Rüyada Cin Görmek

Rüyada Cin Görmek
15 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 758 kez okundu.

Rüyada cin görmek, rüya sahibinin dünya ile ilgili olan bir iş ile bu ara oldukça hileli olan yollara başvuracak olduğunu göstermektedir. Hile ile elde edileceği düşünülen kazançların ne kadar yüksek olduğu düşünülüyor olsa bile bu işe hile bulaşmış olmasından dolayı tam tersine de dönmektedir. Hile ile kazanılan hiçbir kazanç kimseye fayda getirmeyecek olması ile birlikte bir de helal olan bir yol olmadığı için de rüya sahibinin elinde olan şeyleri de kayıp edeceğini de ifade etmektedir.

Hileli işleri gösterir iken bir de bunların yanı sıra, nas suresinin okunuyor olduğu da görülür ise sizlerin hileye bulaşmak için tam düşüncelere kapılmak üzere iken kendinizi bu düşüncelerden de bir hayli uzaklaştıracak olduğunuzu da göstermektedir. Nas suresi rüyanızda nasıl sizlerden uzaklaştırıyor ise bu durum ile sizler de hileli olan işleri bir anda kendinizden uzaklaştırmaya başlıyorsunuz. Konuşmak da olduğunuzu görür iseniz de çevrenizde oldukça etkiliyor olan birileri olduğunu ve sadece kötü yönlere çekmek için de çaba sarf eden biri olduğunu da gösterir iken bu arkadaşınız ya da tanıdığınızdan da kısa bir süre içerisinde kendinizi kurtarmanız gerektiğini de göstermektedir. Bu arkadaşınız ile görüşmeye devam eder iseniz de her anlamda kayıplar yaşayacak olduğunuz gibi ailenizin bile sizlere sırt çevirmesi gibi olayların da an meselesi olduğunu da göstermektedir.

Rüyada Cin ve Şeytan Görmek

Olumsuzluk, uğursuzluk ve şanssızlığın habercisidir. Hayatınızda son dönemde, en şanssız olduğunuz dönemde olduğunuzu bu rüya sizlere açıklamaktadır. Gerek iş hayatında, gerek sosyal hayatta, gerek aile yaşantınızda peşinizi bırakmayan olumsuz durumlar sizin izinizi sürmektedir. Bu süreçten yara almadan, etkilenmeden geçmek oldukça imkansızdır. Yakın gördüğünüz bu kişilerle ilgili, sizin hakkınızda duyduğunuz birkaç şey moralinizi bozacak, sevdiğiniz kişilerle aranızın bozulmasına neden olacaktır. Sizinle ilgili olumsuz düşüncelere sahip olan ve sizin başarınızı, kariyerinizi çekemeyen bu insanlar, rüyanızda cin ve şeytan figüründe size görünmektedir. Arkadaş çevrenizdeki bu kötü kişileri uzaklaştırmak da tamamen sizin kişiliğinizle ilgili bir durum olacaktır. Bu gücü kendinizde bulduğunuz an, size ve çevrenize zarar veren, hakkınızda ileri geri konuşan bu insanları çabucak hayatınızdan uzaklaştırarak daha mutlu ve daha pozitif bir hayatın kapıları sizlere açılacaktır.

Maddi kayıpların yaşanacağı bir dönemde olduğunuzun habercisidir. Son zamanlarda, ortaya çıkan, haberini alamadığınız borçlar, sonunda sizi bulacaktır. Yakın zamanda borçlarınız yüzünden, hakkınızda icra gibi durumlar yaşanabilir. Ancak bu olayın yaşanmasının sebebi, birine güvenmenizdir. Bu güvendiğiniz kişi arkanızdan öylesine bir iş çevirmiştir ki, sonunda böyle olumsuz sonuçlarla karşılaşmışsınız. Yakın zamanda, ailenizin ve dostlarınızın zor zamanınızda sizin elinizi tutmanız sayesinde, bu gibi zorlukları aşacak, borçlarınızı da kısa sürede ödeyeceksiniz.

Rüyada Cin Suresi Okumak

Hayırlı anlamlara gelmektedir. Başına gelecek kötülükleri, felaketleri uzaklaştırmış olur. Kalbinizde kimseye karşı kin olmaması, kimse hakkında kötü düşünmemeniz rüyanızda kendisini göstermiştir. Gerek metafizik varlıklara karşı gerek insanlara karşı, bunların gazabından, kötülüklerinden, felaketlerinden korunacağınızın haberini veren bu rüya sayesinde, kötülüklere, şere karşı bir kalkan oluşmaktadır. Bu kalkan sayesinde, sizin de kalbinizin temizliği ve iyi niyetiniz sayesinde bu kötülüklerden korunacaksınız. Hayatınızda bir süredir ters giden şeyler varsa, bu rüya vesilesiyle hepsi ortadan kalkacaktır. Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılar, ailevi problemler, arkadaşlarınızla yaşamış olduğunuz problemler kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşacak siz de iç huzuru sağlamış olacaksınız. Kalbinizdeki temiz ve iyi sesi dinleyerek, kötülüklere göğüs gererek daha huzurlu ve mutlu bir hayatın kapılarını aramaktasınız. Ayrıca fitne, fesat, kötü düşünceler gibi düşüncelerinizin olmadığını göstermektedir. İlahi varlığa inandığınızı, onun yolunda ilerlediğinizi, içinizde Yaradan aşkının yüce olmasını betimleyen bu rüya hayra yorumlanmaktadır.

Uzun zamandır beklediğiniz şehir dışı bir yolculuğun yakın zamanda gerçekleşeceğinin habercisidir. Şehir dışı ziyareti epeydir kafanızda var olan bir düşüncedir. Bu engellerden kurtularak, uzun zamandır hayalini kurduğunuz bu planı artık hayata geçirmek için önünüzde hiçbir engelin kalmadığını sizlerle paylaşabiliriz. Huzurlu, bol bereketli, şanslı uzun zamanlar sizinle olacak, kısmet açısından da bolluk göreceğiniz bir dönemin kapısı size kadar aralanmış olacaktır.

Rüyada Cin Evi Görmek

Hanenizden birisinin büyük bir sağlık problemi yaşayacağının belirtisidir. Bu sağlık problemi fiziksel bir rahatsızlık olurken psikolojik bir rahatsızlık da olabilir. Hanenizdeki bu kişi erkektir. Abiniz, kardeşiniz ya da babanızın başına gelecek olan bu sağlık problemi, haneyi büyük bir zorluğa ve üzüntüye bırakacaktır. Bu rahatsızlık 4 vakte kadar kendini gösterecektir. Hanenizde bu sağlık problemi yaşayan kişiye destek olmalı, ona her zaman daha mutlu hissettirilmesi sağlanmalıdır. Bu sağlık sorununu mutlaka bir destek alarak çözmeniz gerekecek. Hanenizde başlayan maddi sıkıntılara bir de hastalık eklenince aile üyeleri arasında zorlu bir süreç yaşanabilir. Bu süreci en hafif düzeyde aşabilmek için, akrabanızdan ya da sevdiğiniz arkadaşlarınızdan büyük bir destek görecek olgunluğa ve saygınlığa sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu destekle birlikte, ailenizde sağlık problemi yaşayan erkek birey için çözüm süreci ve tedavi süreci başlayacaktır. Bu durum sonrasında siz de çevrenizde ne kadar sevildiğinizi, ailenizin değerini anlayacak ve bir daha ailenize karşı sesinizi bile yükseltmeyecek bağlılığa kavuşacaksınız. Ancak bu hastalık sürecinde aile üyenizin her daim yanında olmalı ona moral anlamında destek olmalısınız.

Hanenizde küçük bir hırsızlık olayı yaşanacağının habercisidir. Evinizde bir kolye, küpe ya da cüzdanınızdan bir miktar para kaybolacaktır. Bu rüyayı gördükten sonra ilk 3 gün evinize giren herkese dikkat etmenizi öneririz.

Rüyada Cin Sesi Duymak

Kötü olarak yorumlanmaktadır. Erkek sesiyse; yakınlarınızdaki bir erkekten kötü bir haber alacağınızın ya da yakınlarınızın içerisinde olan bu erkekle büyük bir kavgaya, tartışmaya tutulacağınızın haberi vardır. Erkek arkadaşınızla; küçük ve basit olan bir konu içerisinde anlaşamamanız sizin de canınızı sıkacak. 3 vakit içerisinde başınıza bir erkek tanıdığınız tarafından kötü bir olay gelecektir. Ancak bu olayın etkisi çok fazla sürmeyecektir. Çok kısa bir süre içerisinde; problemi karşılıklı olarak çözecek ve o erkek arkadaşınızla kaldığınız yerden arkadaşlığınıza devam edeceksiniz. Partneriniz tarafından aldatılıyor olabilirsiniz. Hayatınızda olan bir kadın tarafından kötü bir şekilde anıldığınıza ve arkanızdan yanlış bir şekilde dedikodunuzun döndüğünü sizlere söyleyebiliriz. Çevrenizde olup biten olumsuz şeylerin kulağınıza geleceğinin habercisidir. Bu rüya sayesinde; rüyanın ertesi günü, yakın çevrenizle ilgili çok değişik şeyler öğrenecek ve şok olacaksınız. Bu gelişmelerin ışığı altında; kendinizi daha iyi hissetmeniz için bu durumu arkadaşlarınızla paylaşıp, doğruluğunu mutlaka sorgulamalısınız. Arkadaşlarınızdan birisinin, sizin hakkınızda kötü şekilde düşüncelere sahip olduğunu duyacaksınız. Ayrıca borçlu olduğunuz birisinin şu sıralar çok sıkıştığı ve sizin de ona borç vermenizin vaktinin gelip geçtiğini bile size söyleyebiliriz. Bizden söylemesi.

Rüyada Cin ve Ateş Görmek

Kötü olarak yorumlanır. Hayatta yakalamış olduğunuz başarıların, kariyerin bir anda uçup gideceğinin habercisidir. Başarılarınız ve kariyeriniz, hiç beklemediğiniz bir anda sonlanacak ve mutsuz bir hayatın, karamsar bir geleceğin kapıları size açılacak. Bu durum sonrasında; kendinizi oldukça kötü hissedecek, karamsar düşüncelere kapılacaksınız. Uzun zamandır güzel gelecek planladığınız hayatınız bir anda tepe takla olacak siz de duruma şaşırıp kalacaksınız. Bu süreci atlatabilmek için, çevrenizden göreceğiniz desteklerin yüksek seviyede olması gerekmektedir. Eğer, sağlam dostluklar ve sağlam aile bağlarınız varsa, yakın zamanda bu süreci atlatacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Hanenizde yeni doğmuş ya da yeni doğacak bir bebek olduğunun habercisidir. Bu rüyanın anlamı ise; bu bebek kız bebekse sağlık alanında bir problem yaşayacağı ancak kısa bir süre sonra düzeleceği bilgisi mevcuttur. Bebek erkekse; hayırlı ve kısmetli bir bebek olduğunu da sizlerle paylaşabiliriz.

Maddi kayıpların yaşanacağının habercisidir. Şu sıralar paraya ihtiyacınız olduğu dönemde maalesef büyük kayıplar yaşayarak, hayatınızdaki düzen tamamen karışacaktır. Yakın arkadaşlarınızdan, ailenizden ya da çevrenizden alacağınız bir miktar borçlarla, hayatınızı düzene sokabileceksiniz. Ayrıca hayırlı olmayan, yalan dolan içeren bir işe girişeceğinizin habercisidir. Bu konuda dikkatli olmalı, ailenizin sözünden çıkmamalısınız.

Rüyada Cin Eli Görmek

Hayırsız işlere giriştiğinizin habercisi durumundadır. Bu hayırsız işler size ve sevdiklerinize olumsuz sonuçlarla geri dönebilir. Bu sebeple, bu işi yaptığınız kişilerden uzak durarak işe tam olarak başlamadan bu işi ve arkadaşlık ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Bu sizin faydanıza olacak ve kendinizi çevrenizi daha iyi hissettirilmesine de yardımcı olacaktır. Yardım isteyen bir yakınınız olduğunu göstermektedir. Bu kişi sizden daha önceden de yardım istemiş fakat siz ciddiye almamışsınız. Ancak bu kişiye yardım etmeniz, maddi gelirlerinizin daha da bereketli olmasını sağlayacak, vicdanınızı rahatlatacak ve yardımlaşma konusunda gereken hassasiyeti göstermeniz sebebiyle daha mutlu ve üretken bir hayat sürdürmüş olacaksınız. 2 vakte kadar, yardım isteyen kişi ya da kişilere yardım etmesi bir borç gibidir. Eğer bu sorumluluğu yerine zamanında getirirseniz, mükafatlandırılacaksınız.

Bir yakınınızın bir sağlık problemi yaşayacağının habercisidir. Bu sağlık problemi kalp ya da boyunla ilgili bir problemdir. Bu yakınınızın bu sağlık problemini atlattığı süreçte ona destek olmanız, onun yanında olmanız, ona moral vermeniz ona uzatacağınız en güzel ve en özel yardım eli olacaktır. Simsiyah bir el ise; geleceğinizle ilgili yaşayacağınız kötü olaylar olacağının simgesidir. Ancak el beyaz ya da normal bir el ise, geleceğinizle ilgili kariyerinizle ilgili güzel gelişmelerin olduğunu söyleyebiliriz.

Rüyada Cinle Konuşmak

Yalnız kaldığınız şu dönemlerde ruh sağlığınızın olumsuz olarak etkilendiği anlamına gelmektedir. Olumsuz zamanlar hissettiren bu rüya, sizin hayatınızı da etkileyecektir. Cinle konuştuğunu gören kişi, maddi anlamda kayıplar yaşayacaktır. Maddi kayıplar, hayatınızı olumsuz bir süreç içerisine sokacaktır. Tam da borçlarınız olduğu şu dönemde, zorunlu olarak ödemeniz gereken miktarları ödeyemeyecek duruma gelebilirsiniz. Maaşınızdan yapılan kesintiler, borç verdiğiniz kişiden ya da kişilerden geri dönmeyecek, siz de zorlu bir süreç yaşayacaksınız. Eğer sağlam arkadaşlıklarınız var ise, eşinizden dostunuzdan alabileceğiniz borç paralar mevcut gözükmektedir. Bu sayede ne kadar değerli olduğunuzu ve sevildiğinizi bilerek, arkadaşlıklarınızı güçlü tutmakta fayda var. Faydasını göreceğiniz güzel dostluklar, sizi karanlık dönemler yaşadığınız dönemden çekip kurtaracaktır.

Arkadaş çevrenizden bir kişiyle çözemeyeceğiniz sorunlar yaşayacağınızın habercisidir. Bu kişiyle, büyük bir tartışmaya gireceksiniz ve aranızda fikir ayrılıkları ortaya çıkacaktır. Uzlaşmaya varamayacağınızı belirterek, sakin bir şekilde olayı karşılamak yerine, hakkınızı savunmalı, haksız olduğunuzu size ima edenlere karşı kendinizi savunmalısınız. Bu durumdan sonra, arkadaşlığınız bitebilir, o kişiyi hayatınızdan da çıkarabilirsiniz. Kendi içinizde çözemediğiniz problemlerin olduğuna işaret etmektedir. Yaşadığınız büyük problemlerin etkisini azaltmak için, karanlık duygular yaşadığınız şu dönemden 3 vakte kadar sıyrılabilir, huzurlu günler geçirebilirsiniz. Bu durum da sadece sağlam arkadaşlıklardan ve kafanızı dağıtacağınız etkinlikler yapmaktan geçecektir.

Rüyada Cin ve Kan Görmek

Yakın bir arkadaşınızla ciddi bir kavgaya dahil olacağınızın habercisidir. Haksızlığa uğradığınız bir durum yaşayacağınız, haksızlıklar karşısında güçsüz kalacağınızı, karşı taraf tarafından olumsuz bir sürece gireceğinizi, bu süreçte büyük bir boşluk ve mutsuzluk yaşayacağınızın habercisidir. Olumsuz süreç yaşayacağınız bu kişi, çevrenizde beklemediğiniz kişi olacaktır. Şaşırıp kalacağınız durumlar yaşayacak, gözlerinizle ve kulaklarınızla inanamayacağınız konuşmalara şahit olacaksınız. Bu olay sonrasında da sözsel olarak bir tartışmaya düşeceksiniz. Yoğun geçen bu tartışma, sizi ve hayatınızı olumsuz bir şekilde etkileyecektir. Ancak sabrınız ve sakinliğinizle aşamayacağınız engeller kalmayacak.

Şanssız bir döneme girdiğinizi göstermektedir. İş konusunda ve arkadaşlık konusunda zorlu dönemler yaşayacaksınız. İş konusunda yaşayacağınız olumsuz şeyler, uzun zamandır haber beklediğiniz bir iş başvurusu olumsuz sonuçlanacaktır. Bu sebeple, büyük bir mutsuzluğa uğrayacaksınız. Arkadaşlık konusunda da, haksızlıklara uğrayacağınızın haberi bu rüyada saklıdır. Arkadaşlarınız arasında kalacağınız çeşitli konular yaşayacaksınız. Hayatınızda belki de arkadaş konusunda en çok zorluklarla bu dönemde karşılaşacaksınız. Ancak unutmayın ki bu haksızlıklar ve olumsuz durumlar sayesinde, arkadaşlarınızın farkına varacaksınız. Daha güvendiğiniz, sevdiğiniz arkadaşların ayrımına şu zamanlarda varacaksınız. Bu vesileyle, gerçek dostluklarınızı görecek, sırtınızı yaslayacağınız arkadaşlarınızın olduğunun farkına vararak daha mutlu olacağınız bir döneme de yaklaşık olarak 3 vakte kadar girmiş olacaksınız.

Rüyada Cin ve Peri Görmek

Yaşayacağınız olumsuzlukların habercisidir. Ya maddi açıdan boşluğa düşeceğiniz bir döneme girdiğinizi ya da arkadaşlık sorunları yaşayacağınız bir döneme girdiğinizi simgelemektedir. Maddi açıdan yaşayacağınız zorluklardan ilki; maaşınızda yaşadığınız gecikmeler ya da kesintiler olabilir. Şu sıralar tam da borcunuzu ödemeniz gereken zaman olduğu için paraya ihtiyacınız var. Ancak maddi sıkışıklığınız yüzünden bu borcu ödeyemez duruma geleceksiniz. Maddi açıdan yaşayacağınız zorluklardan diğeri ise; alacaklı olduğunuz kişilerden yakın zamanda bir destek göremeyeceksiniz. Bu kişilerin takibini sürdürerek, borç verdiğiniz maddi kazançları toplayabilir, maddi kazançlarınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca hayırsız işlerin size yaklaştığının habercisidir. Bu hayırsız işler; sizin hayatınızı etkileyecektir. Bundan uzak durarak, vicdanınızla hareket ederek, olumsuz durumlardan uzaklaşabilirsiniz.

Olumlu anlamlara da çıkabilmektedir. Özellikle peri görmek; yaşayacağınız sağlıklı, görkemli, bol kazançlı ve şanslı dönemler olduğunu size göstermektedir. Siz de bu dönemlerin içerisinde yaşayarak mutlu olabilir, rüyanıza yerleşen peri sayesinde; sevdiğiniz kişiyle karşılaşabilir, hem maddi hem de manevi açıdan bereketli dönemler yaşayacağınız en güzel döneme adım atmış olabilirsiniz. Gözlerinizi kapattığınızda bile ayağınızı yerden kesecek mutluluğa çok yaklaşmışsınız. Huzurlu günlerle birlikte olabilir, siz de artık mutsuzlukları bir kenara atıp mutlu anların bekçisi olabilirsiniz. Peri; şans, bereket, bolluk anlamına gelmektedir. Bu rüyadan sonra birkaç kişiye hem maddi hem de manevi olarak yardım ederseniz daha bereketli zamanlar sizlerle olacak.

Rüyada Cin Ailesi Görmek

Uzun zamandır üzerinizde dolaşan şanssızlık ve uğursuzluğun bir süre daha devam edeceğinin habercisidir. Bu yaşadığınız olumsuzluklar; sizin hem iş hayatınızı, hem sosyal hayatınızı olumsuz etkilemişe benzemektedir. Bazen; evet bu tam böyle olacak dediğiniz anda, dediklerinizin, dilediklerinizin tam tersi şeyler olmaktadır. Hayatınızın alt üst olması çok yakındır. Bu alt üst olmuş hayatınızı toplamanız uzun bir zaman dilimi alacaktır. Sizin sabrınız ve sükûnetinizle bu kötü zamanlar belli bir süre sonra atlatılacaktır. Birlikte olmak, sevdiklerinizden destek almak, iman gücünüzü yüksek tutmak, her şeye şükretmek, dualar etmek ve okumak sayesinde, zor günlerin altından kalkacak, tepetakla olan hayatınızın getirmiş olduğu olumsuz durumlar da etkisini yitirecektir.

Ailenizden bir üyenin sağlık problemi yaşayacağının habercisidir. Bu kişi, ölümcül bir hastalığın pençesinde olabilmekle birlikte, uzun süren, etkisi ağır olan bir rahatsızlığı yaşayacağınızın da habercisi olabilmektedir. Siz de, bu olumsuz rüyanın etkisini üzerinizde hissedecek, 3 vakte kadar gelecek bu haberi, bütün olarak ailece, üzüntüyle karşılayacaksınız. Son olarak, uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir arsa ya da ev planı varsa, bu haberin gerçekleşmeyeceğini, maddi kayıplar sebebiyle o evi alamayacağınızın habercisi durumundadır. Birkaç yıla kadar var olan arsa ya da konut hayallerinizi ertelemenizi, yoksa alacağınız ev ya da arsanın sizin için hayırlı olmayacağının haberini sizlere sunarak, yazımızı sonlandırmaktayız.

Rüyada Cin Adı Duymak

Hayatınızda olumsuz gelişmeler yaşanacağının belirtisidir. Bu olumsuz gelişmeler, hiç beklemediğiniz bir kişi tarafından size yaşatılacaktır. Bu kişi, adını bildiğiniz, dost sandığınız biridir. Rüyanızda duyacağınız cin adı sayesinde, siz de bu kişinin kim olduğunu öğrenecek, yaşadığınız bunca olumsuz durumun hesabını sorabileceksiniz. İçinizi rahat tutun, rüya sayesinde, arkadaşlığınızı kesecek ve size zarar vermesini daha erken bir şekilde engellemiş olacaksınız. Gözünüzü dört açmanız, sabır göstermeniz, yaşadığınız kötü olaylara karşı güçlü bir durumda olmanız gereken şu 3 vakitte, o kişiyi öğrenerek, daha sonra da hayatınızdan çıkartarak, mutlu günlerin kapısını aralamaya hak kazanmış olacaksınız. Bizden söylemesi.

Uzun zamandır beklediğiniz maddi kazancın gerçekleşmesi için daha fazla zaman beklemeniz gerektiğinin habercisidir. Bu rüya sayesinde; alacaklı olduğunuz kişilerin adını duyarak, size hatırlatma yapılmasını sağlayarak, maddi kazançlarınızı yavaş yavaş da olsa adım adım bir şekilde toplamaya başlayacağınızın habercisi durumundadır. Maddi kazanç beklentileriniz, başınıza olumsuz durumlar geldikten hemen sonra, hayatınızın en karanlık hissettiğiniz döneminden sonra size aydınlık olarak gelecek, sizi maddi zorluktan kurtaracaktır. Bu güzel haber sayesinde, daha fazla sabretmeli, daha çok beklemeli ve hayatta yaşadığınız her şeye karşı güçlü kalmayı öğrenmelisiniz. Bunları gerçekleştirdikten sonra zaten güzel adımlar size kendiliğinden gelecektir. Bizden söylemesi.

Rüyada Zararsız Cin Görmek

Sizden uzun zamandan beri gizlenen beri sırrı yakın bir süre içinde öğreneceğinize, iş hayatınız da büyük ilerlemek göstererek kısa süre de lider bir konuma yükseleceğinize, yakın zamanda zararsız sonuçlanan küçük bir kazaya işaret eder. Sizden uzun zamandan beri gizlenen önemli bir olayı hiç beklemediğiniz bir anda kulak misafiri olarak öğreneceğiniz anlamını taşır. Bu sırrı öğrendikten sonra da fevri davranmamanız gerektiğine işaret eder.

Temiz bir zarf içinde hayırlı bir haber alacağınızı, bu haberin sizi ve ailenizi çok mutlu edeceğini, sıkıntıların size zarar vermeden kolayca kaybolup gideceğini , hiç beklemediğiniz bir anda şer gibi görünen bir olayın hayır anlamına geleceğini gösterir. Rüyayı gören kişinin kalbinin temiz ve saf olduğuna, karşısına çıkan kişilerin de iyi niyetli kişiler olacağına, zararlı gibi görünen bir olaydan bile hayırlı bir sonuç olacağına işaret eder. Kısa süre içinde sevindirici ve şaşırtıcı hayırlı haberler alacağınızı gösterir. Toplum içinde lider ve olaylara yön veren bir konuma gelebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git