Rüyada Ciğer Yemek

Rüyada Ciğer Yemek
9 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 526 kez okundu.

Rüyada ciğer yemek görmek rüya sahibinin bu ara oldukça kolay olan yollardan rızık kazanıyor olduğunu ve her işinin de oldukça kolay ilerliyor olduğunu da göstermektedir. Rüya sahibi göründüğü üzere oldukça iyi niyetli ve her işe de bu iyi niyeti ile de yaklaşıyor olmasından dolayı da her an başarı elleri arasında olan bir kişi olduğunu da göstermektedir. Sizler bu ara sunuluyor olan teklifleri en iyi şekilde değerlendirir ve üzerinde biraz kafa yorarak da en mantıklı olan yorumları da getirir iseniz hem kolay bir şekilde hem de yüklü olan bir miktarda geliri de elde edeceğinizi de gözler ardı etmemelisiniz. Kolay kazanılan kazançlar sizlere daha da çok azim vererek sizleri işine daha çok bağlayacak olmasından dolayı da başarıların peşini bırakmamanız gerektiğini de göstermektedir.

Rüyada Ciğer Yemek Ne Anlama Gelir?

ruyada-ciger-yemek-

 

Rüyada ciğer yemek kolay olan kazancın yanı sıra rüya sahibinin rüyada haram olarak nitelendirilmiş bir hayvanın ciğerini yediğini de görür ise bu da daha çok haram olan kazançları da ifade etmektedir. Sizler her ne kadar iyi niyetli olur iseniz olun çevrenizdeki insanların fikirlerinden de bir hayli etkilenerek de hareket ediyor olmanızdan dolayı da bu sizlerin boğazlarından da haram lokma geçmesine de sebep olacak olduğunu da unutmayın. Sadece kazanç için olan yollarda da değil zevk ve bir anlık hatalara da düşerek zina gibi olaylara da yönelmenizin oldukça da yoğun olacağı bu dönemlerde eğer kendinizi dizginlemez iseniz de oldukça kayıpların olduğu zaman dilimine sahip olacaksınız.

Rüyada Ciğer Yemek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ciğer yemek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git