın bu sağlık problemini atlattığı süreçte ona destek olmanız, onun yanında olmanız, ona moral vermeniz ona uzatacağınız en güzel ve en özel yardım eli olacaktır. Simsiyah bir el ise; geleceğinizle ilgili yaşayacağınız kötü olaylar olacağının simgesidir. Ancak el beyaz ya da normal bir el ise, geleceğinizle ilgili kariyerinizle ilgili güzel gelişmelerin olduğunu söyleyebiliriz.

Rüyada Cinle Konuşmak

Yalnız kaldığınız şu dönemlerde ruh sağlığınızın olumsuz olarak etkilendiği anlamına gelmektedir. Olumsuz zamanlar hissettiren bu rüya, sizin hayatınızı da etkileyecektir. Cinle konuştuğunu gören kişi, maddi anlamda kayıplar yaşayacaktır. Maddi kayıplar, hayatınızı olumsuz bir süreç içerisine sokacaktır. Tam da borçlarınız olduğu şu dönemde, zorunlu olarak ödemeniz gereken miktarları ödeyemeyecek duruma gelebilirsiniz. Maaşınızdan yapılan kesintiler, borç verdiğiniz kişiden ya da kişilerden geri dönmeyecek, siz de zorlu bir süreç yaşayacaksınız. Eğer sağlam arkadaşlıklarınız var ise, eşinizden dostunuzdan alabileceğiniz borç paralar mevcut gözükmektedir. Bu sayede ne kadar değerli olduğunuzu ve sevildiğinizi bilerek, arkadaşlıklarınızı güçlü tutmakta fayda var. Faydasını göreceğiniz güzel dostluklar, sizi karanlık dönemler yaşadığınız dönemden çekip kurtaracaktır.

Arkadaş çevrenizden bir kişiyle çözemeyeceğiniz sorunlar yaşayacağınızın habercisidir. Bu kişiyle, büyük bir tartışmaya gireceksiniz ve aranızda fikir ayrılıkları ortaya çıkacaktır. Uzlaşmaya varamayacağınızı belirterek, sakin bir şekilde olayı karşılamak yerine, hakkınızı savunmalı, haksız olduğunuzu size ima edenlere karşı kendinizi savunmalısınız. Bu durumdan sonra, arkadaşlığınız bitebilir, o kişiyi hayatınızdan da çıkarabilirsiniz. Kendi içinizde çözemediğiniz problemlerin olduğuna işaret etmektedir. Yaşadığınız büyük problemlerin etkisini azaltmak için, karanlık duygular yaşadığınız şu dönemden 3 vakte kadar sıyrılabilir, huzurlu günler geçirebilirsiniz. Bu durum da sadece sağlam arkadaşlıklardan ve kafanızı dağıtacağınız etkinlikler yapmaktan geçecektir.

Rüyada Cin ve Kan Görmek

Yakın bir arkadaşınızla ciddi bir kavgaya dahil olacağınızın habercisidir. Haksızlığa uğradığınız bir durum yaşayacağınız, haksızlıklar karşısında güçsüz kalacağınızı, karşı taraf tarafından olumsuz bir sürece gireceğinizi, bu süreçte büyük bir boşluk ve mutsuzluk yaşayacağınızın habercisidir. Olumsuz süreç yaşayacağınız bu kişi, çevrenizde beklemediğiniz kişi olacaktır. Şaşırıp kalacağınız durumlar yaşayacak, gözlerinizle ve kulaklarınızla inanamayacağınız konuşmalara şahit olacaksınız. Bu olay sonrasında da sözsel olarak bir tartışmaya düşeceksiniz. Yoğun geçen bu tartışma, sizi ve hayatınızı olumsuz bir şekilde etkileyecektir. Ancak sabrınız ve sakinliğinizle aşamayacağınız engeller kalmayacak.

Şanssız bir döneme girdiğinizi göstermektedir. İş konusunda ve arkadaşlık konusunda zorlu dönemler yaşayacaksınız. İş konusunda yaşayacağınız olumsuz şeyler, uzun zamandır haber beklediğiniz bir iş başvurusu olumsuz sonuçlanacaktır. Bu sebeple, büyük bir mutsuzluğa uğrayacaksınız. Arkadaşlık konusunda da, haksızlıklara uğrayacağınızın haberi bu rüyada saklıdır. Arkadaşlarınız arasında kalacağınız çeşitli konular yaşayacaksınız. Hayatınızda belki de arkadaş konusunda en çok zorluklarla bu dönemde karşılaşacaksınız. Ancak unutmayın ki bu haksızlıklar ve olumsuz durumlar sayesinde, arkadaşlarınızın farkına varacaksınız. Daha güvendiğiniz, sevdiğiniz arkadaşların ayrımına şu zamanlarda varacaksınız. Bu vesileyle, gerçek dostluklarınızı görecek, sırtınızı yaslayacağınız arkadaşlarınızın olduğunun farkına vararak daha mutlu olacağınız bir döneme de yaklaşık olarak 3 vakte kadar girmiş olacaksınız.

Rüyada İçinden Cin Çıkması

Yaşayacağınız olumsuzlukların habercisidir. Ya maddi açıdan boşluğa düşeceğiniz bir döneme girdiğinizi ya da arkadaşlık sorunları yaşayacağınız bir döneme girdiğinizi simgelemektedir. Maddi açıdan yaşayacağınız zorluklardan ilki; maaşınızda yaşadığınız gecikmeler ya da kesintiler olabilir. Şu sıralar tam da borcunuzu ödemeniz gereken zaman olduğu için paraya ihtiyacınız var. Ancak maddi sıkışıklığınız yüzünden bu borcu ödeyemez duruma geleceksiniz. Maddi açıdan yaşayacağınız zorluklardan diğeri ise; alacaklı olduğunuz kişilerden yakın zamanda bir destek göremeyeceksiniz. Bu kişilerin takibini sürdürerek, borç verdiğiniz maddi kazançları toplayabilir, maddi kazançlarınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca hayırsız işlerin size yaklaştığının habercisidir. Bu hayırsız işler; sizin hayatınızı etkileyecektir. Bundan uzak durarak, vicdanınızla hareket ederek, olumsuz durumlardan uzaklaşabilirsiniz.

Olumlu anlamlara da çıkabilmektedir. Özellikle yaşayacağınız sağlıklı, görkemli, bol kazançlı ve şanslı dönemler olduğunu size göstermektedir. Siz de bu dönemlerin içerisinde yaşayarak mutlu olabilir, sevdiğiniz kişiyle karşılaşabilir, hem maddi hem de manevi açıdan bereketli dönemler yaşayacağınız en güzel döneme adım atmış olabilirsiniz. Gözlerinizi kapattığınızda bile ayağınızı yerden kesecek mutluluğa çok yaklaşmışsınız. Huzurlu günlerle birlikte olabilir, siz de artık mutsuzlukları bir kenara atıp mutlu anların bekçisi olabilirsiniz. Şans, bereket, bolluk anlamına gelmektedir. Bu rüyadan sonra birkaç kişiye hem maddi hem de manevi olarak yardım ederseniz daha bereketli zamanlar sizlerle olacak.

Rüyada Cin Ailesi Görmek

Uzun zamandır üzerinizde dolaşan şanssızlık ve uğursuzluğun bir süre daha devam edeceğinin habercisidir. Bu yaşadığınız olumsuzluklar; sizin hem iş hayatınızı, hem sosyal hayatınızı olumsuz etkilemişe benzemektedir. Bazen; evet bu tam böyle olacak dediğiniz anda, dediklerinizin, dilediklerinizin tam tersi şeyler olmaktadır. Hayatınızın alt üst olması çok yakındır. Bu alt üst olmuş hayatınızı toplamanız uzun bir zaman dilimi alacaktır. Sizin sabrınız ve sükûnetinizle bu kötü zamanlar belli bir süre sonra atlatılacaktır. Birlikte olmak, sevdiklerinizden destek almak, iman gücünüzü yüksek tutmak, her şeye şükretmek, dualar etmek ve okumak sayesinde, zor günlerin altından kalkacak, tepetakla olan hayatınızın getirmiş olduğu olumsuz durumlar da etkisini yitirecektir.

Ailenizden bir üyenin sağlık problemi yaşayacağının habercisidir. Bu kişi, ölümcül bir hastalığın pençesinde olabilmekle birlikte, uzun süren, etkisi ağır olan bir rahatsızlığı yaşayacağınızın da habercisi olabilmektedir. Siz de, bu olumsuz rüyanın etkisini üzerinizde hissedecek, 3 vakte kadar gelecek bu haberi, bütün olarak ailece, üzüntüyle karşılayacaksınız. Son olarak, uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir arsa ya da ev planı varsa, bu haberin gerçekleşmeyeceğini, maddi kayıplar sebebiyle o evi alamayacağınızın habercisi durumundadır. Birkaç yıla kadar var olan arsa ya da konut hayallerinizi ertelemenizi, yoksa alacağınız ev ya da arsa sizin için hayırlı olmayacaktır.

Rüyada Cin Adı Duymak

Hayatınızda olumsuz gelişmeler yaşanacağının belirtisidir. Bu olumsuz gelişmeler, hiç beklemediğiniz bir kişi tarafından size yaşatılacaktır. Bu kişi, adını bildiğiniz, dost sandığınız biridir. Rüyanızda duyacağınız cin adı sayesinde, siz de bu kişinin kim olduğunu öğrenecek, yaşadığınız bunca olumsuz durumun hesabını sorabileceksiniz. İçinizi rahat tutun, rüya sayesinde, arkadaşlığınızı kesecek ve size zarar vermesini daha erken bir şekilde engellemiş olacaksınız. Gözünüzü dört açmanız, sabır göstermeniz, yaşadığınız kötü olaylara karşı güçlü bir durumda olmanız gereken şu 3 vakitte, o kişiyi öğrenerek, daha sonra da hayatınızdan çıkartarak, mutlu günlerin kapısını aralamaya hak kazanmış olacaksınız. Bizden söylemesi.

Uzun zamandır beklediğiniz maddi kazancın gerçekleşmesi için daha fazla zaman beklemeniz gerektiğinin habercisidir. Bu rüya sayesinde; alacaklı olduğunuz kişilerin adını duyarak, size hatırlatma yapılmasını sağlayarak, maddi kazançlarınızı yavaş yavaş da olsa adım adım bir şekilde toplamaya başlayacağınızın habercisi durumundadır. Maddi kazanç beklentileriniz, başınıza olumsuz durumlar geldikten hemen sonra, hayatınızın en karanlık hissettiğiniz döneminden sonra size aydınlık olarak gelecek, sizi maddi zorluktan kurtaracaktır. Bu güzel haber sayesinde, daha fazla sabretmeli, daha çok beklemeli ve hayatta yaşadığınız her şeye karşı güçlü kalmayı öğrenmelisiniz. Bunları gerçekleştirdikten sonra zaten güzel adımlar size kendiliğinden gelecektir. Bizden söylemesi.

Rüyada Zararsız Cin Görmek

Sizden uzun zamandan beri gizlenen beri sırrı yakın bir süre içinde öğreneceğinize, iş hayatınız da büyük ilerlemek göstererek kısa süre de lider bir konuma yükseleceğinize, yakın zamanda zararsız sonuçlanan küçük bir kazaya işaret eder. Sizden uzun zamandan beri gizlenen önemli bir olayı hiç beklemediğiniz bir anda kulak misafiri olarak öğreneceğiniz anlamını taşır. Bu sırrı öğrendikten sonra da fevri davranmamanız gerektiğine işaret eder.

Temiz bir zarf içinde hayırlı bir haber alacağınızı, bu haberin sizi ve ailenizi çok mutlu edeceğini, sıkıntıların size zarar vermeden kolayca kaybolup gideceğini , hiç beklemediğiniz bir anda şer gibi görünen bir olayın hayır anlamına geleceğini gösterir. Rüyayı gören kişinin kalbinin temiz ve saf olduğuna, karşısına çıkan kişilerin de iyi niyetli kişiler olacağına, zararlı gibi görünen bir olaydan bile hayırlı bir sonuç olacağına işaret eder. Kısa süre içinde sevindirici ve şaşırtıcı hayırlı haberler alacağınızı gösterir. Toplum içinde lider ve olaylara yön veren bir konuma gelebilirsiniz.

Rüyada Cin Çarpması

Rüya sahibi için büyü ve fakirlik gibi olayları delalet etmektedir. Büyü ile rüya sahibinin hayatında her yolunda gidiyor olan ne var ise tam tersine dönerek de farklılıkları ile çöküş yaşayacak olduğunu göstermektedir. Sizler her ne kadar zengin olan bireyler olur iseniz olun hayatınızda olan bu aksilikler sayesinde hem maddi anlamda büyük bir fakirlik yaşayacak olur iken bir de sevgi anlamında da oldukça fakir olacağınız zaman diliminin de sizlerin kapısını çalacak olduğunu göstermektedir.

Büyü ve fakirliği gösterirken bir de rüyada başka birini çarptığını görmek de sizlerin düşmanınız olduğunu da göstermektedir. Her ne kadar iyi niyetli gibi görünüyor biri olsanız bile içinizde olan kin ve nefret duygularının oldukça ağır basmalarından dolayı kendinize düşman edinmiş kişilerin olduğunu da işaret etmektedir. Ayetel Kürsi okumak da etrafınıza oldukça yolunda gitmeyen kötü olaylar olmasına rağmen sizler sabır ve iyi niyetiniz ile de her şeyin üstesinden gelecek kadar güçlü bireyler olduğunu da göstermektedir. Konuştuğunu görmek de sizler sadece her olayı konuşarak hiçbir çaba sarf etmeden de halledebilecek olduğunuza olan inancınız ile çok şey kayıp etmeye başlayacak olduğunuzu da ifade etmektedir. Sevdiğiniz birine cin çarpması görmek de sizlerin o kişiyi her ne kadar seviyorum deseniz bile sadece diliniz ile söylediğinizi ve aslında gerçek anlamında o kişiyi sevmiyor olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada Kardeşine Cin Musallat Olması

İki şekilde yorumlanır. İlk olarak niyetinin düşmanca olup olmadığına karar verilmelidir. Bunun için rüyada sizde oluşturduğu hisse bakmalısınız. Zarar verme eğiliminde değilse ve yine de yanından ayrılmıyorsa hayra işarettir. Zira kardeşiniz erkek, cin dişi ise dünyevi bir getiri, ikisi aynı cinsiyette ise ahiretine bir getiri anlamına gelir. Bu getiri dünyevi olarak; maddi kazanç, mevki olarak yükselme olabileceği gibi arkadaşlık ve aşk hayatı gibi manevi getirileri de temsil edebilir. Kardeşiniz ile beraber uyuyorsa; haber verilmiş olan bu kazanç uzak gelecektedir. İkisi de uyanık ve iş birliği içindeyse kazanç kendini yakın bir tarihte gösterecektir. Fakat dikkat edilmesi gereken bir diğer husus; bu kazancı iyi değerlendirmek, taktir edilen değerince sadakasını dağıtmak ve kibre kapılmamaktır.

Rüyadaki yorumuna göre kötü niyetli olması birinin ahını almış ya da hak yemiş olmakla ilişkilendirilebilir. Fiziksel olarak zarar vermeye çalışıyorsa hakkı yenen kişi ya da kişiler sebebi ile kısmet kapanmasına işaret olur. Mücadele ediliyorsa yapıcı bir hamle ile, kırılan kişinin gönlü alınabilir, Fakat bir türlü galip gelinemiyorsa hatanın telafisinin zor olduğunun bir kanıtıdır. Zira kardeşinizin kırdığı ya da haksızlık ettiği kişi için adaletin sağlanmaması durumunda kısmetin kapanması devamlı olacaktır. Onu size karşı doldurmaya çalışıyorsa; siz ve kardeşinizin karar merci olduğunuz bir konuda bir adaletsizlik söz konusu olabilir. Kararlarınızı yeniden gözden geçirip, objektif olmaya gayret göstermelisiniz. Aynı zamanda vefat etmiş tanıdıklarınızın sizden dua istemesi anlamına da gelebilir. Mezar ziyaretlerinizi aksatmamanızda fayda var. Ölmüş yakınlarınızın ruhu için adak adayabilir, zekat verebilir ya da dua bağışlayabilirsiniz.

Rüyada Anneni Cin Olarak Görmek

Yakın zamanda bir akrabanız ya da arkadaşınız olan bir kadınla büyük bir tartışma içerisinde olacağınızın habercisidir. Bu kişiyle; maddi konuda ya da arkadaşlık konusunda yaşayacağınız tartışma sizin kısa bir süre de olsa hayatınızı etkileyecektir. Haksızlığa uğradığınız bu kişiden kaynaklanan hatalar sebebiyle siz de mutsuz olmaktasınız. Bunun için, çözüm olarak sunabileceğimiz şey haksızlıklara karşı kendinizi savunmanızdır. Haksızlıkları alt etmeniz; sizin kötülüğünüzü düşünen bu kadın için iyi bir savaş metodu olacaktır. Akrabanız ya da arkadaşınız olan bu kadın sizin başarılarınızı, çalışkanlığınızı, kişiliğinizi büyük ölçüde kıskanıyor. Bu kıskançlığın önüne geçebilmek, kendi gücünüzü ve iradenizi ortaya koyabilmek için, olayları mantığınızla çözmeli, sakin bir şekilde karşılamalı ve kendinize güvenerek bu haksızlıklara karşı cephe oluşturabilirsiniz.

Annenizle yaşayacağınız bir tartışma olacağına delalettir. Annenizle; ilişkileriniz ya da karakteriniz üzerinden bir konuda fikir ayrılıklarına düşecek sinirleneceksiniz. Ancak; siz her zaman annenizi dinlemeli, onun deneyiminden ve yaşından faydalanmalısınız. Annenizin sizin için en iyi kararları vereceğin asla ama asla unutmamalısınız. Annenizle yaşayacağınız bu tartışma, sizin sevginiz saygınız sonucunda tatlıya bağlanacaktır, içiniz rahat olsun. Maddi açıdan zorlu bir döneme girecektir. Bu yaşayacağı zorlukları, sağlam arkadaşlıklarından ve dostluklarından göreceği destekle aşacaktır. Bu sayede, arkadaşlığınızın değerini anlayacak kendinizi daha değerli hissedeceksiniz.

Rüyada Dişi Cin Görmek

Bir kadınla yaşayacağınız büyük bir problem olduğuna işaret etmektedir. Bu kadın akrabanız ya da bir arkadaşınız olabilir. Bu kişi karşısında haksızlığa uğradığınız noktalar olacaktır. Bu haksızlıkları yaşayacağınız zaman ise 3 vakittir. 3 vakte kadar arkadaşlık konusunda ya da maddi imkanlar konusunda haksızlığa uğrayacaksınız. Bu haksızlıklar karşısında o kişiyle uzlaşmaya varamayacaksınız. Bunun için; haksız olan o kişi tarafından çeşitli baskılara maruz kalabilir ancak bunu sabrınız, kendine olan güveniniz ve sükunetinizle aşabilecek düzeyde kararlılığa sahipsiniz. Siz kendinize olan inancınızı ve güveninizi kaybetmedikten sonra her şey kendiliğinden gelişecektir.

Arkanızdan konuşan bir arkadaşınız olduğunun habercisidir. Bu kişiyle çok yakın bir arkadaşlık kuruyor olabilirsiniz ancak bu kişiye dikkat etmeniz gerekmektedir. Gereken hassasiyeti gösterirseniz, o kişiden uzaklaşacak ve kendinize olan saygınlığınızı da korumuş olacaksınız. Çevrenizde gelişen bu olaylardan olumsuz etkilenmemek için gözlerinizi tamamıyla açmanız gerekmektedir. O kişinin; sizin hakkınızda, işinizle ya da başarınızla ilgili olumsuz düşünceleri var. Bu düşünceler sizin başarısız olduğunu göstermez aksine, kıskanıldığınızı göstermektedir. Bu kişiyle arkadaşlık ilişkilerinizi düzenli tutarsanız hiçbir zarar görmeyeceksiniz. Annenizle bir konuda uzlaşamadığınızın kanıtıdır. Annenizin kalbini kırmamanız gerektiğini hatırlatır, ona gereken ilgi ve sevgiyi göstermenizi öneririz. Annenizin haksız olduğunu düşünmemeli, aksine onun uyarılarına dikkat etmelisiniz. Bizden söylemesi.

Rüyada Sevgiliyi Cin Olarak Görmek

Pek hayırlı olmayan bir rüya analizi olarak yorumlanır. Sevgilinizin size karşı birkaç yanlışını yakalayacaksınız. Bu hatalar karşısında şok olacak, kandırıldığınızı öğreneceksiniz. Hayatın adil davranmadığı her konu için, hayatınızın dönüm noktası olacaktır sizler için. Sevgilinizin, sizi bazı konularda haksız bulması, hakaret etmesi, size yalan söylemesi ilişkinize ağır bir deprem etkisi yaratacaktır. Sevgilinizin gözü başkasında olabilir, size karşı davranışları da son günlerde farklılaşabilir. Unutmayın, sizi seven saygı gösteren ve bağlı olan bir insan asla böyle davranamaz. Karakteriniz, kişiliğiniz gereği bu yanlışları affettiğiniz sürece asla tam anlamıyla siz olamazsınız. Bunun için, bu kişiyi bu hataları yaparsa eğer, asla affetmeyin. Maddi konularda bir süreliğine de olsa boşluğa düşeceğinizi belirtir. Uzun zamandır birikimini yaptığınız kazançlarınızın, bir akrabanızın ya da aile üyenizin maddi paraya sıkışması durumu dahilinde, ona yardım için vereceğiniz üzere elinizde birikiminiz kalmayacaktır. Ancak yardım etmek, kötü günde sevdiklerinizin yanında olmak,o parayı ve size sonra gelecek olan paraları bereketlendirecek, yaşamınızı daha rahat bir şekilde geçirmenizi de sağlamış olacaktır.

Bazı konularda, iş arkadaşlarınıza haksızlık yaptığınızı gösterecektir. İş arkadaşlarınızın başarılarını kıskanıyor, bu süreci anlamlandırmak için hiçbir olumlu çaba göstermiyorsunuz. Unutmayın ki o arkadaşlarınız sizin hatalarınızı kapattı ve sizi daima başarılı gösterdi. Haksızlık görmek istemiyorsanız haksızlık etmemelisiniz.

Rüyada Cin Basması

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir planın gerçekleşmesi için engeller çıkacağının habercisidir. Bu planınızı uzun zamandır, sevdiklerinizle birlikte gerçekleştirmek için çeşitli hayaller kurmuşsunuz ancak, elinizde olmayan sebeplerden dolayı, bu hayalinizin önüne elinizde olmayan engeller çıkacaktır. Bu engelleri aşmak için uzun bir süreye ihtiyacınız vardır. Siz de sevdiklerinizle birlikte, kendinize olan inancınız ve güveniniz sayesinde problemleri aşacak, daha mutlu olacak ve planladığınız eylemi harekete geçirmek için en güçlü gücü içinizde bulacaksınız. Maddi imkansızlıklar içerisinde olacağınız bir döneme gireceğinizin habercisidir. Tam da paraya ihtiyacınız olduğu şu dönemde, elinizde olmayan sebeplerle, birkaç kişiye yapacağınız borç ödemesi sebebiyle, elinize maddi olarak sayılı bir şey kalmayacaktır. 2 vakte kadar toparlanma süreci yaşayacağınızı sizlere bildirebiliriz.

Bir kişiye karşı haksız bir tavır içinde olduğunuzu simgeler. Haksızlığa uğrattığınız bu kişinin kalbi büyük bir ölçüde kırılmışa benziyor. Yakın zamanda bu haksızlığı giderip kişiye kendinizi affettirmezseniz, o kişinin ahını alacak ve kötü olayları yaşamak için kendiniz adına bir zemin hazırlamış olacaksınız. Bu sebeple bir an önce o kişiye karşı kendinizi affettirmeli, vicdanınızı rahatlatmalı ve hayatınıza kaldığınız yerden devam etmelisiniz. Hanenizdeki bir üyenin, bir sağlık problemiyle karşılaşabileceğinin habercisidir. Bu sağlık problemi küçük bir sağlık problemidir. Aile üyelerinin birbirine kenetlenmesi ve desteklemesi sonucu çözüme kavuşacaktır.

Rüyada Cin Boğmak

Uzun zamandır yürütmüş olduğunuz bir ilişkinin son zamanlarını yaşamaktasınız. Bu rüya vesilesiyle bu ilişkinin artık sona ereceğini göreceksiniz. Bu ilişkiyle ilgili pek olumlu düşünceleriniz kalmamakta ancak hala içinizde vicdan ve bağlılık sebebiyle ilişkinizi sürdürmektesiniz. Ancak, sabrınız tükendiği vakit bitirme kararı almışsınız. İlişkinizi bitirmekle karşı tarafa oldukça büyük bir üzüntü yaşattığınız bu rüyada kendini göstermektedir. Yakın çevrenizden bir arkadaşınızla, bir kişi hakkında anlaşmazlıklara düşecek ve öfkeleneceksiniz. Bu arkadaşınız haklı olduğunu öne sürerek sizi bastırmaya çalışacaktır. Ancak siz kendinize olan güveniniz ve itibarınızla haksızlığın önüne geçecek ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Hastalığa işarettir. Sizin ya da 1.dereceden aile üyenizin küçük bir sağlık problemi yaşayacağı bu rüyada kendini göstermektedir. Bu hastalığı, moral desteğiyle ve sevgiyle aşmaya yardımcı olacaksınız. Kendinizi ya da karşınızdaki aile üyenizin bu hastalığı rahat ve kolay bir şekilde atlatmasına yardımcı olacaksınız. Ayrıca sizi kötü işlere itmeye çalışan biri olduğunun habercisidir. Bu rüya vesilesiyle çevrenizdeki bu kişinin farkına varacak, geçen zamanla ve mantığınızla birlikte bu kişinin sizi alet ettiği kötü işlerin tam başlangıcındayken farkına varacaksınız. Farkına vardığınız anda; bu kişiyi hayatınızdan çıkaracak ve daha mutlu, umutlu, gelecek dolu günlere el açmış olacak, bu kişiden de rahat bir şekilde, başınıza kötü şeyler gelmeden kurtulacaksınız.

Rüyada Cin Adının Geçmesi

Hayatınızda üç vakte kadar yaşayacağınız olumsuz olaylar olacağının haberini veren bir rüyadır. Bu rüya sayesinde; arkadaşlık ilişkilerinizde, aile ilişkilerinizde yaşayacağınız gelgitler, olumsuz durumlar, sizi de üç vakte kadar etkisi altına alacaktır. Siz, bu durumun üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sadece biraz inanmak ve sabretme dışında zamanın geçmesini beklemeli, yaşadığınız kötülükleri, haksızlıkları aşabileceğinizi düşünmeniz sayesinde çok yakın zamanda her şeyin üstesinden gelecek, huzurlu ve mutlu bir zaman dilimine adım atmış olacaksınız. Arkadaşlık ilişkilerinizde; arkadaşlarınızın kendi arasında dahil olduğu bir muhabbette sizin adınızın kötü bir şekilde anılması, dedikodu yapılması, hakkınızda konuşulması sizin kulağınıza geldiği an donup kalacaksınız. Bu kişiler tarafından konuşulduğunuza şaşırıp kalacaksınız. Ancak, yakın zamanda o kişiyle karşılaşacak, bu durumun hesabını soracak, daha mutlu ve daha huzurlu zamanların içerisinde yer alacaksınız. Şu sıralar en yakın sandığınız kişilere karşı gözlerinizi açın, onu fark etmeyi sağlayın. Fark ettiğiniz anda, o kişi tarafından haksızlığa uğradığınızı görecek, üstesinden gelmek için güçlü adımlar peşinde olacaksınız.

Maddi kayıplar yaşayacağınız dönemde olduğunuzu simgelemektedir. Maddi kayıpların, arkadaşlarınız, akrabalarınız tarafından haksızca el konulduğunu görecek, bu duruma sinirlenecek ancak elinizden bir şey de gelmeyecektir. Bu zamanı aşmak uzun bir süre gerektirmekle birlikte, sabır da gerektirmektedir. Maddi kayıplar yaşayacağınız dönemi, etkisi uzun sürerek atlatacaksınız. Uzunca bir zaman alacak ancak bir süre sonra çözüme kavuşturulacaktır.

Rüyada Cin Çıkarmak

Hayatınızda gereksiz öneme sahip olan insanlar olduğunu göstermektedir. Bu kişilere gereğinden fazla önem verip gereğinden fazla destek olmaktasınız. Ancak bu kişilere uzaktan bakınca, aslında hayatınızda hiçbir öneminin olmadığını görecek ve bu kişilerden uzaklaşacaksınız. Gereksiz kişiler, sizin sadece iyi anlarınızda yanınızdalardır. Bu kişiler de, siziz sadece mutlu olduğunuz, gezdiğini anlarınızda yanınızda olmakla, size karşı dostane bir tavır içerisine girmemekteler. Bu sebeple, bu kişilere dikkat etmeli, bu kişilerden gelecek zararların önüne geçebilmek için, yavaş bir şekilde bile olsa bu kişileri hayatınızdan çıkarmalısınız. Sizin her an yanınızda olmayacak bu insanlara göstermiş olduğunuz maddi manevi imkanlar bir süre sonra sizin aleyhinize sonuçlanacaktır. O yüzden bu kişileri hayatınızdan çıkararak sağlam adımlar atabilir, dost arkadaş ayrımını görebilirsiniz.

Uzun zamandır sizi etkisi altına alan bir kaos durum yaşadığınızı göstermektedir. Bu yaşadığınız karanlık durumu kendi başınıza atlatmak için yeterli güce sahip olamayabilirsiniz. Kendi başınıza kurtulmaya çalıştığınız bu karışık durum içinden çıkamayacağınız bir hal alacaktır. Bu durumu tek başınıza çözemeyeceksiniz. Bu yüzden boşuna tek başınıza kürek çekmeyin. Tek kolla kürek çekmenin çok bir yol kat ettiği görülmemiştir. Bunun için el birliğiyle sizi bu durumdan kurtaracak eş dostla birlikte hareket etmeyi ve onlardan yardım istemeyi tercih etmelisiniz. Bu sayede bu karanlık durum geçecek, dostlarınız ve yakınlarınız sayesinde ayağa kalkabileceksiniz.

Rüyada Cin Kılığında İnsan Görmek

Maddi konularda sıkıntılar yaşayacağınız bir döneme girdiğinizin habercisidir. Uzun zamandır maaşınız ya da elinize geçen paralar sayesinde gayet keyifli zamanlar geçirdiğiniz ortada olan bir durumdur. Ancak hiç beklemediğiniz anda gelen bir borç ya da vergi borcu sayesinde, zor günler geçirebilirsiniz. Elinizdeki bütün birikiminizi bu borç için kullanabilir, uzun bir zaman maddi darlık içerisinde yaşayabilirsiniz. Zamanında dikkat etmeyip ödemediğiniz bu borçlar, şu anda faizlenerek bu miktara ulaşmıştır. Sizi dara sokacak fazla miktardaki bu borç sayesinde, sevdikleriniz sizden uzaklaşabilir, bu sayede iyi ve kötü günde yanınızda olan, size destek olan kişilerin hangi niyetle yanınızda olduğunuzu da fark edebilirsiniz.

Arkadaşlarınız arasında olan birinin size karşı kötü konuştuğunu ifade etmektedir. Eğer bu kişi kadınsa, arkadaş çevrenizden bir kadın sizin başarılarınızı ve hayatınızda olan kişiyi çekememektedir. Bu durum sonrasında da sizi, çevrenize karşı kötü göstermek için de elinden geleni yapmaktadır. Eğer bu kişi erkekse, size maddi kayıplar yaşatacak, sizde isteyeceği bir miktar borç ile size verdiği sözü tutmayacak, sizi oldukça zor bir durumda bırakıp ortadan kaybolacaktır. Ayrıca evinizde bereketin kaybolduğunu, evinizde ve hanenizde üzerinizde gözler olduğunu göstermektedir. Birkaç kadının sizinle ilgili kıskanma durumu, çekememezlik durumu olduğu için, o gözlerin bereketsizliği de hanenize yansımıştır.

Rüyada Cin Görüp Ayetel Kürsi Okumak

Güçlükleri aşarak hak edilen mutluluğa, cefa çektikten sonra beklenilen hayra, cefa çektikten sonra elde edilen berekete, zahmetle birlikte ümit edilen itibarlı mevkiye yorulur. Kişinin çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu zafere, umudunu kestikten sonra hak edilen refaha, sıkıntıları aşarak kavuşulan toplu mala, cefa ile birlikte kazanılan rahatlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak istenilen ganimete, cefa çekerek düşlenilen şöhrete yorulur.

Zorluklara göğüs gererek ulaşılan şana, bir kişiden yardım isteyerek hasret duyulan sevince, hatalarının ardından düşlenilen helal kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak elde edinilen beceriye, uğraş vererek hayali kurulan rahata, sıkıntıya düşerek düşlenilen şöhrete yorulur. Duygusal yükü bulunan tanıdığı birinden kurtulmaya, zorluklarla mücadele ederek düşlediği daha iyi kazanca, duygusal yükü bulunan tanıdığından uzak durmaya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği yüksek kademeye, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu zafere ulaşılması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Cin Yakaladığını Görmek

Bireyin kuvvetle muhtemel, adil bir yönetici olacağına, ruhuna şifa olacağına, hayırlı bir ömre, geniş bir çevreye sahip olacağına, hukuk adamı olacağına, hayatta çok başarılı olacağına, sevgili ile mutlu bir geleceğe, sevince kavuşulacağına, eğitim hayatındaki başarıya, hayırlı şekilde öleceğine, komşularına destek olacağına, mutluluğa kavuşulacağına, huzura, aile içinde saadete erileceğine, iyi bir dost olacağına şeklinde anlama geldiği bildirilmiştir. Bir diğer yoruma göre de yaşlılığının da sağlıklı geçeceğine, garibanlara yardım edeceğine, yüksek mertebeye, hastalara yardım edeceğine, yüz güzelliğine şeklinde anlama geldiği bildirilmiştir. Kardeşleri ile arasına soğukluk gireceğine işten çıkarılacağına kalp kırıklıkları yaşadığına şeklinde anlama geldiği bildirilmiştir.

Ayrıca büyük makama yükseleceğine, yağmura, yetenekli bir kişiye, arzu edilen güce ermeye, feraha, bol şansa, vefakar eşe, verimli işler yapacağına, hoşgörülü yaşlı adama, kazançlı zamanlara, ticari kazancı yüksek işler yapacağına delalettir. Ender olarak da sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, dara düşmeye, rahatının bozulacağına, kederden kurtulamamaya, maddi zorluğa delalet eder. Bazı yorumcular şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı servete, sıkıntıları aşarak özlediği hünere, cefa çekerek ümit ettiği feraha, yardım alarak istediği iyi bir geleceğe yorulur.

Rüyada Cin Topluluğu Görmek

Hayırlı olmayan ve kötü şeyleri gösterecek olan bir rüya olarak yorumlanır. Arkadaş grubunuzda ya da akrabalarınız arasında, birkaç kişilik bir grubun sizin ve ailenizin üzerinde büyük kötü düşüncelere sahip olduğunun habercisi olarak yorumlanabilir. Ayrıca başınıza bir grup arkadaşınız ya da tanıdığınız tarafından kötü bir durumun yaşanacağının habercisidir. Bu kötülük yapan arkadaş çevreniz ve tanıdıklarınız, uzun zamandır hayatınızda olmayan kişilerdir. Bu kişiler; zamanınızı çalacak, hayatınızda yaşadığınız başarıları kıskanacak, sizin kariyer planlamanızı durdurmaya çalışacaktır. Bu ay içerisinde; yaşayacağınız arkadaşlık ilişkileri ya da maddi konular üzerine dikkatlerinizi yoğunlaştırmanızı isteriz. Bu dikkatinizi yoğunlaştırmanız sayesinde; bu kişilerin size olan kötü etkileri azalacak, sizin dürüstlüğünüz, kazanımlarınız sayesinde kötü zamanların etkisi geçecektir.

Maddi birikimlerinizin yakın zamanda ortadan kaybolacağının habercisidir. Maddi birikimleriniz, bir anda kaybolup gidecek, sizin de moraliniz bozulacaktır. Yakın sandığınız bir arkadaşınız ya da tanıdığınız sizin maddi birikiminize göz dikmiş uzaktan öylece bakıyor. Sizin davranışlarınız sabrınız sayesinde bu kişinin kim olduğunun ayrımına varabilir, daha rahat bir hayat sürebilecek duruma gelebilirsiniz. Ayrıca evinize giren bir arkadaşınız, evinize geldiği andan itibaren huzuru da yanında alıp gidecektir. Siz bu ayrımın farkına vararak, evinize gelen kişinin sorumluluğunu almayacak, size karşı olan kıskançlıklarını, kötü düşüncelerini etkisiz hale getirebilirsiniz.

Rüyada Cin Olduğunu Hissetmek

Hayatınızda yaşanan bazı gelişmelerin olumsuz anlamda size mutsuzluk duygusunu hissettirdiğini sizlere aktarabiliriz. Hissedilen bu durum size hayatınızda karşılaşacağınız maddi veya manevi yönden mutsuzlukları haber verebilir. Bin bir çaba ile biriktirdiğiniz maddi varlıkların elinizde bir anda uçtuğu hissi sizi kötü hissettirecektir. Cin olgusu laf içinde geçerken bile zaten insanın tüylerini ürpertmeye yetebilecekken rüyada bu durumla karşılaşmanın kötü bir şey olduğu zaten kaçınılmaz. Kişi, bir akrabası ya da tanıdığı tarafından bazı iftiralara maruz kalacak demektir.

Gerçek mi yoksa hayal mi olduğunu anlamakta arafta kalmaktır bir bakıma. Rüyada gibi düşünürsünüz ama size gerçek gibi hissettirir. O an korku, heyecan hepsi beraberindedir. Gördüğünüz hissettiğiniz kötü şeylerin bir an önce sona ermesini istersiniz. Siz bunu isterken durum hala devam ediyorsa daha da panik olur hatta ter içinde ,müthiş bir kalp çarpıntısıyla uyanırsınız. Bu yüzden gündelik hayatınızda başınıza kötü olaylar gelse bile bunlara kafanızı pek de yormayın. Kurcalamamanızı öneririm çünkü gece uyuduğunuzda rüyanızda cin olduğunu hissedersiniz ve bu durum sizi kötü etkiler. Maddi anlamda, borçlu olduğunuz biri tarafından, kötü bir şekilde anılacağınıza delalettir. Borç parayı vererek bu yükten kurtulabilirsiniz. Borç aldığınız o kişinin, istemeyerek verdiğini ve size verdiği borç para sayesinde de herkese karşı sizi kötülediği de bu rüyanın anlamlarından birisidir.

Rüyada Dua Okuyarak Cin Kovmak

Hayırlı bir rüya değildir. Metafizik konularla fazla uğraşması sonucunda ona musallat olan bazı konuların olduğunu hissedecektir. Ciddi bir durumdur. Kafanızda kurduğunuz bazı uç düşüncelerden bir an önce uzaklaşmalı ve şu dönemlerde yalnız kalmaktan kaçınmalısınız. Düşünmek için size ayrılan zamanı olabildiğince azaltmalı, arkadaşlarınızla eğleneceğiniz, kalabalık ortamlar yaratmalısınız. İnsanlarla eğlenmek, iletişim kurmak, rüyanızda hakim olan bilinçaltınızda bir temizlik yapılmasını sağlayacaktır. Bu temizlik sayesinde, kötü düşüncelerden kurtulacak, psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissedeceğiniz kapıları aralamış olacaksınız.

Kişinin hayatında ters giden şeyler olacaktır. Bu ters giden şeyler, flört aşamalarında olan ilişkide yaşanacak olan anlaşmazlıklardır. Bu anlaşmazlıklar sonucu sevdiğiniz kişiyle yaşadığınız güzel zamanlar sona erebilir. Arkadaşlık ilişkilerinde ise arkadaşlarınız sizin çok durgun, mesafeli olmanızdan şikayetçi olmaktadır. Bu durum arkadaşlık ilişkilerinizin de bozulmasına neden olacaktır. Bu rüya sayesinde hayatınız dengesini kaybedecek, dehlizlere sürükleneceğiniz zamanlar geçireceksiniz. Size tavsiyemiz, şu dönemde; arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmeniz, iletişim kurmanız ve sosyal aktivitelere katılmanız sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca ibadet konusunda eksiklik yaşamaktadır. İbadet konusundaki eksiklik size rüyanızda kendini göstermektedir. Siz de bu rüya vesilesiyle, Yaradan’a sığınmalı, onun huzurunda olmalı, daha fazla yardımlaşma ve samimiyet duygularına bürünmeli, kendinizi şükrederek ve dua ederek iyi hissedeceğiniz döneme giriş yapabilirsiniz.

Rüyada Cin Olduğunu Görmek

Uzun zamandan beri özlediğiniz birinin hiç beklemediğiniz bir anda aniden hayatınıza girmesi anlamına gelmektedir. Uzun zamandan beri beklediğiniz kişi sonunda sizi aramaya karar verecektir. Hiç beklemediğiniz bir anda gelen bu haber, sizi oldukça mutlu edecektir. Aradan geçen uzun yıllardan sonra sevdiğiniz kişiyi yeniden görmek kalbinizi ilk günkü gibi attıracaktır. Sıkıntılı zamanlar içinde olduğunuz bu günler de alacağınız bu güzel haber ile yeniden hayata döneceksiniz. Eski neşenize yeniden kavuşacaksınız. Rüyanız mutlu günlerin size çok yakın olduğunu göstermektedir.

Çektiğiniz bir çok zorluk ve sıkıntıdan sonra refaha kavuşacağınıza, zor günlerin artık sona erdiğine, ani bir anda gelen mucizenin tüm hayatınızı değiştireceğine işaret eder. Altıncı hissiniz ve sezgileriniz epey güçlü olacak , bu sayede tüm zorluklardan kolayca kurtulabileceksiniz. Acı günler artık sona erecektir. Hiç beklemediğiniz bir yerden gelen sürpriz bir para sizi epey mutlu edecektir. Emin adımlar atarak iş hayatınızda kısa sürede yükselebilirsiniz. Atacağınız adımlarda çok dikkatli olmalı ve finansal yatırımlarınız konusunda dikkatli davranmalısınız. Kısa süre içinde büyük gelirler elde edeceksiniz.

Rüyada Cin ile Evlendiğini Görmek

İş hayatınızda ayağınıza takılan engellerden kurtulacağınızın habercisidir. Bu engeller, sizin başarılarınızı kıskanan ve önünüze sürekli engel çıkaran iş arkadaşlarınızdan oluşan bir kesim olacaktır. Bu iş arkadaşlarınız sizin başarılarınızı kıskanıyor, sizi kendinizi kötü hissetmenizi sağlıyor ve sizi başarısız hissettirmenize neden oluyor. Hayatınızın pozitif anlamda devam etmesi için bu arkadaşlıklara mesafe koymalı, kendi başarınızdan ve kendi başarısızlığınızdan sadece kendiniz sorumlu olmalısınız. Hayatta bireysel takılarak, kişilerle aranıza mesafe koyarak yolunuzu belirleyebilir, kendi ayaklarınızın üzerinde duracak gücü de kendiniz belirleyebilirsiniz. Hayatındaki gereksiz kişilerden yakın zamanda kurtulur. Bu kişiler; kıskançlık yapması sayesinde, arkanızdan konuşması sayesinde sizin yeterince güveninizi kaybettirmiştir. Siz de bu rüya vesilesiyle gerçekleri daha açık bir şekilde görecek, hayatınızda bir öneme ve yere sahip olmayan bu kişilerden kurtulacaksınız. Kalbinizi ve niyetinizi temiz tuttuktan sonra, tertemiz ve mutlu bir hayat sizin önünüze serilecektir.

Aileden bir üyenin yaşadığı bir sağlık probleminden yakın zamanda kurtulacağının habercisidir. Bu hastalığın seyrini, birlik olmak ve moral desteği sayesinde düşürecek ve hastalığı bir süre sonra tamamen ortadan kaldırmış olacaksınız. Bu sağlık problemini aşmak kısa bir süre alacaktır. Ailenin bir arada olması, aile üyesine göstermiş olduğunuz ilgi ve sevgi sayesinde, ailenizin üstünde yer alan kara bulutlar ortadan kalkacak, daha mutlu ve huzurlu bir hayat sizlerle olacaktır.

Rüyada Cin ile Birlikte Olmak

Olumsuzlukların yakın zamanda sizin etrafınızda olacağının habercisi olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, 3 vakte kadar şaşıracağı olumsuz gelişmeler yaşayacak ve bir anda hayatının tepe takla olduğunu hissedecek, yalnız kaldığı bir döneme ayak basmış olacaktır. Yalnız kaldığınız zamanlarda, çevrenizdeki olumsuzlukları, sizin sevginizi ve değerinizi hak etmeyen kişilerin olduğunu fark edeceksiniz. Bu yaşanmışlıklar, olumsuzluklar, bu kişi ya da kişilerin etkisi altında gelişecek detaylardır. Sabreder, bu kişileri hayatınızdan ayıklamak için yeterli gelişimler gösterirseniz sonunda siz de mutlu olabilir, hayatınıza kaldığının yerden ve düzenden devam edebilirsiniz. Sevgilisiyle birlikte çevresinde ve ailesinde yanlış anlaşılan bir şekilde görünecektir. Yakın zamanda sevgilinizle geçireceğiniz bir tatil planı varsa erteleyerek bu durumun önüne geçebilirsiniz. Aileniz ya da yakın çevreniz bu tatili öğrenecek, arkadaşlarınızla gittiğinizi söylediğiniz için aranız açılabilecektir. Bu durumun yaşanmaması için, tatil planınızı bir süreliğine erteleyebilir, daha mutlu ve sakin bir hayatın kapısını kendinize doğru açabilirsiniz.

Ailenize karşı yapmış olduğunuz saygısızlığın sonrasında, başınıza çok kötü olaylar geleceğinin habercisidir. Başkasının sözünü dinlememek, bile bile burnunuzun dikine gitmek, size olumsuz sonuçlar getirecektir. Mantıklı düşünmeli, ona göre hareket etmelisiniz. Maddi anlamda büyük bir boşluğa düşeceğiniz döneme girmiş bulunmakta olduğunuzun da haberini vermektedir.

Rüyada Cin ile Evlenmek

Hayatınızda olan kişiyle yakın zamanda büyük bir kavga yaşayacağınızın habercisidir. Bu kavga, uzun zaman etkisi olan ve iki tarafın sevgisini, bağlılığını azaltacak güçlü bir nedene sahip olacak olan bir tartışmadır. Sevdiğiniz kişinin, sizin aleyhinize davranması, arkanızdan hoşunuza gitmeyen işler yapması sizin de güveninizi büyük ölçüde kırmışa benziyor. Bu kişinin kalbi, ağır ağır başkasına da gidiyor olabilir. Bu haber size yakın zamanda bir tanıdığınız tarafından iletilecektir. Bu haber karşısında oldukça mutsuz olabilir, sinirlerinize hakim olamayabilir ve güveninizi yitirebilirsiniz. Bu haber sırasında ya da sonrasında, duyduklarınıza itibar etmezseniz ve durumu belli etmeden sevgilinizle konuşursanız her şey daha kolay ve rahat bir şekilde çözülecektir. Siz de bu rahat bir şekilde çözülme işlemini istemez misiniz ?

Sevgilinizi suçlayarak değil de sakin bir şekilde konuşup sorgulayarak daha iyi ve etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Eğer bu duyduğunuz şeyi yakın zamanda kanıtlarsanız, hayatınızdaki kişiden aniden hızlı bir şekilde ayrılmalısınız. Bu durumun, affedilecek bir tarafı olmadığını düşünüyorsunuz. Eğer bu durum ortada yoksa, sevgilinizle sorunlarınızı çok kısa sürede halledeceksiniz. Güzel günlere kavuşmuş olacaksınız. Maddi açıdan bazı kayıplar yaşayacağınızın habercisidir. Uzun zamandır bir yerden beklediğiniz iş, maalesef size gelmeyecektir. Bu hayal kırıklığını geçirmeniz biraz uzun zaman alabilir. Siz, şu sıralar alacaklı olduğunuz kişilerin kapısını çalarak, maddi sıkıntınızı gidermelisiniz.

Rüyada Cin ile Sevişmek

Hayra alamet olmayan bir rüyadır. Rüya sahibinin bastırılmış arzularının olduğu, cinsellik anlamında zor dönemler yaşadığınızı göstermektedir. Partnerinizle olan çatışmalar sonucu, ona karşı gösteremediğiniz duyguların ya da gideremediğiniz isteklerin farklılaşması sonucunda, bilinçaltınızda oluşan değişimler sonucu, bu isteğiniz farklı bir boyut alarak, olumsuz bir anlama bürünmüştür. Partnerini aldatacak bir ortama dahil olacaktır. Sevgilinize karşı son zamanlarda içinizde oluşan bunalmışlık, mutsuzluk, soğuma duygularının artmasıyla, yakın zamanda oluşan başka kişilere karşı duygusal ya da fiziksel yakınlaşmalar aldatma boyutunu alarak kendini gösterecektir. Siz bu olumsuz duyguların yakın zamanda esiri olacak ve sevgilinizi aldatacak duruma geleceksiniz. Kötü olaylar zincirinin başlatıcısı olan bu rüya, hayatınızda kötü günler yaşanmasına neden olacaktır. Eğer bu hisleriniz devam ediyorsa, sevgilinizle olan sorunları konuşarak halletmeli, gerginliği ortadan kaldırmalısınız. Gerginliği ortadan kaldıramazsanız, bilinçaltınızın sizi yanlış yerlere yönlendirmesi sonucu büyük ve dönüşü olmayan hatalar yapabilirsiniz.

Maddi açıdan kayıpların yaşanacağının habercisidir. Uzun zamandır para anlamında yatırım yaptığınız bir iş var ise, büyük bir düşüş gösterecek ve büyük miktarda paralar kaybedeceksiniz. Hayalini kurduğunuz ev, araba, tatil gibi fikirlere bir süreliğine ara vermek durumunda kalacaksınız. İç sesinizi dinleyerek, yatırımınızın düzenini değiştirmeli, başka alanlarda maddi kayıplarınızı giderebileceğiniz alanlar seçmelisiniz.

Rüyada İçine Cin Girmesi

Hayra alamet olmayan bir rüyadır. Bir kişiye karşı büyük bir haksızlık yapacağınızın habercisidir. Bu haksızlık o kişiyi çok kıracak, kendisini kötü hissetmesine sebep olacak ve size karşı olan bütün iyi düşüncelerin değişmesine neden olacaktır. Haksızlık yaptığınız bu kişiyle uzun zamandır devam eden bir arkadaşlığınız varsa, yaptığınız haksızlık o kişiyi oldukça derinden etkileyecek ve arkadaşlığınız büyük bir sarsıntıya uğrayacaktır. Yaptığınız haksızlığı fark etmeniz uzun bir zaman alacaktır. Aileden bir üyenin kalbini kıracak bir davranışta bulunacağınızın habercisidir. Aile üyenize bağırmanız, ona ters bir şekilde davranmanız ya da sözünü dinlememeniz size pahalıya patlayacaktır. Sizin iyiliğinizi düşünen ailenize karşı takındığınız bu tavırlar maalesef iyi bir hareket olmayacaktır. Bir an önce bu kararın yanlış olduğunu bilerek, aile üyelerinize ve çevrenize yaptığınız aksi davranışların önüne geçin, onlara karşı daha ılımlı ve sevgi dolu davranın. Bu davranışlar sizi daha iyiye götürecek, bağlarınızı daha da güçlü hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Yakın bir arkadaşınızın size içini açması sonucu, bu duyduğunuz ve yardımcı olduğunuz konuyu bir tanıdığınıza aktarmanız olumsuz sonuçlara sebep olacaktır. Bu sonuçlara katlanması gereken sizsiniz. Ancak kırdığınız bu arkadaşınızın size olan güvenini kazanması artık çok uzun bir zaman alacaktır. Bu güvenin toplanması için de çaba vermeniz, artık arkadaşınızın önemle baktığı bir hareket olmayacaktır. Geçmiş olsun.

Rüyada Cin ile Öpüşmek

Hayırlı bir rüya değildir. İçinde bastıramadığı cinsel dürtülerini açığa çıkarmıştır. Uzun zamandır, bir kişiye karşı bu dürtülerin yoğun olduğunu ve düşüncelerinizin önüne duygularınızın ve isteklerinizin geçtiğini belli etmektedir. Siz, sevgiye karşı tamamen dürtüsel iç güdülerinizle yaklaşan bir taraf seçmişsiniz. Ancak bu tavrınız sebebiyle hayatınızda yakın zamanda büyük pişmanlıklar yaşayacaksınız. Bir an önce bu dürtülerinizden uzak durarak, duygusal anlamda yakınlaşmaların peşinde koşarak, daha iyi ve ferah bir hayatın kapılarını kendinize doğru açabilirsiniz.

Maddi anlamda elinize büyük paraların geçeceğini belirtir. Şu an maddi anlamda sıkışık olduğunuz bir dönemdesiniz ancak bir anda, beklemediğiniz bir yerden hayırlı bir kazanç sağlayacak ve maddi bolluğa, berekete erişeceksiniz. Bu maddi kazancı akıllı bir şekilde yatırım yaparak kullanırsanız paranızın bereketine daha çok erişmiş olacaksınız. Kişi, bir akrabası tarafından büyük bir sevgi ve saygıyla karşılanacaktır. Başarılarınız, karakteriniz olarak tam bir örnek teşkil ettiğiniz çevrede, sevmediğiniz akrabalarınız bile sizin tarafınızda olacak, başarılarınızı övünerek karşılayacaktır. Ayrıca yakın zamanda küçük bir sağlık problemiyle karşılaşacağınızı belirtmektedir. Bu sağlık problemi bir üşütme, nezle, ağrı olabilir. Yakın zamanda bu gibi şikayetleriniz bir süreliğine sizi mutsuz edecek ancak kısa bir süre sonra geçecektir.

Rüyada Cin Sevgili Görmek

Uğursuzluğa işarettir. Hayatınızda flört ettiğiniz biri var ise ya da eşiniz var ise, bu kişi sizi aldatacaktır. Bir anlık yanlış düşüncesi sonucu sizi ve ilişkinizi tehlikeye atacak hareketler yapacak olan bu kişiye karşı nefretiniz artacak ve asla affetmeyeceksiniz. Bu kişinin yaptığı hareket sonucunda ona olan güveniniz ve sevginiz bitecek. Arkadaşlarınızın size her zaman söylediği şeylere sonunda inanmış olacak ve duygusal anlamda bozum yaşayacağınız bir ayrılık sürecine girmiş olacaksınız. Uzun zamandır birisine karşı beslediğiniz duyguların karşılık bulamayacağının habercisidir. Bu duygusal durumu yaşadığınız kişi size karşı tamamen arkadaşça yaklaşacak, kısa bir süre sonra size gereken açıklamayı yapacak ve sizle olan bağlarının arasına biraz mesafe koyacak. Bu durum sizin canınızı sıkacak, ancak herkesin herkesi sevmek zorunda olmadığını bilmeli, anlayışla karşılamalısınız.

Maddi anlamda, sizi dolandıracak olan bir arkadaşınız olduğunun habercisidir. Bu arkadaşınız sizden büyük bir miktarda borç isteyecek, siz de kıramayacaksınız. Ancak dikkat etmelisiniz, bu kişi sizden aldığı bu parayı hiçbir zaman ödemeyecek. O sebeple bu rüya vesilesiyle, bu büyük miktar borç parayı vermekten kaçınmalısınız. Sizin hayatınızın sağlıklı bir şekilde işleyebilmesi için, daha fazla dikkat etmeli, arkadaşlarınızı ona göre seçmeli ve sizin hayatınızda büyük bir yıkıma neden olacak olan bu arkadaşınızdan uzak durmalısınız.

Rüyada Cin Bebek Görmek

Arkanızdan konuşan birinin olduğunu işaret etmektedir. Bu kişi yakın çevrenizde olan sizin başarılarınızı kıskanan birisi olduğu kesindir. Bu kişiyi kısa bir süre içerisinde fark edecek, durumu toparlayacak ve kendinizi o kişiden uzak tutacaksınız. Arkanızdan konuşan bu kişiyle kısa bir tartışmaya girecek ancak daha sonra mantığınızla ve sakinliğinizle problemleri aşacak, hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Yeni tanışacağınız bir erkek arkadaşınızın olacağının habercisidir. Bu kişi, size karşı sahte davranışlarıyla sizin güveninizi kazanacak ve arkanızdan kötü işler kovalayacaktır. Dolandırma anlamında sizinle uğraşan bu kişiye karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde olumsuz sonuçlarla mutsuz bir hayat beklentisi sizlerle olacaktır.

Akrabanız ya da çevrenizde hamile olan biri var ise, o kişinin kontrollerinin sıklaşmasını sağlamalısınız. Bebekle ilgili yaşanan ya da yaşanacak olan bir durum size rüyanızda önceden bildirilmiş vaziyettedir. Siz gereken uyarıları yaparsanız durum sağlıklı bir şekilde sonuçlanacaktır. Bebeğin sağlığındaki olumsuzluklar, size gözükerek, sizin uyarılarınız sonucu sağlıklı bir bebek dönemine kavuşacaktır. Ayrıca çevrenizde maddi durumu iyi olmayan çocuklar olduğunu göstermektedir. Bu çocuklar sizden yardım isteyecektir. Bu çocuklara maddi ve manevi destekleriniz sonucunda, hem bu çocukların duasını kazanacaksınız hem vicdan sahibi bir insan olarak aldığınız sorumlulukları yerine getireceksiniz hem de mutlu olacaksınız. Çocukların yardım çığlığını sevgiyle ve yardımla karşılayarak onları ödüllendirebilirsiniz.

Rüyada Eşini Cin Olarak Görmek

Yakın zamanda sevdiğiniz bir insanın bir sağlık problemi yaşayacağının habercisidir. Bu kişi; aslında hayata karşı hep dolu ve umutlu gözükürken kendi içinde oldukça mutsuz ve içine kapanık bir insandır. Stres, kaygı, mutsuzluk ve üzüntü sebebiyle oluşan bu sağlık problemi sonrasında, o kişinin farkında olacak ve ona moral anlamında destek olacaksınız. Bu destek olduğunuz sırada, bu kişinin aslında gerçek dünyasının da içine girmiş olacaksınız. Bu vesileyle, o kişinin derdine ortak olacak, hastalık sürecinde de hep yanında olarak ona moral vereceksiniz. Bu kişi de hastalığından dolayı üzüntü yaşadığı şu dönemde sizden göreceği yüksek moralli destek sayesinde kendini daha iyi daha mutlu hissedecektir. Hayırlı bir işe girişeceğinizi simgeler. Bu hayırlı iş sizin kariyeriniz için aradığınız altın bir nokta olacaktır. Saygınlık göreceğiniz iş çok yakında kapınızda olacaktır. Bizden söylemesi.

Sevgiliniz ya da eşiniz tarafından yaşanacak olan olaylarla ilgili olarak kötü günler yaşayacağınızın habercisidir. Bu kötü günler; partnerinizin hatalarından kaynaklı durumlar sonucu oluşacaktır. Zorluklarla geçireceğiniz, tartışacağınız ve üzüleceğiniz şu dönemlerde kendinizdeki gücü fark etmeli ve o doğrultuda ilerlemelisiniz. Partnerinizin ya bir yalanını yakalayacaksınız ya da size karşı kaba ve kırıcı olduğu bir olayla karşılaşacaksınız. Bu olaylar elbet sizi üzecektir. Kendi kendinize ayağa da kalkabilecek güçtesiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git