Rüyada Cin Çağırmak

28.07.2016
Rüyada Cin Çağırmak

Rüyada cin çağırmak, yakın zamanda kaybettiğiniz bir eşyayı bulacağınızın habercisidir. Bu eşyanın sizin için manevi değeri oldukça yüksek olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Ancak endişe etmemenizde fayda var, rüyayı gördükten sonra 3 vakit içerisinde o eşyanızı bulacak ve mutlu olacaksınız. Arkadaşlık konusunda ya da maddiyat konusunda bir kişiden yardım istemek zorunda kalacağınızın habercisidir. Bu kişiden daha önce hiçbir şey istememeniz sebebiyle, bu istediğiniz yardımla birlikte ilki yaşayacaksınız. Ancak bu kişi size gerçekten iyi bir şekilde davranacak ve beklediğiniz yardımı görecek ve hayata karşı daha olumlu bakacak ve mutlu olacaksınız. Ayrıca uzun zamandır beklediğiniz bir haber, sonunda kapınızı çalacak ve size kendisini gösterecektir. Bu haber bir müjde şeklinde gelecektir. Bu haberin mutluluğu sizin ayaklarınızı yerden kesecektir. Bizden söylemesi.

Hayatınızda en çok sıkıntıyı çektiğiniz dönem olan şu dönemde, yakın zamanda tüm sıkıntılarınız geçecek ve beklediğiniz mutluluğa kavuşacaksınız. Bu sıkıntılı dönemin geçmesinin ardından, beklediğiniz şana ve itibara da kavuşacağınızın haberini sizlere sunabiliriz. Bir kadın tarafından adınızın kötü işlere karıştığının haberini alacaksınız. Bu haber karşısında o kadın arkadaşınızın adını öğrenerek şok olacaksınız. Ancak bu gelişme size daha da güç vermelidir. Bu gelişme sonrasında, hayatınızda olması gereken ve olmaması gereken insanların ayrımını yaparak, daha mutlu arkadaşlıklar ve daha güzel dostluklar kuracaksınız.

Rüyada Cin Musallat Olan Birini Görmek

Uğursuzluk anlamına gelmektedir. Yaşamınız boyunca bazı konularda, şanssız olduğunuzu düşündüğünüz şu dönemlerde, her şeyin ters gittiğini, hayatınızın tepe takla olduğunu, düşündüğünüz şu dönemlerde, bu uğursuzluk ve şanssızlığın etkisi daha da uzun bir zaman alacaktır. Bazı konularda, üstünüze gelen birkaç kişinin olduğu, bu kişilerin size uyguladığı baskı ve kullandığı kötü sözlerin sizi ve duygularınızı olumsuz anlamda etkilediği onaylamış olduğunuz bir sebep olmaktadır. Bu sebebi aşmak için çok çaba sarf edeceksiniz, ancak bu kişi ya da kişiler, hayatınıza öylesine nüfuz etmiş ki, sizin bile onların etkisi altından kurtulmak için uzun zaman beklemeniz gerekecek.

Çok sevdiğiniz bir eşyanın, bir akrabanız tarafından çalınacağının haberini vermektedir. Bu sevdiğiniz eşya, sizin için maddi değeri çok yüksek olan bir eşyadır. Ancak yakın zamanda, ortadan kaybolacak bu eşya için çok üzülecek, yakın zamanda tesadüfen arkadaşınızın evinize gittiğinizde o eşyayı görecek ve şaşırıp kalacaksınız. Ayrıca bir akrabanızın, aileniz hakkında iftiralar atacağının habercisidir. Bu süreç içerisinde, ailenizle birlikte siz de duygusal olarak bir baskı hissedecek ve kendinizi kötü hissettiğiniz bir döneme gireceksiniz. Bu akrabanızın sizinle ilgili de ortaya attığı bir kaç durum sebebiyle, yanlış anlaşılma yaşanacak, aşabileceğiniz ya da aşmak istediğiniz kişiler ve sorunlar yaşanacaktır.

Rüyada Cin Olduğunu Duymak

Bazı sıkıntılar yaşayacağınızın habercisi olan bir rüyadır. Uzaklardan size kötü bir haber geleceğinin habercisidir. Bu haber; sizin sevdiklerinizle ilgili bir haberdir. Gelecek olan bu haber karşısında sarsılacaksınız. Sarsılma döneminde kimseyle konuşmak istemeyeceksiniz. Söylenenlerin doğruluğuna öylesine inanmışsınız ki, o haber gelen kişiyi bile sorgulamamışsınız. Bu sorgulama olmadan, doğru kabul ettiğiniz şey, sizi diğer insanlara karşı daha sert bir şekilde durmanıza sebep olacaktır. Hayatınızda yaşanacak olan bu olumsuz gelişmeler sırasında; sevdiğiniz kişiden uzaklaşacaksınız. Sevdiklerinizin sizin yanınızda olmasına izin vermeyecek, kendi kendinize bir bocalama dönemi yaşayacak ve inzivaya çekilmek isteyeceksiniz. Yalnızlığı kabul etmiş gibi görünebilirsiniz ancak, yalnızlığı sevmediğiniz çok aşikar bir durumdur. Bir süre düşündükten sonra, yaptığınız hataları görecek, size bu haberi getiren kişinin, tamamen sizin aranızı bozma gibi bir düşünceye sahip olduğunun da farkına varmış olacaksınız. Sevdiğinizle bu durumu paylaşmak ve kendinizi açıklama girişiminde bulunmak için oldukça geç kaldığınız bir süreye de girmiş olacaksınız. Bu rüya vesilesiyle, gelen bu haberi dikkate almak, sorgulayıp sorgulamamak tamamen size kalmış.

Kurumsal bir yerden beklediğiniz iş teklifinin geri çevrilebileceği ve tam da borçlarınızın olduğu dönemde, sıkıntıya gireceğinizin habercisi olan bu rüyayı dikkate almanızı öneririz. Bu sebeple daha fazla yere başvurmalı, iş hayatında iş aramak için koşmalısınız.

Rüyada Cin Gördüğünü Sanmak

Olumsuz olarak yorumlanır. Eğer son günlerde kendinizi öfkeli, sinirli, mutsuz hissediyorsanız ayna karşısına geçip kendinize bakmakta fayda var. Bazı konularda, haksız olduğunuzu düşünmek ve haksız olduğunuzu bilmek epeyce bir zaman alsa da, empati kurarak, kendinizi daha objektif değerlendirerek bazı konularda, yakın çevrenize haksızlıklar yaptığınızı göreceksiniz. Eğer yakın zamanda bir arkadaşınızı kırıp üzdüyseniz emin olun ki, suç sadece size ait. Kırdığınız kalbi fark ettiğiniz an hemen düzeltmek için çaba vermelisiniz. Uzun uğraşılar verseniz de kırılan bir kalbe sahip olan bu kişinin gönlünü alacak, olumlu sonuçlarla gününüzü sonlandıracaksınız. Ayrıca, bazı kişiler hakkında dedikodu yaptığınızı ve onlar hakkında kötü düşüncelere sahip olduğunuzu göstermektedir. Bu düşünceler, sizin kötü bir şekilde anılmanıza ve arkadaşlarınızın sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Bu kötü düşüncelerden hemen vazgeçmeli, insanlar hakkında dedikodu edip gıybet etmekten hemen uzak durmalısınız.

Aile büyüklerinden birine kafa tuttuğunuzu göstermektedir. İş hayatında ya da arkadaş seçiminde vermiş olduğunu bir karar aile büyüğünüzün onayından geçmeyecek, size yanlış karar vermiş olduğunuzu söyleyecek ancak siz bunu dikkate almayacaksınız. Bu kendi başına buyrukluğunuz sebebiyle kötü olaylarla karşılaşacaksınız. Aile büyüğünüzün sözünü dinlemediğiniz için, mutsuz olacaksınız. Hayatınızda kötü olaylar zincirinden etkilenecek, ters giden hayatınızı düzene sokmakta zorlanacaksınız. Aile büyüğünüz bu zor zamanınızda da yanınızda olacak, sizi düştüğünüz yerden tutup kaldıracaktır. Ne kadar sevildiğinizi bilerek, mutlu olmalısınız.

Rüyada Cin Yüzü Görmek

Hayırlı olmayan bir rüya olarak nitelendirilebilir. Hayatında birkaç olumsuz gelişme yaşanacaktır. Bu olumsuz gelişmeler sonrasında bir süre boyunca hayatınızda iyi gelişmeler yaşanmayacaktır. Hayatınızın bir dönemi karanlık bir dönem olarak gelişecektir. Ayrıca arkadaşlık ilişkileri ve iş ilişkileri alanında, bazı kötü imalara ve söylemlere maruz kalacak, bu durum karşısında oldukça şaşıracaksınız. İş hayatınızda sizi çekemeyen, başarısızlıklarınızı herkese çekinmeden anlatan bir arkadaşınız, sizin arkanızdan konuşarak, sizin moralinizi bozmaktadır. Aktardığı bu kötü izlenimler sebebiyle, çevrenizde olan itibarınız da zedelenecektir. Hayatınızda bir süre, yavaş yavaş arkadaşlarınızın sizden uzaklaştığını göreceksiniz. Bu durum karşısında kendinizi sorgulama dönemine gireceksiniz. Ancak sizin hiçbir kabahatiniz ve suçunuz olmadığını sizlere söyleyebiliriz. Bu sorun sizden değil, o kişiden kaynaklanmaktadır. Bu çekilmeler sonrasında gerçek dostluklarınızı ve gerçek arkadaşlıklarınızı görecek, herkesin ne derece samimi olduğunu ve size ne kadar değer verdiğinin de ayrımına varmış olacaksınız.

Maddi açıdan sıkıntılara düşeceğinizin belirtisidir. Bankayla ilgili ya da arkadaşınıza verdiğiniz bir miktar borç sebebiyle kötü günler yaşayabilirsiniz. Bu günlerin üstesinden gelebilmek için yakınlarınızdan yardım istemelisiniz. Bu yardımlar sonrasında da kimin size ne kadar değer verdiğini ve güvendiğini göreceksiniz. Maddi anlamda yaşadığınız sıkıntılar da çevrenizin yardımıyla aşılacak bir durumdur. Doğru arkadaşlar seçmişseniz tabii.

Rüyada Cin Mezarı Görmek

Sağlık problemi yaşayan bir akrabanız ya da tanıdığınız varsa bu hastalıktan mucizevi bir şekilde kurtulduğunun habercisidir. Bu sağlık sorununu atlatabilmesi için, moral desteğine ve sevdiklerinin desteğine ihtiyacı olan bu kişi, kısa bir süre içerisinde bu sağlık sorunundan temelli kurtulacaktır. Bu kurtulmasında ise büyük bir pay siz ve sevdiklerindedir. Ayrıca ailenizde yatalak olan bir kişi varsa ya da çevrenizde yatalak olan bir kişi varsa, ölüm haberini alacağınızın habercisidir. Bu kişi, uzun zamandır yatalak olduğu için artık hayata karşı tutunacak bir dalı amacı ve gücü yoktur. Bu sebeple, ölüm bu kişiye belki de kurtarıcı rolünde gelmiştir. Bu kişiyi kaybetmek sizi ve çevrenizi ne kadar üzüntüye boğsa da, aslında hayata karşı daha güçlü olması gereken sizlere daha iyi bir duruş kazandıracaktır.

Evinizde, iş yerinizde bir hırsızlık olayı yaşayacağınızı ve çok sevdiğiniz bir eşyanın bir anda kaybolacağının haberini vermektedir. Uzun zamandır size eşlik eden manevi değeri yüksek olan bu eşyayı kaybetmek üzüntü yaratsa da, giden anılarınızı geri getiremeyecektir. Ayrıca borç para verdiğiniz kişinin bu borcu size zamanında getirmeyeceğini belirtmek isteriz. Siz de sıkışık bir döneme girerek zorluk yaşayacaksınız. Kişi, bir çocuğu öylesine sevindirecek ki, ondan aldığı hayır duası sayesinde, çok sevdiği bir kişinin ömrüne ömür katacak, duaları ve iyilikleri sayesinde, hasta olan bu kişi iyileşecek ve rüya sahibi de iç huzuru yaşayacaktır.

Rüyada Cin Girmesi Görmek

Uzun zamandır kafanızda çok fazla olumsuz şeyleri kurguladığınızı göstermektedir. Hayatınızda elbet olumsuz olaylar yaşanacak ancak sizin bunu kafanıza takma süreciniz, bu durumları atlatma süreciniz oldukça fazla. Bu durumu kısa süreli hale getirerek, atlatmanızda fayda var. Siz yaşadığınız olayları çok fazla kafanıza takmamaya çalışmalısınız. Eğer kafanıza taktıkça, o konuyu sürekli düşündükçe, hayatınız tamamen olumsuz bir şekilde ona göre şekillenecektir. Bu durumu kolayca atlatmak için, hobilerinize yüklenin, keyif aldığınız etkinlikler üzerine yüklenin. Haksızlıklar yaşadığınızı göstermektedir. Bu haksızlıklar, sizi baya üzmüş gözükmektedir. Bu haksızlıkları çözebilmek, unutabilmek için o kişi ya da kişilerle görüşmek, konuyu tam anlamıyla masaya yatırarak, kafanızdan da bu ayrıntıları yok etmeniz gerekmektedir. Hayatınızın olumlu anlamda işleyebilmesi, daha fazla sorun yaşanmaması, pozitif enerji saçarak yaşayabilmeniz için, bunlar bir şarttır. Yapması da sizdendir.

Uzun zamandır birikim yaptığınız maddi kazançların, bir dalgınlık sonucu elinizden gidebileceğinin habercisidir. Eğer daha fazla dikkatli olmazsanız, gözünüzü dört açmazsanız, çevrenize karşı daha temkinli olmazsanız, biriktirdiğiniz bu kazançlar yakın zamanda uçup gidecek. Siz siz olun, 2 vakte kadar sizden borç isteyecek bir arkadaşınız olursa eğer, o kişiye borç vermeyin. Ayrıca hayırlı olmayan işler yapacağınızı simgeler. Şu sıralar düşündüğünüz işler varsa, vicdani açıdan tekrar düşünün ve ona göre o işi ilerletin. Daha mantıklı ve daha doğru işler yaptığınızı göreceksiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.